Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#23472
Valamivel alacsonyabb a késleltetése a ddr-nek de ez sz@rt se ér a tempója mellett. Egy 800-as ddr2 4-4-4-12-õn is alaposan lezúzza.

Saor Alba

davidka003
#23471
"nem fizettem 150k-t egy uj C2D gepre mikor a 3 eves X2 4200+om hoz kepest szinte semmi pluszt nem hozna a bovites."

LOL és te ezt elhiszed? Egy mostani konfig szarrá alázná a 3 éves géped.
"Informatikus" vagy tényleg. 😄
Azért, mert neked az van még nem kell másnak is ajánlani.
40 évesen te nem vagy szakértõ az biztos.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Hecker007
#23470
jah az lemaradt hogy ezt késleltetés növekedés nélkül lehet húzni 950MHz-ig, a gyári hûtésével

Hecker007
#23469
holl rosszabb a késleltetése???
nézz csak szét kicsit 4-4-4-8, 2.1V ez hol rossz?

Solten
#23468
Informatikus a sz@rt... <#vigyor> Elnézést kérek az informatikusok nevében is... <#hehe>

Saor Alba

[Jakuza]
#23467
Korlatolt vagy, meg azt sem tudod, hogy hiaba a DDR2 nagyobb bandwithje a rosszabb kesleltetesek miatt gyakorlatilag alig van gyorsulas a ket memoriatipus kozott es meg nekem mondod, hogy lama vagyok, mert nem fizettem 150k-t egy uj C2D gepre mikor a 3 eves X2 4200+om hoz kepest szinte semmi pluszt nem hozna a bovites.

http://logout.hu/iras/erdemes_valtani_x2_4200_vs_c2d_e6300.html

C2D E6300 @ 3080MHz
X2 4200+ @ 2600MHz

Irás MB/sec - Olvasás MB/sec - Másolás MB/sec - Késleltetés ns
AMD 7787 - 7384 - 6639 - 48.2
Intel 7503 - 7886 - 6432 - 70.8

"Összeségében a számok önmagukért beszélnek. A nagyon kihajtott AMD-s konfigom alig, volt lassabb, sõt bizonyos tesztekben mint láthattuk jobb volt mint a C2D és a DDR2."

Minimalis raforditassal. +20k-30 x 3 😄
Van aki meg nem fizetett egy kanyit sem es nincs olyan ami ne futna el rendesen a gepen. Ezert nem kell kidobni feleslegesen gepfelujitasra penzt mint ahogy egyesek teszik.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Hecker007
#23466
nemhiszem hogy Solten egy full gagyi 6000+-os amd-t fog ajánlani bárkinek is, mivel egy intel sokkal erõsebb és kevesebbet is zabál... amúgy meg mióta TE ide beírogatsz azóta semmi normális (topic témájához tartozó) dolog nem nagyon volt beírva, nyomod itt az okosságaid ahelyet hogy olyan helyre írnál be ahol "hozzá értõ" emberek vannak, ha te informatikus vagy akkor inkább nem viszem egyhez se a gépem, hanem inkább összerakom magamnak oszt sz@rom le hogy az ilyen "informatikusok" mit mondanak mert úgylátszik hogy csak elméletben értenek hozzá.......

Solten
#23465
Százezrekert? <#vigyor> Még jó hogy ennyit tudsz rólam... <#hehe> Komplett gépet adtam el mindig haveroknak, minimális ráfordítással meg vásároltam tök újat. Ezt hívják üzleti érzéknek <#hawaii>

Saor Alba

[Jakuza]
#23464
Joember miert nem csereled mar le a DDR2-det DDR3ra ? A multban elsz ?
Te lecserelted botor modon szazezrekert a konfigodat 3szor mire en egyszer mikozben teljesitmenytobbletben kaptal 15% pluszt.
Ezt hivjak lamasagnak, raadasul nem kicsinek. Szakerto ur! 😄

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Solten
#23463
bárki

Saor Alba

Solten
#23462
Ki mondta hogy vegyen itt márki 120ezres VGA-t..?? Ne lámáskodj.. 😊))

Saor Alba

Solten
#23461
Igen, ez bevallom ez az én bûnöm (személyeskedés), csak felbosszantanak a hozzád hasonló lámák 😊

Igen, fel tudták húzni 2.7-re 1.5V-al. Fél év múlva meg szétég a proc. Így is kevés, 3-on kéne futnia hogy kihajtson egy középkat (pl. 9600Gt) videokártyát.

