Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340
GTX 650-hez nem is kellett szupiszuper psu xd
Meg se veszem a karit még nem taktam bele újat.
Egy FSP Raider 550W a kiszemelt példány 😄
Azon van 2x 6+2 tűs pcie csati kettősponthárom
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.03.10. 16:29:44
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Na de álljunk csak meg egy kicsit! Hát ez senem világít, senem ad +2 FPS-t...ergó ez nem gémer! <#ticking>#ticking> Akkó' ez a baja, elvtárs!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.03.09. 16:26:47
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
átmeneti megoldás lenne ha a 2 molexet kettéosztom és lesz 4 csatim,
namost a táp 500w-os tehát elkell neki bírnia,
egyébként:
asus b85m-g
i5 4670 3,4ghz , 4-core
8gb ram
+ menne bele ez a videókártya
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340
Egyébként szerinted elbírja ha splitter-el kettéosztom a két molex-et?
Táp kalkulátorral sose ír többet 370W-nál, pedig minden komponenst számba vesz.
ASRock H97 Peromance Fatal1ty | i5 4590 | CM Hyper TX3 Evo | MSI GTX960 Gaming 100ME | HyperX Fury 120Gb SSD | Kingston 8Gb RAM Enermax Triathlor ECO 550W | NZXT S340
Kérdésem: Egy Thermaltake 500W-os táphoz alapból hány MOLEX konnektor jár?
Ha jól tudom 4 ugye mert újabb karikhoz pölö 1x 6 tűs és 1x 8 tűs pcie konnektor van mindkettő végén 2x molex konnektor.
Nem emlékszek és nem is tudom megnézni mert koliba vagyok ><
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Megyek fürödni a gamer zuhanyzóba, aztán fekszek a gamer ágyamba XD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.03.05. 18:59:31
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Gamer videókártyához kellene TÁP, GTX 970-hez minimum 550W-osat ír de 700W-osat ajánlanak.
Tudnátok ajánlani egy jó gamer tápot? 😊)
Köszi :3
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy
Szerintetek közel a 100.000 Ft-hoz de azt meg nem haladva, melyik a legjobb videókártya?
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
EVGA GTX 970 ACX 2.0 -t szeretnék venni ebbe az ágyba:
CPU: Intel Core i5 - 3,5Ghz - 4 mag
Alaplap: ASUS B85M-G
RAM : Kingston HyperX 1600mhz DDR3 8GB
Táp: 500W
Kérdésem: Ki tudom-e használni a kártyát?
Válaszokat előre is köszönöm. <#awink>#awink>
ui.: Valamint alapvetően nem sok értelme van két eltérő architektúrára épülő kari nyers technikai adatainak összehasonlítására, főleg ha fél évtizedes árok tátong köztük... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.03.01. 20:48:53
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
hwcompare oldalnak mennyire érdemes hinni?...ha egy dx10 dx11 kártya közötti adatokban szinte semmi eltérés nincs,alig 2%nyi,attól még értelemszerűen a cserét megérzi az ember?
konkrét tényeket leírva 1g 4890ről 2g 750ti-re váltás esetén..
ui.: A használt, akár garis HD 7970 GHz Boost Edition mostanság 50-55e Ft körül elcsíphető, szvsz értelmetlenné teszi egy újonnani R9 280/280X gondolatát is...van amelyiken még 280X BIOS is van, igaz nem mintha sokat számítana...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.23. 16:54:31
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Forza.
Utoljára szerkesztette: xido, 2015.02.22. 23:47:23
(nem kizárt egyébként, hogy nem fogad a vga bemeneten 1360x768nál nagybb felbontást, csak hdmin enné)
Forza.
mitől lehet ez ?
(Óckul technikában sose voltam erős..😄)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Forza.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.20. 19:31:46
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Mi a jobb, erősebb, használhatóbb? Mindennapi gépezésre, videók nézésére, Facebook-hoz, flash játékokhoz. Tehát nem hardcore játékokhoz.
- 256Mb DDR3 128 bit (7600GT, GS)
- 512Mb DDR2 64bit (HD3650)
Köszönöm
Ui: Van normális pc-m, kérlek ne azt válaszoljátok, hogy agp-vel nem érdemes foglalkozni!
Tehát összefoglalva,kicsit még várok aztán nyugodtan vehetek majd felső kategoriás VGA-t is minimum 3GB Vram-al.Akár HD 7970 is mehet mellé ill.Gtx 970
én azt mondom egy használt hd 79x0 3gb alá nem érdemes adni 😊
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3