207
Odüsszeusz nyomában
  • fucko
    #126
    Ja mar megvan a bor,akkor az aso helyre jovunk ra egyutt de ugyis azon amezon lesz gondolom.De nem kene elobb a josolo csavoval talalkozni,vagy ot idezem meg?
  • fucko
    #125
    Na most akkor nezzuk az elejetol hogy ne kinlodjak,honnan es mit szerezzek meg elsonek es ugy tovabb,vagy meg jobb lenne elkuldened a te utolso mentesed kurvara nincs kedvem kinlodni a kenyerrel hogy melegibe kapjak asracok.A borra meg 1utt rajovunk.
  • ricky
    #124
    Az aszphodolosz réten mit kell csinálni? Mert én onnan nem szdtem semmit. Lehet, hogy ott kell ásni, vagy van ott egy ásó???
  • ricky
    #123
    Na meg mivel kell ásni? Kézzel?
  • ricky
    #122
    Hát ezt nem találom!!!
  • ricky
    #121
    Na nézzük, hogy jussunk el oda, ahol ásni kell...
  • ricky
    #120
    Megvan a bor!!!!!!
  • ricky
    #119
    Na msot már mindenre rájöttem, csak bor kéne!!! Neked van?
  • ricky
    #118
    Már csak bor kellene!!!
  • ricky
    #117
    Megvan a vér is!!!!!
  • ricky
    #116
    Már borostömlőt is találtam!!!
  • ricky
    #115
    Megvan a méz is!!! A vért is sejtem honnan kell (Prométheusztól) de nem tudom hogy hogy kell megszerezni. A csávó azt mondta vízért megszerzi de én honnan vegyek vizet? Na meg a bor. Azt is kapok, de az a hülye mindig megissza. A darával nincs gond az megvan!!!
  • ricky
    #114
    Szia
    Újbol itt vagyok, tegnap nem értem rá.
    Én nekem megvan a dara. Odaadta a lány a kenyérhordásért, de nekem a síp sehova nem hisz el(igaz nem a folyónál fújtam meg, ugyanis nem találok sehol folyót). Te hogy állsz?
  • fucko
    #113
    Hat szerinted megis hogy nyomjuk?Egyebkent media markt 2990ft.
  • greco
    #112
    Megvan valakinek magyarul?
  • fucko
    #111
    Kurva jo rajottem!Mindegy melyiket nyomod mert a sip segitsegevel Kharon barhova elvisz ha a folyo kozelebe mesz es sipolsz.egyebkent a pokolnal meg lehet szerezni a vizet es barmi mast,lehet hogy el is rontottam hogy lisztet kertem.Te a kenyer hordasert megkaptad a darat?
  • fucko
    #110
    Nehogy megfogd a sziklat!Engem nagyon beszopatott.Asszondja fogjam meg a sziklajat es cserebe elarulja hol vannak a hozzavalok.En ugy is tettem erre kiirta vege a jateknak:))
  • fucko
    #109
    Megcsinaltam!Le kell lokni magamat a sraccal!
  • fucko
    #108
    En akkor kiprobalom az onzetlen verziot az hangzik erdekesen.Vissza nem tudsz jonni abbol a retrol?
  • ricky
    #107
    Hát ez biztos nem jó. Ez csak egy nagy tér az e-mezők alatt de itt nem beszélnek velem és nm tudok semmit se csinálni!!!
  • ricky
    #106
    rájöttem mire jó az, hogy feltöltödik a kés!!!!

    Ha felemeld elmennek tőled a halottak. Emléxel, Kirké mondta, hogy ne engedj majd egyetse oda, míg meg nem jelenik T.!!! Biztos oda kell majd!
  • ricky
    #105
    most az önzőt választottam és most az aszphodelosz-réten vagyok!!!
  • ricky
    #104
    Megpróbálom mi van ha az önzetlent választom!!!
  • ricky
    #103
    Na próbáljuzk meg. Együttes erővel hátha sikerül. Én 5 percenként kinézek ide!!!
  • ricky
    #102
    Mi hangzik érdekesen?
  • fucko
    #101
    Ez rohadtul erdekesen hangzik,meg is probalom.
  • ricky
    #100
    hát nekem nem sikerült tovább menni. Nem lehet, hogy ott a bíróknál mást kellett volna választani?

    Én előszőr az önzetlent választottam, akkor visszakerültem Trójába, annak az embernek a szerepébe akit megölt Heritiász. Mi lehet a harmadik?
  • ricky
    #99
    megvan a borostömlő is, de most mi kell csinálni?

    Rájöttem arra, ogy ha szigonnyal leszúrod a halottat, akkor az "feltöltödik valamivel", de nem tudom mire jó!!!
  • ricky
    #98
    na végre sikerült
  • fucko
    #97
    pont igy vagyok vele en is,csak en mar feladtam.majd holnap ujult erovel.
  • ricky
    #96
    pedig már jártam a tónál, de most nem találok oda :((((
  • ricky
    #95
    na cipeljünk kenyeret. :)))
  • ricky
    #94
    neked is mindig megissza a bort?
  • fucko
    #93
    Az furcsa.
  • ricky
    #92
    nekem nem
    mindig jó a szöveg.
    Nekem a grafika szarakodik. Néha leesik bele a sziklába az ember aztán vége
  • ricky
    #91
    Hú de szeretem a labirintusokat :))))
  • ricky
    #90
    Sikerült
  • fucko
    #89
    En visszabbmentem es odaadott egy sipot,igaz vagy 3szor nyujtogattam neki a kardot.Neked is szarakodik a szoveg neha,marmint mondja meg irja es egyszercsak eltunik.
  • ricky
    #88
    Hogy tudok átmenni? Az aki elvettem a pénzem az megáll. A hajós meg elveszi a kardom, de nem csinál semmit!!!
  • fucko
    #87
    Ez jo nehez lesz am.Elvittem a labirintusig aztan a kenyeret alig tudom elvinni a sracokhoz.