The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaDFoX
#5799

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5798
Bocsánat, elfelejtettem odairni.
Tehát a forrás: MadFox
MaDFoX
#5797
Hmmmmm....
(#5771)

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5796
Urak, nagyon jó QuetCollater nevû naplószekesztõ progi, rendet lehet rakni a nagy káoszban, Külön veszi a kész és a folyamatban lévõ questeket, és ha akarom kitörli a naplóból. A szépséghiba csupán az, hogy ki kell lépni a játékból
Tehát akinek elege van a 300 oldlas Journey-bõl, az töltse le feltétlen!!!
Ja, a cím: http://www.morrowindfiles.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=108
Long_Gun
#5795
Persze, de nem elegánsabb azt a megoldást választani amit a készítõk kitaláltak?

#5793
Ez miért spoiler? Ez az egészben az egyik legkönyebb rész... 😛
#5792
Mivel akadályozod meg a Keening v. Sander halálos sebet okozott rajtad, akarsz töltenit? Mármint a wraithguardon kivül.
Long_Gun
#5790
Sulipund: Balmorából húzol 1 vonalat keletre, suranból meg északra és ahol találkoznak kb.

Long_Gun
#5789
Igen Hmuda elég gáz ha a többiekkel beszélni se tudsz. Ha tudsz velük beszélni akkor a pénz mindent megold. Ha azt mondják ennek ellenére hogy a kinyirt illetõ szavazatára is szükség van akkor load game, de ha nincs kedved akkor a játékot ennek ellenére is meg lehet nyerni.


-----SPOILER-------
-DE KURVA NAGY ÁM!!!-----

A végén 3 dologra van szükség: Sunder, Keening, wraithguard, ez utóbbi azért kell hogy a keening ne öljön meg és ez 1 pár kesztyû. Beszéljünk dagoth ur-al, aztán kill him. (ha a 7 vámpírt kinyírjuk akkor lényegesen könyebb) Megnyilik 1 ajtó, belül verjük le még1x. Lenn 1 híd vezet a robot szivéhez. Vegyük fel a wraithguard-ot és üssük meg a szivet ---1x!!!--- a Sunder-el,(ettõl eltûnik a pajzsa és ez D.U.-ra is igaz) aztán üssük meg ----5x!!!--- a keening-el. Fenn az ajtóval szemben a csövön van az ajtót nyitó bigyó .Ki és Azura löki az engame múvit.

#5788
Sulipund merre van? Balmora mage guild valahanyadik kuldetese.
#5787
Nem tudom, én ezt a helyzetet elkerültem. Próbáld meg, hátha csak az élõket kell meggyõzni.
Hmuda
#5786
Nagyon nagy gáz, hogyha megöltem egy Redoran Councilort? Mindenki azt mondja, hogy én már soha nem leszek Horathor, mert megöltem. Nem lehet valahogy a többieket kibékíteni? Pont 100 nappal ezelõtti savem van csak (amikor még csak a strongholdért küzdök : ((( ).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5785
8D

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5784
Köszi, akkor félreértettem. Tudtam, hogy meg kellett volna tanulnom angolul :-)))
Hmuda
#5783
Elmondja, hogy merre keresd a farmot, aztán ott beszélj a tulajjal és õ elmondja, hogy merre keresd azt a 2 Mudcrabot, amit meg kell ölnöd.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5782
Pedig szépen leírja, hogy keresd meg Drulene Falen guar-farmját, mivel Mudcrabok tizedelik a Guar-nyájat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5781
Zoidberg: Köszi, megpróbálom. gondoltam, hogy van jobb is.
Más: A Redoran Guild 1. küldije mi is? Valami Drulene Falen's Herd-kellene, de mi ez pontosan? Szótárazgatok, de a herk valami nyájat jelõl. Help me pls!
MaDFoX
#5778
Egy custom quest mod. 20+ karaktereknek (sot ;D )...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5777
Van valaki, aki nyillal nyomul? A longsword képzettségem elérte a 100-as szintet, igy nem tudom továbbképezni magam (szerintem).
Áttértem nyilra, meg üveg vesszõre, de semmit nem találok el, egy nyavajás patkány is lerágja a hust rólam...
A nyil a másodlagos képzettségem, muszály használnom, mert már csak azzal fejlõdhetek tovább. Szóval fog ez javulni?
Hmuda
#5776
Nagyon nagy gáz, hogyha megöltem egy Redoran Councilort? Mindenki azt mondja, hogy én már soha nem leszek Horathor, mert megöltem. Nem lehet valahogy a többieket kibékíteni? Pont 100 nappal ezelõtti savem van csak.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Ron Ragm
#5775
ez mi is?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#5774
Ha elkezdesz vele beszélni, említi, hogy van vallami, errant cuccos. Bal oldalt a szövegmezõben ki is van emelve. Erre kell rákérdezni, és õ meg elküld egy koponyáért. Nem nagy cuccos.
MaDFoX
#5772
Jah megvalami egy vadallat quest mod, amit mindenkeppen erdemes figyelemmel kiserni, MEG BETA, szoval mielott nekiugrik vki, erdemes archivalni, bar nalam nem okozott problemat, es vegre volt kihivas a daedric fortressben! (Futottam mint a nyul, de aztan levariztam a dogoket, alllllllllati!)...
A honlap (nezzetek meg a kepeket ;D ): http://communities.msn.com/CaladanBrood/moonsspawnbeta.msnw

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5771
Nem okoz gondot, mivel nem mod, hanem egy kulso progi, nem modositasz a logban csak olvasod...
Ha torolsz, akkor sem hiszem, mert a log csak megjelenik a jatekban, nem befojasolja azt...
A progi pl a morrowindfiles-on megtalalhato, utolso linkje ez volt:
http://www.morrowindfiles.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=108

