1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Esrohnoil
    #1057
    Egyébként a sárkány trükkös, mert azt hiszem kell h. a jegyzetek között szerepeljen az infó arról h. hány pikkelye van, és utána a pénzeszacskót kell a sárkányon használni, vagyis ekkor odaadsz annyit a pénzedből a sárkánynak, amennyi a pikkelyei száma, úgyhogy kell hozzá elég lóvé is!
  • Apache00
    #1056
    amugy probáltam a békés változattal is megoldani, megtaláltama könyvet, amiben benne van hogy 4815 pikkelyük van vagy mennyi, de ezt hogy adom a tudtára annak a dögnek? Ugyanis nem kérdez csak hümmög, meg ha a könyvel klikkelek rá akkor sem történik semmi
  • Apache00
    #1055
    okés nem ikés
  • Apache00
    #1054
    hehe pont jo hogy itt vagy, az ikés hogy megölöm azt a nyamvadt sárkányt, de hogy kell a tojásait elvenni, azok ott csüngenek a plafonon
  • Esrohnoil
    #1053
    Lehetséges,... rég játszottam vele. :D
  • Apache00
    #1052
    Vizet nem kell hozzá adni, ha lesz már annyi skillje egy adott löttyhöz, hogy megcsinálja, akkor már tudja használni a desztiláló szerkezetet, és az ad hozzá vizet. Tehát a vizet max csak idd ki a fiolákbol :)
  • Esrohnoil
    #1051
    A könyvtárból egy könyvből. :)
    De ha megölöd a sárkányt, xp-t is kapsz érte, több tojásod is lesz, szal. ez sem egy utolsó szempont. :)
    Arra figyeljetek h. a végére elég ütőképesek legyetek a főellenféllel szemben.
  • Esrohnoil
    #1050
    Kell hozzá skill bizony. :)
    Egyébként meg tedd a megőrölt növényt üres fiolába, adj hozzá vizet és voala. Ha nincs elég alchemy-d, maximum nem tudod használni a lötyit, ill. nem ér semmit. :)
  • Noodlee
    #1049
    Számold meg :))

    Amúgy a különböző megőrölt növényekkel mit lehet kezdeni?
    Gondolom bizonyos alchemy skill szükséges ahhoz, hogy bármit csináljak velük...
  • Apache00
    #1048
    Na most már okés a dolog, ott vagyok a sárkánynál. Honnan lehet tudni hogy hány pikkelye van?
  • Apache00
    #1047
    én már mindenhol felvásároltam és elhasználtam azokat (egy darab van)
  • Noodlee
    #1046
    Ha jól emléxem, akkor a legelső városban lehet találni 1 tekercset...
  • Apache00
    #1045
    Köszi, most már megoldottam, csak egy kulcs hiányzott, amit elég jol eldugtak a készitök.
    Most, ami inkább fejtörést okoz, hogy a sárkányhoz kell menni a tojásért, de ugyebár többször is kell a lebegés varázslatot használni, hogy eljussak oda. Azonban még hiányzik az a runa ami lebegéshez kell, viszont nem is tudok már olyat találni, mert akik árulták rablofivérek, megölték öket, és sehol sincs a cuccaik között. Így most marad az, hogy scrollokra vadásszak, bizva benne hogy össze tudok majd annyit szedni, amennyiszer kell használni a lebegés varázslatot.
  • Esrohnoil
    #1044
    Ja és ha be tudnád rajt jelölni h. hol nem jutsz át, azt megköszönném. :)
  • Esrohnoil
    #1043
    Egy screenshotot a jelenlegi térképedről a törpés részről ha be tudnál linkelni, biztosan tudnék segíteni h. mit kell csinálnod h. kijuss.
  • Apache00
    #1042
    oké köszi
  • Noodlee
    #1041
    Szólok, de én még csak a goblin királyos résznél tartok :(
    Ott akadtam egy bug-ra, ami miatt régebbi mentést kéne betöltenem, de az meg nem gyere be, de ha odaérek a törpicsekes részhez, ígérem jelzek neked :)
  • Apache00
    #1040
    Köszi, nem kell mert már 50szer megnéztem, viszont arrol fingot nem ir hogy merre van a kiut. Van két ajto, amin nem lehet bemenni, mert zárva vannak, de kulcs hozzájuk sehol sincs. Amugy meg minden járat beomlott. Ha eljutsz odáig és megtalálod a megoldást, akkor szolj lécci. Vagy ha vki már megcsinálta és emlékszik még erre a részre akkor az irja már meg mit kell csinálni. köszi
  • Noodlee
    #1039
    Úgy látom, hogy a help topicot valami bajnok törölte, de ott kérdeztem tőled, hogy belinkeljem a magyar végigjátszást?
