1704
  • Rephyx
    #866
    Ah Kefe, de hogy m4el tudjak hentelni, ahhoz sok silentet kell csinalni :) En 9ikre kaptam meg ezt a csuzlit :)
  • Breki33
    #865
    és hogy működik mert nekem nem sikerult moködesre birnom
  • KeFe
    #863
    A faszt pocsoltok itt a silenttel? Puska a kezbe es gyalu. Kit erdekel hogy mass murderer vagy barmi mas. A lenyeg a lenyeg :)
  • KeFe
    #862
    Megnyugtatlak a fulliso is pontosan ugyanezt csinalja nekem
  • Madmaxx
    #861
    Flt-ben eleve a korrekt crack van
  • Breki33
    #860
    tudna valaki az flt-hez kuldeni egy crack-et?
  • GregSB
    #857
    Kösz, IRC-n már segítettek! Most szedem..
  • toMpEr
    #856
    keress meg ICQ-n, ha erdekel
  • GregSB
    #855
    Ja, ezért kéne a full iso, nem itt szenvedek ezzel a fossal. De már sehol nincs fent :(
  • GregSB
    #853
    Segítsetek, honnan lehet még letölteni? :(

    Rip verzió megvan, de nagyon furcsa dolgokast csinál. Van most 1.2 giga üres helyem. Elkezdek játszani kb 45perc, 1 óra múlva mindig kilép azzal, hogy hard disk full. Ki is lép a játékból, és ha megnézem tényleg 1-2 mega üres hely van ilyenkor. Várok 1 percet és megint van 1.2giga üres helyem...

    Valakinek van ötlete ezt miért csinálja?
  • Petyus_
    #851
    Ez megoldja a desktopra kiugrást is vagy csak a te spec. problémádat? :)
  • Breki33
    #850
    lehetne magyarul?
  • Breki33
    #848
    olvastam, de ez volt hozzá
    a hlt-s hez hol van crack?
  • toMpEr
    #844
    hat nem hat, mert az a razoroshoz van, neha nemart olvasni is...
  • Breki33
    #843
    ja a koli-s FTP-rol szedtem le
  • Breki33
    #842
    nekem az flt-s mellet volt ez az
    applyppf rzr-hmsa.bin hitman2.ppf

    de nekem flt-hit2.bin a neve
    erre átírtam valamit végrehajtott de ugyanugy nem jo
  • Petyus_
    #840
    Az flt verzióval is kell valamit csinálni? Vagy nektek Razor volt?
  • Sephi
    #839
    Mondjuk nekem bejott egy sima Overwrite Exe trukk is :)
  • air23
    #838
    sracok

    "Bemásolod a fájlokat a bin mellé és kiadod ezt a parancsot:
    applyppf rzr-hmsa.bin hitman2.ppf
    Ezután kiírod, install, play."

    applyppf
    és főleg
    hitman2.ppf
    lelőhelyet írnátok pls ?
  • Petyus_
    #837
    Titeket nem dob ki folyton a desktopra vagy hogy játszotok vele? :)
  • Nyiri
    #836
    most gondolkoztam mikozben irtam :D
  • Nyiri
    #835
    Nincs olyan!!!
    Ja DE :D
  • Madmaxx
    #834
    Nyiri: Kimész érte ahol jelzi az agency pickupot :)
  • Nyiri
    #833
    Ha nincsen mereg nalam hogy tudok szerezni (a Party-s palyan???)

