1217
Élet a Wizardry 8 után ...
  • Esrohnoil
    #1137
    Mondjuk nagyon brutál varázslót össze lehet hozni ha gyúr az ember manaregenerációra, mert 10. tapasztalati szinten az áldás varázslat 10-10-et ad minden képességedhez (erő, ügyesség... és ez által a skilleket is brutálisan megnöveli), a hatóidő meg addig tart asszem, amíg bírod manával. :) Bár igaz, h. ez általában max. 20-30 másodperc, de az ellenfelek többségéhez bőven elég ennyi.
  • Esrohnoil
    #1136
    A sárkányhoz simán be lehet jutni, bár igaz h. csak a vége felé.
    Ha jól emlékszem, kell hozzá lebegés varázslat meg pl. egy tűzgolyóval le kell szedni az egyik cseppkövet h. utána átlebeghess az oszlopra ami abból jön létre.
    Mellesleg a végső brutál fegyver maxra tuningolásához el kell jutni a sárkányhoz is, mert kell a tojása, de úgy emlékszem h. a végigvitelhez nem feltétlen kell a fegyver (pl. ha varázslattal nyomod le a főellenfelet).

    Egyébként elég jó manualokat lehet találni a játékhoz pdf formátumban, amiből sokminden kiderül (skillfejlesztések mit adnak szintenként, varázslatok sebzései szintenként, tárgymanipulálás, lelőhelyek, térképek, végigjátszás, stb...)
  • Randal
    #1135
    Hát a köveset se vágtam:D
    Igaz, hogy bosszantot, de ugye semmi se lehet tökéletes.
    Nem tudom, asszem én minden barlangot végignéztem.
    Ha arra gondolsz amiben a sárkány ül és ahonnan kirepül, szerintem oda sehogy.
  • totya4
    #1134
    Nekem nem fér bele egyáltalán attól, hogy neked ez az állapot megfelel.
    Tényleg rém egyszerű a megoldás, ha elolvastad a megfejtést. Anélkül meg a büdös életben nem jössz rá. Gondolom a kripta rejtvényt (jó helyre tekerni és kövek a megfelelő helyre) fél óra gondolkodás után lazán vágtad...

    A sárkány barlangjának végén van egy lyuk magasan, oda hogy a jó istenbe lehet eljutni? Fellebegni nem tudok olyan magasra.
  • Randal
    #1133
    Nem teljesen igényel végigjátszást. Mert ha belegondolsz akkor rém egyszerű megoldása van a dolognak. De valóban ember legyen a talpán aki egyből rájön és nem filózik rajta vagy fél órát:D
    Egyébként az a kétszeri belenézés még simán belefér.
    Kíváncsi leszek mikor készül el a 2. része.
    A srácok ugye most dobták ki a Might&Magices gammát, aztán most valami másiakt készítenek. Talán utánna.
  • totya4
    #1132
    Elég elcseszett játék ez hogy végigjátszást kell hozzá böngészni, dehát így sikerült sajnos. A dátumot látva már nem aktuális a kérdésed, de azért leírom hátha kell valakinek. A kripta egyik szintjén kér meg egy szellem hogy büntesd meg a gyilkosát, aki egy félszemű ember. Ezután kell elmenned a kocsmába leitatni (mivel emlékszel hogy ott láttad), méghozzá úgy, hogy rákattintassz a pénzeszacskódra, aztán a pultosnőre, aki ad egy pohárkával, ezt felviszed az emeletre leteszed a fickó asztalára, s az megissza, elmegy, kulcs a széken marad mikor elmegy. A széken levő kulcs nyitja a házát (kovácstól jobbra ha szembeállsz a kovács ajtajával) és ugyanez a kulcs nyitja a ládáját is, amiben ott vannak az iratok. Ezután kell Carloval beszélni aki bevallja tettét, ezután kell a királyhoz menni, odaadni az iratokat, Carlo pedig rohad a börtönben.

