1704
  • akyyy
    #1543
    az a kulcs mire való amit a börtönben leltem meg?
    és ez már az utolsó pálya????
  • Herold
    #1542
    Ez nem lopakodós pálya...
  • akyyy
    #1541
    most a saját páláyn, vagyis a temlpomba vagyok, de nem lehet elkezdeni! Kinyírom azt a járőrőző faszit, felveszem a ruháját, de aki az ajtó előtt megy, és közel érek hozzá, egyből elkezd rám lőni, majd hirtelen a semmiből vagy 8 ugyanilyen faszi, szal egyszerűen nem értem:CCC
  • Vlala #1540
    nem feltétlenül. Én elegánsan bementem, és hátulról elkaptam a másik énemet. Aztán átvettem a ruháját, kaptam egy laza napszemüveget.
  • akyyy
    #1539
    hm, azt hiszem előröl kezdem apályát, mert nem vettem véletlenül magamhoz fegyvereket, és ami ott van szekrénybe mesterlövész puska, azzal senkit se lehet kinyirni nem hogy aklónomat:SSS
  • akyyy
    #1538
    köszi
  • Piedon
    #1537
    Próbálj csak meg mást lelőni a távcsöves puskával amit viszel...Lesz egy orvlövész az egyik ablakban őt kell kiiktatnod, de többet nem árulok el mert azzal lelőném a poént.
  • akyyy
    #1536
    szeretem játék, mert mire beírom és ujra nkei futok, addigra megvan a megoldás:D

    de ezt a szenpéter városat nemtom....:(


  • hykao #1535
    Tényleg az 1.2-eshez a magyarítás nem fog felkerülni végül a GameHunter-re? Szerintem egyre több embernek lesz meg az 1.2-es verzió, mert egyre lcsóbb a játék...
  • hykao #1534
    Ejj, úgy tűnik ez a Hitman széria nem a te játékod...türelmetlenkedéssel nem sokra mész ezekben... :)

    Ha kicsit részletesebben leírnád a pályát tudnék segíteni...de nem vagy valami bőbeszédű ezekkel kapcsolatban...a fene se emlékszik 100%-osan ennyi infókból amiket beadsz... :) Pl. melyik volt a templom-kórház, amit alant írtál?

    Újra Szentpéterváron, az most melyik? Amikor megpróbálnak bemalmozni vagy melyik is?

    Magyarítást végül felraktad? Ha az 1.2-es van - azaz megvetted - akkor fura, de érdemes leszedni torrentről...az nem az 1.2-es, arra felmegy simán a magyarítás...
  • akyyy
    #1533
    igen, az:CCC azóta nem jácottam, mert ideg vaok benne, felviszem az agyvizemet, beindul a felfájás és nemtok jáccani
  • ricky
    #1532
    NA MOST MÜXIK A MAGYAR. THX FOR HELP!!!
  • Piedon
    #1531
    Az a küldetés amikor újra Szentpéterváron vagy?
  • akyyy
    #1530
    senki:CCC
  • ricky
    #1529
    :) ha honalpról töltök azt elszoktam olvasni

    Amit én leszedtem az csak egy exe fájl volt, ami csak egy önkicsomagoló volt és egy scenes mappát tartalmazott azon belül meg asszem LOC fájlokat, amit be kellett rakni a játék könyvtárába.

    Jah, kösz a linket.
  • Piedon
    #1528
    Érdekes mert úgy csináltuk meg, hogy a telepítőjében benne van a www.gamehunter.hu cím meg ilyesmi, amit leszedtél az miből áll? Csak egy exe vagy zip?

    Amúgy meg www.gamehunter.hu majd letöltések menüpont és hajrá!

    De mielött visszaírnál, hogy ezt meg szériaszámot kér, javaslom a Sorozatszámok menüpont megnézését!
  • akyyy
    #1527
    már ideg vagoyk
  • akyyy
    #1526
    egy buzi karton dobozra elpazaroltam a töltényeket, és semmi!!! mitt kel csinálni az újra szentpéteren?
  • ricky
    #1525
    Persze, de az is egy verzió, hogy egy fájlcserélőprogival szedtem le, vagy egy ftp-ről, ahol nem volt mellette semmi és így nem is tudtam meg semmit, hogy hogyan kell megcsinálni, NEM?

    Amúgy mi annak a honlapnak a címe, ahol megtalálom azt a magyarosítást amelyik működik és van hozzá leírás is?

