The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#6363
Köszi. : )

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6361
nem tudja valaki a címét annak a programnak amelyik megmutatja a helyeket a térképen?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Frank99
#6359
Srácok!
A harmadik tesztnél nem találom a Shadow Shieldet.
Átpofozkodtam magam a Kogoruh-ból indulva a labirintuson, valami csatornákon, kijutottam a Red Mounts aljába, de ez itt akkora b*zzeg, merre keressem?

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#6358
Készült frissités a júniusi magyarositáshoz?
#6356
Merre van a Szelek Volgye? A PC Guru szerint valahol a Red Mountains eszakkeleti oldalan, de nem talalom!
hiba
#6352
persze egyik haverod meselte, ilyeneket nem veszunk am be.

Laza
#6351
hi...

egyik haverom meselte, hogy lefekudt aludni, es almodott valami aranysisakos fickorol...
mi az ertelme az almoknak? van jelentosege?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#6347
Nah...léptem egy nagyot! Már annyira elkeverdtem a történetben, meg Cassiust is kinyirtam...no meg volt két hónap szünet, hogy most ELKEZDTEM ELÕLRÕL!!! 😊

Nagy bátorság kellett kitörölni a SVE-eket, de igy legalább izgalmasabb lesz! 😊
Frank99
#6345

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Laza
#6343
de me ne nyirjam ki? 😊
valami kuldeteshez kell meg?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6340
koszi.. 😊

gyerekek...
Dren Plantantation-ban az allatfarm melletti kis kunyhoban lako (falepcso megy fel) fickot ki lehet nyirni? kell o meg kesobb? van nala egy 1-60as szamuraikard... az kirr.. 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Lazarus
#6337
Hozzám tudna valaki vágni egy MW_v1.1.0605_Euro.exe Cracket?
Frank99
#6336
próbálom, de nem jön

:-(

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#6333
Kösz, jó lenne...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#6331
Amúgy eljutott valaki odáig, hogy megtudta hogyan gyógyítható a vámpírság?
Jó lenne tudni, hátha elõfordul ez késõbb is...

Tureynulal könyvtárában(PC Guru szerint)valami könyvben le vagyon írva. Egyrészt nem tudom merre van, másrészt nem vagyok fullos angolban.
Tudja valaki?

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#6330
persze azóta rájöttem....
:-()

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#6329
csak vigyázz, meg ne harapjanak...engem is egy ilyen helyen haraptak meg, valahol Kuul környékén...
most töltöttem vissza 10 napot, mert vámpír lettem és Caius megtámadt!!!
így nem lehet tovább nyomni...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Laza
#6327
a Tower csillagjegynel kapott Detect tudas mire jo? (Detect Animal, Key, Enchant)????

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

EmThor
#6323
Hy ma láttam a gamát de sajna csak 1 mx400-ason 😞
DE így is isten ez a játék! Nemsokára egy gef4 4200sn is meg tudom majd szemlélni
További jó nyomulást

#6317
Nemcsak hogy sikerult belepni a Tongba, hanem en vagyok immar a vezetoje😊
Frank99
#6311
Hi!
Srácok a Corpus Disase betegséget megoldó varázslót hol találom?
Ter Fyr-ben, vagy onnan merre?
Itt járkálok, de sehol az magas torony , ahova repülni kellene.

Kösz

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Laza
#6310
hi all...

na, ujrakedtem, nem lett meg a cuccos.. 😞

egyik baratom elakadt:
azt a logic kockat kene megtalalnia, de mar atverte magat a dungeonon, es megsem talalja...
tud valaki segiteni?

egyebkent megharapta egy vampir...
ha vampir marad, miben lesz jobb a jatek ill rosszabb...?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Lacee
#6308
Hogy lehet vámpírrá válni? És mik a következmények?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#6298
Medicineman! Hol lehet igy szintet venni?
Laza
#6295
es mire gondolsz, amikor azt mondod, hogy "szebb"?!
a felbontason kivul semmi kulonbseg nincs a ketto kozott... (mind a ketton elkezdtem😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6293
hat ha valaki tud egy kodot XBoxra, hogy az elejen kapott csomagot es levelet visszakaphassam, annak en is nagyon orulnek... 😊))

