54
Semmi game
  • Nark
    #1
    Unalmas, lapos ,ha meg is jelenik valami az is csak 3-4 napig szorakoztat gondolok itt a mohara....Nezegetem az isonews Szanalmas !!!!!!!!!!EHH !!!!Akkor most mi lessz ????????
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Vedd elő egy régi kedvencedet!
    Ne legyé' má' ennyire telhetetlen...
    Én pl. ilyenkor neten Diablo 1-ezem, vagy Quakezem.
    Ha pedig igazán jót akarsz szórakozni, akkor olvass!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • Nark
    #4
    Most fejeztem be a dio 2..b neten .mar van egy valag karim .de mar idö mulva az is uncsi
  • D3t0nat0r
    #5
    Nemtom miről beszélsz, most jött ki a C&Crenegade multidemója, asszem nem fogok unatkozni a 7végén!
  • skorpio7
    #6
    Ha van "normális" neted , akkor imhó töltsd le gyorsan a C&C:Renegade multi demót és gyere próbáld ki . :)
    Én és detonátor már éppen ezt töltjük .11 jármű , 23 fegyver és 28 karakter vár kipróbálásra ... nem érdekel ?! :)
  • D3t0nat0r
    #7
    Hehh, jó időzítés :P
  • skorpio7
    #8
    detonátor=DETONATOR ... :)
  • skorpio7
    #9
    Ugye így lesz , ahogy írtam ? :)))
  • skorpio7
    #10
    Amúgy meg nem lennék meglepve , ha a Philos Labs-os fiúk meglepnének minket egy IG3 demóval is még ebben a hónapban , ha már a HARDWIRED-es arcok kipróbálták .Úgyis kb. mostanra igérték azt is .
    Ki unatkozik akkor itt ???
  • D3t0nat0r
    #11
    Jah. Én végveszélyben egyébként azt szoktam csinálni, hogy felhívom havert, és Battleneten nyomunk egy kis BW-t. Mindig bejön.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Én MoHAA-zom.
    Nemtom kinek mi baja vele, de az utóbbi idők legjobb FPS-e.
    Nekem jobban bejön, mint a Q3:TA, vagy a gagyi Wolf...

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • D3t0nat0r
    #13
    Jah télleg, Mohát el is felejtettem. Azt is szoktam jáccani. De ahogy olvasom a Renegade topicban ez a hétvége "egyhangúan" fog eltelni [vigyor1]
  • skorpio7
    #14
    Azért nálam még lesz egy kis WOLF és egy kis EMPEROR-DUNE is . :)
  • skorpio7
    #15
    Hát lehet , hogy single-ben nem valami nagyszám a WOLF , de nálam a MOHAA-hoz képest ISTEN multiban .
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    :))))))))
    Nálam multiban (hangulatilag) azért még mindig a jó öreg Quake 2 az ÚR. Nincs mese.
    De mindig lesznek új és még újabb trónkövetelők.
    A multizás pedig megszépíti még a lexarabb játékot is, hiszen egy AI közel sem tud olyan jól borsot törni az orrunk alá, mint egy másik játékos a szobánk világán túlról...

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • skorpio7
    #17
    Lám-lám ... van benne valami . :)
    De én már túlléptem a Quake-en ... olyannyira , hogy a Q3 nálam még installálva sem volt , mert annyira nem jött be .Inkább az UT az , ami említésre érdemes és most meg ugye a WOLF .Majd talán az UT2 lesz a legközelebbi game , amivel érdemes lesz foglalkozni .
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Őszintén szólva: nálam sem jött be a Q3 és a Q3:TA se. Sőt: a Quake 4-re is csak rá fogok nézni...
    Viszont folyamatos lázban égek az Unreal 2-t illetően!
    Az UT2 nem izgat annyira, bár úgy gondolom, hosszabb ideig lesz majd fenn, mint a Q4 :))))))

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • skorpio7
    #20
    Egy közepes FPS szintet üt meg .Szóval nem egy nagy szám .Talán 1 napig jól elleszel vele . :)
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Na, majd az Unreal II!!!!! Az lesz neked is a Király!
    Már előre izzad a tenyemerem (nem te, én nyerem)!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • Dynamic
    #22
    Tévedés ne essék a Q4 single lesz, köze nincs a Q3-hoz.Pusz még hozzájön a Doom3 engine és hogy a Raven csinálja, úgyhogy lehet, hogy az Unreal 2-őt is ütni fogja.
  • Nark
    #23
    Dehat itt mar megint arrol megy szöveg ,hogy mi lesz..De most mi van ?Amikröl itt megy a duma az meg fenyévekre van :(
  • IMYke2.0.0.0
    #24
    Eddig is tudtam, hogy a Q4 milyen cuccos. Elhiheted.
    Azt viszont tudom, hogy az Unreal Walfare motor sokkal erősebb, jobb, mint a Doom 3 Engine, hiszen az, amolyan GF3 Tech Motor, csak arra épít, míg az UF arra készül, hogy optiomálisan fusson több típusú kártyán is.
    Nem beszélve arról, hogy a Q4-ben lesz multiplayer... nem fogják kihagyni.
    Azt pedig nem hiszem el, hogy jobbat fog nyújtani single-ben, mint az Unreal 2. Elég, ha arra gondolsz: több éves tapasztalat, Unreal 1 által bejáratott gárda stb. Nem fognak hibázni---

