871
Legyen Ön is MiIliomos
  • xido
    #871
    kicsit megkésve de ez jó hír..szerettem nézni az ismétléseket minden általam kedvelt vetélkedőnek,ha épp elcsiptem éjjel valamelyiken :)
  • JonasSandor
    #870
    Hosszú évekig nálunk is népszerű volt a TV-ben a Legyen Ön is Milliomos című vetélkedő, amelyet kezdetben Vágó István, majd később Gundel Takács Gábor vezetett. Külföldön továbbra is nagy sikerrel megy a show, így annyira talán nem nagy meglepetés, hogy a Microids bejelentette a Who Wants to be a Millionaire? című alkotást, amelynek természetesen a többjátékos módja lesz a lényege. A program Európában október 29-én jelenik meg, Észak-Amerikában kicsivel később, november 17-től lesz elérhető. Célplatformok: Nintendo Switch, PS4, Xbox One és PC.
  • Tomiiiiiiii
    #869
    Valószínűleg magamba beszélek, de az RTL Goldon (Film+ 2 utódja) elkezdték ismételni a friderikuszos részeket, ha esetleg valaki szeretne nosztalgiázni. Hátha újraindul a Legyen ön is milliomos. Továbbra se látok rá sokkal nagyobb esélyt, de szerintem már eleget "pihent". A kinézet és a szabályrendszer maradhatna a 2013-as, esetleg a nyereményeken emelhetnének kicsit és gyakrabban lehetnének különkiadások, esetleg tematikus hetek. Műsorvezetőnek valami okos, csinos nő kéne, úgy biztos lenne nézettség. Tudok is ilyet, nemrég végzett Sanghajban nemzetközi politikát, de a média is érdekli (YouTube-on van vlogja). Van/volt más országokban női műsorvezetője a játéknak?
  • IXEMGabeo
    #868
    nem tudom nézni nincs RTL 2-m...Januárban kajakra látható leszek a tv-ben, dehogy játékosként vagy nézőként nem árulhatom el:D
  • xido
    #867
    hatalmas..fetrengek:)

    kérdés..melyik nem egy valódi névcsoport

    a:tirpák

    közönség felröhög..Fridi:nem röhögni,létezőek..hopp..na ennyit segítettem:)
    tirpákok..szabolcs-szatmár...Fridi faarccal..onnan származik a családom:)
  • xido
    #866
    ez a Balkay László ritka fárasztó figura:)
  • IXEMGabeo
    #865
    Jelentem, hogy jobb játékos anyag lesz majd kevesebb dumával főleg a februári adásokban...heti 2 alkalommal is lesz LÖIM csakúgy mellékesen.

    Ja és Friderikusz nagyon nagy fazon a hibái és az olykori fellengzős dumái ellenére. Jól el van a közönséggel szünetben is.

    Balázs állítólag nagy ívben letolja a közönséget sült bunkó forgatási szünetekben is és a forgatások is unalmasak már, ami az 1 perc és nyersz műsort illeti. Ezt viszont nem én tapasztaltam többen mesélték.
  • IXEMGabeo
    #864
    januári adásban lesznek benne a tegnapi forgatások amin ott voltam. 5-6 játékos lement 4 adás 4 felvétel.
  • xido
    #863
    épp most nézem vissza
    idegesítő egy fasz :)
  • McCartman
    #862
    másnak olyan kérdést tesznek fel , hogy ülni szoktunk rajta mi az? - szék
    ahhoz képest ez kicsivel nehezebb volt.
  • IXEMGabeo
    #861
    mondjuk aki látta a Hupikéket az tudhatta, hogy Torp Pojáca jellegzetes hangja csakis Balázs Péter lehetett... Így pedig az A és a C kapásból ki lett zárva...Mivel Józsa Imrét én nem is hallottam ill. nem tudom melyikneka magyar hangja így maradt a Haumann Péter - Balázs Péter kombó
  • McCartman
    #860
    mondd , hogy az első volt , akit a 185ös IQval promóztak.
  • McCartman
    #859
    pont akkor ért véget a műsor amikor kellett.. elvégre a nyári szünet előtt nem hagyhatták abba játék közben , ennek meg 50/100ezerért adnak egy olyan kérdést amit máskor 800ért tennének fel..
    kicsit se volt színpadias az egész.:D
  • IXEMGabeo
    #858
    lol, lehet a ázsiai méretezéssel keverte

    ez annyira mű volt a végén. Látszott a srácon h direkt bosszantja Friderikuszt, aki ugyanazt játszotta el, mint anno Vágó Fodor Józsefnél...
  • HappyHunter
    #857
    Egyvalaki nem tudta :D
  • McCartman
    #856
    basszus arról meg lemaradtam , hogy hányan adtak jó választ a játékba kerülésért.
    volt aki nem tudta sorba tenni a ruhaméreteket?
    ezekből a válogatott gyökerekből már ezt is kinézem.
  • McCartman
    #855
    hali,
    én is kapásból azt vágtam volna rá , de ennyi pénzért annyira evidensnek tűnt , hogy gondoltam , hogy más lesz a helyes válasz és elhasal az ürge.
  • IXEMGabeo
    #854
    csao, egyik ürge egy helyesírási kérdéssel bukta a másfél milkóját:O

    rövid ujjú inget először én is egybeírtam volna. így Rövidujjú ing
  • McCartman
    #853
    Friderikusz miért ül be széldzsekiben műsort vezetni?
  • xido
    #852
    most komolyan okoskodik a srác egy batmanes kérdésnél? :)
  • McCartman
    #851
    21 éves idióta picsa nem tudta sorba rakni.

    A ; B ; K ; X

    ááááá
  • ZZ88
    #850
    Jó csaj volt.
  • FrezeR
    #849
    poénban azt nem múlja felül de látványban mindenképpen :)
  • IXEMGabeo
    #848
    milyen csaj volt? majd visszalesem

    múltkori adás a trollface ürgével nagy volt
  • ZZ88
    #847
    És nehezek voltak a kérdések is.
  • ZZ88
    #846
    Pozsony lesz és Batthyány Lajos.
  • FrezeR
    #845
    igen ez a legfélelmetesebb az egészben :D
  • ZZ88
    #844
    Nem is hülye a csaj.
  • ZZ88
    #843
    Llorentét sajnálom picit, mert óriási szezonja volt és csak a 2. hely jut neki a jelen állás szerint.
  • FrezeR
    #842
    pedig egy igen szemrevaló hölgyike játszik, bár tudom nem ez a lényeg :P
  • ZZ88
    #841
    Ja én is majdnem megfeledkeztem róla, a kedvenc spanyol csapataim játszanak.
  • IXEMGabeo
    #840
    Európa liga döntő van úgyhogy nem:D
  • ZZ88
    #839
    Valaki nézi?
  • ZZ88
    #838
    Igen, megtévesztő, ösztönösen a tanítót teszi előre az ember.
  • IXEMGabeo
    #837
    az fasza hallod jól átverték a nőt:) a kérdésben is így volt h Szókratész-Platón ill. a Platón-Arisztotelész is volt. Gyönyörű...ez az egész a lehúzásról szól
  • ZZ88
    #836
    as=az
  • ZZ88
    #835
    Tehát mester és tanítványai:

    Szókratész - Platón

    Platón - Arisztotelész

    Arisztotelész - Nagy Sándor

    A csúcsguru Szókratész volt, tőle indult as tanítás.
  • ZZ88
    #834
    Én olvastam félre a kérdést: Ki kinek a tanítványa?

    Tanítvány helyett tanítót olvastam.

    Így helyes, hogy Platón Szókratész tanítványa, ha tanítvány tanár relációban kérdezik.
  • ZZ88
    #833
    Vissza is nézem az adást mégegyszer.
  • IXEMGabeo
    #832
    pff érdekes...