Ne viccejl. Te is DDR rammal küldöd?? 😄DD Tényleg a múltban élsz, azért kardoskodsz XD

8800GT-t 256-ot meg agyondícsérted szedj, cavinton-t ha már 40 éves fejjel nehéz emlékezni 😉

Saor Alba

[Jakuza]
#23460
Latom te csak szemelysekedni tudsz az erveid egyenloek a nullaval.
Mondjuk ez nem is varhato el.
A 8800GT-rol meg ki mondta hogy a best buy oreg ?

Legalabb a valosagot allitanad, nem csak hazudoznal ossze-vissza, ha mar mas erveid nincsenek.
HA neked az az allitas a best buy kategoria, hogy egy 25k-s kartya ha nem akarnak venni 80k-ert 8800GTS 640-t vagy 8800GTX-et azt jelenti, akkor nem hogy meg valotlant is allitasz, hanem meg csak fel sem tudod fogni a mas altal leirtakat.

A PR sablon szovegedet a VGA limitrol joember, vajon miert nincs 100% kulonbseg egy ketmagra irt jateknal ? LOL Vagy akkor miert is kellene vennie egy 120ezres VGA-t valakinek ha az altalad uberfranko ketmagot kihasznalo jateknal ekkora a kulonbseg ? Megmondom azert mert akkora blodsegeket mondasz, hogy az mar antitalentumrol arulkodik.

Vegul az antik procko jo ha kibir 2.8ra huzast. 😊 Lol.
Azert mert te bena vagy hozza az meg nem jelenti, hogy masnak ne menne.
Erdekes egy antik kozel 3 eves procim procim sima leghutessel X2 4200+ vajon miert megy 3GHz kornyeken ? X2 4200+@2970MHz

Vagy azok a 3500+ok szinten miert mennek 2800MHz kornyeken ?

3500+@2,75GHz
"As you people can see an overclock of 500mhz is quite good and after Overclocking AMD 3500+ can beat the X2 3800+ easily in benchmarks"

Valoszinuleg nekem is elfogod magyarazni, hogy vegyek egy 6000+os AMD-t inkabb mert az en oskovulet processzorm igy csak egy 5200-5600as teljesitmenyet eri el. You are a noob. 😉

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Solten
#23459
max

Saor Alba

Solten
#23458
Ebbõl csak azt látom hogy az egymagos 4000+ képtelen kihajtani a GTX-et. Akkor egy 3200+ még annyira sem fogja. Pont hülye példát hoztál fel (krájzisz), másik játékban még nagyobb lenne a különbség (ott nem annyira érvényesül a vga limit). Különben milyen ostoba egy táblázat, nem is írják hogy mex, avg vagy min. fps-e. Expreview-et jelölöd meg forrásként egy másik kommentben na ez már überlol.

Saor Alba

Solten
#23457
Dehogy Jakuza szerint bestbuy <#hehe>

Saor Alba

Solten
#23456
Még a vga limitet se látod a grafikonon barátom? <#lama>

Core 2 duo 1.86-on ugyanazt az eredményt produkálja mint egy Quad Extreme 2.66-on.. <#vigyor>

+nem hinném hogy az antik prockó kibír egy 2.8-ra húzást, mikor a B2-es kétmagos 4800+ jó ha elfut 3GHz-n...

Saor Alba

Barny
#23455
haat az a 8800GT 256MB-os verzioja nagyon gyenge

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

Solten
#23454
Atyaég, még jó hogy belõled csak egy van... <#hehe> Ha nem vetted volna észre, csak egyedül ajánlasz egy õsrégi konfighoz zsír új videokártyát.