A regi questjeid is benne vannak, nezd csak meg a datumot... ;D

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5770
Ekkora mákot. Nekem 350 oldalas a journalom, és a régebbi questek nagyon nem találhatóak meg benne. 😞((
Ez a questtörlõ progi hol?
Ja, és nem okoz gondot a progiban?
Ron Ragm
#5769
1ébként nem a lélekkövet veszed ki hanem a lelket, aztán ahhoz kell egy üres kõ hogy abba rakd. Ha szerencséd van Balmorában kinn a ládákban össze tudsz lopkodni 2-3 üres pretty soulgemet

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5768
Soul Trap

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5764
húzd magadra a lélekkövet, és onnantól ugyanúgy, mint az enchanternél.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#5762
Hogyan kell enchantolni, ha én akarok?
Kicsit szájba rágósan is jó lesz.
MaDFoX
#5761
Van egy progi, QuestCollater a neve es ragyogoan ki tudja torolni, a befejezett questeket, de lehet csak nezegetni is oket, altalaban ugyanonnan letoltheto ahonnan a modok...
Probaljatok ki, nekem bevalt...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5760
A Redoran Guild 1. küldetésénél kit kell megtalálnom? Mondja ugyan, hogy az úton merre forduljak, de már bejártam a vidéket.

"I was told that to get to Drulene Falen's herd, I should take the road to Gnisis, take the left fork as soon as I enter the hills, then take the next fork to the right. Drulene is almost due west of Ald'ruhn.

Más. A küldetésnapló html fájl-ban van nyilvántartva. Ha most ezt megszerkesztem, gyk. kiszedem belõle a végrehajtott küldetéseket, akkor ez okoz-e problémát? Próbálta valaki?
Nem ártana egy kis rend abban a naplóban, már vagy 65 oldalas
Long_Gun
#5759
----SPOILER-----ON

Hmuda, elõször is bribe mindenki sharing, aki tud a ház(hllau, redoran, telvani)-horthator dologról. (apránként adják a piszkok az infót hogy hol van a másik és nem tudja mindenki mindenkirõl hogy hol található vagy csak nem árulja el) Aztán házanként ezt a kb. 6-7 személyt (councillort) meg kell gyõzni hogy te akarsz lenni az új harci fõnök, alkalmas is vagy rá és elmeséled a történetedet. Pár figura nem elégszik meg a te szavaddal, ezeknek el kell végezni 1-2 dolgot, a redoran háznál pl. a jelenlegi harci fõnököt is le kell verni duel-ben. (naná hogy nem ott helyben: lehet menni vivecbe az arénába)Szal, iszonyú mennyiségû mászkálás van ezzel a küldivel. Nem biztos hogy állást kell töltened, ez attól függ melyiket nyírtad ki. (van akinek a szava nem számít a kinevezésedben)

-----SPOILER-------OFF

Bug: már elég rég levertem Treboniust duelben, erre most kaptam 1 melót: 1 levelet el kéne vinni hozzá, de a küldõnél nem lehet rákérdezni Treboniusra, csak a munkára. Szopecs.

Ez a Shrab da Muzgob de 1 izgága figura, a fele játékos elõl megszökik. 😊

MaDFoX
#5758
Nem akarok akkorat segiteni, de Vivectol indulj keletre, ne szarazfoldon haladj, haggyj el egy daedric shrine-t meg egy dwemer romot. a rom latszik onnan, ahol a kereskedo all, ja es eleg fura alak (furabb mint a creeper), mindenre klikkelj, ami mozog... 😄

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#5757
Erre én is kiváncsi vagyok, valaki elmondhatná a részleteket...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5756
Hát az szopacs! Akkor nemtom mi van, velem nem csinált még ilyet...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5754
Fõszál. Nem rang. Afféle ház-bajnok cím, amit minden háznál el kell érnem.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5753
A Horathor az melyik fokozat/rang?

Ja, bocs, az nem Resist magic hanem Fortify Acrobatics 10pts!

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5752
Ja, és ha vissza kell töltenem, akkor hogyan intézzem el, hogy Horathor lehessek?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5751
Kösz, akkor az jó, mert találtam egy elég faxa gyûrût! Constant effect: Reflect 20%, Resist Magic xx%, Resist Normal Weapons 40%

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5750
Nagyon nagy gáz, hogyha megöltem egy Redoran Councilort? Mindenki azt mondja, hogy én már soha nem leszek Horathor, mert megöltem. Nem lehet valahogy a többieket kibékíteni? Pont 100 nappal ezelõtti savem van csak.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5749
Mint a thorns a DiabloIIben. 😊
A sebzõdés egy részét vissza abba, aki ütött.
SecMan
#5748
Menj le a lépcsõn és fordulj balra, ott áll egy polc mellett...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5746
Mit csinál a "reflect" spell?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5745
kösz. Megnézem.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5744
Asszem valamelyik temple-ben, talán Ald'Ruhn-ban lehet! (nem biztos)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5743
Nem tudja valaki, hogy hol lehet Fortify Skill spell-t venni. Már valahol vettem egy Drain Skill-t, de Fortifyt még sehol.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

I.C.ram
#5742
jaj a linket elfelejtettem 😊)

http://www.hardwired.hu/morrowind.hw
I.C.ram
#5741
itt van a magyar vegigjatszas a jatekhoz (folyamatosan bovul)
Ron Ragm
#5740
persze az is igaz hogy ez 2 órámba került...😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5739
viszont alacsonyabb részeken nem árt amit én mondtam -> 4k spóroltam meg,és 1-es szinten silver claymoréval 2sec paralyzével rohangálok^_^

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?