Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nekem is videókártya kipurcanásom van, kellene cserélnem, de sokat nem szeretnék költeni rá. Van egy Asus P5Q alaplapom, egy Core2Duo 3Ghz procim. A régi kártya HD4850-es volt, ehelyett szeretnék egy jobbat, de a rendszerbe beleillőt. Max 25ezret tudnék rákölteni.
Köszi előre is az ötleteket.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD
Ezt még használhatod majd az új alaplappal és a többivel ha meglesznek.
A jelenlegi géped NEM fogja kihajtani tehát amit tud a VGA azt teljes mértékben nem fogod látni persze teljesítményt megdobja.Viszont ha veszel hozzá majd alaplapot,procit és memóriát akkor ez a VGA jó lesz majd bele.
Minden játék ami proci illetve RAM igényes a VGA el fog veszni.Ezt tudnod kell.Ha nagyon ügyeskedsz a beállításokkal és tudod mi terheli a CPU-t és azt veszed le még tudsz a dolgon segíteni.
PES-nek pl kell a VGA azzal sz.tem nem lesz gond.
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
Gépem: ABIT KN9 alaplap, AMD Athlon 64 x2 Dual Core 5000+ processzor, ATI Radeon HD 2600 XT videókártya.
Szeretnék játszani Pes 2014,NFS MVV, stb. szintü játékokkal amiket ez már nem visz el.
A legolcsóbb, de működőképes megoldások érdekelnének, meg úgy általában hogy ti mit cserélnétek és mire.
Előre is köszi a segítséget!
hdd-ssd pl simán, az is sokat számít.
Forza.
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
Sajna, aki tartozik, közölte, csak a felét tudja ideadni. (Egyenlõre) Így most egy táp, és egy videókártya lesz megvéve, + 1 HDD. A többi akkor jön, ha a többi pénzt is megkapom.
Gyak, arra lettem volna kíváncsi, Hogy egy Gtx 750Ti-t vajon mennyire hajt ki ez a lap+ proci, 2x2Gb 1033-as, kingstone rammal.
Lapot, és egy i5-ös proci összel jön, az már kihajtja majd, rendesen. (ASROCK B85 Pro4, INTEL Core i5-4570 3.20GHz 1150 BOX, KINGSTON 8GB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/8GX)
http://www.freetvmaci.info/
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
Kis segítség kellene. Lehalt a videókártyám, le kellene cserélni. Sajna, most másra nincsen lé, és a gép, amibe kellene, eléggé régi már.
Tehát adott egy P35-DS3-as alaplap, és egy C2D E-6550 es proci. Ezeknek kellene kihajtani a kártyát.
Elsõsorben új videókártyában gondolkodom, de ha ehhez csak használtat érdemes, akkor az lessz. Keret úgy 40 körül van rá.
Minden ötletet megköszönnék! (És ha lehet nV vonalon maradnék...)
http://www.freetvmaci.info/
Ami most hirtelen eszembe jut - emlékezetes anyázások voltak - a 2000-es évek közepén, mikor 50 gépet kellett összerakni egy MSI mániás felsõoktatási intézmény számára. 6 alaplap, és 4 VGA döglött meg az elsõ héten. Aztán 2 cserélt alaplap a második héten (még csak nem is ugyanaz a modell). Végül rábeszéltem az okosokat a Gigabyte/ASUS gyártókra. Utána 2008 körül is találkoztam pár MSI borzalommal. Lényeg, hogy én távol tartom magamat tõlük
[merlinw.org]
Ez a 2 videókártya között hezitálok: GeForce GTX650 MSI OC 2GB DDR5 és AMD Radeon R9 270X Powercolor PCS+ 2GB DDR5. Tudom, hogy ugye az R9 270X jobb mint a GTX650, de annyira észrevehetõ a különbség játékos felhasználó szempontjából? Valamint, hogy azért a GeForce-szal jobb tapasztalataim vannak, mint a Radeon-nal igaz, hogy én még az ATI féle Radeon-okkal észleltem driver problémákat, az AMD félével még nem barátkoztam közelebbrõl. Továbbá még azért az MSI mégis "márkásabb", mint a Powercolor (most per pillanat ezt a két márkát és típust tudom könnyen beszerezni, szóval más nem jöhet számításba). Teljesen tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek!
Amúgy mikor jelenik meg? október, december?
All hail the double x!
260 - 768db számolóegység, 48 texturázó, GCN1.1 arhitektura, 1ghz (?)
de ramsávszélben is léptél elõre: 1125 - 1500 mhz, nem kis difi!
kaptál trueaudio képességet
csendben örülj a szerencsédnek 😊
meg gondolom a garid is ujraindult!
Forza.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
így alapon én 270x, esetleg 760 fölé nem lõnék vele
Forza.
„Ne vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak a saját szintjükre, aztán legyőznek a rutinjukkal.” Woody Allen
Ez megfelelõ? 😊
Ar/ertek aranyban amugy a 750Ti egy remek VGA.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
az alábbi gépbe szeretnék karit venni:
i5 2400
asrock b75 pro 3
kingmax 1333 ddr 3 8gb
chieftech 400W táp
a kövi kártyákon gondolkoztam el:
GTX 750 Ti ( de errõl lebeszélt tesóm)
így maradt a gtx 660 (sima) de ebbõl melyiket érdemes venni? Asus,gigabyte?
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
Pedig van,nem is kicsi.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.
ad: az anusznal meg a giganal is megfizeted az aftermarket coolert.
Hogy a kerdesre is valaszoljak: a Phantom baromi jo huto,boven megeri a plusz penzt. A Gainward meg mar egy ideje a piacon van. Ha ok is adnak 3 ev garit akkor hajra.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.