Kár rád pazarolni az idõt informatikusok gyöngye, mikor nem is oly rég a 8800 GT 256 MB-ot kihoztad világverõ kártyaként. LOL <#vigyor>

Saor Alba

[HUN]FaTaL
#23453
Meg nem vagyok benne biztos hogy a DDR2es 7600gs-sel Bioshockoztál😄

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#23452
Ezek a játékok nem mozgatnak😄 Új játékok közül egyedül TDUzok az pedig elmegy SM2-n is.

http://goo.gl/gd6Zi5

#23451
Használhatatlan? Az lehet h nem erõs, de én egy mezei p4-gyel is olyan játékokat nyomtam ki vele, mint a Bioshock, Lost Planet, R6V 1-2, és most a Turok, amik az X800XT-n be sem indulnak. Na jó a Dirt meg a Crysis kifogott rajta...
De végül is SM2-be gyorsabb sztem.

[HUN]FaTaL
#23450
Srácok! Mennyivel lehet gyorsabb egy X800XT egy 7600gs-nél? (Nem érdekel az SM3.0 hiánya, mivel a 7600gs is használhatatlan sm3ban kb. 😄 ). A fogyasztási adatokról lehet valahol infot találni?

http://goo.gl/gd6Zi5

[Jakuza]
#23449
Olvasni, olvasni, olvasni:

"The main rival of 9600GT is HD 3850 512MB GDDR3, their price are close: 9600 GT cost you 180USD and HD 3850 is around 170USD."

A kozben eltelt idoben szinte alig valtozott a difi:
Tessek egy kanadai forras ahonnan en szoktam beszerezni a alkatreszeket. (az arak kanadai $-ban ertendok)

eVGA e-GeForce 9600 GT SuperClocked 512MB PCI-E w/ Dual DVI, HDTV-Out 169.95$
BFG GeForce 9600 GT OC 512MB PCI-E w/ Dual DVI, HDTV-Out 169.95$
XFX GeForce 9600 GT 512MB PCI-E w/ Dual DVI, HDTV-Out 179.95$

Asus EAH3850 256MB PCI-E w/ Dual DVI, HDMI, HDTV-Out 159.95$
SAPPHIRE Radeon HD 3850 256MB PCI-E w/ Dual DVI, HDTV-Out, HDMI 159.95$
SAPPHIRE Radeon HD 3850 512MB PCI-E w/ Dual DVI, HDTV-Out, HDMI 209.95$

Tehat a 256MB-s van hasonlo aron raadasul.

De nezzuk meg a Magyar arakat.
GALAXY 9600GT 512MB DDR3 DDVI/HDTV PCIE 30.980Ft Ipon
GALAXY 9600GT 512MB DDR3 OverClocked Xtreme Tuner PCIE 33.233Ft (overclockolt) Ipon

SAPPHIRE HD3850 256MB Full PCIE 29.220Ft Ipon
MSI RX3850-T2D256E-OC/D3 29.400Ft (256MB-s verzio)
HIS HD3850 256MB 256bit GDDR3 PCIE 31.752Ft Ipon
Sapphire Radeon HD 3850 512 MB GDDR3 29.138Ft Pixmania, vagy PCX
SAPPHIRE HD3850 512MB Full PCIE 33.903Ft Ipon

Csak halkan jegyzem meg neked, hogy a 128bites 512MB-s HIS kartyakat adjak 25-26K penzert a ppiacon, azt meg kenje a hajara, aki akarja. 😄

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

gurubefree
#23448
Azert abban a $10 nem lennek biztos.

HD3850 mar 25.000-ert beszerezheto. Addig mig a 9600GT 30.000 folott van attol fuggoen melyik gyartotol van.

Nem magyarorszagi arakban kell gondolkodni.

Bar az teny hogy "Nvidia kartyaira optimalizaljak" a jatekok nagy reszet. De azert kell venni nVidiat mert ez igy van ??? Hat az eleg baj es ez is arra utal hogy milyen szinten gyakorol nyomast az nVidia a vasarlokra. NEM CSAK VGA szinten.

