1704
  • I.C.ram
    #752
    Hol a bomba a bázisos ruszki pályához, amivel kilehet robbantani a falat ott a csatorna rendzsernél?
  • Krinyo
    #751
    kösz :D
  • djcom
    #750
    "Hitman 2"
  • Krinyo
    #749
    Jáccani :D
    Akkor isot...ami van.
    rip hamarabb lent van
  • djcom
    #748
    minek neked a rip???
  • Krinyo
    #747
    Honnan lehet leszedni rippet?
  • Rephyx
    #746
    Az elso, mergezos palya meg jo is japanoknal, az utana levok, brrr :)
  • mazsa
    #745
    Ja és érdemes megpróbálni úgy kilőni az egyik őrt az egyik toronyból, hogy kiessen a fegyvere. Így egy jó kis sniper puskához juthatsz.
  • mazsa
    #743
    Jaja, nekem mondjuk az első japán pályát sikerült silentre megcsinálni, viszont az At the Gates-et csak pszihopatára tudtam. :)
  • Rephyx
    #742
    Verszarok ezek a teli-japan palyak, nekem nagyon nem jonnek be, fokent hogy hentelni is kell.
  • mazsa
    #741
    Ezeket a ninjak nem nagyon illenek a játékba.
  • Rephyx
    #740
    Info kene meg mindig sracok :) A vallatos palyat ki tudta silent-re megcsinalni ? Az utanalevo ment konnyeden (a nemet nagykovetseges) de ez nem :(
  • Dynamic
    #738
    Miért dobál ki félóránként, már idegesít, de nagyon.Mindig a leggázosabb részeknél, persze sosincs elmentve.
  • MaDFoX
    #737
    Siman "e" nem eleg, el kell tenni a stukkert... :C most mar buzi ninjakkal szivok az erdoben... ...bazze, egy felugrott elolem egy fara... :D
  • Manta
    #736
    Ha nem csak játékra lenne jó, akkor vennék is egyet.
  • mazsa
    #735
    http://www.p5glove.com/
  • hiba
    #734
    buzzeg gyerekek ez a program is egy allat, iszonyat jo:)

  • Manta
    #733
    Minden reagál a környezetére: a rendőr utánad fordul, a madár felszáll, ha odalépsz, de lesniperezed, stb. :) Teljesen ráálltam, csak ne dobna ki félóránként...
  • Manta
    #732
    Nem tudom kiszúrtátok-e, milyen profin meg vannak csinálva az összeeső emberek animációja. Mindig függ attól, hogy hova esik, mivel és hol találtad el, illetve ha a hullába mondjuk shotgunnal belelősz deréktájt, akkor átfordul :). Ha a kezébe, akkor csak arrébblendül a földön. Nagyon profi, én ezzel egy órán át elvoltam :)
    Viszont fussatok úgy, hogy soxor nyokodjátok az előre gombot.
  • mazsa
    #731
    Odamész az ablakhoz és "e" (use).
  • MaDFoX
    #730
    Hoppa, most valahogy atugrottam... bazze... Kiraly game...
  • MaDFoX
    #729
    Igen? Onnan nyirom ki a vallato pasit... De hogy megyek at?! Vagy lelojem a srac koteleit? :DD Mert a skacot vinni kell magammal... :C
  • mazsa
    #728
    Mellette van egy másik szoba...

    Egyébként hogyan működnek ezek a sniperek? Csak akkor szúrnak ki álruhában, ha az egyik látja, hogy megölök valakit?
  • MaDFoX
    #727
    Ha mar a 4. palyanal tartunk...
    szar vagyok tudom, de HOL A VALLATOSZOBA KULCSA????
    Nalam mindket ajto closed es nem lehet lockpickelni a srac meg csak kabul a szekben...
  • Sephi
    #726
    En aszitem leesek a szekrol akkorat rohogtem az elobb.

