1704
  • Shep
    #984
    Hát ez eddig ok csak a probléma az, hogy azt írja hogy nincsen több mentési lehetőségem, vagyis akkor vmit kell találni vagy valami, hogy menteni tudjak, vagy esetleg nem professional szinten kéne játszanom?
  • Csacsi
    #983
    Köszönöm a segítséged, leköteleztél.
    1: nem sikerült.
    2: a bsa sem tudod semmit mondani ez ügyben...
    ezért visszatértem az 1-es ponthoz, és elindult a játék.
  • Goodwill
    #982
    2lehetőséged van:

    1.Directx-ben Sound fülnél hardware acceleration csúszkát állítsd 1-el lejjebb, standardra nálam így ment 98 alatt csak.
    2.Ha így nem megy, jelentkezz a bsa-nál, kérdezd meg őket is, hátha többet tudnak mondani az ügyben (a 2-es pontot különösen ajánld a figyelmükbe, azon talán el tudnak indulni)....
  • Csacsi
    #981
    Segítsen valaki. Megpróbálok mindent leírni, hátha így tud segíteni valaki.
    Lépésenként megyek. Gépem : PIII-800 256 ram GF2MX400 32MB.
    1: Letöltöttem a hitman2 ISO-t az flt-s verziót.
    2: Kiírtam cd-re, átvittem haveromhoz, átírta magának és mindenféle crack felrakása nélkül elindult neki xp alatt.
    3: hazajöttem, felraktam a játékot, és nálam nem fut win98 alatt.
    4: felrktam egy crackelt exet, azzal sem ment
    5: átállítottam a cue filet, valamilyen programmal, és úgy sem indult el.
    Minden elindítás után csinál, egy 1,2 megás error.log filet.
    Felraktam a directx8.1-et, és a legújabb detonátort, de így sem akar futni. Segítsen valaki pls.
  • Csacsi
    #980
    Te is win98-at használsz?
  • Csacsi
    #978
    Írd már le pls, hogy milyen géped van.
  • Csacsi
    #977
    Akkor az én gépemmel van valami gond, mert haveromnál ugyanez a játék, ami nekem van meg xp alatt simán fut.
  • Hitm@n
    #976
    Hali:Neked működik is? Mert nekem nem...

    Csacsi:nekem is W98 alatt fut,problémám eddig csak annyi volt vele,hogy 1x kilépett,pedig ma igencsak sokat nyüstöltem.
    Egyedül a no-cd crack van hozzá felrakva.
  • Hitm@n
    #975
    Hogy-hogy csak a patch-ben?
    Az első résznél nem volt ilyesmi probléma.
  • Hitm@n
    #974
    aha :))
  • LSC
    #973
    2 megást?Az igen durva
  • Csacsi
    #972
    Segítsen már valaki pls. Futtatta valaki win98 alatt?
    nekem sehogy nem akar elindulni, akármilyen cracket próbáltam.Ha valakinek elindult win98 alatt, az írjon pls. Nekem minden indítás után csinált 2 megas error.log file-t.
  • Madmaxx
    #971
    Ha megnyomod játék közben az ESC-pet és rámész a SAVE GAME opcióra!
  • Shep
    #970
    Na srácok, vki árulja már el mikor tudok majd menteni?
  • hali
    #968
    EnableCheats 1
    ioirulez - godmode
    ioigives - all weapon
  • Hitm@n
    #965
    A konzolt hogyan lehet előhozni?

    Nekem az EnableConsole 1 -re nem csinál semmit.
  • LSC
    #960
    Kössz hogy elmondtad a végét,már nem is viszem végig.
  • Breki33
    #959
    majd iord meg mivan nekem is csak XP alatt megy
  • mazsa
    #957
    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne kiszedni a játékból a zenéket?
  • Csacsi
    #956
    Köszi, megvan, remélem mostmár elindul.
  • I.C.ram
    #955
    Ezekközül mindegyik megvan a 2-ben is. Szobrot is kellett lopni, Ügynököt is kellett szabadítani, megmérgezni is kellett. Max nem egy pályán mindezt. Egyébként szerintem is ratyibb volt, mint az első rész.
  • Shep
    #954
    Hogyan lehet menteni?
  • Csacsi
    #951
    Help me pls. Valaki help.
  • mazsa
    #950
    Na végigvittem a játékot. Szép volt, jó volt, elég volt. Így a végére már elég unalmas volt az, hogy minden küldetésben egy kijelölt személyt kellett kinyírni, aztán jöhet a következő ugyanilyen célú pálya. Az első részben az tetszett, hogy pl az egyik kínai pályán ki kellett szabadítani a prostit meg egy CIA ügynököt, el kellett lopni egy szobrot, meg kellett mérgezni azt a nagy darab testőrt és meg kellett ölni Lee Hongot. Ezeket hiányoltam én a Hitman 2-ből. Itt ugyanis a legtöbb küldetés csak abból állt, hogy megöltél egy őrt, elvetted a ruháját és megfojtottad a célszemélyt. Viszont a játék vége tetszett, jó volt látni, hogy 47-es barátunk "jó útra" tért.
  • Csacsi
    #949
    Sajnos ez a crack nem működött. Nem tudna valaki elküldeni nekem egy jó cracket emailben? Elég ha egy linket dob. Előre is köszi.
  • Csacsi
    #948
    Help me pls. Sikerült megszereznem a játékot, de az egyik haveromnál simán megy xp alatt, nálam meg nem indul el win98 alatt, kilép mindenféle hibaüzenet nélkül. Segítsen valaki pls.
  • Kis Szabó
    #947
    Nem tudja vki hogy az apollo.warez.hun a hitman 2 a teljes?
  • LSC
    #946
    kössz,de eddig úgytűnik a Bughunter pach is jó.
  • Petyus_
    #945
    Köszi szépen!
  • Kis Szabó
    #944
    Vki! Honnan lehet tölteni? ISO kéne!!
  • LSC
    #942
    mindegyikről rossz jön le.
  • Petyus_
    #941
    Nekem nem jó, mirror 1-ről rossz zipet tölt, a többiről semmit. Nem rakjátok fel valahova? :)
  • Callisto
    #940
    Jó Crack (gimpsRus)
  • LSC
    #937
    nekem kéne.elküldenéd?
  • Madmaxx
    #935
    hidd el pusztulni fog :)
  • TneX
    #932
    Nem?Hát akkor hogy a bánatba lépek le?Menjek vissza ahonnan jöttem?
  • TneX
    #930
    Sziasztok!
    Kéne 1 kis segítség,még az első oályát próbálom Silentre megcsinálni,de nem tudom hogy miután kinyirtam a mafiafőnököt 1 jól irányzott fejlövéssel,hogy kepjam el a muksót akinél a kocsikulcs van?Mert állandóan azzal a sárga ruhás kölyökkel beszélget,a kölyök meg néha asszem felmegy a főnökhöz,de nem tudom kideríteni hogy hova megy ilyenkor a kulcsos?Mert ha kinyírom a sárga ruhásat,akkor az szerintem már nem Silent..na mind1 pls help!
  • Kis Szabó
    #929
    Full version?? Ide vele!!!
  • Madmaxx
    #928
    már 1 hete kinn van :)))
  • Kis Szabó
    #925
    Ugye még nincs meg a teljes???