Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#38782
Ja ezt Rony94-nek akartam. 😊

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38781
Pontosan ahogy Blum mondja...

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38780
Nagyon nem kell ezen gondolkozni,egy egyszeru kerdes az egesz.

Tedd fel magadnak: "Meger nekem +20k-t az,hogy 50 helyett 60-70 FPS-sel jatszak?"

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38779
Igen játékra meg filmekre kéne. Csak azért mondom a 770-et, mert néztem adatokat és e között és a 760 között hatalmas különbség van. Csak nem tudom hogy megéri-e ezt a plusz 20 ezer forintot.

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

#38778
Gondolom a cél az Rony94-nek, hogy játékokra megfeleljen. Próbáltam csupán rávilágítani, hogy erre a célra a 760 is elég. Arról nem volt szó, hogy nekem mim van.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38777
Marmint melyiknek? Merthogy a GT210-esem is boven megfelel a celnak.

Ertjuk,hogy neked is az van es hogy mennyire jo de azert a 770 mas kaliber.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38776
Az is bõven megfelel a célnak.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38775
Én ezt vennék ha nem lenne olyan rohadt drága. Így marad a GTX760.

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

#38774
Annyiért jó is lenne, ha lenne rá keret..

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38773
Ekozben iponnal 79k a ref. MSI GTX770...<#miaz>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38772
45 k-ért bõven megérte. Mai játékokat is viszi full hd-n.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38771
Köszi még egyszer a megerõsítést, végül 45k lett belõle 😊
Érdekes, lehet szubjektív a dolog, de fõleg WoW-ra használom a gépet (azért mellette jól jön, ha a legújabb single játékokat ki tudom függni),
a régi radeon 5830-ammal be tudtam lõni fix 60fps-re vsynccel, illetve nyílván a gtx660ti-vel is - viszont az utóbbival _SOKKAL_ de sokkal simább, darabolás-mentes a kép. egy icipici törést sem tudok felfedezni, szuper 😊
#38770
De igazad van.
Persze,hogy nem vagyok mindenben no1...tobbek kozott ezert nem irok pl. asztrologiaval,kemiaval,matekkal,stb. kapcsolatos forumokra.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38769
Ok igazad van, hozzá szóltam egy dologhoz, amit nem vágtam annyira, ezért kösz a helyesbítést. Ebbõl tanulok. Legközelebb ha nem vágok valamit, akkor utána nézek. De nem kell ezért rögtön kérdõre vonni, te sem vagy mindenben no. 1 szakember. Azért van a fórum, hogy az emberek megbeszéljék a dolgokat, okosítsák egymást, meg segítsenek egymáson. Nincs igazam?

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38768
Ha nem tudod,akkor minek beszelsz rola?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38767
Nem tudom, sosem volt sli-m, meg nem is lesz, mert nem érdekel. Inkább egy erõs gpu, mint két gyenge, vagy közepes.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38766
Loszart tekinti 4 giganak,az ugyanugy 2GB-nak minosul.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38765
Nekem is, fõleg az utolsó. 😊

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38764
Lehet, de egyelõre ez az elsõ, aminek kevés a 2 giga. Még a bf4 nek is bõven elég volt. Remélem nem lesz több olyan játék mostanság, aminek kevés a 2. Amúgy írtad, hogy a te 760od nem engedi az ultrát. Az enyém lehet azért engedi, mert a gpu tweak-ben nyomtam + 600 mhz-et az effektív memóriára. Majd próbálok még húzni rajta. Próbáld ki te is a tunigot, hát ha...

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38763
Igen, de az sli csak akkor mûködik, ha az adott játék is támogatja.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

Sippie
#38762
és mi van, ha 2 darab 2 gigás kártyát nyomunk SLI-be, akkor azt 4 gigának tekinti? 😄
arty
#38761
nekem mind a "4" rész tetszett 😊

Forza.

#38760
Nem csak egy játék.Ha van ez akkor a jövõben lehet másik is ilyen
#38759
Na kipróbáltam ezt a Watch Dogs-ot. Nekem a 2 gigás 760al engedi az ultrát, nem tudom neked miért nem. Igaz néha megakad a kép egy fél pillanatra, tehát tényleg kell a 3 giga vram. De egy játék miatt nem éri meg a csere. Highon is jó a grafika és ott már megszûnik az akadás.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

MerlinW
#38758
Oké, beismerem az elsõt még én is képes voltam egyszer végigjátszani😊

[merlinw.org]

#38757
Azért a Crysis elsõ része egész jó. 😊

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

MerlinW
#38756
Sehol sem vagyunk még a fotorealisztikus grafikától😊 A fizikától pedig még messzebb😊 Ami szvsz. nem is baj, én azt vallom, hogy egy játék inkább legyen stílusosan szép mintsem fotorealisztikus. (Bioshock Infinite, Dishonored, Rage, stb). Jó példa a Crysis sorozat. Kívülrõl gyönyörûek, de ridegek, stílustalanok, és mint játék semmit sem érnek.

