54
Semmi game
  • FREAK
    #54
    Kint van a WC3?
  • FREAK
    #53
    "A q3 at egy hibás projectnek tekintem, ami nem jött be nekik"

    Detokám, ezt ugye vehetem viccnek? Lehet, hogy neked nem tetszik, nekem se a stílusom, de kb. a fél világ nyomja azóta, hogy megjelent, és az UT messze sehol nincs a Q3 sikerétől. Nem hiszem, hogy ezt komolyan gondoltad.
  • magus
    #52
    Én most is ccsak azt tom mondani, hogy jó nektek. Én soha se unatkozom. Most pl a gothic a mohha és a warcraft3 az ász nálam...
  • D3t0nat0r
    #51
    Üdv! :)
    Szerintem mén már az összes techdemót láttam Unreallal kapcsolatban, és is nagyon várom már :)

    Valóban nem lesz akkor gépigénye mint a Doom3/Q4 nek, de azok jóóóval később is fognak megjelenni.(Örülhetünk ha Doom3 még idén megjelenik, q4 meg tuti csak azután jön)
    Egyébként nem a Gef3 lesz a minimum ami elég lesz(a d3hoz), menni fog gef1 el is, csak értlemszerűen nem lesz olyan szép.

    A q3 nekem sem tetszett, UT sokkal jobban bejött, de én most bízok az ID ben. A q3 at egy hibás projectnek tekintem, ami nem jött be nekik. Bár tényleg megérte a motorért, mert nemsokára olyan játékokkal játszhatunk, mint Sof2, vagy Jedi Knight2
  • IMYke2.0.0.0
    #48
    Szia Detonator! :)

    Szavak helyett beszéljenek a mozgóképek:
    http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=6&category=3
    (innen kapd le az "Unreal tech demo" file-t, 41 mega)
    - Ha a megjelenésekor már láttad, akkor tudod, az új motor nem igényel olyan bika gépet, mint a Doom3, vagy q4 és mégis képes lesz elkápráztatni (a karakteranimációk a Doom3-ban sokba kerülnek).

    Persze, persze, elfogultnak tűnhetek, de némiképpen így is van: csak a Quake 2 hozta nekem a hangulatot, míg a Quake 3 nekem csak technológia úttörősködésnek tűnt. Azóta - és ezért csak hála az iD-nek - a motorra sokkal, de sokkal jobb játékok jöttek ki... ezért megérte.

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • Crokin
    #47
    Ha jol tudom, a Defender of the Crown masodik resze is februarra van kiirva...nha, az lesz kiraly(mar persze nekem) ha lesz...
  • D3t0nat0r
    #45
    Egyébként nincs semmi bajom Unrealosokkal/UTsekkel, csak azt nem tudom elviselni, hogyha bárhol szóba kerül egy ID-s játék akkor nekik egyből meg kell védeniük az epicet/unrealt, mintha az országukról/gyerekükről lenne szó...
  • D3t0nat0r
    #44
    Imyke: "Azt viszont tudom, hogy az Unreal Walfare motor sokkal erősebb, jobb, mint a Doom 3 Engine, hiszen az, amolyan GF3 Tech Motor, csak arra épít, míg az UF arra készül, hogy optiomálisan fusson több típusú kártyán is."

    Tipikus Unrealos hozzáálás egy ID-s játékhoz. No comment! Nem kezdem el leírni, hogy hány helyen nem mondasz igazat(gyakorlatilag nincs is igazság a beidézett szövegben)...
  • Nark
    #43
    Mindenkinek kötelező darab a warcraft 3 beta !!!!! Unalom ellen nagyon bejön
  • Dikkma
    #42
    Azt nemtom mikor jön ki, nem arra értettem, hogy "Ja tényleg Heroes 4 is ... " hogy az is február, csak mint a nevek, amik megjelennek.. :-/
    De tényleg kéne az is!
  • Mester
    #41
    REmélem kijön a Heroes 4 mert különben nem tudom mivel pótolni a Camelotot.
    Elviekben amúgy sok játék jelent volna emg ebben a hónapban de gyakorlatilag eddig semmi nem jelent meg:)
  • Dikkma
    #40
    :)))
    Február 28 a megjelenés elviekben.
    Ja tényleg Heroes 4 is.. meg ugye SoF2... meg ugye Hitman2... nevek!!!
  • Mester
    #39
    A heroes 4 nem februárban jelenik meg?(remélem akkor)
  • Lazarus
    #38
    CS: Condition Zero az még vagy 1 év..
  • Dikkma
    #37
    A hónap tényleg uncsi, de pár név a nemsokára megjelenő játékok garmadájából:

