52
Scanner és Nyomtató vásárlás
  • RelakS
    #52
    megveszek...
    Canon nyomtatókat nézegetek, leszűkült 3 nyomtatóra az érdeklődésem:
    Pixma MG5450
    Pixma MG6350
    Pixma MG7150

    Az áron és az 5-6 tintás rendszeren kívül nem látok különbséget :F

    Ti tudtok valamit, hogy pl a két utolsó közül ha választanék, miért érné meg a 7150 a 6350-el szemben? Egyáltalán jelent annyit a szürke jelenléte, hogy ne legyen elég az 5450?

    Nézegettem külföldi oldalakat, de gyakorlatilag az összes "review" oldalon csak rizsázás van, minta kép nincs.
  • miche
    #51
    Sziasztok!

    Nemrég megadta magát a nyomtatóm és kéne egy új, de nem tudom milyet vegyek. Max 15 ezer környékén gondolkodom, leginkább fekete fehéret nyomtatnék, néha pár színes képet fotópapírra.
  • ChaosTeam
    #50
    Én kb 3 hónapja vettem egy Canon PIXMA MP160-as multi készüléket.

    Semmi problémám nincs vele, nagyon szépen nyomtat, csendes, a patron se olyan drága hozzá (mint pl az elöző lexmark Z25-höz volt) és a Scannere is tökéletes.

    Szóval én teljesen meg vagyok vele elégedve.
  • momo99
    #49
    Üdv mindenkinek.

    Nekem van egy
    EPSON STYLUS C43SX nyomtatom ami furra hibaüzenettál fogadot egyik reggel.
    a zöld és a piros lámpa (led) felváltva vilog. Nyomtatáskor azt irja
    a nyomtato egyes belsö alkatrészei elavultak. S nem nyomtat.
    Mit tudok csinálni velle??
    Help.
  • Wacak
    #48
    Ugy 20-22-ig maximum, persze, ha olcsóbb az lenne a legjobb.
  • PíszLávJuniti
    #47
    milyen árkategória?
  • Wacak
    #46
    Sziasztok!

    Nyomtatóvásárlási gondom van, nem tudom melyiket vegyem. ami megbízhatóan, szépen dolgozik és persze nem utolsósorban olcsón lehessen hozzá utángyártott patront venni. Olyan típust keresek, amiben a nyomtatófej nincs a partonba építve. Régebben HP nyomtatóm volt, amihez nagyon drága volt a festék a patronba épített fej miatt. Utána Canon i250-est használtam több évig, ami nagyon jól működött, de sajnos lejárt az ideje, kiöregedett. Ehhez nagyon olcsón lehet utángyártott partont venni. Ilyesmire gondoltam most is, de sajnos ez a tip. már nem kapható, a többi típust meg nem igazán ismerem. Természetesen fontos, hogy színes nyomtatást is tudjon.

    Kérlek benneteket, hogy akinek van ötlete fenti problémám megoldására, az irjon.

    Előre is köszi minden segítséget.
  • grizzly21
    #45
    üdv! lézernyomtatót vennék 30-40 körülért. milyet tanácsoltok?
  • Fonixxx
    #44
    Ár:7000Ft
  • Fonixxx
    #43
    Hello!

    Jó állapotú,megkímélt és alig használt nyomtatóm eladnám!Tipus:Epson Stylus C43SX.Tartozékaival,félig teli patronokkal.



    Ui:Tudok képet küldeni rolla.

    Érdeklődni:[email protected] Msn,Tel:06 20 218 33 38
  • macikukac
    #42
    CANON
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogy hol lehet beszerezni olcsóutángyártott tintapatronokat CANON multifunkciós nyomtatóhoz??
    Pixma MP_160 ashoz
    Fontos lenne.!
    Köszönöm!!
  • RelakS
    #41
    Mi a véleményetek a HP ScanJet 3800 és a HP ScanJet 4370 scannerről?
  • bujdy4
    #40
    Próbáld úgy hogy csak az usb-t dugod be,a hálózati csatlakozót nem.Feltelepíted a drivert és amikor kéri bedugod a hálózati csatlakozót.Legalabbis a HP nyomtatókat így kell.
  • izb
    #39
    felbontás,gyorsaság.Jóval gyorsabb az 5200-es

    ip5200
    Nyomtatási sebesség - fotó Szegély nélküli 10 x 15 cm: mintegy 36 másodperc
    A4: legfeljebb 43 másodperc (vázlat)
    Nyomtatási sebesség - színes Szöveg és grafika: akár 24 lap/perc (vázlat), 11,7 lap/perc (normál)
    Teljes A4 lap: mintegy 19 másodperc (normál)

    ip4200
    Szegély nélküli 10 x 15 cm: mintegy 51 másodperc
    A4: legfeljebb 82 másodperc (vázlat)
    Nyomtatási sebesség - monokróm Akár 29 lap/perc (vázlat), 14,7 lap/perc (normál
  • zummlencs
    #38
    office depotban van kézi szkenner
  • #37
    Köszi,eddig nekem is ok, de én az 5000-est és nem az 5200-eset akartam összehasonlítani a 4200-essel!Biztos, hogy én vagyok nagyon hülye,de én a canon leírásából olyan lényeges különbséget nem olvasok ki... De hogy valami csak van az tuti, mert különben nem lenne 2 termék.. Azért köszi!
  • izb
    #36
    Cannon ip 5200

    ja és a patronja chippes az 5200-as modelnek.
    kicsit macerás a patron ut.gyártott beszerzése.
  • #35
    Bocs! IP5000-re gondoltam....

    Üdv, SZBGY
  • #34
    Üdvözlök minden fórumozot!

