The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lacee
#6868
szintén 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

ProSatanos
#6867
Hát akkor valami más gubanc van ott 😞

Más gém is hülyéskedik?
NONAME videokártya vagy ilesmi??(az is bekavarhat)
Más verzió(crack ???? ilyesmi)
Ennél többet nem tudok mondani 😞

Sok szerencsét.....

U.I.:én egy simma szinte driver nélküli Win XP-s gépen(csak a videokártya driver van fenn) nyomulok s jó 😊

bravet
#6866
patchel, nelkule, mod nincs is legujabb driver mindenhez...szopjon le ez a szar...
bravet
#6865
de nekem meg a karakteralkotas vegeig sem jut el szal jo...mar az alatt kilep
ProSatanos
#6864
A kidobós problémát nekem is csinálta, de miután ujból instaláltam, és nem tettem fel patchen kivül semmit(eyg szem modot se) azóta csak néha nagyon ritkán betöltéskor dob ki, de a betöltés lehetõleg kerülöm igy egész élvezhetõ 😊

Volt amikor fent voltak az oficial modok de azokkal is dobigált ki 😞

Speechcraft-ot is nõveli a bribe ha 10-el adagolod .) (legalábbis ûgy gejlesztem 😊
Kereskedést meg vásárlás eladás közbeni alkudozástól nõ.

OVER & OUT

Lantee: Morrowind elvonó kura? .)

bravet
#6863
Hi! nemtudja valaki ,miert van az ,hogy gondol egyet a game es szimplan kilep se szo se beszed a windowsba? ez mindegyik win-re igaz...a legujabb driverekkel..???
#6862
Nem, nem, nem és nem! NEEEM!!!! Kb. addig birtam Morrowind nélkül, amig aludtam! Basssszus!!!
Szal Morrowind Install...SAVES visszamásol...folytatódjon a kaland! Hát ez kész! A végén még a zártosztályon végzem! ;-()
#6861
ProSatanos:
A Bribe a kereskedés skill-t fejleszti, az Admire, Intimidate és a Taunt pedig a beszédkészséget.

Nemo me impune!

ProSatanos
#6860
Megtaláltam Morrowind térképészét

Ebonhearth-ban az East Empire Company Hall-ba van Okan-Shein akivel annyit lehet dumálni hogy ...................... és a végére a térkép ugy néz ki mint a szita
Ha valaki szeret olvasni, ez az emberke szeret beszélni .) (Érdemes beszélgetni vele)

Megtaláltam a Speechcraft fejlesztésének módját 😊
persuasion bribe 10 golddal (már akinél megy) jól fejleszti ezt a skillt.

Na sok sikert!!!

Üdv!

Wanda
#6857
Hi All!!
Wer megtaláltam azt a bizonyos gaming guide-t csak annyi a probléma hogy nem értem az akcentust. Nem tudsz véletlen valami hasonlót magyar ember által érthetö nyelven?
ProSatanos
#6856
Még 1x megkérdem

Nincs valahol fenn a DAGGERFALL????????????


Elõre is köszi.

#6853
hehe 😄
Wanda
#6852
Jól beszélsz Lantee

Mutassuk meg nekik jól
#6851
Na nehogymá' a Morrowind topic ne az elsõ oldalon legyen!!! Húzzunk bele srácok!!!
#6849
Kösz a Helpeket, de szerintem nem lesz gond a játékmenettel, mert akkor mindig kiirja a gép, hogy töltsek vissza egy korábbi blablabla...

Most teljesen ráfekszem a fõvonalra, mert már igencsak tápos karim van! 😊
ProSatanos
#6848
Tud valaki valmit a MARAND(Dunmer erõd) mellett lévõ DEAD RAT -rõl, mert nem lehet dispose corpse-al eltüntetni?(Ezek szerint küldetés része lehet majd valahol valakinek 😊)
Kösz

#6844
Lantee:
Orvas Dren-nek(õ volt a Camonna Tong feje) hívták az Ebonheart-i Herceg testvére volt, ha csinálod a Hlaalu ház küldetéseit akkor a legutolsó küldetéssel már nem lesz bajod. 😊)

Nemo me impune!

#6843
Köszi Jacky! Tegnap este kicsit sikerül elkóborolnom, úgyhogy megint leszakadtam a "fõvonalról"! 😊

Legyilkoltam Orvas Dyan-t (vagy valami hasonló)! A Fields Of Kummu-nál lévõ faluban (a tó túloldalán) éldegélt békésen, amig le nem gyaktam! Kb. 100k-nyi cuccott szedtem össze a házából! 😊)
#6842
Ugy emlekszem eszakon van, a Szelek Volgyeben.
Wanda
#6840
JA és nem bántottam, hanem pesztraként kisérgettem
Wanda
#6839
HI All!!
Köszönöm a segitséget.
Mostmár gyors vagyok de vak . Viszont legalább az fps is fölémegy a 20-nak ha rajtam van a csizma.
Egyébként tényleg elég egyértelmü volt a dolog, ugyanis tejfehér ködben is 100 méterröl világitott a csaj lábán a cuccos, pedig a tulaj még nem is látszott !!!
Azért nagyon köszike
Wanda
#6837
Lantee:
A keresett barlang a Cavern of Incarnate, nagy kapu csillagokkal meg holdal díszítve. Innen kell elvinni a Moon and Star gyûrût Nibani-nak.