    i2k = IMYke2000 - @ - 2002
  • Shep
    #25
    De jó hogy egyeseknek van ideje unatkozni, én meg örülök ha naponta 1 órát CS zhetek a MOHAAt meg mar 1 hete nem bírom befejzeni, mert nincs rá időm, pedig már a legvégén vagyok. Szóval aki nem tud magával mit kezdeni jelentkezzen nállam adok én neki szórakozást/lehet méretezni, rajzolni meg ami éppen van/
  • Dynamic
    #27
    Igazad legyen, bár köztünk szólva nekem az Unreal egyáltalán nem tetszett( a grafikát kivéve) egy unalmas és lassú játék volt amiben csak lőni meg kapcsolgatni kellett semmi extra nem volt benne.Bár lehet, hogy az volt a baj, hogy a Half-Life után nyomtam.
    Ettől függetlenül nagyon várom a második részt.
  • skorpio7
    #28
    Ha már itt tartunk , megnéztem a megjelenéseket erre a hónapra és hát a C&C:Renegade-n kívűl oltárira nem fog semmi értelemes kijönni a továbbiakban .Szóval tényleg elég lapos lesz ez a hónap .De nem hiszem el , hogy valaki kijátszik minden játékot a megjelenés után 1 héttel és ezzel le is tudta a dolgot .Nekem itt van 130 cd ( kb. 115 játék ) az asztalomon , ebből a 1/3-ada még csak az install szintjéig jutott , 1/3-ada 1 napot töltött a vinyómon , az utolsó 1/3-dal játszottam hosszabb ideig , de csak 11-et játszottam ki végleg .Itt valaki unatkozik ?!?
    Röhej .
    Talán még ebben a hónapban jön ki ( bár a hivatalos megjelenés a következő hónapra szól ) Star Trek : Bridge Commander és a Warrior Kings .Hát ennyi .
  • mikike
    #29
    jó adjatok nekem szórakozást én elcserélem az időmet mert már én is csak itt unom magam

    egy nő segítene, dehát...
  • Shep
    #30
    Mondom gyere adok en neked egy szavadba kerul
  • Shep
    #31
    Különben meg játszatok a Shadow Forceal nem egy Ghost Recon de azert megteszi
  • mikike
    #32
    na adj
  • magus
    #33
    Ezeket próbálta mostanéban?
    gothic
    mohaa
    esetleg multiban?
    tux racer?:))
  • Anee
    #35
    Ezzel a Jerusalem kalandjátékkal játszott már valaki?
    azaz érdemes leszedni?mert semmi infót nem látok róla neten
  • Crem
    #36
    Hi All!

    Unalmamban elővettem a jó öreg Commodore+4-et...
    Furcsa,hogy fut simán minden.
    (Aki nem ismeri annak most nem fogom leírni mi is az) Valószínű Ő(k) abban az időben még csattógós lepkét hajtott(ak).
    Egy dolog viszont nem hagy nyugodni! Tele volt régi demókkal!:) Nem játékdemó meg videó hanem kép, scroll ,"zene?" Raster,stb... egyvelege!
    Most nekiláttam,hogy keresek hasonló demókat(modernebb kivitelben),de sehol nem találok semmit. Több mint valószínű,hogy én állok neki rosszúl ezért ha véletlenűl találkozott valaki ilyesmivel azt szívesen fogadom!

    UI:Olyasmikre gondolok mint a 3DMark 2001SE demója...


  • Dikkma
    #37
    A hónap tényleg uncsi, de pár név a nemsokára megjelenő játékok garmadájából:

    Unreal2, Kreed, Warcraft 3, CS: Condition Zero, Jedi Outcast, megmégnemtudomminemjuttöbbazeszembe :))
  • Lazarus
    #38
    CS: Condition Zero az még vagy 1 év..
  • Mester
    #39
    A heroes 4 nem februárban jelenik meg?(remélem akkor)
  • Dikkma
    #40
    :)))
    Február 28 a megjelenés elviekben.
    Ja tényleg Heroes 4 is.. meg ugye SoF2... meg ugye Hitman2... nevek!!!
  • Mester
    #41
    REmélem kijön a Heroes 4 mert különben nem tudom mivel pótolni a Camelotot.
    Elviekben amúgy sok játék jelent volna emg ebben a hónapban de gyakorlatilag eddig semmi nem jelent meg:)
  • Dikkma
    #42
    Azt nemtom mikor jön ki, nem arra értettem, hogy "Ja tényleg Heroes 4 is ... " hogy az is február, csak mint a nevek, amik megjelennek.. :-/
    De tényleg kéne az is!
  • Nark
    #43
    Mindenkinek kötelező darab a warcraft 3 beta !!!!! Unalom ellen nagyon bejön
  • D3t0nat0r
    #44
    Imyke: "Azt viszont tudom, hogy az Unreal Walfare motor sokkal erősebb, jobb, mint a Doom 3 Engine, hiszen az, amolyan GF3 Tech Motor, csak arra épít, míg az UF arra készül, hogy optiomálisan fusson több típusú kártyán is."

    Tipikus Unrealos hozzáálás egy ID-s játékhoz. No comment! Nem kezdem el leírni, hogy hány helyen nem mondasz igazat(gyakorlatilag nincs is igazság a beidézett szövegben)...