1704
  • Madmaxx
    #707
    A meeting alatt kell lelőni az egyik generálist. Ott a nagy tér meletti apartmanházba kell bemenni (meg is van jelölve flekiáltójellel) és az egyik 3adik emeleti szoba ablakából le lehet csúzlizni.
  • Nyiri
    #706
    Figyu.. a Szentpetervari palyan kit kell megolni es mikor???
    Mert barkit megolok akkor vagy rossz celpont vagy rossz idopontban nyirtam ki valakit
  • Madmaxx
    #705
    LSC: a 7 mentés pályánként van tehát nem vészes.
  • Sephi
    #704
    Van az elso palyan sniper puszka?:)))

    Ize nekem a FLT nem megy viszont a razor rulez!
  • LSC
    #703
    a garázsban
  • Nyiri
    #702
    Hela!!!
    Az elso palyan a sniper puskat hogy szerzem meg?
    HOl van?
  • LSC
    #701
    Mikor ad új mentéseket?Az a 7 vagy mennyi a játék végéig szól?
  • LSC
    #700
    Várjuk a pach-et.
  • LSC
    #699
    Nekem mind kettő megvan és tök ugyanaz.Mindkettő kidobál.
  • Dynamic
    #698
    Nyugi, nálam is FLT-s van és simán kivágott.Igaz 30-40perc múlva, de pont a küldetés vége felé:(
    (persze mentés a kanyarban se volt)
  • Evilmann
    #695
    Hmm most olvasom, hogy ez a desktopra kivágás nem az FLT vagy a Razor hibája:(isonews)
    The game is great and everything, but like everyone else, I've been experiencing random crashes to the desktop. At first I was also thinking "bad crack?" but after reading the forum at places like GameFAQs, it quickly became apparent that this happens to the original version too. We can still hope for an update patch though.
  • Evilmann
    #694
    Hát nemtom, nekem is FLT van, de már dobott ki.
  • Madmaxx
    #693
    Én is szedem már az FLT-s verzsőnt. Megláthuk mi sül ki belöle :) Remélem egy stabilan müködő hitman2.
  • toMpEr
    #692
    ja, ez eleg ego a "nagy multu" razor teamnek
  • toMpEr
    #690
    Egér görgő
  • I.C.ram
    #689
    Sehol nem írja, hogy hogyan lehe zoomolni a sniperekkel!!!!
  • G. Joe
    #688
    kötelező!
    Leginkább a Hitman 1-hez hasonlit :)
  • I.C.ram
    #687
    Mivel lehet használni a sniperpuska távcsővét??
  • Madmaxx
    #686
    Na a tegnapi jó sorozat után ma elkezdett a proggy kifagyogatni. Kb 2 perc után mintha kiakadna a hang folyton ismétel és semmit nem lehet tenni csak a reset gomb!!!! :(((
  • toMpEr
    #685
    Melyik kuldetesnel?
  • mikezs
    #684
    Sziasztok!
    Az extra sajna nekem nem megy nem tudtok egy masik lelohelyet ahol Hitman2 FLT van.
    Koszi
    Mike
  • Manta
    #683
    Engem is kivágott, azt asztalon landoltam.
  • I.C.ram
    #682
    Köszi szépen!!
  • mazsa
    #681
    Na most megint elkezdett kidobálni az asztalra. Egyszer játék közben, egyszer meg egy küldetés teljesítése után.
  • G. Joe
    #677
    tetszi ka game
  • Ch_Slater
    #676
    Nekem meg néha jó, néha nem... Van amikor beszélnek és eccer csak a mondat közepén furcsa gurgulázásba fullad a mondat, ez tart egy ideig és utana folytatja rendesen... Érdekes
  • Manta
    #675
    Ja
  • Manta
    #673
    Persze, hogy működik :)
  • ubi
    #672
    király az új crack!!!!fasza a menüben a zene! azé leszedem az flt-st is!
  • Manta
    #671
    Tehát akkor a razorosnak is jónak kell lennie a crackfix-el? Mert sokan mondják, hogy szarakodik, és az flt a yo.
  • Rephyx
    #670
    Ugylatom nagyon killerkedni akar mindenki :)) Szoval hurok+kloroform csak allo ellenfelek ellen jo, es eleg par emberkere hasznalni. Meg lehet gondolom csinalni minden palyat silent assasinkent, nekem expertben az elso 2o sikerult. (a dont kinyirni, meg a generalist) Most ismet ki kene csinalni 2 emberket, de eleg nehez gyilkolaszas nelkul.
    Amugy vigyazzatok, a lampakiloves is felesleges lovesnek minosul, es nem kaphattok miatta silent besorolast a vegen, szoval csak ovatosan.
  • Goodwill
    #669
    műxik há, tőccsedboncsad!
  • Evil
    #668
    de aszem en jobban jarok ha egybol az flt s-et toltom mert a razorost nem szedtem le.
  • hiba
    #667
    A fixet a razohoz(flt-s) az csak 1,6mb es muxik rendesen.
  • Evil
    #665
    Az flt -s hitman2 muxik rendesen?
  • Dynamic
    #663
    Thank you,Thank you,Thank you..
  • Sephi
    #662
    Az a demo volt. En epp most mergeztem meg a generalis bacsit aki kiment hanyi amiutan jol megkefelte a szobalanyt:))))))))

    Kicsit fobe lottem a WC-en

    Mondjuk ez a missio 10percembe kerult
  • djcom
    #660
    Akinek még nincs meg,itt az flt-s verzió!!!TÖCCSÉTEK!!!!
    "Hitman 2 Silent Assassin"
  • Madmaxx
    #659
    tomper: jah én is azt szoktam :)
  • toMpEr
    #658
    Fejbeloni egyszerubb :)