1704
  • scynetyc
    #811
    Na meg is találtam, bár néztem nála is már csak egy kupacban feküdt 4 társával. Köszike :)
  • scynetyc
    #810
    köszike,megyek keresni :))
  • G. Joe
    #809
    egyik örnél van a kocsi kulcsa
    Azzal könnyebb lesz talán!
  • scynetyc
    #808
    Hi!

    Szégyen ide vagy oda,de az első pályán nem jutok tovább. Indulatból már mindenkit lemészároltam, de akit kikellett volna szabaditani az alagsorból azt nem sikerült és ráadásul a garázsban lévő verdát sem tudom feltörni ,igy nem tudok tovább jutni. Mit csesztem el?
  • Rephyx
    #807
    Ubi japanban be kell jutni a kastelyba. Majd bent lehet lopakodni, de kint a hoban powerkodjal nyugodtan, aztan irtsal ki mindekit :)
    Amugy elkezdtem a silent vegijatszashoz listat csinalni, eddig az elso 9 palyat irtam le, ebbol 3 nem silent :(
  • ubi
    #805
    kilépésre van valami megoldás?
  • ubi
    #804
    japcsis castles pályát hogy kellene megcsinálni? kamion mögül felszedem a cuccom, azt várok a további utasításokra,de semmi! értem, hogy mit kéne csinálni, de mégsem!
  • Sephi
    #803
    Shadow lett.
    Es ha neked a Hitman 1 es negy palyas volt akkor surgosen neezel utana mert kicsit leegetted amgad.

    Ha subkategoriakent is veszuk akkor is van Japan asztan a Dzsungel asztan Amsterdam asztan Budapest majd St. Petersburg es vegul Romania.

    Ez mar elvbol 4 de van ugye subkategoria.

    Es igen 3 hetig jacottam mert az nehezebb volt mint ez.
  • ubi
    #802
    mass murderer! agressivity: maximum
  • toMpEr
    #801
    De mindegyikhez tobb palya tartozott
  • spR
    #800
    FLT-s patch ellenére is néha kivág a Desktopra. Valahol lentebb azt olvastam, hogy ez a hiba az original példányoknál is előfordul. Jött erre már ki vmi másik patch?
  • toMpEr
    #798
    4 palya? hmmm
  • hali
    #796
    Kérdés! Második mission, odaérek a házhoz, irja ki hogy hány perc van vissza a meetingig, majd ugye adja a csaj az infokat. DE ezt után nem akar elindulni a meeting! mért lehet?
  • Rephyx
    #795
    Sephi nem errol van szo, mi lett az overall ratinged ? Pszicho vagy szociopata ? :)
  • toMpEr
    #794
    Mondtam en,hogy szar :)
  • Sephi
    #793
    Hat en a legnehezzeb fogozaton vittem vegig de valahogy rohatul nem kezdem elorol mert baszot nagyot csalodtam benne.
  • Rephyx
    #792
    Nem kell, csak rakd bele a demontoolzba, install, es kesz :)
  • Rephyx
    #790
    Sephi probald meg ugy megcsinalni hogy expert vagy afole jojj ki a vegen :)
  • Rephyx
    #789
    Silent: nulla kill, nulla alert. close encounter ha van asszem azzal meg lehetsz silent. Aki piros azt lehet gyilkolni.
    Amugy tok lutri neha, most probalom a shogunos palyat, es total rnd hogy meg tudom e silentre csinalni vagy sem. 1alertnel es 4 close encounternel tartok...
    Aki megcsinalja a 2ik teli japan pajat silentre vendegem egy sorre, mert kitarto ezerrel :)
  • Madmaxx
    #788
    Faki: Máshogy oldottam meg elegánsabban :))
  • Madmaxx
    #787
    A Silent ratingbe mi számit bele?
    Pl. A német nagykövetségen a felszólgálót ha csak elkábítom és ugy vetkőztetem meztelenre akkor miután felébred megy rögtön árulkodni az örökhőz azok meg rögtön kiszúrnak. Ha garottozom akor okés de ilyenkor lehetek még silent assasin?
  • Madmaxx
    #785
    Faki: USE-ra nekem kibaszottul nem reagált tehát maradt a pager. Okoska
  • Madmaxx
    #783
    Hi people! Kissé elakadtam a 4es pályán (fogolyszabadítás). Hogy a rákba lehet bejutni a fogolyhoz? SZétlövöm a vallató üvegét lelövöm a főköcsögöt de az ajtó zárva van. Telefon és pager mire jó?
    Amugy ezt lehet silent assasinként csinálni? Mert elég gáz lehet :)
  • Madmaxx
    #782
    Zkor: ott ahol kiszalsz a motorcsónakból az út tololdalán a konténerek mellett. Jelzi a térképen hogy agency pickup.
  • Nyiri
    #781
    sephi: hogy lehet visszamenni kesert a kolostorba???
    nem lehet valasztni nekem hogy milye cuccot vihetek magammal a missionra