Nemo me impune!

#6836
Jaja! A Pilgrim's Path nekem is megvolt, mert az egyik templomos csak akkor ad nekem melót, ha mind a hét helyen áldoztam már. Vivee-ben tök véletlenül futottam bele egybe...a Vivee Palace elõtti oltár volt az! 😊

Aztán eladtam, mert gondoltam, hogy azt a melót most félreteszem. Na, akkor azt is szerzek egyet!

Noch einmal : KÖSZI!!!
#6835
Solomander!!! Te egy ISTEN vagy!!! Rohanok is haza, aztán körbekérdezem a tábor többi lakóját is!! Na, erre rá nem jöttem volna! 😊

Hálás köszönet!!
#6831
Látom nem igazán értitek a kérdésemet, ezért megpróbálom pontositani!

Szóval az Urshulaku Camp-ben - miután elvittem neki a kért cuccokat Kougaron-ból (vagy mi), odaadja az övet, aztán a Wise Woman dumál hozzám, és visszaküld a fickóhoz (valami Shul-Matul).
Õ meg ad egy újabb feladatot, hogy keressek meg egy Tomb-ot, ami valahol Azurában van....na azt keresem!! 😊
#6830
Wanda:
A nevét nem tudom de nézd meg a lábát ugyan is a csizma rajta van és mivel mágikus el sem lehet téveszteni. De ha elkiséred akkor igyen is Neked adja.

Nemo me impune!

Wanda
#6829
Háj!
Nem tudja véletlen valaki hogy hivják azt az emberkét akinél a "Boots of blinded speed" nevezetü csizmácska van? Azt tudom ,hogy Caldera és Ald-Ruhn közötti uton található, de ott sokan ácsorognak és nem akarok mindenkit leverni kár lenne értük. (hagy ácsorogjanak)
Segiséget elöre is köszönöm
Wanda
#6827
Baszki! Novemberig még az alap gémet sem fogom végigjátszani! Ha igy folytatják, egész életemben Morrowind függõ leszek! ;-(

Én is elindultam a NEREVÁRSÁG felé vezetõ rögös úton! Már van 243K pénzem! 😊)))
Szerintem hétvégére elérem a 1 millát! 😊)
Wanda
#6824
CS@!
Megjött ugyan:
DE sajna nem jó...
Illetve kevés...
Kellenének még a textura és egyéb fájlok is.
Nem csak a .esp-böl hanem más fájlokbol is áll.
Ha tudod azokat is küld Plizzz.
Kösz
Wanda
Wanda
#6823
OK megjött KÖSZ
Wanda
#6820
CSÁ Cs@ !
Megköszönném ha el tudnád küldeni mert én biz sehol sem találom. Várva várom Emilkét!
Köszi: Wanda
#6816
Meg tudja valaki mondani, hgoy honnan tudnám letölteni a rich_npc plug-int?
#6814
Igen-igen, vannak anomáliák...
Ez egy ökölszabály, ha így csinálod megkapod az ötös szorzót. Van amikor "túlcsordul", van amikor a négyes szorzó után egyszerûen eltûnik a szozó...
Nekem most egy kettes szorzót nem sikerült elõállítanom...

Bocsi mennem kell... majd késõbb folyt, üdvözlök mindenkit.
#6813
A legjobb, amikor bementem a Balmorai Mages Gulid-ba, és NORD létemre mindenkinél tanultam vagy 5-öt...Mysticizm, Illúzió, stb...és a kövi szintlépésemkor 5x-ös szorzót adott az egyéniségemre!!! 😊)
#6812
Ezt honnan veszed, hgoy két tanulás eggyel viszi a szorzót? Nekem volt, hgoy tanultam vagy 15-öt ugyan abból, és a szorzó még csak kettõ sem lett arra a skilre.
#6811
nyah...az a gondom, hogy már nem igazán van ellenfelem a játékban! Pl. bementem egy Tomb-ba, jöttek csontik, bone-lord-ok, kõgólemek, meg egyéb jóarcú cimborák ezerrel, de mindegyiken simán "végigsétáltam".

Lesznek még komoly ellenfelek, vagy innen már egyenes út vezet a MORROWIND RÉME cim felé? 😊
#6810
No jo...
Kicsit pang a forum, de lehet hogy csak én voltam hiperaktív.
Megyek haza, vár a Morrowind.

Mindenkinek szintlépésben gazdag kalandozást kívánok !

(Bocsi a flood-olásért)
#6809
...a vesszõ-hibáért ne írjatok, észrevettem...

😊
#6808
Ja, egy apróság!
Kérlek, ne nézzetek nagyképûnek, de mi van ha már csak egy-két (de nem három!) tulajdonságod tud csak fejlõdni szintlépéskor.
A probléma ugye ott csúcsosodik ki, hogy a szintlépõ ablak addig nem enged ki amíg, nem osztottad le a három érmét/pöttyöt/ecc. !
Remélem itt nem lesz bug.
#6807
Csak elegendõ idõt kell várni, utána odaadja...
#6806
A magica mennyisége pedig a karakter intelligenciájától függ, tehát olyan skilleket érdemes tanulni, amelyek az intelligencia függvényei. Egy kis turbó.: Érdemes olyan skilleket is tanulni, amelyek nem tartoznak bele a karaktered fõ profiljába. Ez egyrészt olcsón megtehetõ (kezdetben legalábbis), másrészt úgy emelik a szintlépéskor a szorzót, hogy nem siettetik magát a szintlépést. Egy szorzó faktor "két tanulás" után kapható, tehát érdemes tizet tanulni az ötös szorzóhoz. Én például varázsló létemre heavy armor-t és long blade -et tanulok egy kis security-vel. Mindegyikbol tizet tanulva ötösével megy fel az endurance-om a strength-em és nem utolsó sorban az intelligencia, ami nem hátrányos dolog egy varázsló esetében. Ráadásul lesz egy FighterMage karakterem is, amely konzervdoboz létére nem jön zavarba, ha egy 400 magica-s varázslatot kell elsütnie...
Remélem segítettem!
#6805
Kotyvasztani úgy kell, hogy a négy fõzõcske-cucc egyikét a karakteredre húzod. Ha megjelent egy uj ablak, ott elõször van négy üres slot egy vonalban, majd még négy alatta.
A felsõ sorba a fõzõkészletedet teheted teljessé, az alsó sorban pedig a hozzávalókat adagolhatod.
Hamar szembe fog tûnni, hogy a reménybeli italod olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amely tulajdonságokkal legalább két alkotóeleme rendelkezett. A mûvészet tehát az, hogy a lehetõ legtöbb jó tulajdonságú alkotóelemet hozzd össze a hatranyos tulajdonságok kiküszöbölésével...
Akik perfekt alkimia-használók, mondanak még neked egyet 's mást...
#6804
Izé, lehet hogy Gnisis volt, bocsi...
A nadragos muki Gnisis-ben van ? (Akinek vissza kell vinni a folyóhoz a nadrágját, mert poénból ellopta egy haverja) De a Siltstrider-es manus is ugyanabban a városban szédült le a folyóba.
#6803
Azt hiszem, az általam leírt eset (#6802) pont Ald'ruhn-ban volt.
Szóval nézd meg, hátha ott áll a folyóban.
#6802
Egyszer nekem is eltûnt a Siltstrider-es manus egy platóról, de ott volt alatta a nagybogár lábai között. Nos © Ark, esetleg megnezheted egy szinttel lejjebb, ha van ott szint egyáltalán...😊 Ezek a fránya NPC-k mindig elkóricálnak valamerre. 😊
#6801
Udvozlok mindenkit !
Latom, szep szammal van hozzaszolas, letoltottem mindet, majd vegigolvasom otthon... 😊
Egy kerdest szeretnek hozzatok intezni.: Hogyan lehet elerni, hogy MI csinaljunk magunknak uj varazslatot? Tehat nem a MageGuild egy tagjanak penztarcajat sulyosbitva... 😊 Lottyoket fozni es targyakat enchantolni ugye trivialis (rahuzzuk a karakterre a megfelelo cuccot, aztan megy...), de semmivel sem sikerult elocsalogatni a "MakeNewSpell" ablakot ugy maganban.
Wanda
#6800
Hi!
Jahh, értem már, ez jó!
Mostmár csak arra kérlek mond meg honnan tudom letölteni, vagy send e-mail.!!
Köszi
Wanda
Lacee
#6799
Nem ingyen van? És a harc után te kapsz pénzt (olyan 100-at)

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#6797
Na kérem! Feltettem a rich_npc plug-int...Azért igy mindjárt más! 😊
Igy sem volt egyszerû megszabadulni a 10-15k-s fegyverektõl, de okosan elbarteleztem! 😊

Most már csak vissza kéne találnom a fõvonalra... 😊
Wanda
#6796
Srácok KÖSZÖNÖM a rengeteg segitséget és a leirásokat mostmár egyenesbe jöttem és megszüntettem a postaládám eldugulását is
Mégegyszer köszike.
Mostmár csak a Vivec-i Arénában lehetséges harcról meséljetek ha tudtok valami információt.Aszthiszem ez egy mod de semmi pontosat nem tudok.
Ismeritek : Help Meeee

BYE