Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Bar gondolom neked meg fingod sincs olyan VGAkrol mint pl a Cirrus Logic vagy a Trident. 😄DDDD
Esetleg lattal 8 bites ISA vagy esetleg VESA slotot ? 😄
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Például olyan érv, hogy azért kell a két mag, mert a mostani játékok jórésze már kihasználja. Viszont világosan kiderült, hogy ez nem így van. Vagy olyan érv, hogy a kicsit régebbi játékok is határozottan jobban futnak és emiatt is érdemes váltani. Ez sem igaz. Viszont az kiderült, hogy a 9600GT-vel megfelelõ mértékkel javulni fog a játékban nyújtott teljesítménye a szaros egymagos procis gépemnek. Nekem ez így elég.
Késõ van, lassan menj alukálni. Nem bírnám elviselni, ha az általam okozott õrült nagy fáradtságot nem pihennéd ki. Még a végén valami bajod lesz, azt pedig már végképp nem tudnám elviselni. <#vigyor>#vigyor>
Enterprise 128K Forever!
Raadasul van egy el nem felejtheto teny, 640es GTS-t nem gyartanak mar eleg regota, eladni meg meg kevesbe fogod tudni kesobb.
A tobbi felvetesre pedig, hogy miert ne vegyen 8800GT-t, 512MB GTS-t stb.
Mert az alapkerdes az volt, hogy mit vegyen, es o 21k-ert akart venni 8600GTS-t es erre volt a felvetes, hogy tegyen inkabb kb 7 ezret, mint hogy megvegye azt es jobban jar vele.
Ilyen erovel mondhatnank neki, hogy tegyel a 7 ezer helyett 17 ezret es vegyel nagyobb kartyat, vagy 25 ezret es megnagyobbat es vegul odalyukadnank ki, hogy mar az elso roszz vetel helyett, ami 21 ezer lett volna, 55 ezret vagy akar 80 ezret fizet.
Azert emberek ne szaladjon mar el a lo alattunk. Adott egy kerdes ami megoldast vart egy adott osszegbol, nem pedig, hogy meg rabeszeljunk tovabbi szazezres kiadasokra.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Na de kinek a pap .........
Az utolso par ev legagyibb ( a varthoz kepest ) kartyat csinalta az nVidia.
1. 2007 ev vege mindenki masz.... varja a GT-t csak kapni nem lehet .
2. Lehet kapni de draga :-)
3. Nem eri meg mert a G92-s GTS nem sokkal dragabb de sokkal jobb.
4. Upsss nem gyartanak tobb GTS-t ,,,,, Kell a hely a GTX-nek ami csak egy atvarott GTS . Ez kaka .
Szoval az nVidia ellepte magat ... a 512MB GT , GTS hidalta volna at azt az idot amig az ATI villant valamit ... csak hogy kesobb tette.
Jon az RV770 .....
ゾルターン
Saor Alba
"Abból, hogy 2 magossl sem megy jobban, csak annyival, azok, aminél a proci ereje nem volt elég.
DE OTT A PROCI VOLT GYORSABB KICSIVEL, ÉS NEM A VGA!!!
Maga a videosettigs-eknél külsõségekben nem engedett többet!"
<#lama>#lama>
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
DE OTT A PROCI VOLT GYORSABB KICSIVEL, ÉS NEM A VGA!!!
Maga a videosettigs-eknél külsõségekben nem engedett többet!
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Enterprise 128K Forever!
Ja és vegyél 9600GT-t! Mindjárt kettõt! <#hehe>#hehe>
Saor Alba
Enterprise 128K Forever!
Saor Alba
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
8 honapig siman ellesz egy 30ezres bovitessel, mikozben ti rabeszelnetek egy 100-120k-sra. 😄
Arrol nem is beszelve, hogy 1280as felbontasban boven eleg lesz az a kartya meg jovo februarban is.
Majd akkor bovit 120k-ert es lenyegesen jobban jar mint ha megtenne most.
