1704
  • TommoT
    #1664
    oké én bénáztam mostmár sikerült ! :)
    köszi a segítséget!
  • TommoT
    #1663
    nah félig sikerült, élesítettem, eldobtam, de rögtön robbant
    ez miért sikerül így?
  • Piedon
    #1662
    Bombát élesíted, majd ledobod, távolbabb mész majd a távirányítóval felrobbantod.
  • TommoT
    #1661
    up!
  • TommoT
    #1660
    up!
  • TommoT
    #1659
    annál a résznél vagyok, amikor valakiket ki kell szabadítani és fel kell robbantani egy falat ehhez
    na most ezt hogyan hajtsam végre? a pálya elején fölvettem egy bombát meg hozzá valamit (sztem távirányítót), de oda állok a falhot a bombával, kiírja, hogy a bomba armed (élesítve) és a remote controllerre meg nem reagál semmit
    ti ezt hogy használtátok?
  • nfs world
    #1658
    hell!nekem kb 30perc mulva kilép mit csináljak?
  • nagykispeter
    #1657
    Neked is (azért nagyon várom!)
  • Piedon
    #1656
    Nem lett. Más lesz...
    Kellemes Ünnepeket!
  • nagykispeter
    #1655
    Nem lett a Hitman 4-ből karácsonyi meglepetés?
    Kellemes Ünnepeket!
  • Piedon
    #1654
    Esetleg ha megvennéd, 1990Ft azért már szerintem nem olyan vészes ár érte.

    Az email címedet meg soha ne add meg itt fórumon, mert a címgyűjtő robotok nagyon szeretik az ilyen címeket.
  • torque12
    #1653
    hello!
    küldene n ekem valaki PM et hogy honnan tudnál letölteni?
    vagy elküldeni az imélemre?:D
    [email protected]
  • dáriusz
    #1652
    Sziasztok!Megvan az iso meg a rip verzio is de nem tudom telepiteni mert valami main.ini filet kér.Aki tud légyszi segitcsen.Köszi.
  • zoli23
    #1651
  • zoli23
    #1650
    Segítsetek!Amikor videót akarok készíteni a hitman 2-ről a Frapssal,mikor megnyomom a frapst aktiváló gombot,kidobja az egész játékot.
  • Attila56
    #1649
    Sziasztok.Játszok a Hitman 2-vel.Erre annál a pályánál ahol elhúzok a kocsival....nah....tehát..vége annak a ályának és bejön az hogy hány pontot szerezem meg ilynek...és utána úgy ahogy van kilép az asztalra.Ez mitől van?????Hibaüzi nélkül....kérem valaki segítsen!!
  • akyyy
    #1648
    jeje köszi
  • Piedon
    #1647
    Akinek 1.02es verziója van és magyarul akarná játszani akkor az EVM oldalán megtalálja a magyarítást.
  • akyyy
    #1646
    nem a topikot törlik hanem téged bannolnak :DDDDDddd
  • Piedon
    #1644
    Nagyon szívesen!
  • Crazy bandi
    #1643
    már nem kell!:) azért kösz mindent!!!!!!!!!44
  • Crazy bandi
    #1642
    vki tudna mondani magyarosítást a hitman-hez
    nagyon kéne!!!!!!!!!!
  • akyyy
    #1641
    EVM közzé szokta tenni a magyarításait külön legalább is én úgy emlékszem...
  • Piedon
    #1640
    *sehol máshol (bocs, reggel van)
  • Piedon
    #1639
    Nem, mert EVM égisze alatt jelenik meg és engem köt a szerződésem, hogy sehonnan máshonnan nem lehet fent. Sajnos ez van.
  • laca103
    #1638
    dede pont onnan....
  • akyyy
    #1637
    letölteni nem lehet sehonnan?:D (pl gamehunter...)
  • Piedon
    #1636
    Elvileg és gyakorlatilag is kész, én leadtam a közvetítőnek aki a kiadó felé tartja a kapcsolatot...szóval nem tudom.
  • Deagle
    #1635
    és hol akadt el benne?
  • akyyy
    #1634
    és ez mikor lesz kész mert haverom megvette eredetibe, és elakadt benne
  • Deagle
    #1633
    Ezen a linken van hozzá végig játszás
  • hykao #1632
    Ha kicsit bővebben kifejtenéd, hogy hol is vagy pontosan, és mit is kell csinálni a pályán...több év távlatából nehéz így visszaemlékezni, hogy 5. pálya...
    Magyarítás fenn van? Ha igen, olvass el mindent tüzetesen, és próbáld használni a fejedet! Ez lenne a játék lényege!
  • popi
    #1631
  • popi
    #1630
    Bocsika már megint én vagyok!
    Eljutottam a 5. pályáig és megakadtam.
    Már megint!
    Ugy kezödik,hogy a csatornábol feljövök,és majd le megyek a liftel egy ovohelyre ahol sok őr van ,meg kamera rendszer,és onnan vége a játéknak.
    Hogyan tovább?
    Segitenétek? kösszike (Szivia)
  • Vlala #1629
    Jó kis pálya!
    Amikor odaérsz, még nem tudod, ki a célpont, ez picit megnehezíti a dolgod, de Diana megsúgja, hogy a tábornok, akit likvidálnod kell, egyenruhában van, jobbkezes, iszik, és nem dohányzik. Távcsövessel szépen nézd meg, csak egy emberre fog illeni a leírás. Simán lődd le távcsövessel, fontos, hogy csak őt, mást nem szabad, ennyi a pálya.

    forrás
  • hykao #1628
    Olvasni kéne a feladatokat nem? ...ha jól emlékszem még videó is van hozzájuk...
  • popi
    #1627
    Még mindig nem tudom átvinni a hitman 2 -ön a második pályát!
    Oroszországban játszodik egy havas városban ,és a föhadiszálláson mit kell csinálni? kit kell megölli vagy mit kell csinálni? Kösszi a segitségeteket!
  • Bence94
    #1626
    hehe nem is vettelek észre piedon bocs.de azért le lehet tölteni a 1.02 verzió jut is nem?ugye nem kell meg vennem a hitman-t.megint.
  • Piedon
    #1625
    hehe...nézd meg ki volt az az illető akinek írtál és aztán nézd meg az én adatlapomat, amúgy rosszul írtam mert ugyanaz az illető csinálja (azaz én), csak elvileg az EVM fogja kiadni...
  • Bence94
    #1624
    hy én nem rég írtam a gamehunter egyik emberének és azt mondta hogy egy másik csapat csinálja az 1.02 verziójú magyarítást és ha kiadják akkor ki írják a gamehunter oldalára.