The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
War. War never changes.
ajanlom csereld le a szolgaltatodat surgossen...
Ha lehet kepeket belinkelni akkor en igenis linkelek akinek nem tetszik az nem nezi meg.

Pontos utbaigazitást kérnék köszi
War. War never changes.
ODA linkeljetek ezerrel 😊
DB
A ti kung-futok nem erős!
War. War never changes.
Nagyon jó a játék,csak van egy kis bibim!...2 perc múlva kilép a játékból.Semmi hibaüzi v. valami, hanem egybõl Windows.(XP)Gef 2ti,Amd thunderbird.
Ezt csinálta az isoval,rippel és a patch felrakása után is.
Valami HELPET tudtok mondani?
War. War never changes.

:
Nemtudom eszrevettetek-e de a bolygonknak 2 holdja is van(?) persze lehet hogy a mi bolygonka a nagynak a holdja csak

A modemesek mar kihaltak a
matav miatt szerintem.
Azt a jo gyurut hol lehet megtalalni?
War. War never changes.
tedd fel egy ingyenes szolgáltatóhoz a netre (extra, fw, stb.)
War. War never changes.
War. War never changes.
War. War never changes.



Na ennek jonak kell lennie :
amuljatok es bamuljatok
Alkemia: en valahol asszem Calderaban a Mage Guildbol nyilo tower tetejen talaltam egy komplett alkemista szettet (4 kell hozza nem eleg csak a mortar ha jol tudom;talan kihat az eredmenyessegre is ha mind a negy az invbe van,
de mar egy mortarral is lehet italokat gyartani persze)
DB
A ti kung-futok nem erős!
Elõre is köszönöm!
Egy kep a karimrol ha minden jol megy:
Mi most a teendõ mert a RA nem segít 😞 , az csak a meglévõket teszi vissza a helyükre 😊
A DF-ban ez volt a legrosszabb.A fõvonal dungeonok kivételével a helyeket akkor és ott kreálta amikor beléosontál.Elõre rakott épületszakaszokból hányta össze(néha szoros értelemben) és amikor már belebonyolódott un. teleport kapukat épített a szakaszok közzé. Volt olyan dungi amit végig sem lehetett járni azért müx egy beépíthetõ és sajna fontos cheat ami teleportálgat az un. fontos helyek között.
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)
DB
A ti kung-futok nem erős!
Soultrap ellenfélre castol, betrappolt lelkes soulgemet karakterre húz.
DB
A ti kung-futok nem erős!
Amúgy ftp-rõl nem hiszem, hogy mûködni fog, http oldalról kéne.
A cikket elolvastam, vagy csak valami vicc lehet, vagy egész egyszerûen siralmas. Ekkora balfasz még szökkenõ se lehet 😊 egy 7 éves gyerek okosabb a szerzõnél 😊) De egyáltalán minek ír valaki cikket ha ennyire sötét, és 5 percet sem szán arra, amirõl ír ?? 😊)
DB
A ti kung-futok nem erős!
A szõke nõk aranyos,okos és kedves teremtmények.
Nodehaver az Ursula Seymour amánvalami!!
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)
A mitikus háttér:The Monomyth,fõleg a Lorkhan-ra vonatkozó részletek.
Az action:feljegyzések a Red Mountain csatájáról,sajnos nem publikus iratok(2db.,az egyik magától a legfõbb tributól);-).
Verbális kieg.:Baladas Demevani Gnisis,ArvsDren 3. ajtó(kétszer csengetni a deadroth kobakján egy jó nagy bunkóval,a dwemer robot háziállat-nem harapós).
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)
Punabi felé:
Balmora,K-re a légió erõdig,K-re a foyadáig,D-re egy picit,K-re az elsõ bejárón a tó felé,É-ra a hegyek felé,második út K-re és tartsd a irányt,jobbkéztõl távolról elmarad egy deadra shrine,jobbkéztõl DK irányban látszik egy dunmer erõd(Marandus),a vízparton É-ra és erõsen nézd az út keleti oldalát,jellegtelen cavedoor->Punabi.
\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)
az írójának.
Aki jót akar szorakozni, tud angolul és játszott Morrowindet annak ajánlom mint Viccesoldalat az elõzõ címet 😊
Biztos nem probálta eleget vagy nagyon pancser, mert Én(nem voltam nagy RPG -rajongó sõt még az ilyen sokat kell olvasni fajta játékokat sem csiptem) is kiigazodtam a játékban, sõt úgy érzem hogy kezdek RPG FAN lenni 😊
Morrowindes kérdés:
Valaki járt utánna a Dwemerek(Dwarfok) eltünésének, mert én összegyüjtöttem mindent, beszéltem mindenkivel akivel lehetett és találkoztam, még az utolsó Dwarf-al is(Corpusariumba) s eggyetlen feltételezés hogy a Dwemerek vagy átléptek valamilyen más dimenzióba, vagy mind kihaltak 😞 de semmi biztosat nem lehet megtudni.
Ha valaki jutott tovább akkor írja le merre keressem Az eltünt Dwarwok-ról az igazságot.
csak nem hagsz szóközöket s mielött beszurnád tedd valami interneten elérhetõ helyre(tárhelyre) és méretezd nehogy szétcsessze az egész oldalat.
War. War never changes.
Tudna valaki pontos leírást adni, hogy hol található Punabi?!
elõre is kösz.
Sok országban sok nevem van. A tündék közt Mithrandir vagyok, a törpök közt Tharkun; nyugaton rég elfeledett fiatalkoromban Olórin voltam; délen Incánusnak hívnak, északon Gandalfnak.
Egy két férdésecske😞irányokat kérek csak nem teljes megoldást .) ha lehet)
Mi van akkor ha Trebonius-t már legyöztem s nincs, s most kaptam meg a Ocato levelét amit Treboniusnak kéne vigyek? 😞
Hol van Assu?(Mage Guildes küldi Staff of Magnus-t kéne megszerezni Ajiranak)(Annyit modn hogy egyik várostól É-NY-ra de azt a környéket már átvizsgáltam Suran ig meg Mounth Kand-ig, ezeket is beleértve)
Akkor meg egy két érdekesség:
A breton Csaj tolvaj karakterem nehéz mellvértben és két daedra dai-katana-vál rohangászik ha éppen nem lebeg 😊
Köszi a segítséget.
Két oprendszerem van. XP meg ME.
Ahhoz hogy az Me-t lecseréljem veszik az XP is a bootolás miatt.
Szóval egyenlõre rávagyok kényszerülve.
Ha csökkentem a látótávolságot a játékban akkor nem lesz jobb a memóriakezelése? Vagy ha csökkentenék valamit?
War. War never changes.
War. War never changes.