9th Company: Roots of Terror Strategy Q2 2008
Age of Conan: Hyborian Adventures MMORPG 20-May-2008
Aggression: Reign over Europe Strategy Q1 2008
Aion: The Tower of Eternity MMORPG 26-Sep-2008
Alien Shooter: Vengeance RPG 15-Feb-2008
Alone in the Dark Action/Adventure 30-May-2008
Assassin's Creed Action 27-Mar-2008
Asterix at the Olympic Games Sport 29-Feb-2008
Beijing 2008 Sport Q2 2008
Belief & Betrayal Adventure Q1 2008
Black Prophecy MMORPG Q4 2008
Blood Bowl Sport Q2 2008
Borderlands FPS Q4 2008
Bratz Super Babyz Entertainment 15-Feb-2008
Chronicles of Spellborn MMORPG Q1 2008
Codename Panzers: Cold War Strategy 28-Mar-2008
Collapse Action/Adventure Q1 2008
Command & Conquer 3: Kane's Wrath Strategy 14-Mar-2008
Conflict: Denied Ops FPS 08-Feb-2008
Devil May Cry 4 Action/Adventure 29-Feb-2008
Dimensity RPG Q2 2008
Disciples III: Renaissance Strategy Q3 2008
Dracula: Origin Adventure 28-Mar-2008
Dungeon Hero RPG 27-Mar-2009
Dungeon Lords 2 RPG 25-Sep-2009
Dungeon Lords: Expansion RPG Q3 2008
Dusk-12 FPS Q1 2008
Empire: Total War Strategy 28-Nov-2008
Europa Universalis: Rome Strategy Q2 2008
Fallout 3 RPG 28-Nov-2008
Fantasy Wars Strategy 22-Feb-2008
FlatOut: Ultimate Carnage Racing 27-Jun-2008
Football Manager Live Sport Q1 2008
Ford Off Road Racing 21-Mar-2008
Freight Tycoon Inc. Strategy 15-Feb-2008
Frontlines: Fuel of War FPS 29-Feb-2008
Ghostbusters The Video Game Action Q4 2008
Gray Matter Adventure Q1 2008
Half-Life 2: The Black Box FPS Q1 2008
Hard to be a God RPG 20-Apr-2008
Hei$t Racing Q1 2008
Imperium Romanum Strategy 22-Feb-2008
Iron Man Action 30-May-2008
Jack Keane Adventure 21-Mar-2008
Jamster Allstars Action/Adventure 29-Feb-2008
Left 4 Dead FPS Q3 2008
Legendary: The Box FPS Q2 2008
LEGO Batman: The Videogame Action Q3 2008
Leisure Suit Larry: Box Office Bust Adventure Q4 2008
Lost Action/Adventure 29-Feb-2008
Lost Empire: Immortals Strategy Q1 2008
Lucky Luke: Go West! Action Q1 2008
Martial Arts: Capoeira Fighting Q4 2008
Metro 2033: The Last Refuge FPS 28-Nov-2008
Mount & Blade RPG Q2 2008
Penumbra: Black Plague Adventure 15-Feb-2008
Pinball Dreams Action 29-Feb-2008
Postal III FPS Q4 2008
Precursors FPS Q3 2008
Pro Cycling Manager 2008 Simulator 27-Jun-2008
PROTOTYPE Action Q2 2008
PT Boats: Knights of the Sea Simulator Q2 2008
Rig 'n' Roll Racing 26-Sep-2008
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky FPS Q1 2008
Sabotage FPS Q4 2008
Sacred 2: Fallen Angel RPG 29-Sep-2008
SBK-08 Superbike World Championship Racing 25-May-2008
Seven Kingdoms: Conquest Strategy Q1 2008
Shadowgrounds Survivor Action Q1 2008
Silent Hunter 4: U-Boat Missions Simulator 28-Feb-2008
Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens Adventure 28-Mar-2008
Sins of a Solar Empire Strategy 04-Feb-2008
Space Siege RPG 29-Aug-2008
Spore Strategy 20-Jun-2008
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Game Children Q1 2008
Supreme Ruler 2020 Strategy Q2 2008
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian Action/Adventure 25-May-2008
The Club Action 08-Feb-2008
The Hardy Boys: The Tower Treasure Adventure Q4 2008
The Incredible Hulk Action 27-Jun-2008
The Shadow of Aten Action/Adventure Q2 2008
The Sims 2: Free Time Simulator 22-Feb-2008
The Spiderwick Chronicles Action/Adventure 07-Mar-2008
The Wheelman Action Q1 2008
Tiberium FPS Q4 2008
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 Tactical 28-Mar-2008
Tomb Raider: Underworld Action/Adventure 28-Nov-2008
Toy Golf Extreme Sport 08-Feb-2008
Turning Point: Fall of Liberty FPS 28-Mar-2008
Turok FPS 28-Mar-2008
TV Giant Strategy 08-Feb-2008
Two Worlds: The Temptation RPG Q2 2008
UEFA Euro 2008 Sport 11-Apr-2008
War Leaders: Clash of Nations Strategy Q1 2008
Warhammer 40.000: Dawn of War - Soulstorm Strategy 07-Mar-2008
Warhammer Online: Age of Reckoning MMORPG 28-Mar-2008
White Gold: War in Paradise FPS Q2 2008
Windchaser Tactical 28-Mar-2008
X3: Terran Conflict Simulator Q3 2008
XIII Century: Death or Glory Strategy 29-Feb-2008
Yamaha Supercross Racing 28-Mar-2008
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Saor Alba
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Szerintem.
Enterprise 128K Forever!
A teszteredmenyek bebizonyitottak. X2 4800+ es 5200+ valamint E6420 procik alaporajelen 8000-9000 pontot hoznak, mig egy 5000+ kornyekire felhuzott 4000+ 7200 korulit.
Raadasul kideult az is hogy 8800GTX egy magra irt jateknal ugyanannyi pontot hoztak, vagy minimalis elterest.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Saor Alba
"De mivel gyakorlatilag az utolso egy magos konstrukciok hovatovabb ketto vagy tobb evesek igy szamozasukban es sebessegukben elmaradtak a mostani tobbmagos processzoroktol. Ez hozza ki a mostani jatekokban tapasztalt kulonbseget, semmi egyeb"
Amugy rohejes, de egy olyan jatekban ahol nem tamogatja maga a jatek a ket magot egy 5000+re huzott egy magos 3700+ ill. 4000+ AMD kihajtja a 9600GT-t olyan ~80%-ban.
