87
Érdekes, vicces illetve ciki történeteket várunk bátran!!
  • dewdew
    #5
    Itt Angliaban nem jon be a tar.hu. Tedd fel a free SG szerverre, es akkor latom en is.
  • CSOCSO
    #4
    ?:))))))
    jut eszembe!!: ilyet nem láttatok még:
    www.tar.hu/nwocsocso/auto.html
  • dewdew
    #3
    Csocso!
    Buszke vagyok rad! Ertelmesen irtal valamit, es meg jol is szorakoztam. Hihetetlen, hogy ha az ember hardcore SG olvaso es forumozo, akkor meg tud valtozni. :)))
  • CSOCSO
    #2
    velem olyan történt a multkor hogy fekdtem az ágyban..és hallottam valami igazi nagyon nagy tüdejű ember mély szuszogását..a lélegzetem elállt hisz full olyan volt mint egy horrorfilm!!!nem kicsit paráztam hiszen ajto szinte csukva a szobámban senki sehol és tuti innen jött a hang..bentről..nemtudtam mi a szar lehetett..erre mit látok..odatipeg az ágyhoz a macskám..de bazz ez egy 1 éves cica sincs...egy pici kis pamacs...hoyg lenne ennek ilyen igazi sátá szuszogása...aztán azt hittem megtámadta az ördög..a a karomat az arcom elé szegeztem nehoyg megtámadjon..erre a barom ugrik egy kurva agyot és nekem futott..hülye vagy gecc? gondoltam magamban..tényleg beparáztam hoyg megtámad:) de a hülye csak játszani akart...azóta sem tudom hogy lehetett a macskának akkor szuszógásai..és nem csak egy..hanem agy 3szor szuszogott...midnegy...
    aztán volt egy ilyen is:
    Ülök ( szinte fexem ) a fotelben háttal z erkély ajtónak...
    a macska az ölemben napozik mert kurva jo idő volt, sütött a nap mit a barom..
    elkezdte nézni az erkélyt..azhittem biztosan egy legyet flashel..azokta beindulnak a macska vadászfantáziáji..olyankor ök a macskarambo-k.. :)
    mindegy..én csak néztema macskát.. szisz-egtem neki de semmi...
    leugrott rolam és nézett ki meredten az erkélyre..egy légy tényleg volt kint..be akart jönni...biztos annak meg beindultak a "játszunk fogocskást" fantáziái...
    midnegy..szal látom hoyg nem a legyet nézi hanem valami barna kupacot odakint..kinyitom atz erkélyt had menjen erre már majdnem ott van mikor látom hoyg egy denevér fexik a földön...
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-t sikitottam volna ha jobban megjedtem volna..mondjuk ha még elkezdenek verekedni....
    azonal beindult a " védjük meg a macskát reflexen" mert ha az ott megtámadja a macskát akkor az a macska már nem fog többet napozni az ölemben...
    szal a macskát megragadtam a hátán és bedoptam a szobába...hivom a haveromat mert épp fent volt nálunk..az odamegy elkezdi basztatni a hátát...mig az szépen felnéz nyitott szájjal miben urva éles fogak voltak...mint egy igazi hororr film lett volna..ha láttad a denevérek c. filmet vágod miről beszélek... egy ideig basztatuk a denevért mert kurvára tetszet a fűlfájdító éles csipogása..majd hoztam a lapátot és azon filoztunk hova dobjuk a denevért hoyg ne fájjon neki...egy ideig azon dolgoztunk hogy ne fájjon neki majd szerény mozdulattal, kéz erő rásegítéssel kibasztuk a betonra:))))) koppant a dárga...
  • CSOCSO
    #1
    Csumee all...azért hoztam létre ezt a topicot mert soxor megesik az emberrel hoy olyan történik vele amit le kéne irni egy hatalams köyvbenmert vétek nem tudni róla..legyen ez egy cikis történet vagy vicces vagy valami jo kis történet legyen az szerelmi vagy akár szextörténet....szivesen várunk bátran midnent!!!meséljetek!!!!