    Még mai szemmel is szép a játék, kár volt elcseszni ezzel a végigjátszás igényes kalandjáték-beütéssel.
  • Esrohnoil
    #1131
    Hátjahh...
    Főleg h. az ő gépe 1 év múlva kb. annyit fog érni, mint Randalé, meg az enyém. :D
  • Noodlee
    #1130
    Ott a pont!
    Én is rosszúl vagyok az ilyen kis 14 éves idióta #@!X%-tól!
  • Randal
    #1129
    És szerinted kit érdekel?
    Mi van ha azt mondom neked, hogy énmeg egy dualprocis kétgigaherzmemóriás űberfaszavideókártyás gépet veszek? Na? Na? Szerinted kit fog érdekelni?

    Szerencsétlen kis idióta.
  • matyi009
    #1128
    De ratyi gépeitek vannak!!!! Az enyém 2.4 Gh ez P4 768Mb DDR ram 128Mb videó kártyával simán bedarálja a tieteket!!!!!!!!!!!!!
  • matyi009
    #1127
    azaz ingyé vagyis ingyen!!!!
  • matyi009
    #1126
    Nekem is G force ti 200 os van! És inyé kaptam mert a gyerek azt mondta hogy leégett közben nincs is hibálya!!!!
  • marcuc
    #1125
    [url=http://ez kiru[/url]
  • marcuc
    #1124
    [email protected]
  • Esrohnoil
    #1123
    Mondjuk az enyém sem sokkal jobb. :D
  • Randal
    #1122
    Nah, elővettem megint a gammát. Kíváncsi leszek most sikerül-e végigvinni.
    A bányában a kincskeresős dolgot még mindig nem sikerült megoldanom.
    Asszem a Gothic és a Morrowind mellett a másik kedvenc RPG-m ez a gamma:)

    Esrohnoil:
    A mostani gépek amin nyomom:
    Albérlet:
    MSI szutyok alaplap integrált vidkártyával és 256mb rammal

    Otthoni:
    Cel800@1000
    384 Sdram
    Gf3 Ti200

    És tök jó 3d alkalmazásokhoz:) BiA-EiB cool:)
  • Amiga
    #1121
    De, én is betörtem hozzájuk a bányából. Az a lényeg, hogy belülről az erőtérfalat nem szabad a kincseskamrában kikapcsolni, mert akkor rájönnek, hogy bent jártál.

    Én minap a negyedik végigkjátszásra is találtam újdonságokat.

    Nagyon várom már a Dark Messiah-ot. Az Arcane biztosan azt is telerakta meglepetésekkel.
  • Neogan
    #1120
    Megoldódott drivercserével :D
  • Esrohnoil
    #1119
    Eredeti a játék?
    Kissé mintha idejétmúlt lenne 3d-s célokra a géped...
  • Neogan
    #1118
    A gém az intró után egyszerűen leáll hibaüzivel, hogy a Win hibát észlelt ezért leáll. Mit tegyek?
    P3 800MHz
    384 MB RAM
    GeForce 2
    Próbáltam a dxdiagban a hang gyorsítás csúszkát mozgatni de semmi :(
  • MerlinW
    #1117
    Megoldódott, addig ugrabugráltam, míg fel nem kerültem:)
  • MerlinW
    #1116
    Okés, kösziszépen
  • Esrohnoil
    #1115
    Hátööö...
    Nekem asszem 1.15-ös van fent és végig tudtam játszani.
    Az viszont egy olyan hely ahol muszály liftezni h. továbbjuss ha jól emlékszem.
    Amikor elindul a lift, próbálj ráugrani.
    Ha nem működik sehogy, akkor másik patch-el próbáld.
  • MerlinW
    #1114
    A játék elején (az első "feladványnál") mikor kötelet rakok a fogaskerekekre, hogy mozogjon a lift, a liftre állva bugosak vagyunk, belecsúszom a liftbe, és nem tudok felmászni:) Erre valami okosság?

    117 peccs fent van.

