207
Odüsszeusz nyomában
  • ricky
    #86
    Sikerült!!!
    Én is megyek a pokolba!
  • ricky
    #85
    Na megpróbálom.

    Kaposvár
  • fucko
    #84
    debrecen,ste
  • fucko
    #83
    Megcsinaltam,megyek a pokolba!!!Mar elore felek tole egy csomo szarakodassal, fog jarni.Egyebkent az a lenyeg hogy fent a kozepso pia kell a nonek,mikor eloszor felmesz leragod a zsakosat,majd lemesz a parnaval a szadban es leteszed a kozepso lotty ala(gondolom hogy ne torjon szet)aztan lemesz mikor a srac mar elhuzta a belet es leragod a kozepsot es vege.
  • ricky
    #82
    Hol lax?
  • ricky
    #81
    nem tudtam. És az mire jó?
  • fucko
    #80
    Hat lehet.Tudtad hogy le lehet ragni a koteleket odafent?
  • ricky
    #79
    na? sikerült?

    Én is próbáltam egy csomó mindent, még úgy is mikor még ember vagyok, de nem aláltam semmit! :(((
    Neked sikerült?
  • fucko
    #78
    asszem rajottem de nem biztos.
  • fucko
    #77
    Fogalmam sincs.En mar lent kolbaszolok egy fel oraja de nincs semmilyen lotty.Aszondja kirke menjek be vmilyen szobaba erte.
  • ricky
    #76
    Mi apolló színe???
  • ricky
    #75
    Még nem tudom. Én is épp azt keresem. Egyetlen dolgot találtam csak amit fellehet venni, azt zöld "levelet", de nem tudom mire jó!!!!

    Ha megtalálom megírom, de azért te is keresd!!!
  • fucko
    #74
    Te figyu ma!Hol van a vegykonyha,vagyis honnan hozzam el a lottyot?
  • fucko
    #73
    Kurva jo hogy meg disznoalakban is rajta van a tetko,meg a disznoroham is bejon:)))
  • fucko
    #72
    Kossz az infot es amentest.
  • ricky
    #71
    én meg 16 vagyok! Küldöm!!!
  • fucko
    #70
    Thx!
  • ricky
    #69
    Szerencséd van. Épp most akartam felülirní, mert megvan a Kirkés rész megoldása is!!! :-))))
    Küldöm mindjárt!
  • fucko
    #68

    20 vagyok.Ste?Legyszi kulddj mar egy olyan mentest amiben mar csak lekell esnem a partra ha van olyanod,mert nalam valami nincs rendben mert meg csak kisem tudom szabaditani a fickot.
  • ricky
    #67
    Mennyi idős vagy?
  • fucko
    #66
    Az kurva jooooooooo:))
  • ricky
    #65
    ÁTVÁLTOZTATOTT DISZNÓVÁ ÉS MOST AZT IRÁNYÍTOM!!!!!!
  • fucko
    #64
    Na akkor mostmar ugy tunik en fogok kerdezgetni.
  • ricky
    #63
    Aha
    most beszélgetek Kirkével!!! Szerintem disznóvá fog változtatni!!! :)))))
  • fucko
    #62
    Fasza vagy!Es mar a kovetkezo palyan vagy?
  • ricky
    #61
    SIKERÜLT!!!!!! Az oriás nekimegy annak a őnek. Odaviszem a szétnyílt hordót a szemétledobóhoz, lerakom és beleülök. Így beleesek a vízbe és visszajutok a kikötőbe!!!
  • ricky
    #60
    hmmmm... elhúztam a sonkát a konyhában és az leütte az oriást. (Továbbmentem, meghaltam. De azért nem adom fel!!!)
  • ricky
    #59
    Ha nem esek fogságba nem megy tovább a játék!!!
  • ricky
    #58
    :((( Épp azt akartam kérdezni, hogy hogyan szabadulok ki.

    Akkor próbálgatom még. Majd ha rájöttem megírom!
    Itt akadtál el régen?
  • fucko
    #57
    Jo lesz bar nemtom mirol irtal,lehet en maskepp csinaltam meg,de a lenyeg hogy ugyis odajutsz ki hogy fogsagba esel es van egy csomo felhasznalhato cuccod.Vagy nem feltetlenul esel fogsagba?Majd kiderul.Ha rajottel mit kell csinalni ird mer en szerintem megint feladom.
  • ricky
    #56
    Na most jó. Eddig sose vártam meg. Azt hittem ha feláll akkor leüt, mert mikor a barnahajút szabadítottam ki, akkor azt csinálta. De most a fehéret engedtem el, és most tovább ment!!!
  • ricky
    #55
    Van egy olyan rész ahol két ember meg a szakács van fogságban. Ott ki van mentve. Az jó?
  • ricky
    #54
    Én már bejutottam a barlangba és találkoztam is az emberekkel, de ha kiszabadítottam őket akkor mindig fejbevertek. Ha meg nem akkor meg azért vert fejbe mert előőte álltam vagy felébresztettem. Akkor most mit csináljak? Melyikkel fogassam el magam?

    Már azt is próbáltam hogy kijöttem a barlangból de nem tudtam semmit csinálni!!!
  • fucko
    #53
    Ugy emlekszem arra kell menni amerre a tobbi rabszolgat vittek csak kikerulve a watchtowert ,es csak akkor lehet menni mikor az orjarat visszafele megy aztan gyorsan le kell futni egy hidhoz ott varsz egy kicsit es es berontasz a barlangjukba.Ott elkapnak de csak ugy eled tul ha kiszabaditod az embert,es onnantol csak az idegeskedesre emlekszem,mivel egy csomo targyat fel lehetett venni igy millio kombinacio lehetseges.Nekem onnan kene a mentes mikor kiszabaditanad az embert.
  • ricky
    #52
    Hát ezek mindig megölnek :((((
  • ricky
    #51
    Feltudtam jutni az oriásokhoz. Most itt kimentettem. Elküldjem, vagy majd késöbbi kell?
    Elöször azért nem tudtam felmenni, mert nem találtam meg a 4. kereskedőt. De most sikerült :))))
  • ricky
    #50
    Sikerült!!!
  • ricky
    #49
    help please!!!
  • ricky
    #48
    Nem tudom miért lép ki mikor elvisznek rabszolgának!!! :(((
  • ricky
    #47
    Na azt hiszem itt elakadtam :((((