    Unreal2, Kreed, Warcraft 3, CS: Condition Zero, Jedi Outcast, megmégnemtudomminemjuttöbbazeszembe :))
  • Crem
    #36
    Hi All!

    Unalmamban elővettem a jó öreg Commodore+4-et...
    Furcsa,hogy fut simán minden.
    (Aki nem ismeri annak most nem fogom leírni mi is az) Valószínű Ő(k) abban az időben még csattógós lepkét hajtott(ak).
    Egy dolog viszont nem hagy nyugodni! Tele volt régi demókkal!:) Nem játékdemó meg videó hanem kép, scroll ,"zene?" Raster,stb... egyvelege!
    Most nekiláttam,hogy keresek hasonló demókat(modernebb kivitelben),de sehol nem találok semmit. Több mint valószínű,hogy én állok neki rosszúl ezért ha véletlenűl találkozott valaki ilyesmivel azt szívesen fogadom!

    UI:Olyasmikre gondolok mint a 3DMark 2001SE demója...


  • Anee
    #35
    Ezzel a Jerusalem kalandjátékkal játszott már valaki?
    azaz érdemes leszedni?mert semmi infót nem látok róla neten
  • magus
    #33
    Ezeket próbálta mostanéban?
    gothic
    mohaa
    esetleg multiban?
    tux racer?:))
  • mikike
    #32
    na adj
  • Shep
    #31
    Különben meg játszatok a Shadow Forceal nem egy Ghost Recon de azert megteszi
  • Shep
    #30
    Mondom gyere adok en neked egy szavadba kerul
  • mikike
    #29
    jó adjatok nekem szórakozást én elcserélem az időmet mert már én is csak itt unom magam

    egy nő segítene, dehát...
  • skorpio7
    #28
    Ha már itt tartunk , megnéztem a megjelenéseket erre a hónapra és hát a C&C:Renegade-n kívűl oltárira nem fog semmi értelemes kijönni a továbbiakban .Szóval tényleg elég lapos lesz ez a hónap .De nem hiszem el , hogy valaki kijátszik minden játékot a megjelenés után 1 héttel és ezzel le is tudta a dolgot .Nekem itt van 130 cd ( kb. 115 játék ) az asztalomon , ebből a 1/3-ada még csak az install szintjéig jutott , 1/3-ada 1 napot töltött a vinyómon , az utolsó 1/3-dal játszottam hosszabb ideig , de csak 11-et játszottam ki végleg .Itt valaki unatkozik ?!?
    Röhej .
    Talán még ebben a hónapban jön ki ( bár a hivatalos megjelenés a következő hónapra szól ) Star Trek : Bridge Commander és a Warrior Kings .Hát ennyi .
  • Dynamic
    #27
    Igazad legyen, bár köztünk szólva nekem az Unreal egyáltalán nem tetszett( a grafikát kivéve) egy unalmas és lassú játék volt amiben csak lőni meg kapcsolgatni kellett semmi extra nem volt benne.Bár lehet, hogy az volt a baj, hogy a Half-Life után nyomtam.
    Ettől függetlenül nagyon várom a második részt.
  • Shep
    #25
    De jó hogy egyeseknek van ideje unatkozni, én meg örülök ha naponta 1 órát CS zhetek a MOHAAt meg mar 1 hete nem bírom befejzeni, mert nincs rá időm, pedig már a legvégén vagyok. Szóval aki nem tud magával mit kezdeni jelentkezzen nállam adok én neki szórakozást/lehet méretezni, rajzolni meg ami éppen van/
  • IMYke2.0.0.0
    #24
    Eddig is tudtam, hogy a Q4 milyen cuccos. Elhiheted.
    Azt viszont tudom, hogy az Unreal Walfare motor sokkal erősebb, jobb, mint a Doom 3 Engine, hiszen az, amolyan GF3 Tech Motor, csak arra épít, míg az UF arra készül, hogy optiomálisan fusson több típusú kártyán is.
    Nem beszélve arról, hogy a Q4-ben lesz multiplayer... nem fogják kihagyni.
    Azt pedig nem hiszem el, hogy jobbat fog nyújtani single-ben, mint az Unreal 2. Elég, ha arra gondolsz: több éves tapasztalat, Unreal 1 által bejáratott gárda stb. Nem fognak hibázni---

