41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Solten
    #23604
    Maszka a Corsair titkos ügynöke... (többek közt)
  • shrike7973
    #23603
    Chieftec meg a halk yate loon venti..:D
  • Solten
    #23602
    kodnégy!!
  • shrike7973
    #23601
    Solten kolléga sose ajánlott codegent..
    Kikérem magamnak..:D
    Én asust hirdetem, solten a chieftecet, ezzel szembe maszka a corsair poweeeeer + saga fehértapéta tápokat.
  • Solten
    #23600
    Mit szólsz ehhez a kártyához komolyabb konfig beszerzéséig?

    1.0 ns Samsung memória, GTS órajeleken üzemel. Coolermaster hűtő.
  • shrike7973
    #23599
    Nemazért de még ez a hsz is hemzseg a hibáktól...
  • Solten
    #23598
    Nem kell. Jó pap "holtáig tanul.." ;) Így néz ki:

  • Nortu
    #23597
    A G92-es GTS-ről nem tudtam, ezért most szégyellem magam.
  • Solten
    #23596
    Teljesítményben a 8800GTS (512MB) a jobb. Ár/érték a GT mellett szól. 37k-ért már vesztegetik.
  • Solten
    #23595
    Jól írod. Majdnem A GTS-nek kiadták a G92 chipes szériáját is 512 ill 1GB DDR3 memóriával. az 1 GB felesleges rá a 256bites mem.vezérlő nem bírja kihasználni.

    Ahogyan a G80-alapú korábbi 8800-asok, a G92-es GT is szenved a „memory leak” (memóriaszivárgás) hibától, mely értelmetlenné teszi a 256 MB memóriával ellátott modellt, és az 512 MB-os teljesítményére is hatással lehet. Fejlettebb gyártási technológiájának köszönhetően a 8800 GT kevesebbet fogyaszt elődeinél, de sikerült olyan szerencsétlen referenciahűtést választani hozzá, ami alatt jó melege van a GPU-nak, terhelve hangos, és az NVIDIA emberei is beismerték, hogy jól szellőző házat igényel. De – mondták – legalább nem foglalja el a szomszédos kártyahelyet. Köszönjük szépen...

    (ph)
  • Nortu
    #23594
    Szerintem függ attól, hogy a kártya mennyi memóriával szerelt (GTS: 320/512/640MB, GT: 256/512 MB), meg attól is, hogy tuningolt-e avagy sem. Talán nem tévedek, ha azt mondom, hogy A 8800GT 256 Megával nem igazán ajánlott, mert a kevés memóriával kiegyensúlyozatlan teljesítmányt produkál (ez számos tesztből kiderül). Ja még annyi, hogy a 8800GT-n újabb grafikus chip van (GTS: G80, GT: G92). Jól mondtam srácok? Nehogy okoskodáson kapjatok, neadjisten hülyeségeket írjak.
    Hogy melyik jobb? A választ inkább meghagyom másnak. Talán a 8800GT 512MB? Vagy ez egyértelmű? Vagy nem?
  • Solten
    #23593
    Hé? És hol az ékezet??
  • Solten
    #23592
    Mivan??? Tavaly év elején????

    Stupid. Ne hasonlíts magadhoz Keresgélhetsz nyugodtan én soha nem ajánlottam ilyen sz@rt
  • UUUU
    #23591
    Na jó én ehhez már fáradt vagyok, inkább elmegyek aludni. Szerintem jobban teszitek, ha ti is azt teszitek.
  • [Jakuza]
    #23590
    Majd keresgelni is fognak szamodra, en is lattam meg tavaly ev elejen, amikor erolkodtel, hogy az nem is olyan rossz. LOL
    Mihez kepes a Vargane fele pukkanos tapokhoz ? :DDDDDD Biztos olyanod volt es van viszonyitasi alapod
  • Solten
    #23589
    Mikor ajánlottam codegen tápot? Ideírnád a hozzászólás számát per topik?

  • Solten
    #23588
    Hm, bénázok itt a hivatali Dell-billentyűvel (otthon van a jó kis Samsung)


    Nah, ügyes! Megy ez neked...

  • UUUU
    #23587
    Ahhoz lekellene mennem a te szintedre.
    Azt meg nem óhajtom. Főleg azért sem, mert aki Codegen tápot ajánlgatott, mint te az ne akarjon a számítástechnikában okosnak tűnni. Föleg mert néha akkora ökörségeket írsz, hogy már párszor megbuktál volna egy ilyen tagozaton, az iskolában.
  • [Jakuza]
    #23586
    magyarzseni ? Nem tudtad, hogy a Magyart illik nagybetűvel írni ?
    Ráadásul, mióta összetett szó ? Ne nekem papolj a Magyar nyelvről.
    Majd, ha megtanultál utána beleköthetsz, hogy ékezet nélkül írok.
  • Solten
    #23585
    Dehogy én szórakozok rajta a legjobban... Te meg ne menj le a szintjére uuuuuuuu
  • [Jakuza]
    #23584
    Nem is csodalkozom, hogy egy P4re ruhaztal be, aminel egy P3 azonos orajelen jobb volt.
    Azert mert lol vagy ? :D Vagy Intel buzi vagy, amikor a K8 ezerszer jobb volt nala ?
  • Solten
    #23583
    Mivel nem írsz ékezeteket te magyarzseni és nem adsz magyarázatot az összevissza-linkeléseidre, jóhogy már megkeversz mindenkit

    "Szerinted egy 4800+ jo ha elmegy 2800MHz-en :D"

    3200+ -ra értettem/írtam te főb@lfasz

    "Meg ahhoz hogy 200ezret rakoltottel a gepedre"

    Sose költöttem rá annyit...