    Most voltam azon a palyan ahol abba a nagy epuletben vagyok ahol a hackert megoltem lent a pincebe. Most az emeletem voltam es a rendszergazda kulon kamerat epitett be a konyhavba ami a kavefozore nez:)))))))))))))))))))))))))))

    Igy tudgya mindik mikor kesz a KV :))) Mentem bekapcsoltam cisnalta a kavet erre a hulyeje nem bejott a konyhaba kavezni?:))))) Mekkora otlet vaazz :)))
  • mazsa
    #725
    Most vagyok az At the Gates-en. Hát bazze, ez a pálya totál gáz. A kastély tele van sniperrel, mindenhol kiszúrnak. Lehetetlen ezt a pályát megcsinálni silent-re, mert mindenképpen ki kell nyírnod vagy 20 embert. Ráadásul a sniperek golyói elől hiába manőverezel, nagyon szerencsésnek kell lenned ahhoz, hogy elkerüld őket. Ezt a pályát én leginkább az első rész kolumbiai pályáihoz tudnám hasonlítani. Nagyon szar. Csináltak volna inkább valami jó kis budapesti pályát.
  • Rephyx
    #723
    Hentelos jateknak ez total primitiv, lopakodosnak viszont kiraly! A sotetben igenis el lehet bujni, nem veletlenul lehet kiloni a lampakat... Es eleg nehez gyilok nelkul kilogikazni, mi is a helyes....
  • Shep
    #722
    Most látom hogy van már rip is belőle asszem isdnel inkább arra utazok rá.
  • Shep
    #721
    http://smartazz.dk/crack_from_FLT_to_make_Razor1911s_Hitman2_WORK.zip Ez ugye a Razor verzióhoz való crack?
  • I.C.ram
    #720
    Csak nehéz nem megőlni akaárkit, ha viszonylag könnyű lenne, én istenbizony senkit nem tennék el lábalól.
  • Shep
    #718
    Na srácok egy kis segítség, tanács kellene, elkezdtem a Razorost tölteni még a hétvégén egy része meg is van, látom, hogy van hozzá crack/ugye jól látom?/ a kérdés az , hogy a razoros is jó, vagy csak a fairlightos?
  • LSC
    #717
    Szerintem mindenki maga dönti el milyen stílusban viszi végig.Azért osztályozza a game.
  • vik3d
    #716
    midenki mészárszékkel végzi a dolgot..ez ám a lopódzós játék,esküszöm én még töröm is magam de mindig hent a vége
  • I.C.ram
    #715
    Szerintem bújdosos játéknak nem valami jó, de mészár játéknak kegyetlen király. :)

    Egyébként olyan alapvető dolgok nincsenek benne mint a Thief 1-2-ben, hogy sötétben lehet rejtőzni, meg szekrényekbe, ágyalá, stb helyekre nem lehet bújni, stb. Ezek már mind megvoltak valósítva egy-egy játékban.
  • hiba
    #714
    de ennek a gamenak ep az a lenyege hogy minnel kevesebb gyikkal old meg a palyat :)
  • Nyiri
    #713
    minek jo a silent rating? :D
    En total meszaros vagyok :D
  • Rephyx
    #712
    fucko ha a parkos palyara gondolsz, akkor ahhoz a silent assasin szerint igy kene: snipert fel, csatornaba le, radiotornyhoz, ott az ort elkabitani, ruhat el, toronyra fel, leloni a 2 faszit, majd vissza.
    Amugy valakinek a 4ik palyat sikerult megcsinalni silent-re ? ahol a vallatos generalist kell kicsinalni. Barhogyis ugyeskedek, 3x el kell sussem a fegyvert, (kamerak/uveg/generalis) es emiatt nincs silent ratingem :(
  • mazsa
    #711
    Sikerült már valakinek a Hidden Valley-t 10 killnél kevesebbel megcsinálni? Ha igen, akkor hogyan?
  • fucko
    #710
    A 3.palyan hogy kell csinalni hogy ne vegyenek eszre?Sikerult kinyirnom a menekulo faszit de akkor meg jonnek 1000en,ha meg a csatornaban megyek es kijovok belole alapbol vagy 4en szarra lonek.
  • I.C.ram
    #708
    Megkell várni, amíg minden infót el nem mond Diana, ha ez megvan akkor egy picit várjál, és lőjjél a bal, ablakfelöli jobbkezes, kopasz, iszákos, nem dohányzó generálisra. :)