Tehat ha max 30k penze van valakinek gepfejlesztesre, akkor jobban megeri, mint ha az egesz gepet cserelne le ~100k rafizetessel.
Viszont ha teljes gep felujitasrol van szo, akkor mivel ugy sem lehet venni egy magos processzorokat, csak hasznaltan vagy a fenmarado regi keszletekbol, akkor egyertelmuen 2 magos valtozatott erdemes venni.
Tehat manapsag nem kell megijedni egy 30k koruli VGA vasarlasatol, hogy felesleges penzkidobas, ha csak erre van penzunk.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Szerintem.
Enterprise 128K Forever!
masik gepembe egy 4,03GHZ-re huzott P4 775van.es meg azzal is siman megy minden fullon...
Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
1 mag helyett a 2 mag szükségességét mindenki elismeri.
Az összes játékban gyorsabb lesz egy 8800 GT+E8400, mint egy 8800 GT+P4, még ha nem is támogatja a játék a 2 magot, de a VGA ki lesz hajtva és ez a fontos.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
A játékok 80%-a mág nem támogatja a 2 magot!
Az is igaz, hogy már szinte nem is lehet 1 magos procit venni.
Mert a krájzisz is 30%-al gyorsabb a kétmagos proci alatt, mint az egymagos. Más játék ami meg nem is támogatja, kb 2%-al lesz gyorsabb.
Olvasd már el PLS
Ez meg egy PH-s teszt, a szakértõid írták!
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Lehet, hogy van róla papírod, csak a tudás hiányzik. Én is tudok diplomát venni a piacon, nem nagy dolog.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Muszáj venni 2 magost, mert nincs olyan 1 magos ami kihajtana egy 8800 GT, HD 3870 szintû kártyát. Ph-n is mindenki megmondta, hogy hülyeséget beszélsz.Ha lenne 6 Ghz-es 1 magos akkor nem kéne 2 magos, de ilyen nincs ezért muszáj a 2 mag. Szükség van a 2 magra akármit is mondasz.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Maszkatol kezdve mindenkit lehulyeztel mar, aki nem a te nezeteid vallja.
Kicsit visszavehetnel.
Amugy az egy magos processzor boven eleg a 7600GT-hez.
Jatekoknal meg ha lennenek egy magos 6000+os processzorok semmivel nem kapnanak a jelenlegi egy magra irt motoroknal kevesebb FPS-t.
De mivel gyakorlatilag az utolso egy magos konstrukciok hovatovabb ketto vagy tobb evesek igy szamozasukban es sebessegukben elmaradtak a mostani tobbmagos processzoroktol. Ez hozza ki a mostani jatekokban tapasztalt kulonbseget, semmi egyeb, fel kellene mar fognod vegre.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Én meg neked gratulálok mert láma vagy.
Az a hülye aki 1 magos procit vesz. Nem fogjátok fel, hogy az 1 magos még a 7600 GT-hez sem elég? 2 mag ma már kell ez tény. 4 mag még felesleges.
Ja és a PH szakértõk is ezt mondják a fórumon.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Aki azért vesz 2, ill 4 magos procit, mert sok pénze van, és hogy megmutassa a szomszédnak, hogy neki ilyen is van, és hogy leirja a konfigja specifikációit az adatlapjára, hogy mindenki lássa a hsz-e alján, annak csak gratulálni tudok!
Az egészhesz fingot sem ért!
Nah ezt hívják "parasztvakításnak"!
Még kb 2 év mire minden játék, ami megjelenik támogatni ill. igényelni fogja a két, több magos rendszereket.
Addig meg (most) halál felesleges olyanra költeni egy rahedli pénzt, aminek szinte a 90%-át ki se használják!
Az ár/teljesítmény különbség szinte nonszensz.
CPU játékhoz - legyen két maggal több?
Nah tessék szépen ezt végigolvasni, aztán elkondolkozni, és levonni a következtetéseket!
Akinek meg netán nem sikerülne, az fogja magát menjen el a legközelebbi pc bolt-ba, vagy rendeljen magának 5x-ös áron egy quad procit, és tesztelje le otthon, aztán szidja a boltot, h rásózott egy nagy 0-át egy rakat pénzért, amit másra is költhetett volna, nem csak a gizdulásra.
Nah mind 1, ti tudjátok.
Szóval. Nekem az jött le a sok hsz-ból, hogy bár egymagos a jelenlegi procim, megéri venni mellé egy 9600GT-t, mivel értékelhetõ gyorsulást eredményez. Leszögezem, hogy azért nem vagyok kezdõ, tisztában vagyok vele, hogy hamarosan szükséges az alaplap-proci-memória csere is. Tervbe is van véve, csak mint korábban írtam, még nem érzem azt a kényszert, hogy na most mindent cserélek, mert kész, nincs tovább.
Szerintem.
Enterprise 128K Forever!