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#6292
Enchantolasnal jol vettem eszre, hogy nem lehet nagyobb a "cost" mint a "charge"? csak igy csinalja meg?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#6288
Köszi az általános segitséget.!!
#6287
Figyeljetek csak: Megbízott az Ald'Ruhn-i tolvajfõnök, hogy lopjak el néhány dartot (Dart of Judgement) a Lletri Manorbol.
Csakhogy én azokat már rég elloptam, és régen leraktam valamelyik ládába! És nem emlékszem, hogy hol! 😞(
Segítsetek! Hogyan lehetne ezeket a dartokat visszahozni? Úgy mint a szereplõket, RA? Vagy ha ez nem megy, akkor hogyan lehet teljesítettnek venni a küldtést? Mert én már ugyan rég elloptam, viszont akkor még nem volt ez a küldim, és így nem fogadja el, csak ha vissza is viszem neki. Kérlek, segítsetek, fõtolvaj akarok lenni! 😊))
#6282
Helo!
Nem tudjátok hova lett a Tar-ról a Morrowind oldal? Máshol van magyar Morrowind oldal?
#6281
Nem kell mindhez megvenni.Elég ha egy tulajdonságra van Fortifíy varázslatod, utánna már Enchantnál és Spellmakingnél is készíthetsz bármilyen tulajdonságot növelõ varázslatot/varázstárgyat.
#6276
Volna egy kis problémám a játékal kapcsolatban.Alighogy elkezdeném kilép a program desktopra.Ez még anyira nem idegesitett mert warez verzió volt gondoltam valami gond volt a feltörésével.Na de most meg vettem az eredetit hazajövök izgatottan telepitem még a karakter generálásig sem jutottam el és megint kidobott.Ok gondoltam nincs gond fel pecselem és minden ok lesz .Na de nem megy fel rá a pecs .Valami régi file keres ami ezekszerint nekem nincs meg.Esetleg ha van ötletetek akkor légyszives segitsetek.
Köszönöm

konfig : 1800+ xp
gf3
512 ddr
#6275
Remélem jól emlékszem, de mintha a Redoran Council épületében lenne a Morvayn rezidencia. Pont a diseased emberlék miatt menekültek oda. Beszélj ott velük.

Laza
#6271
gyerekek, meg mindig nem talalom a "cuccost".. 😊)
bar meg nem sok idom volt keresni...

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

kokas
#6263
Na az elõbbi nem lett teljes, szóval
Knight Errand
Knight Bachelor
Knight Protector
Knight of the garland
Knight of the imperial dragon (fõfõnök)
kokas
#6262
Braveheart!

Knight Errant< Knight Bachelor
Szóval van még mit fejlõdnöd!
HAjrá!
#6259
Ha mar a Venim Manorban jarsz, vegyel magadhoz egy Hlervu Locket nevu amulettet es orizd meg. Van belole egy csomo ott. Vivec-ben egy konyvarusnal erdemes "bekopogtatni" a belso zart ajtajan, mar persze ha a Tolvaj Cehhez (is) tartozol.
I.C.ram
#6258
#6257
Ald'Ruhnban van az is, sot ugyanott a Manor Districtben. Ahogy belepsz abba a nagy hazba, rogton a jobb oldali ajto. Ugy emlekszem a Morag Tong hall mellett.
Hmuda
#6256
Ha Braveheart nem rakja ki akkor majd én. TS. Ezt kell beírni a konzolba miután megnyomtad a "~" gombot. Ekkor az ég eltûnik és tök sötét lesz minden. Kipróbáltam és nálam mindössze +4FPS volt sz eredmény, ráadásul így szerintem nincs értelme játszani, mert már nem lehet úgy beleélni magad a dolgokba. Amúgy ha a többi parancs is érdekel, akkor írjátok be, hogy "help" és kiirja az összes konzolparancsot.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6254
Braveheart !
Nekem is kellene ez a ég kikapcsolós dolog,légyszi
itt az emilem:[email protected]
Petyus_
#6253
Ehmmm... vki nem tud egy ISO linket? Vagy ha nem, akkor RIP+Music addon+Speech addon=Full?

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Hmuda
#6252
A lényeg, hogy ezt nyugodtan kirakhatod, mert nem csalás.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6251
Hagyjuk... : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6249
Bocs. : )))
Szóval: [email protected]

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6246
Lécci, azért azt az effektkikapcsolós konzolparan miatt csak nem fognak csít-terjesztõnek nézni. Lécci írd már be ide a konzolparancsát.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6236
"A Master trainer-k 100-ig elvisznek"

Csak ennyit akartam, a többit már tudtam eddig is. : ))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6233
Hmuda:
Alapban csak 100-ig lehet fejleszteni. De ha találsz olyan cuccot ami folyamatos hatást biztosít akkor lehet több is. Én találtam egy gyûrût ami +30 agility-t ad, így most nekem 130-as. A Master trainer-k 100-ig elvisznek ha van elég pénzed és megtalálod õket, a többi trainer csak egy bizonyos szintig tud edzeni.

Nemo me impune!