    JA! A PAGER mire valo?
  • Sephi
    #780
    Baaazzzddd meeeeegg!!!!!!!!!

    :((((((((((((((((((((9

    Hat nem befejeztem!!!! Ez hot rovid volt:(((((((((((((

    Ket nap allat befejezni egy jatekot ez nagyon gaaazz!!!

    Eskuszom hot ideg vagyok! Ekkora baraomsagot nem tehetek! Az egyest 3 hetig jaccotam aszt is minden nap! Ez nem letezik hogy ilyen rovid legyen!

    Es azok a japan palyak meg minek voltak? A faszba inkabb tettek volna plusz 5 mas kisseb palyat mint azokat a baszot nagy japan palyakat.

    Ez nagy szivas volt:((( Sajnos oszinten ha az egesz jatekban volt 7-8 palya ami jonak mondhato.

    De ahogy befejezodik a gama a siralmas.

    De jo hir hogy tuti lesz 3 mas. De oszinten remelem aszt mar azert hoszabra csinajak!
  • Dynamic
    #776
    Szerintem kezdd el előről.Utána szaladj végig az első pályán, lődözz le mindenkit, szívbaj nélkül.Így nagyon könnyű, 4-5 perc alatt meg lehet csinálni.Legfeljebb megint pszichopata leszel, na bumm
  • Nyiri
    #773
    Most voltam azon a palyan ahol a bortonbol kell kiszabaditani valakit... (alagsorban van)

    Egyetlen egy katonat nem riasztottak, de ahol vegigmentem, hasznaltam rendesen a zongorahurt :)

    es pszihopatanak nevezett a vegen :D

    Pedig csendes voltam...

    HELP!!!!
    Hogy lehet fegyvert felvenni az eligazitasnal??? Szeretnek kest magamhoz venni de nem engedi (nem is tudom hol kell valasztani). HOgy lehet visszajutni a kolostorba fegyvert magamhoz venni?
  • toMpEr
    #770
    Na, az erdekelne,hogy hogyan lehet azokat henteles nelkul megcsinalni
  • Madmaxx
    #769
    azért mert elmondod 4x nem fogsz elöbb választ kapni sőt valószinű hogy sohasae kapsz választ :))
  • toMpEr
    #768
    egy I betu mutatja a terkepen
  • Manta
    #764
    De az a baj, hogy az introban meggyóntam a sok gyilkosságot, erre, ahogy elment a pap, rögötön leöltem a disznókat :) Utána meg az oroszokat.
  • Sith
    #762
    A kinai(japán) misziok szerintem nem olyan roszak esetleg picit idegesitök...
    A hentelésről anyit hogy ha valakinek nicns türelme kaor könyen hentelésbe fullad de meg lehet mindet csinálni szépen nyugodtan kevés gyilkosságal.. ez valami olyasmi mint a Star Wars ban a sötté út könyebben járható :)
  • mazsa
    #760
    Most vagyok a Basement Killing-en, de valamiért mindig kidob az asztalra ez a szar. :(
  • Manta
    #759
    Idétlen.
  • I.C.ram
    #758
    Ehh, ne már! Hogy baszodna meg az egész. :)
  • I.C.ram
    #756
    Na segítsetek, mert szeretném folytatni. Mindenkit lemészároltam, de az a köcsög túsz nem jön felvelem a teherautókhoz, amivel dalolva elhuzhatnánk, neki inkább a James Bondosabb megoldás kell, hogy kirobbantsam a falat. De hol a BOMBA, amivel megtudodm tenni.
  • Sephi
    #755
    Most akkor miert jo az hogy sokszor nyomogassuk az elore gombot?
  • I.C.ram
    #754
    Ja és, ahol az agency pickupot jelzi ott nincs más csak egy szaros AK.
  • Sephi
    #753
    De hogy lehet elvezni a rippet? en nem tudnam az tuti.