De megegyszer hangsulyozom vegyen csak 9600GT es kesobb megvitatjuk megint jo valasztas volt e vagy nem. Megvitatjuk !!!! Nem fikazunk !!!

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

[Jakuza]
#23447
Mar ne haragudj, azert nem tudok gondolkodni, mert en nem vagyok egy ATI-t ajnarozo user ? 😄
Na lol. Aki egy markaban tud csak gondolkodni az nem kisse elfogult.
Raadasul azt tudni kell, ha tetszik neked hanem, hogy a jatekok tobbseget jelenleg az Nvidia kartyaira optimalizaljak. Kulonbseg az altalad felvetett 3850 vs 9600GT sebessegeben a tesztek alapjan 15.64%, mikozben a ket kartya kozott 10$ a difi.

http://en.expreview.com/2008/02/23/geforce-9600gt-review/?page=10

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

davidka003
#23446
Pont errõl volt szó PH-n, hogy azért van a legtöbbnél egyforma pont, mert VGA limites a rendszer. Belehetne rakni egy 500 magos procit is akkor is ennyi lenne.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

gurubefree
#23445
Latom csak olvasni tudsz bar gondolkodni nem ... ez a legnagyobb problemad.
Es az teljesen mindegy hogy az overcloakolt vagy nem a lenyeg a teljesitmeny amit a penzedert kapsz.( amugy ez gyailag huzott kartya )
Mar ha a cimboradra gondolunk.

Bar ez nem egy 9600GT.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

[Jakuza]
#23444
Belinkelned rendesen, mert ebbol max egy ikont latok. 😄
Bar mondjuk a kep nevebol itelve valami overcloakolt VGA tesztet akarsz mutatni.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

gurubefree
#23443

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#23442
Csak a kedvedert " ha megdobnak kovel dobd vissza VGA tesztel "

De itt egy masik is : (na ez az ar/tel. jo aranya kedves tanult kollega )



Mert fele annyiert hoz kozel olyan (90%) teljesitmenyt.

De en is befejezem. Hasznald egeszseggel a 9600GT-d azt majd 4 honap mulva beszelgetunk megint. Bar szerintem eleg lesz varni par hetet ( HD4850 ) .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

[Jakuza]
#23441
"Arrol nem beszelve hogy a monitorja miatt 1280as a max felbontas amit elerhet"

Pls olvasd el rendesen amit leirok. Es ugyebar Crisys test van belinkelve.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

gurubefree
#23440
Nem szidok en senkit meg semmit . Amugy a nemtudok 100 meg 100 tesztet belinkelni.

JAKUZA:

"ott meg siman fog high qualityben jatszani 40-50 FPS-el."
Megis melyikre gondolsz ???

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

[Jakuza]
#23439
Uristen ismet vagy atyaeg. VGA fejlesztesrol volt szo ember, nem gepfejlesztesrol. Most mar az a fama, hogy "erdekes a felfogasod, hogy jatekokban gondolkodsz." LOL
Meseld mar el tudor ur, hogy egy ilyen tipusu VGA szamolasi feladatait jelenleg a jatekon es a videok hardveres gyorsitasan kivul mire hasznalsz ? Elmondom semmire, na de te tuti. Es pont te magad valaszoltad meg a valosagot, bizony baratom a "egy õskövület 1 magos amd-vel is fut a krájzisz".<#eplus2>
Meghozza nem is rosszul egy olyan jateknal ami ket magra van optimalizalva.
Csak hogy tisztaban legyel a 1600x1200as high quality felbontasnal milyen FPS-t kapsz egy olyan processzornal ami egy x2 6000+ processzorral versenyez teljesitmenyben es egy szimpla egy magos 4000+nal. Ugyebar ez ha a teljesitmenykulonbseget nezzuk olyan 33% kulonbseg a szamozasbol adodoan. Mekkora elteres is mutatnak a grafikonok ? 18 FPS vs 26 FPS ? Es a difi tovabb csokken ha mondjuk 2700-2800MHzre huzza a single core-s procijat, ami mondjuk akkor megfelel pl egy 5200-5600+0s processzornak. Vajon mekkora lenne akkor a kulonbseg 2 FPS ? <#hehe> Arrol nem beszelve hogy a monitorja miatt 1280as a max felbontas amit elerhet, ott meg siman fog high qualityben jatszani 40-50 FPS-el.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Hecker007
#23438
s3-triotól felfele láttam kártyát, neked meg szerintem a sávszélekrõl nincs fogalmad, mert mindíg csak az órajelekkel jösz...