    Segítsetek nekem mert úgy látszik nagyon hülye vagyok de hétfőre nagyon kéne az infó....! Mi az érdemi különbség a CANON Pixma IP4200 és IP500 nyomtató között? Segítslgeteket előre is köszönöm!
    Üdv, SZBGY
  • james007
    #33
    Sziasztok

    van valakinek tapasztalata olyan nyomtatoval amelyik tud cd/dvd -re nyomtatni?
  • tobias88
    #32
    Hellosztok, segítség kéne, nem megy a scennerem: HP 2400-as, egyszer ment, és most a winxp sem ismeri fel mint scanner, pedig be is kapcsol.
  • LaciMaci
    #31
    Én mindenképp a Canont ajánlom a HP nak is qrva jó a minősége, de 5000-6000-ft egy patron röhej a Canon-ba sokkal olcsóbb a patron és legalább olyan jó mint a HP Scannarből szintén Canon, de vehetsz Multifunkciósat is bár ezt nem ajánlom!
  • zero_cool51
    #30
    Hali!
    Az érdekelne, hogy mire kell figyelni a scanner vásárlásnál, és olvastam valahol olyat, hogy lehet fénykép negatívot is scannelni. az az a diafeltét, amit olvastam, vagy az egy külön scanner?
  • Uly
    #29
    Szerintetek ez jó?:
    HP Scanjet 3770
  • STREEX
    #28
    Légyszi valaki!
    tudnátok mondani nekem egy helyet ahol lehet kapni kézi-scannert?Olyanra gondolok mint egy szótár ceruza csak a lapolvasó scannerhegyével egyből bedigitalizálja a szöveget.
    Sehol sem találok.Pedig állítólag létezik ilyen.
  • deicide
    #27
    Valami nagyon érdekellne...

    mégpedig hol lehet kikapcsolni a HP 7450 nyomtatókban azt a funkcíót hogy figyelje a a fekete és a szines pattonok szintjét...?

  • Aquli
    #26
    Usb körül nincs hiba, nyomtató, hp fényképező működik. A driverset megnézem, de a hp hivatalos oldalán már volt driver, de az 200 megás volt (lehet, hogy vmi keretprogram is volt mellette) és azt nem tudtam letölteni.
  • Koppernikusz
    #25
    drivers.hu-n keressél hozzá drivert.
    amúgy más USB-s dolog működik? pendrive, fényképező,.. ?
    esetleg nézd meg az eszközkezelőben, hogy USB körül nincs-e hiba
  • Aquli
    #24
    Hello!
    Van egy teljesen új hp scanjet 3600 scannerem, a helyzet az, hogy bedugom az usb-t, egyből felismeri, az xp kiírja hogy scanjet 3600, aztán feltelepítem a drivert, de amikor scannelni akarok, akkor annyit ír, hogy nem érzékeli a scannert, ellenőrizzem, hogy a kábel jól be van-e dugva. De biztos jól be van, mert előtte már fel is ismerte magától. Áramot meg biztos, hogy kap, mert világít az üvege alatt.
    Szerintetek mi lehet a gond?
    Driver nem hiszem, mert a win alap driverével, meg a hp cd-n lévővel sem megy, hp oldaláról meg 200 mega lenne az új driver, azt nem tudom letölteni, de nem hiszem hogy azzal menne.
    Van valakinek ötlete?
  • nemcsakfeel
    #23
    tán ezaz?http://drivers.soft32.com/driver/download-Canon_CanoScan_LiDE_20-23330.html
  • Psziho Apu
    #22
    sziasztok szereztem 1 Canon Lide szkennert de nincs hozzá driverem hogyan tudnám vagy honnan tudnám a drivert hozzá leszedni? csináljam meg hogy az eszközkezelőbe ne sárga ? jel legyen?
  • Anee
    #21
    18 rugóig szerintem a Canon Lide szériából válassz....Nekem Mustek van, sokan fikázzák bár szerintem fasz szal azt is nézd meg...a geniusnál mindenképp jobb
  • Zoli007
    #20
    Milyen scannert ajanlotok 18 000 Ft-ig, Genius es Umax kozott vacilalok. Mit szoltok, igazabol CCD-t akarok. Ha tudtok pls irjatok tapasztalatokat. Kossz
  • mekkmester
    #17
    Üdv Mindenkinek!
    Keresek drivert a Microtek Scan Maker 600Z tipusú
    scanneremhez.
    Tud segíteni valaki?
  • Laalee
    #16
    nemtom nekem bc2100 as van de azt kaptam amit elvartam brutto 25000 ftos nyomtatotol. szöveget szépen és gyorsan nyomtat. Szines képet lassan, de türhető minöséggel. ja és nem uccso szempont volt vásárlásnál, hogy ingyen volt bc21 es patron :) szal ugynézett ki, hogy bementem haverhoz lecsaptam a patront és mondtam ehhez szerezz nyomtatot :)
  • Laalee
    #15
    hp böl csak a photoret 3 asok amik nagyon szépen nyomtatnak a többi atlagos, az átlagnál drágábban. tintasuragarban epson a legjobb. scannerben pedig valami 48bitest nézzél, 30 körül lehet mar kapni egesz jókat.
  • Darius
    #14
    MadMag
    Meg tudod irni, hogy hol vetted a lexmark utantoltoket?
    kosz
  • tobozka
    #13
    A HP-t szokták utántölteni saját HP festékkel állitólag 4-5-ször lehet. Igy utántöltve kb a felébe kerül mind a szines mind az FF. Nálunk a cégnél csak HP nyomtatók vannak és nagyon beváltak.
  • Pheel
    #12
    Színest nem tudom, mióta kifogyott (másfél éve), azóta nem vettem :)
  • Pheel
    #11
    Mondjuk a Canon BJC-2000-esbe a fekete patron 1500-2000 Ft, de max 100 oldalt nyomtathatsz vele kb.