    Jah, és nem kell egyből mindenkit leszúrni, mert nem tud mindent, úgy mint TE!!!!!!!
  • akyyy
    #1524
    a kórház templom szerűségbe kit kell megölni? a térkép nem jelez senkit!!:S és lent vagyoka műtöknél
  • hykao #1523
    Nyilván NORMÁL-on nyomják...
  • akyyy
    #1522
    ez Silent Assassin, vagyis a kettő!:)
  • Herold
    #1521
    Hogy jött nektek össze 100 mentés, én nem értem. A Contracts-ban experten minössze 2-t engedélyez + a kezdés játékállása pályánként.
  • hykao #1520
    Mindegy...nem lényeg, fókuszálj a befejezésre, majd a Contracts-re... :)
  • hykao #1519
    Először is milyen verziód van? Mert az újabban kapható 1.2 verzióval nem fog menni a magyarítás...
    Ha korábbi verziód van, akkor meg a kicsomagolt, bemásolt magyarítás fájlok közül a magyarító .exe-t indítsd el. (magától nem fog magyarítódni az tuti...)
    A folyamat eltart egy pár percig, és szükséged lesz a jelszóra is hozzá, amit megtalálsz az oldalon, ahonnan leszedted a magyarítást...

    PERSZE HA VETTED VOLNA A FÁRADTSÁGOT, HOGY ELOLVASD - AZ OLDALON AHONNAN LETÖLTÖTTED - A FIGYELMEZTETÉST (A VERZIÓSZÁMMAL KAPCS.), MAJD PEDIG A MAGYARÍTÁS OLVASSEL FÁJLJÁT, AKKOR MÁR RÉG MAGYARUL TOLHATNÁD...VAGY LE SEM TÖLTÖTTED VOLNA...
  • akyyy
    #1518
    az mi?
  • ricky
    #1517
    leszedtem egy exe fájlt. Elindítom, az kicsomagol egy csomó mindent. Azt bemásolom a játék könyvtárába, de a játék továbbra is angol. Kell még vele valamit vsinálni, hogy magyar legyen?
  • hykao #1516
    Dilettáns... :PPP
  • hykao #1515
    Kicsit bővebben...
  • akyyy
    #1514
    Hát jóh, nem ismerem a pályát, és nem úgy csinálom, hogy először hülyén nekivágok, hogy megismerjem a pályát, és aztán szép csendben ahogy kell..mert az nem reális..

    Hanem én szépen, a saját módszeremmelmeg ahogy a kedvem tartja
  • ricky
    #1513
    leszedtem egy csomó helyről magyarosítást, de nekem nem lesz magyar. Mi lehet a baj, és hogyan lehetne megoldani hogy menjen magyarul a játék???
  • hykao #1512
    A csajt mérgeztem meg, nem az őrt... :)
  • hykao #1511
    Hát ha azt az első őrt megölted, akkor ez a küldi már nem lesz SA... :(
  • akyyy
    #1510
    már meg van fehér ruh akelet, sárga volt rajtam
  • akyyy
    #1509
    de hogyan tom megmérgezni azt a köcsög faszit akia lépcső előtt áll??? mögé nem lehet kerülni mert kiszúr
  • akyyy
    #1508
    hát én megöltem és belelöktem a vizbe al eslő faszit aki a hajó mellé ált, és úgy már be jutottam , csak az egyik rámordított, és belelőttema fejét szó szerinta budiba:D azután sorba váltottam a ruhákat még ismét "eltűntem"
  • hykao #1507
    Én a saját ruhámban elsunnyogtam a csatornarendszerig, ahonnan fel az épületbe egy létra-csapóajtó kombón keresztül, ahol az egyik szobában átöltöztem...ezekután betegnek nézett, majd megmérgeztem, amikor elfordult...vagy valami ilyesmi, kissé ködösen emlékszem már... :)
  • akyyy
    #1506
    ahoz a női dokihoz milyen ruhát vegyek fel, hogy fel tudjak menni a lépcsőn? és hol szerzek olyat?
  • akyyy
    #1505
    letöröltem a régi mentéseket játékon belül, tegnap mrá irtam ide, ugylátszik elment a netem, vagy az sg szűlt el, na mind1:SSS

  • Vlala #1504
    Nem is tudsz menteni, vagy menteni tudsz, csak visszatölteni nem?
    a következők miatt lehet:
    1. a játékban próbáld a régi, nem használt mentéseidet letörölni. Ha kívül törlöd, összezavarod a játékot.
    2. A százas tényleg lehet az ok, nekem a Contractsben csinálta ugyanezt, pont a lejobb résznél, mikor két sawed-off shotgunnal mentem kínaira vadászni :-)

    3. Futtass le a D-n egy scandisket, nekem így szállt el egyszer a NFS4 karrierem. Belementette magát egy badsectorba.
    400 mega biztos, hogy nem kevés, arra még a jó öreg Sin is tudott menteni, bár az nálam 8-10 megás fájlokat hozott létre...