    Kökke
  • PTW
    #1113
    áá ksözi asszem a barlangosat enem találtam meg. tnhx
  • Esrohnoil
    #1112
    De nézd meg a palotában a szobádban is, én pl. ott hagytam egy rakat cuccot...
    Igaz én máshova is pakolásztam a szajrét. :D
  • Esrohnoil
    #1111
    Akbaa templomában van 3.
    Az Ylside bunkerbe vezető lépcső felső végénél a 4. szinten a nagy barlangban szintén van 1.
    Valamint az Ylside bunkerben, Iserbius szobájában, a ládában találod az utolsót.
  • PTW
    #1110
    tud valaki segíteni?

    legvégén vagyok és be kéne helyeznem a meteorköveket a helyükre de 1 hiányzik. templomban mind a hármat összeszedtem. egy másikat találtam már nememléxem hol de az uccsót nemtudom hol van. valaki meg tudná mondani a templomon kivűli 2 lelőhelyét és akko le tudnám csekkolni hoyg melyiket nem hoztam el.

    köszi
  • Randal
    #1109
    Uhh, ezzel mennyit szórakoztam. ráadásul nem votl normális véggjátszásom, otthon nincs netem így wapon kerestem végigjátszást. az se segített sokat.

    Amúgy egyszer benéztem a kígyónővérekhez a bányákon kersztül és utánna oda kellett volna mennem vmiért, de mikor odaértem kapásból megtámadtak. Gondolom nem kellett volna odamennem a másik járathoz...
  • Esrohnoil
    #1108
    Lerajzolod melyik hogy helyezkedik el a nagy teremhez képest, aztán ugyanúgy beteszed a köveket. Persze ugyanabból az irányból.
  • fufanu
    #1107
    Végig probáltam minden hogy.:(
  • fufanu
    #1106
    Meg probáltam,de még az lene a kérdésem hogy hogy van ez hogy északi sor és déli sor? mert 2 féle iránybol lehet felmennni
  • Esrohnoil
    #1105
    A nagy terem (amiben a koporsók voltak) mellett 6 kisebb szoba helyezkedik el. Ezeknek a padlóján látható a 6 jel (minden szobában 1). A köveket a szerkezeten úgy kell elhelyezni, amilyen formációban a szobák padlóján látható jelek mutatják.
  • Noodlee
    #1104
    900 FT körül mozog a boltokban.
  • Rundstedt17
    #1103
    honnét lehet megszerezni ezt a játékot?
  • fufanu
    #1102
    hy.Segítséget szeretnék kérni elakadtam a kripta legalsó szintjén ahol feladja a rejtélyt a szellem.elolvastam 2 féle végigjátszást és nem sikerült ugy ahogy kéneforgatni a köveket.pls help me.Valakinek egy screen shot?:D elöre is kösz
  • Esrohnoil
    #1101
    A goblinokhoz meg a trollokhoz csak később jutsz be. Az instabil faldarabokhoz meg majd célszerszámra lesz szükséged. :)
    A kristálybarlangokat meg úgy találod meg, ha a Trollok bejáratával szemben állsz, és bal kéz felé indulsz el a parton.
  • Esrohnoil
    #1100
    A Kristálybarlangon keresztül kell pedig menni. Az emerald pók fészkének bejárata előtt van közvetlenül a felvezető lépcső. Ha a fészek bejáratával szemben állsz, jobb kéz felől lesz a falba vágva.
  • krismester
    #1099
    Hali! AZ lenne a problémám, hogy mikor az emberek városába kell eljutnom és már túl jutattom az engedélyek segítségével a goblin őrökön, ott merre kell menni? Se a goblin, se a troll városba nem tok bemenni, a pókbarlangokat meg már végigjártam, de ott sincs kijárat... Már fáklyám sincs és full sötétbe bóklászok...Az egyetlen érdekesség az az instabil faldarab, de azzal se tok semmit csinálni... PLZ HELP!
  • Bokcy
    #1098
    Megvan a boldogságom. Azoknak akik ugyanezzel a hibával küzdenek.
    Az alábbi linken van egy csomagolt állomány, amelyet a játék könyvtárába kell kicsomagolni. Ezután tökéletesen fut a game.
    Itt az ideje hogy végigtoljam. :-)))

    Arx Fatalis Texture Fix

    A fórum ahonnan szedtem:
    http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=98962

    Mindenkinek jó játékot!
    :-D