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • Nark
    #23
    Dehat itt mar megint arrol megy szöveg ,hogy mi lesz..De most mi van ?Amikröl itt megy a duma az meg fenyévekre van :(
  • Dynamic
    #22
    Tévedés ne essék a Q4 single lesz, köze nincs a Q3-hoz.Pusz még hozzájön a Doom3 engine és hogy a Raven csinálja, úgyhogy lehet, hogy az Unreal 2-őt is ütni fogja.
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Na, majd az Unreal II!!!!! Az lesz neked is a Király!
    Már előre izzad a tenyemerem (nem te, én nyerem)!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • skorpio7
    #20
    Egy közepes FPS szintet üt meg .Szóval nem egy nagy szám .Talán 1 napig jól elleszel vele . :)
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Őszintén szólva: nálam sem jött be a Q3 és a Q3:TA se. Sőt: a Quake 4-re is csak rá fogok nézni...
    Viszont folyamatos lázban égek az Unreal 2-t illetően!
    Az UT2 nem izgat annyira, bár úgy gondolom, hosszabb ideig lesz majd fenn, mint a Q4 :))))))

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • skorpio7
    #17
    Lám-lám ... van benne valami . :)
    De én már túlléptem a Quake-en ... olyannyira , hogy a Q3 nálam még installálva sem volt , mert annyira nem jött be .Inkább az UT az , ami említésre érdemes és most meg ugye a WOLF .Majd talán az UT2 lesz a legközelebbi game , amivel érdemes lesz foglalkozni .
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    :))))))))
    Nálam multiban (hangulatilag) azért még mindig a jó öreg Quake 2 az ÚR. Nincs mese.
    De mindig lesznek új és még újabb trónkövetelők.
    A multizás pedig megszépíti még a lexarabb játékot is, hiszen egy AI közel sem tud olyan jól borsot törni az orrunk alá, mint egy másik játékos a szobánk világán túlról...

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • skorpio7
    #15
    Hát lehet , hogy single-ben nem valami nagyszám a WOLF , de nálam a MOHAA-hoz képest ISTEN multiban .
  • skorpio7
    #14
    Azért nálam még lesz egy kis WOLF és egy kis EMPEROR-DUNE is . :)
  • D3t0nat0r
    #13
    Jah télleg, Mohát el is felejtettem. Azt is szoktam jáccani. De ahogy olvasom a Renegade topicban ez a hétvége "egyhangúan" fog eltelni [vigyor1]
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Én MoHAA-zom.
    Nemtom kinek mi baja vele, de az utóbbi idők legjobb FPS-e.
    Nekem jobban bejön, mint a Q3:TA, vagy a gagyi Wolf...

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • D3t0nat0r
    #11
    Jah. Én végveszélyben egyébként azt szoktam csinálni, hogy felhívom havert, és Battleneten nyomunk egy kis BW-t. Mindig bejön.
  • skorpio7
    #10
    Amúgy meg nem lennék meglepve , ha a Philos Labs-os fiúk meglepnének minket egy IG3 demóval is még ebben a hónapban , ha már a HARDWIRED-es arcok kipróbálták .Úgyis kb. mostanra igérték azt is .
    Ki unatkozik akkor itt ???
  • skorpio7
    #9
    Ugye így lesz , ahogy írtam ? :)))