The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#6231
Akkor tutira 100-ig fejleszti a cuccot?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6230
Braveheart:
Bocsi, jobbra van a lépcsõ lefele és nem balra.

Nemo me impune!

#6229
Braveheart:
A fogadó bár része alatt nézted? Felmész a kislépcsõn és balra lefele is van egy lépcsõ.

Nemo me impune!

#6228
Ámpír:
Minden tudásra csak egy mester oktató van, aki 100-ig tud fejleszteni. Medium Armor-ra csak õ van.

Nemo me impune!

#6227
Dömike:
Elküldtem mail-ben.

Nemo me impune!

Laza
#6226
az kva jo lehetett... 😊

mar annyi eszembe jutott, hogy ott dobhattam ki, ahol a tobbi "egyszeru" papirost is (mint pl a penzbehajto listaja)... de az hol a fakkba lehet?! 😊))))

egyebkent csinaltam egy uj karit, hogy megnezzem mi a pontos neve a cuccnak, es a valasztasom a legelso karira, arra az egerfejure esett (persze jatszani nem fogok vele😊...
bazz, alapbol 60as a speedje, igy olyan kva gyorsan szalad, mint az allat... 😊 brutalis.. 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Hmuda
#6225
Az okés, de én azt kérdeztem, hogy maximálisan meddig képesek fejleszteni a kepességeket.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6221
Kérdés: azok a tanítók, akik a PC-Guruban voltak felsorolva, meddig képesek fejleszteni az adott képzettséget?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6220
Nembaj. Attól még az elsõ és az utolsó is ilyen szempontból. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6219
Nem azért jelent meg elõbb a MOrrowind Pc-re mint Xbox-ra,mert a Bethesda olyan kbaszott jó fej,hanem :azért kellett olyan gyorsan,az Xbox-os verzió elõtt piacra dobni a progit ,mert rajtunk,szerencsétlen PC-seken tesztelték,a leghalványabb optimalizáció nélkül.

\"Life is around you and in you.\"

Hmuda
#6217
Tudom, de az afféle kényszerûség, mivel Linux alatt nem fut. : )))

Amúgy az újrakezdéssel nem vagy egyedül, mivel én is újrakezdtem egyszer, mert véletlenül megöltem egy kulcsfigurát, és más mentésen nem volt csak utána. Akkor 34. szinten voltam... : (((

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Laza
#6216
nehogymar ujra kelljen kezdenem... bruhuhuu...
az Qva sok ido.. 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6215
haat... PCn is mikrosoft "alatt" (v. "felett"😊) fut... 😊))

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Hmuda
#6214
Hé! Most realizálódott bennem egy nagyon fontos dolog! A Morrowind az elsõ (és 100% hogy az utolsó is) azok a játékok közül, amik suxboxra is megjelennek de mégis a PC-s változat jött ki elõször és nem 2 év csúszás után. : )))
Le a kalappal a Bethesda gárdája elõtt. Õk nem adták el a lelküket a mikrofosnak. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6213
Akkor kezd újra. Gondolom suxboxon még konzol sincs.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Laza
#6211
koszi...
de itt ket tenyallas forog fenn...
1. eszmeletlenul foggalmam sincs hogy hol rakhattam le (emlekeim szerint megtoltottem egy ladat, de az ures)
2. Xboxon jatszom, tehat editor kilove... 😊

de azert kosz.. 😊)

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6208
na, megint szopacs...

most mentem Balmoraba (lv10), mar rengeteg helyet bejartam, erre nincs nalam a csomag meg a level...
es fogalmam sincs hol rakhattam le... 😊

enelkul baszhatom, vagy van meg esely a foszalra?
(nincs kedvem elolrol kezdeni.. 😊)

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Falabu
#6207
A Ripje van meg

––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––

Falabu
#6206
Help mííí!!
Nem megy a Morrowind valami miatt!! Amikor elkezdi betölteni a játékot a töltés után rögön kilép. A konfigom Athlon 950 Mhz, 128 Mb RAM,GeForce 2 MX 400, Windows 2000!!!
Elõre is kössz