    CHEAT-t hogy kell aktivalni?
    talaltam egy rakas oldalt ahol: hitman2.iniben, be kell irni: enableconsole 1 majd aztan a cheateket
    de nem tudom elhozni a console-t pedig ~ -t kellene nyomnom, de nem reagal
  • Sephi
    #832
    Ugy is meglehet csinalni hogy siman elaltatod az elejen felszolgalot szepen odasietsz a hazba majd a genralishoz megolod es asztan meg csak szef kell es kisz:))
  • Rephyx
    #831
    Kiraly vagy!
    Akkor nekem azert nem sikerult,mert az uvegen at lottem szet a tabornokot.
    Mozes vazze vegyel egy angolszotarat, a startnal ott a szekrenyben.... Kb 5x mondjak el :)
  • GregSB
    #830
    Honnan tudom még letölteni?
  • Sephi
    #829
    Jah az utcso palyan azok az edes sniperes palik akik egy lovessel megolnek.. juuj
  • Madmaxx
    #828
    kösz Faki!
  • Madmaxx
    #825
    A poisont hogy kell hazsnálni 5ös pályán? Gondolom a pezsgőbe kéne rakni de baszik megcsinálni.
  • mozesapo
    #823
    Hali!
    A második pályán hol lehet sniper puskát találni ?
  • Sephi
    #822
    Nem kell tulkomplikalni a dolgot. Egyeszruen el kell kabitani es elvenni a fegyvereit bemilyen ornek es azutan mar teheteltlen.

    Robbat egy szeru ez a gama. Az egyes resz 10-szer nehezebb volt.
  • Madmaxx
    #821
    Nah elöbb nyomtam le a 4es pályát silentbe. Tehát ahogy én csináltam:

    Kezdéskor odamész a fegyverraktárhoz kimaszol a csatornából és elkábitod az őrt aki ott áldogál háttal nem messze ahonnan kimászol. FIgyelj arra hogy elég ideig maradjon kába. Behuzod a dobozok mögé, hogy ne lássák és átveszed a cuccát, majd felszeded a felszerelést és bemászol a teherautóba.
    Az elvisz a bázisig ahol kimászol mikor nem figyelnek az örök és bemész a bázisra. Mindig szép határozottan kell elmenni az örök mellett nehogy gyanút fogjanak. Benn felszededed a desert eagle-t majd lemész a liftel. Mikor kiszálnál várj mig az őr elindul majd kövesd úgy hogy ne nézegessen hátra. A megfigyelő szoba ajtajához állj oda mikor mindkét őr elfordul és indul tovább, benyitsz és a háttal álló őrt elkábitod egy kis időre mig bemész. Átmész a szerver szobába és a hangtompintóssal egy golyóval szétlövöd a szervert hogy kiiktasd a kamerákat. Majd továbbmész szép határozottan és a !-lel helyen átöltözöl az ottani cuccba. Majd átmész a szomszédba ahol a falat kell robbantani és lerakod a bombát a falhoz. Lemész a 2ik emeletre a vallatószóba lifthez közeli bejáratához. Ledobod a csipogót és úgy helyezkedsz, hogy a kinyilló ajtó épp eltakarjon. A telefont a kezedbe veszed és használod igy a csipogó elkezd csipogni. A tábornok kidugja a rusnya pofáját hoyg mi a zaj itt meg szépen a zongorahúrral megfojtod. Kiszabaditod a fickót és visszamentek az elsőre. Itt már csak nyugiban el kell menni az őrök mellett (nem fognak lelőni) és felrobbantani a bombát majd szaladni az exithez. 1 lővés 1 kill full silent rating semmi agression.
  • Madmaxx
    #820
    Azt áruljátok el, hogy a templomnál lévő fészebe (fegyverraktár) mikor lehet visszatérni, hogy felvedd a többi fegyvered vagy mostmár mindig mozgó fegyverraktárként kell rohangálnom?
  • Rephyx
    #819
    Aki tud segiteni 4, 7, 8 palyak silentre valo megcsinalasaban, az irjon ide valamit, ossze akarok gyujteni egy jo kis leirast. A tobbirol van mar 12ig.
  • Gerry
    #816
    Sajna nincs ICQ, mert éppen órán vagyok a főiskolán, amiket itt olvastam címeket, azok má' nem müxenek...
  • Manta
    #815
    Le volt itt írva valahol, nem tudom már. Ha van ICQ-d, akkor átküldhetem.
  • Gerry
    #814
    Csúcs!
    De a kérdésemre nincs semmi javaslatod?
  • Manta
    #813
    Milyen a logóm? :)
  • Gerry
    #812
    Üdv Mindenkinek!
    Valahonnan még leszedhető az rzr-hmsa.bin-hez való crackfix? (Ami magát az ISO-t pecseli meg...)