The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hagyd már a francba azt a koponyát. Nem kell fõszálhoz, érted?
Inkább koncentrálj a többi questre!
Sok sikert!
Gáz az, hogy valahol eldobtam a játék elején, és nem tudok a fõszállal továbbmenni.
thx
Ezt vártam. Brilliáns.
Ne izgulj az elvesztett koponya miatt a fõszálhoz nem kell, ugyhogy nyomulj tovább és vigyázz a cuccaiadra!
Szasz
Mondjuk én 40. szintre vittem fel eddig a karaktert 100-as fokozaton, de még csak Vivec-et próbálom feltérképezni...szal rengeteg lehetõség van a világon...és nem kell minden küldetést elvállalni, mert anélkül is sok szintet lehet lépni.
en meg csak lv5-on vagyok (sajnos csak hetvegen van idom nyomulni, sok a melo😊... most az eddig latott medium pancelok kozul a "csont" cuccosok a legjobbak (Pelagiad-ban az arusnal😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
a tipikus "PC betegsege" persze ennek is megvan... 😊 tehat neha toltogetesnel meg-megakad... de semmi huzos szaggatas... (persze a nagyobb, mozgalmasabb varossokban neha leesik a framerate)
new gamenel felpakol a vinyora, aztan alltalaban onnan tolt.. 😊
de egyebkent semmi gaz, ahhoz kepest hogy fullon megy (megneztem GF4en PCn, semmi kulonbseget nem lattam, persze a felbontason kivul, ja, es hogy Xen DD5.1 a hang😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Tegnap próbáltam ki (rip ver.) és mondhatom :gyönyörû. Na, jó ez már nem újság .Az azonban, hogy 633@790,gef2mx200,256ram,w98se és alapból 1024x768 -on indult 32 biten !!!!!
A nyílt tereken tényleg meg-meg akadt de jóval a játszható kategóriában marad. De jó gépem van ??!

Kösz
Mondjuk én glass vértet használok és hozzá egy ebony helmet-et, így 5-rõl felnyomtam a heavy armort kb 70-re.
annyi fuvet meg ilyesmit raktarozok, hogy eletem vegeig nem hasznalom el... 😊)))
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
szerintem elrontottam a fõszálat. A balmorai Mage Guild-bõl egy tag megbízott Andrano koponyájának megszerzésével, de sajnos azt én még a játék elején felvettem, egy darabig cipeltem, majd edobtam valahol. Hogy lehetne ezt helyrehozni? Esetleg egy kódot tudna valaki, amivel megkaphatnám ezt a bizonyos koponyát?
az Armort (ami a karakter alatt lathato) hogyan szamolja a progi?
mar nem tudom eldonteni, hogy mit aggassak magamra... vagy valtozik, vagy nem.. 😊 (mediumban vagyok a legjobb, de van, hogy felteszek egy jobb medium pajzsot, megsem valtozik az armor)
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Nemo me impune!
Ennyit ez a játék megér.
Du 2-kor megrendeltem, másnap 1/2 10-kor itt volt.
200 km-re Pesttõl...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Hol tülthetném le az ISO-kat?
Átrágtam 2 óra alatt a topicot, de a linkek nem mennek!
Kou
So cry me a fuckin river, bitch!
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
A sok pénzt mindenki az enchanternél költi el.
Ha úgy kezdesz, hogy eladsz neki valami apróságot és utánna enchantoltatsz, majd azonnal visszmész a barter menübe, akkor az elkölött pénzed megjelenik nála /legalábbis patch elött így volt.
Ha elõzõleg a daedric/ebony cuccokra nyomtál valami gagyi enchantot/pl +1 tûzsebzés/, akkor azok mágikusnak minõsülnek és az enchanter megveszi...
Igy az enchantra elköltött pénzed árát visszaszerezheted.
Gondolj csak az Etherlordsra, vagy a Rage of Mages-re....és akkor még a Seadogs-ról nem is beszéltünk.
Egyébként, ha "mi" is tudtunk olyan játékot csinálni mint az Imperium, akkor én már semmin sem lepõdök meg.
Nemo me impune!
Gazdagabb kereskedõk:
-Ababael Timsar-Dadisun 9000 Trader Service Zainab Camp, Ababael Timsar-Dadisun`s Yurt
-Creep 5000 General Caldera, Mardok Manor, 2nd floor
-Lorbumol gro-Aglakh 4000 Smith Vivec, Guild of Fighters
-Daynali Dren 3999 Alchemist Service Tel Mora, Lower Tower
Én még találtam egy ijász boltot a Foreign Quarter Lower Waistwork alsó szintje 8000 gp-je van. Itt a falon lóg egy Daedra hosszú íj (60000gp). Hivatalosan el van lopva a csajszi meg az Orninator õr szeme láttára.
Nemo me impune!
Nemo me impune!
Leírok egy-két szót a 100-as (legnehezebb) fokozatról azoknak akik még nem próbálták.
Nos nagyon sokat szenvedtem míg 26.szintre felvittem a karakteremet. Úgy érzem mintha olyan lenne mint Kránban a sötét elfek
, nincs ellenfelem a napok és holdak alatt 😄
Szinte minden lövésem halálos, de most ellenfelemre akadtam.
213 életerõm van, 90-es armor védettségem, 30-as védõvarázslat körülöttem, 90-es harci tulajdonságértékek. A srác akibe belekötöttem a vértje miatt 1 (!) ütésbõl kivégez. Egyet csap és meghaltam...nagyon demoralizáló. Szal próbáljátok ki a 100-as módot 😄 ha nagyon erõsnek érzitek magatokat. Csak ennyi 😄
Kandurex: próbáld meg esetleg a 29.42-es drivert. Bár, azt hiszem rajtad ez sem fog segíteni. Gyengébb gépem van mint a tiéd és simán megy rajta a Morrowind, igaz neha akadozik, de mar megszoktam.
\'danja
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
a morrowindnak van valahol magyar oldala?
Kb 300.000 pénzt érõ cucc van nálam, de egyik kereskedõnek sincs több pénze pár száz jobb esetben pár ezer petáknál. Kinek tudom eladni a cuccaimat aki meg is tudja venni?
Köszi!
Nemo me impune!
Nemo me impune!
~ I am the master of my fate, I am the captain of my soul ~
mas: valami sribol elhoztam egy faszi koponyajat...azzal kell valamit csinalni? meg valami mogul szivet...😊

, biztos az a baja... rakjál fel másik detonátort esetleg...