  • Apache00
    #1038
    sziasztok!
    Tudja vki, hogy hogyan kell visszamenni a dwarfoktol, miután megvan a mithrill kard? Csak mert rohadtul nem találok visszavezetö utat, ahonnan jöttem járat, az be van omolva.
  • dinomano
    #1037
    én feltettem 1 magyaritast; de eleg nyersforditasnak hangzik, vhogy nem stimmelnek neha a mondatok értelmileg...
    Neha tenyleg hülyen hangzanak mondatok magyarul... :-P nekikezdtem gémnek, egesz aranyos(bár még nem toltam egy ilyen Dungeon RPG-t sem..
  • Noodlee
    #1036
    Én nem vagyok perfekt angolos, de nem szeretem a magyarításokat. Még a Baldur kaliberű játékokhoz sem teszek fel soha! Vagy siralmas dolgokat fordítanak, vagy csak szimplán hülyén hangzik pár dolog magyar megfelelője. Inkább szótárazok.
  • Noodlee
    #1035
    LOL :)
  • Esrohnoil
    #1034
    Azt a fajtát ahol a tapasztalati szint "pálya" néven szerepel a karakterlapon? :)
  • dinomano
    #1033
    most tettem fel magyaritast, és probalom a gémet... :-P
  • Esrohnoil
    #1032
    Summon Demon-nal tudsz démont idézni, de ha nem vagy elég erős hozzá, akkor csak vmi kisebb lény lesz belőle... pl. csirke. :D
    Viszont ha sikerül a varázslat, oda kell a "Charm Demon", mivel alapból megtámadna.
  • Noodlee
    #1031
    Van valami Charm Demon, meg Summon Demon vari is...
  • Esrohnoil
    #1030
    Leech-ek ellen pl. paralízis, aztán tűzszőnyeg alájuk. Közben megszórod 2 tűzgolyóval és tuti kifekszik. Bár jó ha van hozzá elég manád. :D
  • Esrohnoil
    #1029
    Meg van pl 1 titkos varázslat is, amivel nagyon erős ellenfeleket lehet megidézni. Ez tapasztalatszerzésre jó mondjuk, másra nem nagyon. :)
  • Esrohnoil
    #1028
    Mondjuk néhány varázslathoz kell a megfelelő mágikus szint is.
    De pl. ha majd megszerzed a fagyasztás rúnát, az összes variba be lehet majdnem helyettesíteni a tűz-rúna helyére...
  • Noodlee
    #1027
    WTF?
    Tudod a kombinációjukat? :P
  • Esrohnoil
    #1026
    Egyébként a rúnák és az azokból felépülő varázslatok logikusan épülnek fel.
    Van olyan varázslat amit össze lehet rúnákból kombinálni, de a varázskönyvbe sosem kerül bele. :)
  • Esrohnoil
    #1025
    Max. 3 varázslatot el lehet tárolni quick-slotba. és a megfelelő helyen v. ellenfélnél ellőni őket.
    A legerősebb támadóvarikból erős varázsló esetén a lények 90%-ára bőven elég a 3 varázslat. :) Vannak eszméletlen jó kombinációk. :D
  • Noodlee
    #1024
    Igazából nekem nem jött be a varázslat dolog. Nem megy az a krix-krax irogatás. vagy 5 perc, mire eltalálom a helyes rúnákat...
    Maga az ötlet jó, hogy jelekkel lehet varázsolni, de mégsem az igazi.
  • Esrohnoil
    #1023
    Majd csinálj egy olyan karit is aminél a mágiát tunkolod, és meglátod mi a fun. ;D
  • Noodlee
    #1022
    "Milyen most a karaktered?"

    Mire gondolsz?
    lvl 3. Vagy a statokra vagy kíváncsi? Varázslatokat nem tunningoltam, csak a közelharci skilleket, meg egy kicsit a lopást, mert az FUN :))
  • grebber
    #1021
    Az jó azt hittem olyan Morrowindes hogy hemzsegnek a párbeszédek stb.
    Majd kirpobálom, biztos cool game.
  • Esrohnoil
    #1020
    Ez azért van mert nincs a játékban sok felirat, ill. szöveg.
  • grebber
    #1019
    Tárgytalan megtaláltam DC-n szokatlanul kicsi.
  • grebber
    #1018
    Magyarytást honnan tudnám letölteni, sehol nem találom? :(