Nortu
#23437
Most mit vársz, dobjak egy hátast vagy mi? Ez a teszt egy a több száz közül valahonnan. Gondolod én nem néztem egy jó csokorra való tesztet? Szerinted csak írkálok ide és nem nézek körül máshol? Azért mert bátorkodtam kérdezni valamit, még nem azt jelenti, hogy tök hülye vagyok a témához. Amiben tényleg köd volt az az, hogy érezhetõ gyorsulást hozna-e egy 8600GTS/9600GT a jelenlegi konfigom esetén. Innen indult mindenféle anyázás meg okoskodás. Egyébként mibõl gondolod, hogy engem egyáltalán érdekel egy Crysis szintû játék? Ja, én nem szoktam tuningolni a VGA-m, úgyhogy ez a téma zsákutca.
Megyek aludni, úgyhogy ráértek majd holnap szídni.

Enterprise 128K Forever!

gurubefree
#23436
Nvidia <#hehe>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#23435
És hogy ha "ennyire benne vagy" a játékiparban, tudhatnád hogy egyes hardvergyártók igen is képesek nyomást gyakorolni rá ha érdeke úgy kívánja. Felteszem hallottál már pl. az nvidia névrõl... <#whatever>

Saor Alba

gurubefree
#23434
Honnan veszed azt hogy az ar teljesitmeny aranya jobb a 9600GT-nek mint akar melyik VGA-nak.
Ne kezdjuk el ujra jo. Ide jossz tanacsot kerni ... azt a nagy vita utan mindent tudsz.

Akkor hogy tudd : ( Nem CRYSIS-ban kell gondolkodni ha VGA-t akar venni az ember )



http://www.overclock3d.net/gfx/articles/2007/11/15002611741l.jpg

A HD38xx nagyon is jo ar/tel. arannyal rendelkezik mert sokkal tobbet ki lehet belolle hozni mint azt papiron tud. Milyen tunning base a 9600GT ??

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#23433
Ez az miért is nem maradt mindenki az 1 magos prockónál meg a DDR-ramnál??? Mert nem voltál itt hogy megmagyarázd, tök felesleges költeni az újabb technológiára. Hisz egy õskövület 1 magos amd-vel is fut a krájzisz. <#hehe> <#hehe> <#hehe>

Egyébként elég játékcentrikus a felfogásod, bár való igaz, a többség játszik és nem videoszerkeszt (bár én úgy gondolom aki csak játék céljából használ pc-t vegyen inkább konzolt).

Saor Alba

Solten
#23432
"Talán azért nem ajánl senki 38**-et, mert ár-teljesítmény aránya (jelenleg) jobb a 9600GT-nek."

Na látod, errõl beszélek... <#vigyor> <#vigyor> <#vigyor>

Saor Alba

Nortu
#23431
Csoda történt. Soltész úr végre megemésztette, hogy 9600GT-t veszek, kétmagos procit meg (egyelõre) nem. Ezért érdemes volt fennmaradni!
Nem gyanús, hogy kb. fél év múlva már lecserélem az alaplap-proci-memória triót?
Talán azért nem ajánl senki 38**-et, mert ár-teljesítmény aránya (jelenleg) jobb a 9600GT-nek.
A "hisztigép" kategóriában azért lehet hogy megelõznél.
Szerintem.

Enterprise 128K Forever!

gurubefree
#23430
Akkor elnezest ..... csak nem lattam semmit arrol hogy masnak szolna.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

[Jakuza]
#23429
Azt is leirtam par hozzaszolasban lejjebb, mint alternativa, ha visszaolvasol meg is talalod.

