The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5883
#5882
Z
#5881
Sziasztok! Kérlek mondjatok egy helyet, ahonnan még letölthetõ ez a game! Rosszul töltöttem le, és nem volt sfv filé, amivel ellenõrizhettem volna, és a szolgáltató meg törölte onnét, ahol találtam. Köszi

Amit nem tudunk az erkölcsök útján megtenni, azt nem szabad a törvények útján megtennünk. A fehér ember nagyon ért a pénzcsináláshoz, csak ahhoz nem ért, hogyan kell elosztani.

#5880
És tudja valaki, hogy a peccs mit tud?
#5879
Meg nincs a patch-hez tores.Talan nemsokara..😊
#5877
Bemész a dwemer erõdbe, és közvetlen a bejárati szint alatt van egy szint, kicsit nehéz észrevenni, de lefele menet figyelj midig kicsit hátrafele. Azon a szinten van egy ajtó, és bent az egyik polcon megleled a puzzle boxot. 😊
#5876
80K értékû soulgemmel (legnagyobb típusba golden saint lelke kell). Ha ilyet adsz meg az enchantolásnál, akkor alul a cast when used vagy cast when strike mellett választható lesz a constant effect.
#5874
Hogyan (milyen soulgemmel) lehet constant effektet pakolni valamibe?
Taranov
#5870
Ez milyen játék? Meg tudja valaki mondani a webcímét?

A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.

Hmuda
#5869
márcak= már csak

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5868
Márcak egy patch kellene a Deviance töréshez.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5866
Kijött a patch. Nem tud valaki egy tört Patch-et???

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5864
Arra ott a Creeper.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5863
A 10-szeres pénzt adó modot viszont ajánlom mindenkinek. Az nagyon hasznos, ha a boltosok meg is tudják fizetni a cuccaimat.
#5862
Felraktam vagy 8 modot, az egyik olyat csinalt, hogy kezdõ karakteremmel kilepve a Seyda Nen-ben a kezdõ házból, egy ork megajándékozott egy csomó k..va jó páncéllal! Igy a játék elején 96-os védelmem van!! Na ez már cheat!
Már csak arra kéne rájönnöm, melyik mod volt az 😊)
#5861
Nekem nem csapták agyon. Bementem, shadow, odaosontam a kulcshoz, elloptam, odaosontma az ajtóhoz, bementem. Újabb shadow, majd ki. Ekkor alarmoztak, de nem támadtak meg sem engem, se a foglyot, szépen kisétáltam.

#5859
NWN honnan szedhetõ? 😊
MaDFoX
#5858
Affene, kezd keveredni a Morrowind, a GTA3 a WC3 a NWN meg a Syberia egymassal... :SSS

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5857
A St Olmsban van?, nem a Foreign-ben?? Mintha az a pasi lenne, aki ugyanott van ahol az a hulye szinesz, akit az alkimista annyira utal... :S

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5856
Tipp: probalj meg csinalni egy invisibility xy sec on TOUCH varit, az lehet, hogy mukodne!

#5854
Jol visszaestunk.😊
Az uj hivatalos addon sisak mit tud?
#5850
Shadow vagy invisible

#5847
Kösz a segitséget, akkor útrakelek.
#5846
Két okból nem adhat küldetést.
- Túl alacsony a rangod.
- Az összes küldetést, amit az adott város guildvezetõje adhat megcsináltad.

Megoldás: menj egy másik városba. Ahol van mage guild, ott van fighters guild is. Szóval teleportálj át a mágusoknál egy másik városba. Keresd meg a fighters guild vezetõjét. A guild feje (mint minden guild, ház esetében) Vivecben van, ott lehetsz a guild feje.

Ja, az elsõ esetben még az is lehet, hogy nem nyomkodtad az advancement dialógot. Akkor fog elõléptetni. Ehhez persze az is kell, hogy a megfelelõ jártasságaid, képzettségeid meglegyenek.

#5845
Menj el Vivec/Ald Ruhn fighter guildjébe, és kérj ott új küldit. 😊
#5844
A Balmorai Fighter Guildes küldinél nem tudok tovább menni. Az Orcot, akinek vérdíj volt a fején leharoltam, de Eydis Fire-Eye, a fighterek vezére nem ad új küldetést. Hogyan tovább?
MaDFoX
#5841
Biztos nyilak??? Nem emlekszem, de ott mintha konyvet kellett volna szerezni, meg pancelt...
Pontosan mi az amit keresel? Ja es kinel... ;DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5840
én is kössz:-)
zoozoo
#5838
vazzeeee! tényleg
és wincommander alól miért nem akarta?
az alá is winrar3.0 van konfigolva

Ron Ragm
#5837
vagy tölsd le még 1X

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#5835
Az NPc-k eltûnésést orvosolja a RA (reset actor) konzol parancs. Nekem ezt a Muzgob varázslót visszarakta a könyvespolc mellé.
...más
Ald'ruhn-ban a tolvaj küldetések között a 3., arról szól, hogy valami nyilakat kell megszerezni. Megtalálom az emberemet (valami Eldrill vagy mi). Rákérdezek a nyilakra, semmi...szénné vesztegetem, még mindig semmi, próbálom ellopni tõle, nincs nála... lehentelem, nincs nála... és egy folyosón áll Lerith manorban (under the Skar) nincs a közelben se szoba, se láda, se semmi....most mi van???
Evil
#5834
no igy meg nem kerestem ,de koszonom megtalaltam.

Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

zoozoo
#5832
sziasztok. bocs talán nem ide illik a kérdés, de a magyarítást nem tudom kicsomagolni, mert ismeretlen tömörítési eljárásra hivatkozik

Evil
#5831
ott nem talaltam.

Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

#5830
Uraim! Hátha tud valaki segíteni.
Caldera közelében találkoztam több emberkével is;
egy fazon a fejszéjét keresi, egy másikat el kellett kisérni(megvan), a következõ adott öt ruhát. A gondom a következõ: a ruhás felkérésére elmentem a megadott városba, tûvé tettem mindent, de a csóka akinek oda kell adni a ruhát nincs sehol. Van egy ruhakereskedõ, akinek el lehetne adni a ruhákat, de a neve nem egyezik és ráadásul nem akar kereskedni, mert valami Z betüs hivatkozással elutasít. A fejszés valami boszorkányt keres, találkoztam is valami ilyesfélével, aki három nap múlva vár a mágus céhben Calderában.
Tudna valaki felvilágosítást adni ezekkel a küldikkel kapcsolatban? Köszönöm.
Evil
#5828
nem tud valaki egy lelohelyet ahol le tudnek cd boritot tolteni ehhez a jatekhoz?

Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

MaDFoX
#5824
Az ha jol emlexem van a wolwerine hall templomaban egy paptol tanulhato.... ..de nem biztos...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5823
Hol kapható fortify attribute spell. Bármilyen?
Elõzõ karimmal leltem még annó, de most hiába vagyok (fél)isten, akkor sem találom meg megint. 😛PP
Hmuda
#5820
Vazz, akkor most kezdhetem szinter az elsjérõl az egyész fõ szálat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#5817
A jatek soran folyamatosan valtozik, hogy kit lehet es kit nem lehet megolni... pl tel fyr urat ki lehet nyirni (mondjuk a pancejaert, bar nem nagy szam de szep) ha mar immunis vagy a bisease-okra azaz mar nem lesz ra szukseg... ugyanez igaz az osszes tobbi szerencsetlenre is, egyedul Caius akit soha nem lehet megolni... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Ron Ragm
#5816
magyarul, címszavakban pls😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#5815
Mivel én harcos szerû kasztot csináltam, így a Redoran házba léptem be (nem akartam elkövetni azt a hibát, mint az elsõ karimnál, aki harcos létére Hlaluu lett). Szépen Archmaster lettem a Redoranoknal, a questjeik viszonylag egyszerûek és könnyûek voltak. Amikor Horathor akartam lenni, visszamentem, beszéltem azzal a kancelláral, aki elõször támogatott, és õ azt mondta, hogy mivel én vagyok a fõnök, õk támogatnak mindenben, és már eleve elõkészítették nekem a papírokat, meg a horathor cuccot. Szóval semmi extra küldi nem kellett.
Hmuda
#5814
Köszi. De neked sikerült Horathornak lenned a Redorannál? És hogyan?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5809
Már volt a fórumon, hogy Caiust leverte valaki, és a program kiírta, hogy nélküle nem lehet befejezni a fõszálat. Másik, Hmuda próbált egyszer kilépni a Hlaalu házból, és azt mondta, legyilkolja a Hlaalu fõembert Vivecben (nem tetszett neki, hogy le kellett vetkõznie elõtte 😊)), de azt írta, hogy kipróbálta, és "sajna a fõszál része"-írta, tehát gondolom akkor is szólt.

Más. Megint kijött egy official plugin: "HELM OF TOHAN PLUGIN, The Adamantium Helm of Tohan is a rare and powerful artifact lost in the Sheogorad Region. Travel north to Dagon Fel to find out more about this legendary helm."

#5808
Elvileg egyedül Tel Fyr ura ez egyedüli NPC, akire szükséged van a fõszál befejezésére, valahol ezt olvastam.
#5807
A két fegyvert megszerezheted rangok nélkül is, szerintem valószínû lord Vivecet is meg lehet ütni a Wraithguardert, bár lehet magától is odaadja. Az ashlander csaj csak vezérel téged a rejtvények megoldásában, szóval elvileg lehet nincs gáz.
Viszont ha Dagoth Urt megölted, mindenképpen gyalog menj vissza addig, amig a szellemmel nem talalkozol. En eloszor divine interventionoltam az elsõ helyrõl, ahonnan lehetett, erre mindenki azt kérdezte tõlem, mikor ölöm már meg a fõgonoszt; nem vette késznek a questet.
#5806
De ha nincs rajtad a wraithguard, akkor az emlitett fegyverektol azonnal meghalsz.
#5805
Amikor leverted a councilort, nem irta ki, hogy nelkule nem lehet befejezni a kuldetest? Mert elvileg ki kellett volna irnia, ha nem lehet nelkule befejezni a foszalat.

#5804
Ennek igy kell lennie. A charge szep lassan toltodik magatol. Gyorsan feltolteni toltott soulgemmel lehet.

Hmuda
#5801
Ezzel csak az a gond, hogy mivel megöltem, minden Councilor azt vágja a fejemhez (100-as bizalomnál), hogy mivel megöltem a társukat, SOHA nem lesz már belõlem Hotarthor. Márpedig az kell a 4. próbához. Vagy nem gáz, ha a 4. próféciát kihagyom?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun