The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7235
ja de azt nem vetted figyelembe hogy nem 1 képet tölt egyszerre, hanem az egész oldalt... amúgy átlag 49 kb/s-el szed le

War. War never changes.

#7234
Akkor jo nagy tragya az ADSL-ed ha 10 mp-et vesz igenybe a letoltes ajanlom csereld le a szolgaltatodat surgossen...
Ha lehet kepeket belinkelni akkor en igenis linkelek akinek nem tetszik az nem nezi meg.
Factor_007
#7233
hol lehet metalálni azt a pajzsot vagy mit ami növeli a magikus ellenállást???
Pontos utbaigazitást kérnék köszi

#7231
nekem nem a képekkel van a bajom, csak míg letölt egy képet az jó 10 mp (adsl-el), de ez akkor sem képgaléria

War. War never changes.

DonnieBrasco
#7230
Mindenkinek szeretném figyelmébe ajánlani az általam felhozott "Morrowind karakterek" c. topicot.
ODA linkeljetek ezerrel 😊

DB

A ti kung-futok nem erős!

#7227
szerintem az iso vagy a rip a ludas,bár nekem cd-vel is kilép néha

War. War never changes.

#7226
Hali!

Nagyon jó a játék,csak van egy kis bibim!...2 perc múlva kilép a játékból.Semmi hibaüzi v. valami, hanem egybõl Windows.(XP)Gef 2ti,Amd thunderbird.
Ezt csinálta az isoval,rippel és a patch felrakása után is.

Valami HELPET tudtok mondani?
#7225
Kösz Donnie, megtaláltam.

#7224
MUSZÁLY TELINYOMNI AZ OLDALT KÉPEKKEL? EGY MÁSIK FÓRUMOT KÉNE NYITNI, EZ NEM KÉPGALÉRIA HANEM FÓRUM!

War. War never changes.

#7223
Rakjatok be sok kepet ti is szivesen megneznem!
#7222
Es vegul de nem utolso sorban:villamlas a pusztaban(neha komolyan megijedek akkorad dorren
#7221
Egyutt megyunk mindenhova😊
#7220
Repulo meduza a baratom:
#7219
Hi!Nehany ujabb kep:
Nemtudom eszrevettetek-e de a bolygonknak 2 holdja is van(?) persze lehet hogy a mi bolygonka a nagynak a holdja csak
#7218
Udv!
A modemesek mar kihaltak a matav miatt szerintem.
Azt a jo gyurut hol lehet megtalalni?
#7217
nekem most egy nord Barbarian-om van Braveheart névvel, és orcish páncélban szaladgálok igen gyorsan (combat, speed a favourite attributes) A kezemben egy törp buzogány, és igen erõs vagyok. Találtam egy gyûrût egy titkos helyen 😊, és minden ellenállásomhoz 30-at ad. Így, mivel nord vagyok, frost resistance 100, shock res. 80 a többi meg 30. Most épp az ashlanderek tábora melletti vámpír-bázist gyilkolom, de a fõvámpír kicsit erõs...

War. War never changes.

#7216
jó, csak ne a saját merevlemezedrõl linkelj, mert azt mi nem látjuk 😊)
tedd fel egy ingyenes szolgáltatóhoz a netre (extra, fw, stb.)

#7215
igen oké kösz, már mûködik csak rosszúl írtam be az elérési útvonalat... majd pár jó klépet én is hozok, de szerintem a Morrowind képek topicba kéne rakni õket, mert lelassítja a modemeseknek a lapot (nekem hál' Istennek nem)

War. War never changes.

#7214
akkor pl.

War. War never changes.

#7213
persze http:// is kell elé

#7212
<img src="kép elérési útvonala(pl. www.babla.hu/kep.jpg">

#7211
hogyan tudjátok beilleszteni a képeket? másolás és beillesztés vagy mi

War. War never changes.