––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––

Hmuda
#6203
Hát szopás. Ilyenkor viszont ha nincs nálad Almasivi vagy Divine Intervetion akkor reload.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6199
Laza: menjel templomba vagy dungeonba, ahol van shrine es adakozzal, az majd leveszi az atkot.
Laza
#6198
gyerekek, gaz van!! 😊

bementem Balmoratol nyugatra egy dungeonba, ahol par csonti utan egy ajto mogott bizonyos Telura Ulver varazsloba volt, akit le is gyaktam...
de itt jon a lenyeg, ugyanis ramvarazsolt joparat, amitol lement az erom 67rol 3!!ra...
igy csak 15 kilot birok cipelni...

mit csinaljak, nem akar visszanoni...
pedig egy csomot aludtam...
help! 😊


egyebkent olyan tortent velem Hla Olaban, hogy maszkalok a stegen, amikoris fuldoklo hangot hallek... megfordultam, es szemeim elott fuladt meg a helyi guard... 😊 leusztam, majd lekaptam rola a full bone jelmezt... ezutan szabadon lehetett garazdalkodni a varosban... (perszeinden rossz mozdulatodra felhordul a tomeg, de nem csinalnak semmit😊))

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Hmuda
#6197
Szivesen. : )

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6194
Es talaltal mar valamit a foldon? 😊)

Nekem egyebkent 1000 Celeron, 256 ram, Gef2 MX400-on kb. feles latomezovel is neha megall es 2 masodpercig tolt. Szoval nem vagy egyedul I-Worm 😞
Hogy en milyen nehezen talaltam meg az Ald Ruhn-i Redoran Haz elso kuldijeben azt a 2 nyamvadt mudcrab-ot, az hihetetlen!
Egyebkent az a konyv, amit kernek elso kuldikent Ald Ruhn-ban a Magus Guildben, nemcsak Vivecben kaphato! Mashol is talaltam konyvarusnal.
Laza
#6191
erdes-kerdes 😊
mi van velem? 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6190
edigi-eddigi 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6189
meg egy erdes...

talaltam Ebonheartban egy short bladet, aminek kigyofejes markolata van (zoldesen vibral), paralizalas, meg meg valamilyen mas spec effektje van (a charge 240 koruli), es az erteke 7000G (a legdragabb edigi fegyverem, egy Silver Viperslayer (ketkezes long blade, mergezessel)is csak 350G...
hasznalni nem igen tudom, mivel a short blade kepessegem 5os szinten van... 😊
eladjam, vagy kesobb ki lehet szedni belole a paralizalast??

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6188
csatlakoztam az Imperial Culthoz Ebonheartban...
haat, milyen mar, hogy mindenki masodik kuldetese (valakinek mar az elso) a vilag masik vegebe szol.. 😊 azzal a megjegyzessel, hogy "ha arra jarsz"... 😊 mire odamennek, mar reg elfelejtem.. 😊

ti hogy jatszotok?
en szepen fedezem fel az egesz teruletet, gyalog... 😊 tehat ha azt mondja valaki, hogy menjek el Balmoraba, addig ezt nem teszem, amig az arra vezeto teruletet at nem fesultem... 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Hmuda
#6187
Az a 6. ház szimbóluma. Majd lesznek róla küldetések.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Laza
#6186
Hi all...

tegnap elindultam gyalog Balmoraba... a hegyek utan, mielott atmentem volna a fuggohidon, ami a folyo felett ivel at, talaltam egy hajoroncsot, aminek a legalso szintjen egy ladaban 4db piros szinu "ash statue" volt (vagy valami ilyesmi😊
mire jo ez?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Hmuda
#6185
Nekem meg Virtual Drive-ban van és arra is felrakta az amcsi peccset símán.Szerintem próbáld mindkét fajta peccset.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6184
Gondolom visszamásoltad az eredeti exe-t is, úgyhogy nekem sincs ötletem...
#6183
Ron Ragm:
Akkor nincs több ötletem. Nekem elõször "sütött" Cd-m volt de arra is simán felment a javítás, az Eu-s 3MB-os. Azóta meg van eredeti dobozosban de azzal is mûxik.

