The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amit nem tudunk az erkölcsök útján megtenni, azt nem szabad a törvények útján megtennünk. A fehér ember nagyon ért a pénzcsináláshoz, csak ahhoz nem ért, hogyan kell elosztani.
A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Már csak arra kéne rájönnöm, melyik mod volt az 😊)
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Az uj hivatalos addon sisak mit tud?
- Túl alacsony a rangod.
- Az összes küldetést, amit az adott város guildvezetõje adhat megcsináltad.
Megoldás: menj egy másik városba. Ahol van mage guild, ott van fighters guild is. Szóval teleportálj át a mágusoknál egy másik városba. Keresd meg a fighters guild vezetõjét. A guild feje (mint minden guild, ház esetében) Vivecben van, ott lehetsz a guild feje.
Ja, az elsõ esetben még az is lehet, hogy nem nyomkodtad az advancement dialógot. Akkor fog elõléptetni. Ehhez persze az is kell, hogy a megfelelõ jártasságaid, képzettségeid meglegyenek.
Pontosan mi az amit keresel? Ja es kinel... ;DD
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
...más
Ald'ruhn-ban a tolvaj küldetések között a 3., arról szól, hogy valami nyilakat kell megszerezni. Megtalálom az emberemet (valami Eldrill vagy mi). Rákérdezek a nyilakra, semmi...szénné vesztegetem, még mindig semmi, próbálom ellopni tõle, nincs nála... lehentelem, nincs nála... és egy folyosón áll Lerith manorban (under the Skar) nincs a közelben se szoba, se láda, se semmi....most mi van???
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!
Caldera közelében találkoztam több emberkével is;
egy fazon a fejszéjét keresi, egy másikat el kellett kisérni(megvan), a következõ adott öt ruhát. A gondom a következõ: a ruhás felkérésére elmentem a megadott városba, tûvé tettem mindent, de a csóka akinek oda kell adni a ruhát nincs sehol. Van egy ruhakereskedõ, akinek el lehetne adni a ruhákat, de a neve nem egyezik és ráadásul nem akar kereskedni, mert valami Z betüs hivatkozással elutasít. A fejszés valami boszorkányt keres, találkoztam is valami ilyesfélével, aki három nap múlva vár a mágus céhben Calderában.
Tudna valaki felvilágosítást adni ezekkel a küldikkel kapcsolatban? Köszönöm.
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Elõzõ karimmal leltem még annó, de most hiába vagyok (fél)isten, akkor sem találom meg megint. 😛PP


Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Más. Megint kijött egy official plugin: "HELM OF TOHAN PLUGIN, The Adamantium Helm of Tohan is a rare and powerful artifact lost in the Sheogorad Region. Travel north to Dagon Fel to find out more about this legendary helm."
Viszont ha Dagoth Urt megölted, mindenképpen gyalog menj vissza addig, amig a szellemmel nem talalkozol. En eloszor divine interventionoltam az elsõ helyrõl, ahonnan lehetett, erre mindenki azt kérdezte tõlem, mikor ölöm már meg a fõgonoszt; nem vette késznek a questet.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun