The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ugy gondoltam, 14. szinten mar elkezdem a foszalat, ezert felkerestem Caius Cosades kemmestert Balmoraban. Felvittem a hozzam valo viszonyat 100%-ra, de hiaba, mert a beszelgetes soran nem veszi el tolem a hozza kuldott titkosirast (package)!
Nem vett be a Blade-be sem, azt szajkozza, hogy neki senki nem adott semmifele "orders"-t.
Most mit csinaljak?
Legálisan nekem is csak a nadrágot tudtam megszerezni. Amúgy ott lehet megszerezni a teljes szettet, ahol az utolsó törpe is van (az a, khmm... "szanatórium"). A telep tulaja teljes Deadra vértet visel, és mivel a központi szál része a figura, nem szabad megölni (max a fõ szál teljesítése után).
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Mondjuk én a kasztokat úgy értelmezem, hogy ha tolvaj vagy akkor nem lehetsz már óriási hatalmú mágus...de itt ez nem létezik, bármivé fejlõdhetsz. Remélem érthetõ volt.
nem azt írja: Failure Opening New File: C:\Gamez\Morrowind\Data Files\RTB12140
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
mi a hiba?
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
2. ok
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Nemo me impune!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Vivec, Foreign Quarter, Lower Waistwork ez két szintbõl áll, középen leugrasz van két folyosó ami a Canalworks-be vezet. Az egyik folyosón van egy bolt ahol egy "A" betûvel kezdödõ csajszi van akinek a foglakozása flecher. Ez ne zavarjon mert ez egy remek íj bolt, és a falon lóg egy Daedra hosszú íj (60000gp). Én nemes egyszerûséggel elloptam a csajszi meg Ordinátor orra elõl.
Nemo me impune!
Spellmakinggal csináltass olyan sebzõ varázslatokat /minimum két különbözõ sebzéstípusból/ aminek a kasztolási esélye a karakterednél 80-90%.
Mekem ez az arány jött be leginkább. Így viszonylag jó esélyed van arra, hogy nem rontod el a varázslatot, de a hatása elég durva legyen.
Pár szintlépés múlva újra csináltass ilyen spellt /most már erõsebb varázslatot fogsz tudni ellõni/, a régit meg töröld a spellbook-ból.
Szóval Ebonhearton kívül kéne szerintem a legnagyobb cultos gorénak lennie valahol de hol?
Conan
Nem kell feltétlenül ezzel kyinyirnod de egy artifactet amibõl az erejét nyeri csak ezzel tudod meg egy másik blade-el együtt széttörni.Ha nem töröd szét Dagoth ur sebezhetetlen lesz. De ha már széttörted akor gyepálhatod akármilyen fegyverrel, le tudod gyõzni.
CSá
Ha nem varázsló a karid inkább íjászkodjál, nekem a Flame Antoach egy lövés egy sima acél nyílvesszõvel a többi Antoach is meg van 2-3 lövésbõl, a Golden Saint-nak sincs ideje odaérni hozzám. Most egy Daedra íjam van ez 2-50-ig sebez.
Nemo me impune!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Amúgy feltétlenül ezzel a varázstárggyal kell kinyírnom? Mivel teljesen más fegyverekre specializálódtam (marksman), ezt nem tudom kellõ hatásfokkal használni...
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
sikerült rábukkanod az egyik olyan varázstárgyra amivel a végén Dagoth Ur-t kell kinyirni. Anyira erõs hogy csak egy speciális kesztyûvel tudod megfogni meylnek neve wraithguard, különben azonnal meghalsz.(oké, 4 mp) Szóval ez majd a legvégén kell csak vigyázz rá nehogy elveszitsd!
Hol vannank a imp. cult masterek???
Egy oldalt keresek ahol tomerdek kiegeszito talalhato a morrowindhez.
nekem a savegamekre irta hogy nem stimmel valami, de aztan betoltotte.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Nos karakteremmel éppen északon bóklásztam, mikor találtam egy várost (Vemynal). Nagy küzdelmek árán az ott talált nyílvesszõket felhasználva legyõztem a szörnyeket, és találtam náluk két elég figyelemre méltó varázstárgyat.
Az egyik egy amulet, mely a pusztakezes harcosok álma lehet:
Amulet of Heartheal
Fortify strength: 10-20
Fortify Hand-to-hand: 10-20
Shield: 10-20
Levitate: 20
Ezen tulajdonságai 30 sec.-ig érvényesek.
Charge: 900
Value: 20000
A másik varázstárgy nagyon különös, az általam eddig látott legerõsebb fegyver. Gondolom ez is egy küldetéshez kapcsolódik (megszerzése), de nem tudom melyikhez. Ha valaki segítene megköszönném.
Sunder
Blunt weapon, one handed
Chop: 10-70
Slash: 10-60
Thrust: 1-4
Condition: 6000
Weight: 40
Constant effects (szal amíg a kezedben van ezek érvényesülnek)
Fortify attack: 30
Fortify strength: 20
Fortify endurance: 20
Fortify luck: 20
Drain fantigue: 1
Value: 400 000
Sajnos, mikor a fegyvert kézbe veszem elszívja az életerõmet (351 hpt durván 4 másodperc alatt "eltüntet" és meghalok), így nem tudom használni...
Bár igaz még nem minden küldetést csináltam meg náluk, de már mind vagy alacsonyabb rangúak vagy egyszintüek velem.
Egyébként megvan mind a wilp. mind a pers. minimum bõven, sõt még a guild álltal favorizált skillekbõl is jócskán túlteljesítettem, tehát nem az a baj, hogy nem akarnak elõléptetni hanem nem tudnak mert már nem magasabb szintûek mint én, a akérdés tehát ugyanaz hol a magasabb szintü cult-tag?
Azért kösz!Minden jót!
Kokas aki már Conan (csak nem tudom átirni a nicknevemet itt)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Most viszont azt mondjátok meg nekem hogy ki az imperial cult vezetõje, mert már senki nem áll felettem rangban akikkel találkozok pedig még csak invoker (level 8) vagyok. Szóval hol van a Theurgist és hol a primate of the imperial cult?
2: majdnem minden Mage Guild-ban van egyvalaki, akinél lehet Spellmakinget kérni. Legjobb, ha minél több varázslatot bevásárolsz, hogy minél több alapvarid legyen.
2: Mikor alszol, akkor töltõdik, vagy ha feltöltöd egy Soulgem-mel.
3: Valahol ott lesz a közelben. Minden rabszolgánál így van.
4: Ez a következõktõl függ:
a: a sikerességet befolyásolja az, hogy mennyire vagy fáradt.
b: milyen tolvajkészletet használsz. Én pl 50-es Security-vel és egy Master's Lockpick-el már ki birom nyitni a 100-as zárakat is.
c: meg persze a szerencse (Luck) is közrejátszik.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
egyebkent Ebonheartban talalkoztam egy "magussal", akinel lehet penzert varazslatot keverni... meg nem jottem ra, hogy mi szerint no-csokken a hatasfok, de majd tesztelem... 😊
ennel a fickonal annyi-de annyi varazslatot lehet venni, hogy besza..as... 😊 nem tudom eldonteni, mejket vegyem, v. hasznaljam...
a varazslatok "charge"-ja hogyan toltodik?
vettem egy lathatatlansag varazslatot, de mindig 0an van a charge, igy nem toom hasznalni...
na, meg egy kerdes.. 😊
Ebonheartban az egyik alagsori alagutban (egy kis viz alatti atjaron at) van egy kis szoba (zart ajtoval) ahol egy rabszolga van, kezen magikus karpereccel... azt mondja, szerezzem meg a kulcsat, mert csak igy lehet szabad... tudja valaki hol a kulcs?
itt is furcsa dolog tortent... a "security"-m 17-es, ez az ajto pedig 25-os volt, megis elokaptam a lockpickemet, majd a 10 probalkozasra kinyilt (eloszor azt irta, hogy bonyolult a zar, utana mar csak azt, hogy failed, majd kinyilt)
ez most hogy van? 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Már master vagyok a fighters guildben és az imperial legionban, de az inperial cult és a Mage guild masterség sincs messze már.
Errõl jut eszembe tud valaki valmit a skullcrusher nevü artifactrõl??
Állitólag valami beomlott dwemer ruin alatt van de meylik alatt?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Nem tudom letölteni a gamét.
Valaki elvállalná, hogy felírná nekem, patch(ek)-kel együtt?
Sokat jelentene nekem :-)
Cserébe vannak filmek (többet is adok), vagy pénz, esetleg a kettõ kombinációja...
Odamegyek érte, ahova mondod!
Privibe: [email protected]
Köszi!!!!!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
azok a "kristalyok" amiket az elejen lehet talalni, jok valamire?
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
en meg az elejen vagyok (lv5😊, de mar most csatlakozhatnak az Imperial Leginhoz...
kerdesem:
csatlakozhatok akkor is masik "csaladhoz", ha mar valahova elszegodtem? nem akarok igy az elejen lekotodni.. 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Vivecben a palota alatt van a Puzzle Canal...ennek a harmadik szintjén van egy titkos átjáró, ami a centerbe vezet. Ott van egy erõtérbõl készült fal, amin nem tudok áthatolni...valamelyik profi segíthetne...