Nemo me impune!

Ron Ragm
#6182
semmijen plugin nincs fenn, nemrég telepítettem újra

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#6181
Dömike:
Van már magyaritás hozzá. A menü, minden varázslat neve hatása,a páncélok tárgyak nevei tulajdonságai, a bejáratok nevei, a párbeszédekbõl néhány mondat már magyar. A www.tar.hu/morrowind oldalról tudod leszedni, ott olvashat róla bövebben.

Nemo me impune!

#6180
Ron Ragm:
Próbáld meg ugy felrakni a javítást, hogy az összes plugin-t leveszed.

Nemo me impune!

Ron Ragm
#6179
Help! Amikor fel akarom rakni a patchet akkor amikor elér a morrowind.esm-hez akkor azzal a hibaüzenettel kilép: "Failure Opening New File: C:\Gamez\Morrowind\Data Files\RTB12140"
mi a hiba?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#6178
Hmuda:
Azokból még nics teljes szettem majd ha meglesznek, addig marad az üvegpáncél, most 162-es armor rating-em.

Nemo me impune!

#6177
Lacee:
Bocsi, igaza van Ámpir-nak kell hozzá az "Area effect arrows" plugin.

Nemo me impune!

#6176
Megvan a hiba: a vampire mod volt az! Felulirta a kezdo parbeszedablakot az NPC-knel, marpedig pld. Caius-nal csak onnan lehetett (volna) tovabblepni!
Vegre Blade tag vagyok!
Hmuda
#6175
Hát szivesen, és sok sikert a hiba kiküszöböléséhez.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6174
Azért köszi Hmuda és Ámpír a segítõ szándékot!
#6173
Megvan a directions is, el is olvastam, hatha kihagytam valamit, de az csak arrol szol, hogyan talalom meg Caius-t. Es õ már megvan ugye, csak nem akar semmit csinalni 😞
A Cornerclubban is beszeltem a fonokkel, nagy haverok vagyunk, hiszen o is tolvaj. Amikor ezt megemlitettem, egybol megnott a reputaciom nala 😊

Na, ugy latszik belefutottam egy csunya bugba, csak azt nem ertem, hogy miert csak nalam jott elõ.
Kepes leszek es visszamegyek Seyda Neenbe, hatha ..., de szerintem is minden megvan ami kene, ezert nem ertem.
Hmuda
#6172
Nem maradhatott ki semmi, mivel addig ki se léphetsz a házból, amíg a 2 levelet meg nem kapod. Tényleg, a Directions to CC is megvan? Hátha az hibádzik.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6169
Odaig rendben, hogy tilos belenezni, mert ezt tudtam, es csak akkor neztem bele, amikor mar beszeltem Caiuss-al es semmi sem tortent. Szoval csak utana neztem bele, de mar ez sem segitett 😊)
ÁÁÁÁ, ez fáj, hogy pont a foszalat nem tudom elkezdeni!
Hmuda
#6168
Beszélsz a macskával, mire õ elmondja, hogy van ez a fickó és idegesíti. erre te felmész és szépen visszaküldöd a szárazföldre. Ha ez megvan, lemész a macsekhoz és már mondja is a magáét.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6166
Hát persze! Direkt megemlítik, hogy tilos belenézni az iratba, különben lesz valami következménye. Azt is leírták, hogy mindenképen észreveszik, ha belenéztél.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6165
Nalam van. A neve "Package for Caius Cossades" de nem veszi el! Megneztem egyebkent, ez egy titkosirassal irt dokumentum.
Lehet, hogy bekavart valamelyik mod? Vagy tegyem fel a patch-et?
Nektek, hogy vette el a hozza kuldott cuccot? Egyszeruen beszeltetek vele es elvette? Vagy kellett meg valami elotte?
Hmuda
#6163
bitos=biztos

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6162
Bitos ott van a Package to Caius Cossades irat a tatyódban?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun