598
Star Trek: Bridge Commander
  • [Walaki]D`Lair
    #438
    úúúúbazmeg :D:D:D Most csináltam meg a borg kockás missönt...32 km-re voltam amikor felrobbant és egy pillanat alatt MINDEN piros lett a hajómon ...szét nem esett, de így nagyon durván lesérültem :))
  • [Walaki]D`Lair
    #437
    nem
  • Kokler69
    #436
    egyszerre tobb modot is feltok rakni?
  • Kokler69
    #435
    nem jon le:(
  • Borg
    #434
    #386, lol.
  • Kokler69
    #433
    es melyik modot szedjem le? lol, :D
  • Borg
    #432
    Külön be tudnám tenni, csak az MVAM nem valami jó.
  • [Walaki]D`Lair
    #431
    hehe :)
  • [Walaki]D`Lair
    #430
    Alapból nincs benne
  • Muki100
    #429
    Defiant nincs benne alapból, csak moddal.
  • akyyy
    #428
    ebben nem tudok segítnei mert én még nem vittem végig.
  • akyyy
    #427
    innen
  • Sturm44
    #426
    Azt értem hogy nehéz bemoddolni a leváló "csészealj" egységet, de ezt meg lehet csinálni "máshogyis" némi ügyességgel és szerencsével. Kétszer is sikerült, igaz a shotok már rég elcsoffadtak. Ha minden igaz nagy erejű torpedókat kell használni, és felülről, gyengített pajzson át kell a szenzorokra illetve a torpedóállásokra lőni. A gyengített pajzs mértéke a lényeg, különben egész egyszerűen megsemmisül a hajó. De ha összejön akkor frankón van egy különálló csészealj ami el is tud lebegni egy darabig (ugyebár marad neki még két impulzus hajtóműve). Igaz, nem lesz neki sok energiája és pajzsa sem mivel pont a pajzsgenerátornál hatolnak be a torpedók. Mondjuk az is érdekes, hogy ez az egység marad irányítható és nem a levált hátsó (parancsnoki) rész. Szóval mókás, bár csak szingliben működik.
  • Kokler69
    #425
    es hol van a jatekban defiant?
  • Kokler69
    #424
    valaki segitsen nekem! honnan tudnék modokat leszedni a jatekhoz?
  • [Walaki]D`Lair
    #423
    borg próbálta berakni, de nem működött rendesen, így kimaradt...
  • Sturm44
    #422
    Üdv a hídon!
    Alig hittem a szememnek, miután észrevettem hogy egyesek még foglalkoznak ezzel a méltánytalanul mellőzött gaméval. Mikor kijött, elsőszámú favorit volt, csak sajnos kimaradtam az onlány mókából, de azért lanpartykon még csapattunk vele. Még ma is megvan a rojtosra jáccott cédé, legott elő is kotortam, és a mod is csordogál lefelé, de azért lenne pár kérdésem. Lesz valami multizós szerver? Törttel megy?
    Amennyiben igen, nem habozok csatlakozni.
    Apropó, lefejezett Galaxyt csináltatok már?
  • [Walaki]D`Lair
    #421
    Pont ezt akartam ma én is írni, hogy szétpusztították a fél defiantomat már, mégse sérült szinte semmit :)
  • ZS90
    #420
    ok-ok
  • Borg
    #419
    Nem gond, ezekkel a bugokkal tisztában vagyok. Néhány hajónál ez már meg van javitva, de némelyiknél még nincs.
    Viszont arra, hogy az ablative armor lepusztitasaig ne seruljon a vizualis modell se, egyelőre nincs megoldas.
  • ZS90
    #418
    Nekem lenne egy két dolog ami felvetnék az esetleges késöbbi verziókhoz.
    pl: az ablative armor funkcióját nem igazán értem, de ez nem is baj, viszont az szerintem nem olyan jó hogy a hajó modellje sérül hiába van az armor még mondjuk 75%-on, elég nagy furcsaságok szoktat kijönni, pl Sovereign-nél még kb 35% armor, de már a fél hajó hiányzik, nincs gondola, a csészeajj rész teljesen lyukas, híd már nincs, és még is a hull 100%, a rendszerek nem sérültek. a másik szintén ide tartozik, nekem mint ha a fegyver túl nagy látható sérülést csinálnak, a valós sérüléshez képest. épp tegnap esett meg velem hogy egy dom fighter-t nyírtam defiantal és a végén még volt vmi 20%-on a hullja, meg volt még warp core, meg ilyesmi, még is hajóból már csak egy kis farok rész volt, vagy vmi a hasonló, és azt már képtelen voltam eltalálni.
    remélem nem probléma hogy ezeket leírtam.:)
  • SiSkO76
    #417
    Na csak összevéstem.Próbának gondoltam egy Borg kockát lenyomok egy Dominium csatacirkálóval.Sajnos nem jött össze, de hősiesen kitartottam vagy 20 másodpercig .
  • SiSkO76
    #416
    Vmit nem jól csinálok mert a TestMode nincs ott a főmenüben.Mutators megvan mind világit.Lehet nem jó helyen irom át a parancsikont?
  • ZS90
    #415
    Dehogynem! egy kis jem'hadar vadászat:DDDDD Boldog Karácsonyt!
  • [Walaki]D`Lair
    #414
    Nincs is jobb mint egy szelíd karácsonyi Romulánvadászat...:D:D:D:D
  • [Walaki]D`Lair
    #413
    Ja, lehet ez a baja, minnyá frissítem is...
  • Borg
    #412
    Én a 93.71-es forcewaret használom, és azzal még nem volt teljes fagyás.
  • [Walaki]D`Lair
    #411
    na most ettől a jem hadar-os témától merevre fagyott a gépem pl...hmmm
  • [Walaki]D`Lair
    #410
    azta kurva de komoly lett egyik másik föderációs hajó...Sovereign class meg galaxy gyakorlatilag folyamatosan tud tüzelni egy célt
  • [Walaki]D`Lair
    #409
    Nekem pont az akadt ki :D:D:D
  • Borg
    #408
    Ja, amúgy a grafikai beállítások lejjebbvételétől óva intenék mindenkit :) A mod nem komálja, since csak high modellek vannak benne...
  • Borg
    #407
    Sokkal gyengébb? Minél?

    Próbáld ki pl egy Excelsior Lakota Refit ellen. Ha a torpedóit ki tudod manőverezni, akkor nyert ügyed van. De ha nem...

    A torpedókkal általánosságban is úgyis vigyázni kell, mert nagyot sebeznek, bármelyik hajóból relatíve. Némelyik romulán, meg a borg, klingon torpedók nagyot ütnek, de pl a fed quantum is.

    Az ablative armor sem minden esetben véd meg. Tfh pl szinte nincs már pajzsod egyik oldalon, és onnan bekapsz egy 3-4-es sorozatot, akkor hiába van ablative armorod, a 4 quantum sebzése pl már kitesz annyit, hogy az armor ellenére is kiüsse javithatatlanra egy rendszered.

    A prometheus vs warbirdös misszióban pl a warbirdök simán kiszedik 2 adv torpedóval a prometheust, miután elfogyott valahol a shieldje. Feltéve, hogy a bridge-t találják el :) Hiába van még ablative armorja is. Szal minden hajónak megvan a gyenge meg az erős pontja. Taktikázni kell.
  • ZS90
    #406
    nekem is hasonló a masinám:) no nembaj, sose szerettem a borgot, nem is azt fogom írtani:D a jem'hadart sokkal élvezetessebb ölni:DD annál meg nem vettem észre hogy szaggatna...
  • Borg
    #405
    Nekem is ilyenen megy. Néha bizony beszaggat.

    De sokkal inkább memory leak, meg bugok miatt van, sempedig a valós grafikai, meg fizikai terhelése miatt. Ilyen az engine...
  • [Walaki]D`Lair
    #404
    De kurva jó lett a defiant annyi szent, szinte minden lövés talál ellentétben a cwx mod 1-el...:DD viszont sokkal gyengébb sajna...:(
  • [Walaki]D`Lair
    #403
    Háát...3000+A64, 1 giga Cas2 ram, Gef6600GT...sztem nem illene kiakadnia egy 5 éves játéktól :)
  • ZS90
    #402
    tyűha... letöltöttem, és naggyon zsír... THX nem találok szavakat:) viszont álmomban nem gondoltam volna hogy így megfingatja a vasat... a borgos customnál csúnyán beszaggattam:) kell egy kis tuning a procinak:D
  • Borg
    #401
    Ha már a sokadik missziót játszom egyhuzamban, akkor szinte bármelyiknél kiakad random :) Gondolom gép, meg driverek függvénye is, hogy kinél meddig tud elmenni bug nélkül az engine.
  • Borg
    #400
    Na azért :)

    #377-ben az 1-es kép, úgy csinálja mindenki.
  • [Walaki]D`Lair
    #399
    És már ki is akadt...:DDD

    Túl sok volt a hajó...:)