1704
  • Piedon
    #1623
    De ha 1.02es verzióju Hitmanje van akkor nem lesz jó hozzá egyik magyarítás sem, majd lesz egy jó verzió is nemsokára.
  • akyyy
    #1622
    ez ilyen nagy bazi havas pálya? és iylen katonai bázison van?
    vagy vmi más?
    javaslom tölsd te ezt vagy ha nem eredeti, akkor ezt a magyarítást, kicsit köynebb ha magyar;)

    esetleg í pálía nevét írd be mert igy nem tom h melyik pálya
  • popi
    #1621
  • popi
    #1620
    Ez most az a pálya amikor orosz katonák az őrök és a föhadiszálláson egy teremben tisztek vannak,meg egy civil?
  • popi
    #1619
    Kösszönöm,hogy segitesz.De Ha az örökön bárkit kinyirok vége a játéknak,és nem találtam pincét.Ne haragudj a zavarásér!
  • akyyy
    #1618
    az ami a demoba van? bemész, kinyirod akit ki kell, lemész apincébe, mondaj h ninc sis ott a túsz, be akocsiba oszt cső:D
  • popi
    #1617
    sos
  • popi
    #1616
  • popi
    #1615
    Sziasztok! Hogyan kell a 2. pályát átvinni? segitsetek!
  • zetró
    #1614
    hogy kell a 2 páját a havasat ? már 1 hete nem sikerűl
    amikor a házban vagyok ott mit kell?
  • hykao #1613
    Nem kell mégegyszer megvenni. Én úgy tudom, hogy nemsokára kiadja az EVM magyarul, és akkor letölthető lesz tőlük ingyen az 1.02-es verzióhoz jó magyarítás.
  • zolo
    #1612
    Mégeccer nem akarom megvenni,remélem találnak a problémára megoldást.Mástnem írok a gamehunternek.
  • Vlala #1611
    Érdekes szitu, visszaolvasva sokan kérték az 1.02-es magyarítást, de válasz nélkül. Szerintem várj vele egy kicsit, az EVM.hu-n csak meglesz valamikor...
  • zolo
    #1610
    Sziasztok!
    Csak a hitman miatt képes voltam megvenni a hitmant.1.02-es van rajta,de nem sikerül magyarítani.Tudtok segíteni hogy hogy lehet megcsinálni hogy jó legyen?!
  • Szega87
    #1609
    lehet én vagyok perverz de tökre sajnáltam hogy nem lehetett a szobalányokkal eljátszani sehol
  • hykao #1608
    Ha végeztél, told végig újra, úgy, hogy minden küldetés SILENT ASSASSIN legyen...
  • Szega87
    #1607
    most 9. pályán vok
  • hykao #1606
    Fogadd őszinte gratulációmat! :)))
  • Szega87
    #1605
    1 pálya végén :)


    Tömegnyilkos lettem :()
  • fatima15
    #1604
    Kb. Fél óra, óra után lép ki
  • Vlala #1603
    Egyből az intro után kilép? Sok minden lehet, nincs error.txt a mappájában?

    Esetleg másik crackkel (Gamecopyworld) próbáld meg.
  • Csuhai G
    #1602
    Én sem hiszem, hogy ez a gond (amúgy nem honlaptól függ, hogy jó-e vagy nem). Többre viszont én sem jutottam! X-D
  • fatima15
    #1601
    Sziasztok!
    Kéne egykis segítség!! Mért van hogy a járék csak ugy kilép hibaképernyő kiirása nélkül???? Ez mitől van?? A játék nem eredeti, mert letöltötem de nem hiszem hoogy
    ez lenne a gond mert egyik játékkal sem volt amit ugyan onnan töltötem le!! Ha felrekom a patch-et lehet hogy sikerül megszüntetni a hibáját?? Lécci segítsetek
  • Csuhai G
    #1600
    Hát ilyenkor én is már csak azt tudom mondani, hogy vedd meg! 2000,-FT és nagyon megéri!
  • dáriusz
    #1599
    kérlek Segitsetek! Köszi!
  • dáriusz
    #1598
  • dáriusz
    #1597
    .
  • dáriusz
    #1596
    Na letöltöttem egy másikat, csináltam crc elenörzést minden jo mégsem tudom hogy kell elinditani.enél van egy becsomagolt file ha az kicsomagolom kapok 2 exe filet.
    akkor hogy kell?
  • Csuhai G
    #1595
    Megvan a Hitman 2 eredetiben. Felteszem, és amikor belépek a játékba azt veszem észre, hogy 1.02-es patch már fennt van! Ezzel csak az a gondom, hogy nemtudom feltelepíteni a magyarítást, mert az csak az 1.0-ás verzióval megy!
    Valaki tudna nekem segíteni, hogy hogyan lehetne feltenni a magyarítást?
    Előre is köszi!
  • hykao #1594
    Miért nem veszed meg? 2000Ft körül van az ára, és szerintem megéri az árát!
  • dáriusz
    #1593
    nemtudja valaki honnan tudnám leszedni 12 filet?az a rossz!
  • dáriusz
    #1592
    köszi rendes vagy majd megprobálom
  • Harly18
    #1591
    Hát szivesen, sajnálom, hogy nem sikerült
    Max próbáld ki igy kimásolni, hátha engedi és működik!
  • dáriusz
    #1590
    csak már nem tudom honnan,ahonnan szedtem azal valami van meg már az időm is lejárt.köszi szépen a segitséget!!!
  • Harly18
    #1589
    Hát sajnos igen, le kell szedni újra
  • dáriusz
    #1588
    1 sajnos hibás.gondolom azal nem lehet mit csinálni csak ujra letölteni ugye?
  • dáriusz
    #1587
    köszi megprobálom
  • Harly18
    #1586
    Az sfv-vel tudot Total Commanderben leellenőrizni a fájlokat (crc-ellenőrzés)
    És ezek után rákattintasz valamelyik fájlra és benne lesz a bin fájl.
    Azt kijelölöd TC-ben és kimásolod onnan!
  • dáriusz
    #1585
    van 44 db rzr-hmsa,1 db sfv,1 rzr-hmsa.ennyi
  • Harly18
    #1584
    Pedig minden féle képpen kellene lennie vagy bin-nek vagy iso-nak.
    Ha darabolva van akkor ki kell csomagolni, ha nincsen akkor mountolni kell.
    Ha meg rip verzió, nem pedig a cd-s akkor meg keress egy exe-t
    Pontosan milyen fájljaid vannak?