1704
  • Lacc
    #923
    Nekem el se indul a játék, kiirja hogy a program szabálytalan műveletet hajtott végre, mosrt raktem fel újra az xp-t. Volt ilyen problémája valakinek?
  • Madmaxx
    #921
    Én hibám elöbbi kérdés módositva, mivle nem vettem észre a hátsó ajtót. de még mindig alarmoznak mint a szar. Csak executionerre sikerül.
  • Madmaxx
    #920
    Jah rossz a crack ha a razoros verzióval próbálod. Olvass kicsit vissza és megtudod a választ.
  • V6
    #919
    Sziasztok !

    Miért van az,hogy miután felraktam a játékot a
    az introban nincs hang, és kilép a windowsba?
    Lehet,hogy rossz Crack?
    HA VALAKI TUDJA KÜLDJE EL MÁR NEKEM A JÓ CRACKET
    LÉGYSZÍVES.KÖSZÖNÖM.
    E-mail:[email protected]
  • Madmaxx
    #918
    Első sivatagos pályán amikor a colonelt és a leitnantot kell lelőni kisőn az a mocsok valaha a tornyából hogy le lehessen sniperkodni? Mert már meguntam a várást és a colonelt előbb elintéztem.
  • Shep
    #917
    Srácok valaki lenne olyan jó és feltenné egy számomra is elérhető helyre a game music filejait letömörítve, mert a ripből az hiányzik, persze csak akkor ha 100Mb alatt van tömörítve.
  • LSC
    #916
    a wincomm. alsó sorába kell csak beírni és az a mappa legyen kinyitva ahol vannak a file-k.
    :applyppf rzr-hmsa.bin hitman2.ppf
  • Madmaxx
    #914
    Jah Upload -> Maxx könyvtár !!!
  • Madmaxx
    #913
    ftp.supergamez.hu-ra felrakom. 3 perc mulva ott lesz.
  • vrob7173
    #908
    El tudná valaki küldeni a Razor 1911 ISO - Fairlight ISO módosító file-t?
  • Lazarus
    #907
    hozzát = hosszát
  • Lazarus
    #906
    Sephi csak a játék hozzát szídta... ami tényleg elég nevetséges :/
  • Rephyx
    #904
    ***!Spoiler!***

    Csak az nezze meg aki mar vegignyomta a jatekot. Silent Assasin megoldasok vannak benne. Nem az osszes, de lassan bovitgetjuk.

    http://www.freeweb.hu/rephyx/store/text/hitman2.html
  • Csacsi
    #902
    Én mennék, csak mond meg, hogy melyikre menjek.
  • GregSB
    #901
    Már végig is nyomtad? Mondjuk engem nem zavar hogy nem túl hosszú, én eleve minden pályát lassan, élvezettel csinálok meg, és miután végigjátszottam tuti nekimegyek újra nehezebben, silentre gyúrva :)
  • Madmaxx
    #900
    Lelehet. Menjél fel egy HUB-ra
  • Sephi
    #899
    Nem lehet letolteni? Marakinek :)
  • Csacsi
    #898
    Mindenki isteniti a jatekot, es megsem lehet letolteni, hogy van ez?
  • Madmaxx
    #897
    AKi megcsinálja a japán missiókat silentre az egy félisten
  • Lazarus
    #896
    Hát ez rohadt jó game volt!
    Nem igazán találtam benne bugot, a story nagyon jó, a hangulat is topon van főleg a vége felé...
  • Csacsi
    #895
    Mire megy az ember gyors nettel, ha nem tud sehonnan letolteni?
  • djcom
    #894
    Volt ISO 3 napig de saja törölték....
    "itt"
  • Csacsi
    #893
    Help me pls. Iso kene, mert ha nem lesz, akkor :
  • GregSB
    #889
    Akkor passz :(

    Csacs: Sajna már nem tudok helyet..
  • GregSB
    #886
    Elvileg innen.
  • GregSB
    #884
    Bár még nem tartok ott, szerintem: Inventory(jobklikk alapból), és ott lesz a bal listában. Balra strafel tudsz átmenni oda.
  • Lazarus
    #883
    de hogyan tudom a fotómasinát elővenni??
  • RAZZY
    #881
    pás=pár...
  • RAZZY
    #880
    Jaja, kinyírod őket és lefotozod. Legkönnyebb úgy hogy az amelyik fent van az egyik ablaknál a piactéren, odamész megszeretgeted majd a sniperpuskával kilövöd a másikat. Fotozol és már mehetsz is. (mielőtt kimennél a pályáról maradj a megbízást adó csávónál pás secre mert egy köcsög le akarja majd lőni.)
  • Lazarus
    #878
    a térképen sárga a bérgyilkos nem?
  • Lazarus
    #877
    Ja de a kamera megvan! :)
    Csak lefényképezni nem tudom szegényeket :(
  • Lazarus
    #876
    a piros hitman jelnél egyik muksó sem ad kamerát... aki a puskát adta az nem szól hozzám.
  • RAZZY
    #875
    Nyomsz egy map gombot felkeresed a megjelölt helyeket (piros). A távolabbinál lévő arc ad majd neked egy "camerat".
  • Lazarus
    #874
    Üdv!
    Azt a pályát ahol le kell fotóznom a kinyírbált bérgyilkosokat hogy lehet megcsinálni? Nem tudom őket lefotózni, honnan lehet fényképezdzőgépet szerezni??
  • KeFe
    #873
    Jah az nem jar majd kesobb automatikusan? NA mindegy most bosszubol mindenkit ledaralok. Nem adtok m4a1-et? Nesztek!
  • KeFe
    #872
    En ugy hogy gyakran mentek es anyazok amikor kilep :)
    JAh nalam slusszpoenkent ugy kilep hogy reboot kell ahoz hogy ujra el lehessen inditani. Azt nem tudom hogy a betateszterek mi a faszt teszteltek ezen?
  • djcom
    #871
    Kérésem lenne hozzátok:
    "IDE"
    katt
  • Madmaxx
    #869
    A 2.ik japán levelt hogy a rákba csináljátok meg silentre? Lenn a csőben elviekben a teherautón akartam végigutazni de most basznak elindulni mind csak áll. Pedig láttam már öket furikázni. Amugy meg ha lopakodok van egy rész ahol 4 őr áll (2 a teherautó mögött 2 az elejénél)és ott egyik mindig kiszúr. Még akor is ha álcában megyek. (ezeken a japán pályákon semmit nem ér a ninja álca?)
  • Petyus_
    #868
    Ezt nem hiszem el, hogy tudnak egy ilyen bugos szart kiadni... megveszem a boltban 12k-ért, hazaviszem, erre... (ilyen helyzetben még idegesítene is a dolog :))
  • GregSB
    #867
    Nem megnyugtattál, hanem jobban felidegesítettél, mert annak reményében töltöm a full-t, hogy az nem csinálja :D. És akkor te hogy játszol egyébként? Mással is előfordult már, amit leírtam a #853ban?