#7210
most latom mukodik az extras kep is csak kurva lassan
#7209
Ordinator beszolt:
#7208
jah es ami a lenyeg ez Master szintu keszlet!!
#7207
Re!
Na ennek jonak kell lennie :
amuljatok es bamuljatok

Alkemia: en valahol asszem Calderaban a Mage Guildbol nyilo tower tetejen talaltam egy komplett alkemista szettet (4 kell hozza nem eleg csak a mortar ha jol tudom;talan kihat az eredmenyessegre is ha mind a negy az invbe van,
de mar egy mortarral is lehet italokat gyartani persze)
DonnieBrasco
#7206
Gábor: minden leírtam. Csak legalább 15-ös alchemy skill kell hozzá, minimális induló tõke (1-200 arany) és valamilyen mortar&pestle. A Balmorai templomban keress olyan embert aki elad 2 olyan cuccot, amikbõl restore health potionokat lehet csinálni (saltrice, masrshmerrow, corkbulb root, wickwheat). Onnantól csinálj mindent a leírás szerint.

DB

A ti kung-futok nem erős!

#7205
Donnie: olvastam az alchemys pénzteremtõ módódat. Tudnál egy picit specifikusabb lenni,hogy mire lenne szükségem? Loptam egy journeymen's mortart, kell még hozzá vmi? Milyen alapanygokra kell figyeljek barangolás közben,ill hol tudom ezeket megvásárolni a városokban?
Elõre is köszönöm!

#7204
Hi!
Egy kep a karimrol ha minden jol megy:
ProSatanos
#7203
Legyöztem Trebonius-t de még nem lehettem arch-mage, mostmár lehetnék, de nincs Trebonius.
Mi most a teendõ mert a RA nem segít 😞 , az csak a meglévõket teszi vissza a helyükre 😊

Sipocz
#7202
Béke Nektek!
A DF-ban ez volt a legrosszabb.A fõvonal dungeonok kivételével a helyeket akkor és ott kreálta amikor beléosontál.Elõre rakott épületszakaszokból hányta össze(néha szoros értelemben) és amikor már belebonyolódott un. teleport kapukat épített a szakaszok közzé. Volt olyan dungi amit végig sem lehetett járni azért müx egy beépíthetõ és sajna fontos cheat ami teleportálgat az un. fontos helyek között.

\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)

DonnieBrasco
#7201
Ja, ma végre Daggerfalloztam 😊)) hát tényleg eszement mennyiségû város, dungeon meg anyámkinnya van. Csak sajna nagyon "uniform" jellegûek, ezért borzasztó monoton a dolog 😞(

DB

A ti kung-futok nem erős!

DonnieBrasco
#7200
Azt hittük csak poénkodsz... aki ennyit játszott annak tudnia kéne 😊)
Soultrap ellenfélre castol, betrappolt lelkes soulgemet karakterre húz.

DB

A ti kung-futok nem erős!

#7199
Na még 1szer Hogy tudok a lélekkövekbe lelkeket rakni???????????????????? És ha benne van hogy tudok "enchant"-olni?thx for the info
DonnieBrasco
#7198
tegyél elé meg mögé < > jeleket, space nélkül.
Amúgy ftp-rõl nem hiszem, hogy mûködni fog, http oldalról kéne.

A cikket elolvastam, vagy csak valami vicc lehet, vagy egész egyszerûen siralmas. Ekkora balfasz még szökkenõ se lehet 😊 egy 7 éves gyerek okosabb a szerzõnél 😊) De egyáltalán minek ír valaki cikket ha ennyire sötét, és 5 percet sem szán arra, amirõl ír ?? 😊)

DB

A ti kung-futok nem erős!

Sipocz
#7197
IMG SRC=ftp://194.143.231.107/home/sixisoft/punabi1.jpg

\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)

Sipocz
#7196
Béke Nektek!
A szõke nõk aranyos,okos és kedves teremtmények.
Nodehaver az Ursula Seymour amánvalami!!

\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)

Sipocz
#7195
Béke Nektek!
A mitikus háttér:The Monomyth,fõleg a Lorkhan-ra vonatkozó részletek.
Az action:feljegyzések a Red Mountain csatájáról,sajnos nem publikus iratok(2db.,az egyik magától a legfõbb tributól);-).
Verbális kieg.:Baladas Demevani Gnisis,ArvsDren 3. ajtó(kétszer csengetni a deadroth kobakján egy jó nagy bunkóval,a dwemer robot háziállat-nem harapós).

\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)

Sipocz
#7194
Béke Nektek!
Punabi felé:
Balmora,K-re a légió erõdig,K-re a foyadáig,D-re egy picit,K-re az elsõ bejárón a tó felé,É-ra a hegyek felé,második út K-re és tartsd a irányt,jobbkéztõl távolról elmarad egy deadra shrine,jobbkéztõl DK irányban látszik egy dunmer erõd(Marandus),a vízparton É-ra és erõsen nézd az út keleti oldalát,jellegtelen cavedoor->Punabi.

\"Mi a hézag hapsikám?\" -(Bugs Bunny)

ProSatanos
#7193
Le a kalappal ez a cikk elött

az írójának.

Aki jót akar szorakozni, tud angolul és játszott Morrowindet annak ajánlom mint Viccesoldalat az elõzõ címet 😊

Biztos nem probálta eleget vagy nagyon pancser, mert Én(nem voltam nagy RPG -rajongó sõt még az ilyen sokat kell olvasni fajta játékokat sem csiptem) is kiigazodtam a játékban, sõt úgy érzem hogy kezdek RPG FAN lenni 😊

Morrowindes kérdés:
Valaki járt utánna a Dwemerek(Dwarfok) eltünésének, mert én összegyüjtöttem mindent, beszéltem mindenkivel akivel lehetett és találkoztam, még az utolsó Dwarf-al is(Corpusariumba) s eggyetlen feltételezés hogy a Dwemerek vagy átléptek valamilyen más dimenzióba, vagy mind kihaltak 😞 de semmi biztosat nem lehet megtudni.
Ha valaki jutott tovább akkor írja le merre keressem Az eltünt Dwarwok-ról az igazságot.

ProSatanos
#7191
U.I.: szóközt csak az img src között hagyjál

ProSatanos
#7190
Beirod < IMG SRC=Képhelye >
csak nem hagsz szóközöket s mielött beszurnád tedd valami interneten elérhetõ helyre(tárhelyre) és méretezd nehogy szétcsessze az egész oldalat.

#7189
hogy tudtok képeket beszúrni?

War. War never changes.

ProSatanos
#7188
U.I.: A képen éppen Orcish cuccba pompázik a gyönyörûségem .)

Gandalf51
#7187
Üdv!
Tudna valaki pontos leírást adni, hogy hol található Punabi?!
elõre is kösz.

Sok országban sok nevem van. A tündék közt Mithrandir vagyok, a törpök közt Tharkun; nyugaton rég elfeledett fiatalkoromban Olórin voltam; délen Incánusnak hívnak, északon Gandalfnak.

ProSatanos
#7186
Hi.

Egy két férdésecske😞irányokat kérek csak nem teljes megoldást .) ha lehet)

Mi van akkor ha Trebonius-t már legyöztem s nincs, s most kaptam meg a Ocato levelét amit Treboniusnak kéne vigyek? 😞

Hol van Assu?(Mage Guildes küldi Staff of Magnus-t kéne megszerezni Ajiranak)(Annyit modn hogy egyik várostól É-NY-ra de azt a környéket már átvizsgáltam Suran ig meg Mounth Kand-ig, ezeket is beleértve)

Akkor meg egy két érdekesség:
A breton Csaj tolvaj karakterem nehéz mellvértben és két daedra dai-katana-vál rohangászik ha éppen nem lebeg 😊
Köszi a segítséget.


#7185
Sajna elszúrtam az ME-al!
Két oprendszerem van. XP meg ME.
Ahhoz hogy az Me-t lecseréljem veszik az XP is a bootolás miatt.
Szóval egyenlõre rávagyok kényszerülve.

Ha csökkentem a látótávolságot a játékban akkor nem lesz jobb a memóriakezelése? Vagy ha csökkentenék valamit?
#7184
az köttudott=köztudott

War. War never changes.

#7183
hát az köttudott, hogy windows xp-n 10%-al lassabbak a játékok, de mindenképpen xp-t használj, a ME az egy nagy f... fos

War. War never changes.

#7182
Csak azért mert pár lépés után töltöget, huzamosabb játék után pedig egyre sûrûbben kezd el töltögetni. Van különbség hogy min futtatom? XP-n vagy Me-n megy jobban? Van különbség?