    "fogadom nem is lattal meg sose AMD processzort, nem hogy 754est vagy 939-est de meg AM@-est sem"

    Volt s939 3200+ -om is többet közt...

    "Akkor vegyel egyet magadnak egyet es egy C2D 1200ad melle"

    Hehhehehh... gyengébbek kedvéért: http://logout.hu/blog/solten
  • Dave00
    #23582
    De melyik a jobb?a GT vagy a GTS? plz erre is válaszoljatok:)
  • Ari18
    #23581
    Már azt sem tudja mit beszél.
    3650-et Maszka szokta ajánlani 2600XT helyett.
  • UUUU
    #23580
    Nem veszitek észre, hogy Jakuza szívat titeket ?
    Jót szórakozhat rajtatok. Mondjuk én is jókat röhögnék, ha valaki Codegen tápot ajánl mint te Solten, ahogy olvastam.
  • Ari18
    #23579
    Kár,hogy megint másra válaszoltál de mindegy.Szerintem már rég leírtad magad az egész fórum előtt.Gratulálok " informatikus"
  • Solten
    #23578
    3650-et sem reklámoztam soha überkártyaként... :D Ez ütődöttebb mint hittem.
  • [Jakuza]
    #23577
    Marmint a te egymagos szarodat ? milyen geped vanegy Spectrum ? :D
    Mert nekem budosbogar nincsen egymagos procim csakhogy tudd :D
  • Nortu
    #23576
    Így igaz.
  • Solten
    #23575
  • Dave00
    #23574
    De melyik a jobb?a GT vagy a GTS?
  • Ari18
    #23573
    Solten mikor ajánlott codegen tápot?Legalább ne írjál f@szságot,ha már kifogytál a kis érveidből.Az elmúlt 200hsz a te hozzá nem értésed miatt van.Aminek 90%-a OFF.
  • Ari18
    #23572
    Már nem bírom olvasni a hülyeségeidet.Vidd a picsába az egymagos szarodat.Nem egy játék lett jobb nálam, amikor kicseréltem a p4 3GHz-es procimat egy E6400-ra.
    Kérdezem én ha nem a proci volt a ludas akkor mi?mert minden más alkatrész maradt a régi.


  • Ari18
    #23571
    8800GT jó kari Crysis-on kivűl minden megy rajta maxon.
    8800GTS (g92)50k ért már van.
  • [Jakuza]
    #23570
    Foszanalom ? Kis azert mert nem tudsz olvasni ? Elobb meg azt irtad 1 magos processzorom van aztan olyan faszsagokat hogy 7600GT-m van amikor be lett linkelve egy COD4 7600GT cfg. :D Olvasni, ertelmezni tudsz e vagy felvoltal mentve altalanosban a Magyar orakrol ? :D Szerinted egy 4800+ jo ha elmegy 2800MHz-en :D Mert ertesz hozza, fogadom nem is lattal meg sose AMD processzort, nem hogy 754est vagy 939-est de meg AM@-est sem.
    Te aztan ertesz hozza. Meg ahhoz hogy 200ezret rakoltottel a gepedre, de akkora lama vagy, hogy szinte ugyanazt a teljesitmenyt mas 3 eves konstrukcioval egy VGA vasarlasaval elerte.
    Itt latszodik ki a szanalom. Egy szamitastechnikai analfabeta vagy, aki szerint egy 3650 micsoda uberkartya es reklamozod milyen uberbrutal:D Akkor vegyel egyet magadnak egyet es egy C2D 1200ad melle :D
    Te aki elmagyaraztad masnak, hogy egy 400as codegen tap az jo :D
    Istenem ilyen ugat be itt masnak
  • Solten
    #23569
    Hm valóban nagyon jó, azt hiszem elveri a 7600GT-t. Egy baja volt, hogy túl későn adta ki az Ati.
  • Nortu
    #23568
    Ha a hsz-od az X1650XT-re is vonatkozott, akkor ezt személyes sértésnek veszem. Elárulom neked, hogy egy X1650XT nagyon jó kis kártya és nem Mariozásra használható. Volt ilyen kártyád? Mert ha nem, akkor ne húzz le olyan valamit, amit nem is ismersz.
  • RR
    #23567
    Inno3D 6600GT van használtan 8000 -ért.
    Akkor az nVidia GeForce 6200A, és a ATI Radeon HD2400Pro -t felejtsem el? Attól jobb a 6600GT?
    Nincs valahol leírva valamiféle rangsor a videókártyák között?

  • Dave00
    #23566
    #23563 lécci vki!:)
  • JaSoN HuNTeR #23565
    milyen 1-2 játék?
    Crysis vagy Assasin Creed? xD