[merlinw.org]

MerlinW
#38755
~20% erõforrást megeszik az AA, és annyit nem ad az összképhez. Nekem pl. sosem hiányzott 1080p-ben, akkor sem kapcsoltam be soha, ha bírta volna a vasam.

[merlinw.org]

arty
#38754
jah, de ha már most van ilyen, mi lesz 2-3-4 é mulva? 😊

Forza.

#38753
De az egy hatartalan nagy hompolygo bugtenger,az nem szamit 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

arty
#38752
az megvan h a watchdogs élsimivel nem tudja a fix60fps-t a titánon se? 😄

Forza.

Sir Quno Jedi
#38751
A fejlõdést NEM lehet megállítani. De legalább van mire költsük a nehezen összehergelt kis pízünket. Képzeljétek, ha nem lenne mire. Ez még így mindig jobb, mint a hiánygazdaság.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#38750
Ja,5 eve is ezt mondtuk. Amig leteznek a konzolok addig a PC-s gamereket oda-vissza szopatjak,a most megvett 200k-s kartyat meg 5 ev mulva nezegetheted....es ha igy haladunk akkor 5 ev mulva 1M korul lesz egy high-end kartya.

Pl. 4870 x2

Iden lesz 6 eves kartya es mar semmit se er. Pedig annak idejen egy kisebb vagyon volt.
Vagy a HD5970. Szinten zenesz. Azzal meg talan 1 evet kilehet huzni,aztan szep lassan az is eltunik.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38749
Szerintem már nem nagyon fog növekedni a gépigény. Lassacskán tényleg elérjük a fotorealisztikus grafikát. Félig-meddig már el is értük.

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

#38748
5 evig.....almodban 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#38747
Vegyen mindenki GTX Titan-t és akkor nem lesz probléma egyik játékkal se legalább 5 évig. 😊

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

#38746
Szépen fut. Azért ajánlják a 780-at minimum, mert az már bírná az AA-t és folyamatos 60 fps körüli eredményt nyújt. Mondjuk ez már maximalistáknak. Amúgy láttunk már szebb grafikát is.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38745
Igen az AA nagyon sokat fog a gépen, azért szokták azt kikapcsolni, mert úgy még egész tûrhetõ a grafika, de viszont jelentõsen nõ a teljesítmény.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#38744
Az Anti-Aliasing-ot nem értem miért szokták sokan kikapcsolni. Ennyire nem számít grafikailag? Mondjuk olyasmit hallottam hogy bekapcsolva már erõs gépeken is dobja az FPS számokat.

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

MerlinW
#38743

[merlinw.org]

#38742
Nem az,hogy szarul megy csak nem engedi az ultra beállítást hanem csak akkor engedné ha 3GB-os lenne a VGA
#38741
Nvidia honlapján i7 + gtx 780at ír ajánlottnak ha jól emlékszem.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

MerlinW
#38740
WD-nek proci kell. Egy jó proci mellett GTX660-al is fut 60fps-el ha van rajta 3GB memória. Nem mintha az a játék érne ennyi pénzt.

[merlinw.org]

#38739
A watch dogsnak gtx 780 az ajánlott. 280xen sem lesz jobb.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

arty
#38738
sejtettem, h ezért - felejtsd el!
280x-en is szarul fog menni, mert nem csak a ram a szûk keresztmetszet 😊

1-2 játékért egyébként sem érdemes szerintem gépet bõvíteni. lokkold le a frémrátát 30-ra nvidia ispectorral és ennyi.

Forza.

#38737
Kell Watch Dogs ultra beállításhoz 3GB és valószinü ha ehez kell akkor a késõbbiekben máshoz is kell majd.Nem kell majd sokat ráfizetnem,megoldom😊
#38736
Ez a 280X tetszik.Akkor ebbe gondolkozok vagyis választok,köszi.Nézek v.mi olcsóbbat
#38735
Szerintem nem érné meg lecserélned, ha csak nem ingyen kapnál egy 7950est, vagy r9 280at. Kb ezekkel van egy szinten, meg egy árban. De ha ráfizetsz semmiképp sem érné meg, mert nem lenne elõrelépés a 760as árkategóriájában. Egy 280x elõrelépés lenne, de arra rendesen rá kéne fizetned, mert ugye nem tudod már az új árán eladni a 760asod. Amúgy nekem is egy gtx 760om van, de én elégedett vagyok vele.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

arty
#38734
280/280x-en kívül nagyon más nem jöhet nálad szóba... úgyhogy azt 😄

(vagy egy 4 gigás 760, ha van olyan)

Forza.

#38733
Üdv.
Szeretném lecserélni GTX760-at valami 3GB VRAM VGA-ra.Mit ajánlotok?
Árban kb. legyen annyi mint egy olcsóbb GTX760.Ha lehet így.Köszi