1704
  • Sephi
    #657
    Jah ez nekem is feltunt. Mozgoknal nem lehet. Vagy lehet de nagy mak kel hozza loool
  • Madmaxx
    #656
    Azt mondja már el valaki hogy hogy a rákba lehet a kloroformot meg a fojtóhurkot rendesen használni. Mert mondjuk egy álló katonánál mögé lehet lopozni de egy mozgónál marhára nem mert gyorsabban lépked mint te lopozol. Ha meg mögötte mész akkor folyton hátrasandit azt egy idő után beléd ereszti a tárat.
  • toMpEr
    #653
    az FLT-s korrekt
  • I.C.ram
    #652
    Aki megmondja, hogy lehet lehívni a konzolt azt nagyon megdicsérem.
  • toMpEr
    #651
    Az elozo palyarol illik magaddal vinni a tavcsovest...szerzel magadnak orosz ruhat,felmesz a metrobol, aztan keresl magadnak egy helyet, ahonnnan jo ralatas van a generalisokra (szmkozti epulet, a terkep jelzi is, asszem 2. emeleten van nyitott ablak) amikor razoomolsz, akkor a noi hang majd elkezdi mondani,hogy mirol lehet felismeri, ha lelotted, akkor mar csak vissza kell menni a metrohoz
  • Nyiri
    #650
    hova kell menni a szentpetervari palyan???
    a metrobol feljovok aztan kovalyogtam ossze vissza, de nem talaltam meg a generalist HELP
  • Madmaxx
    #649
    Nyah 3adik pálya megcsinálva a generális kinyirva. 2 kill, Rating: Executioner. Lehetett volna 1 kill is de szemét őr közbeszólt miközben átöltöztem :))
  • I.C.ram
    #648
    Ezt már megcsináltam, mármint beírtam az ini-be de semelyik gombra sem jön le a console.
  • onkelz
    #646
    A fairlight-os verziot kiprobalta mar valaki?Lehet,hogy azzal nem vacakol.
  • I.C.ram
    #645
    Nekem csak a pályaváltásnál lép ki, de az a szerencse, hogy elötte mindig autosavel, és így akarmikor elkezdhetem a következő pályát.
  • hiba
    #644
    Akkor neked is a limites verzio van?
  • Madmaxx
    #643
    Hmmm ugy latom sokat kell menteni mert tendál nagyon a proggy a kilepesekhez. Egyszerüen kilép az asztalhoz.
  • I.C.ram
    #642
    Na hogy lehet a konzolt lehívni?
  • gergou
    #640
    ja, de mar sikerult, elobb valami bug volt, es ujrakezdtem, es akkor mar nala volt a kulcs...
  • Sephi
    #639
    Don a masodik missiona?
    Ize akkor a haznal nem?
    En felmten es ott volt nala.
    Jah es szolok hogy amiutan bent vagy es fent az emeleten leutoted a nyutozkodo ort ved el a ruhajat es kezdej el meszarolni :)

    En hulye mind probaltam ugy csinalni hogy ne vegyenek eszre. Oszt vegul kirottam mindekit:)

    En mentettem mint hulye es kiderult hogy limitalt a mentes.

    Most St.Ptersburg ban vagyok de kicsit szerintem nem szabad jarkalni a sniperell:)))
  • I.C.ram
    #638
    Nekem kilépett, ahogy használtam a laptopot. :(
  • gergou
    #637
    te figyu, kiirtottam mindenkit a 2. kuldetesben, az egyetlen problem az, hogy nincs don hullajaban a kulcs!! Ez mitol van?
  • onkelz
    #635
    a crackfixszel csak felul kell iratnom a regi razoros cuccot es OK?
  • Madmaxx
    #634
    HUb-ról
  • Goodwill
    #633
    én még nem tudtam a csövest elkábítani....honnan is lehet leszedni a gamét? :)
  • hiba
    #632
    hat igen azota fejlesztettek az arcfelismero softwareken :)
  • Madmaxx
    #631
    mazsa: nem tudod a csövest elkábitani?
  • I.C.ram
    #630
    Hát így reális, de ha a realítás a játékélmény rovására megy az már gáz.
  • I.C.ram
    #629
    :) Szeretnék tömegmészárlást csinálni, de ahhoz kell a konzol is. :) Tehat : hogyan is lehet behozni? :)
  • gergou
    #627
    Nalam sem fagyogat a razoros verzio, sztem a ti gepetek szar...
  • Sephi
    #626
    Es megy gama!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    Ejjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
  • mazsa
    #625
    Hát, én nálam egyszer kiakadt, de utána többet asztalt nem láttam. Engem az idegesít, hogy túl sokat kell bújkálnia gammában, még az őrök ruhájában is. Az első részben az volt a jó, hogy el lehetett vegyülni az őrök között, de itt ha közel kerülsz egy őrhöz, akkor azt le is kell puffantani, mert különben kiszúr. Most vagyok a Szent Pétervári küldetésen, ahol le kell sznájpolni egy fickót. Én azt gondoltam, hogy ez egy olyan küldetés lesz, hogy megkapom a puskát egy táskában, aztán egy kijelölt helyről szépen lepuffantom. Ám amikor kinyitom a szekrényt ott hever egy puska csak úgy natúrban. Felveszem, erre az egyik csöves a hátam mögül elkezd valamit ordibálni és természetesen riasztja a legközelebbi őrt. Viszont ha véletlenül feljutok a felszínre úgy, hogy egy őr se lett riasztva, akkor is el kell manőverezni egy sniper puskával a kezemben vagy húsz őr között, hogy eljussak a kijelölt helyre. Na ez elég gáz.
  • hali
    #624
    énnemtom. nemtaláltam. kis csiter!
  • I.C.ram
    #623
    Melyik gombbal lehet aktíválni a konzolt a játékban?
  • hiba
    #622
    mar kezdtem azt hinni hogy ez egy idolimites verzio :>
  • hali
    #620
    mind1, mert kintvan a WORKING-es verzio
  • hiba
    #619
    ez 10 perc is megerte :)
  • hali
    #618
    Juj. Nem is merek akkor játszani vele 10percnél tovább.
  • Madmaxx
    #617
    hmm ez már kiba gyanus
  • hiba
    #616
    szinten kifagyott kb 10 perc utan.
  • Madmaxx
    #615
    nálam is mazsa:) mikor ujra bementem a pincébe ahol a padre lenne :) szóval lehet bug?
  • mazsa
    #612
    Egyszer nálam is kilépett, de remélem többet ez nem fog előfordulni.
  • mazsa
    #611
    Hát bazze. :)
    Windows Commanderbe pl beírod alulra vagy start/run.
  • mazsa
    #610
    Olvass vissza egy kicsit.
  • Sephi
    #609
    De jo lenne ha valaki adna linket hol az a razor fix!