A masodik resze pedig a hozzaszolasomnak, nem neked szolt ha visszaolvasol kicsit, mert nem akartam 3 hozzaszolast irni.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

[Jakuza]
#23428
Tevedsz nem irnak, ott a jatekfelhozatal szemezzel veluk, meg a Q4ben sincsenek.
Csak hogy tisztaban legyel a jatekfejlesztes folyamataval.
A huzonevek nem egy honap alatt keszulnek el, a legtobb 1-2 de akar 3 vagy tobb evnyi fejlesztest igenyel. Nem egy jatekot atirnak, mert mar a kezdeti motor tul elavult es tovabbi eves fejlesztest hoz maga utan.
A kiadott harware komponensek elavulnak ugy, hogy a jatekok ki sem hasznaljak a benne rejlo kepessegeket. Itt van pl a DX 10 vagy a 10.1-es VGA-k amik tamogatjak, illetve tamogatnak, ha egyaltalan lenne ilyen jatek megfelelo szamban, de nincs es a VGA-k meg szepen kiesnek a pixisbol elavulnak, ugy, hogy megcsak nem is jatszottal olyan jatekkal amit elmeletileg tamogatnanak.
Ugyan ez a helyzet a 64bites ill tobb magot tamogato jatekoknal. 3 ev nem volt eleg arra, hogy ez megvaltozzon.
Mikozben a harwarekeszitok, probaljak elerni azt, hogy minnel nagyobb bevetelt generaljanak a gyorsabb kiadasaikkal, vagy technologiavaltasukkal, aminek a tobbsege nem is hozz lenyeges tobbletet.
Szamtalanszor bebizonyosodott hardvarekomponenseknel, mikozben mindenaron beakartak az ellenkezojet bizonyitani. Ez a modi a kozeljovoben sem fog megvaltozni, akarhogy is szeretned es akarod magadnak bemagyarazni. Mert a fo szempont az nem te vagy, hanem a minnel nagyobb nyereseg a milliardokat termelo cegeknel, akik mashogy nem tudnanak tovabbi nyereseget kicsikarni egy adott idointervallumban.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

gurubefree
#23427
Ott a pont <#worship>

Csak annyit ... 4-5 havonta cserlem az alaplapot , ha tudom a CPU meg a VGA-t is.
Es meg mielott akarki is megcinkelne hogy mennyi a zse ..... arra csak annyit okosan kell a hasznalt dolgokbol elegendo penzt csinalni.
En inkabb koltok keveset 1/2 evente mint egy vagyont 2 evente.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#23426
De azt hiszem Maszka említette.. .) 38**-at már nem is ajánl értelmes ember mert mindenki a 96GT-tõl sz@rja össze magát... 😊)

Saor Alba

Solten
#23425
Lapja támogatja az AMD64 X2 4800+ -t, kemény 14 kiló.

Saor Alba

gurubefree
#23424
Akkor en is pontositok ....

1. Senki nem beszelt itt GTS 640MB megvasarlasarol !!! Csak hasonlitasi alaprol.
Es addig amig megveszi a 9600GT X Ft-ert addig megveheti olcsobban az ATI HD3850-et ...... csak errol senki nem beszel.
En arra akartam ramutatni hogy mar han....ger kelto nehany ember nVidia favorizalasa.
Nem vagyok elfogult hasznaltam mar sok fajta kartyat ... es ez nem a penzrol szol.

A masik az , hogy lehetne korultekintobben is olvasni a hsz.-et es nem kiforgatni az ember gondolatait.

Koszi

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#23423
Épp ezért írtam ennek a hisztigépnek:
- ne dobja ki a pénzt a 8600GTS-re mert egy sz@r
- ha vesz 9600GT vegyen mellé valami erõsebb processzort;
- ha nem vesz processzort, és késõbb fejleszt, addigra a 9600 GT elavult lesz. Nem kell 8 hónap, szvsz bõ fél év és 2 magra optimalizált játékokat írkálnak. Vagy ugranak egyet és 4 magra. Tehát megint kidobta a kesst, mert az õskövület technikához vett egy új generációs kártyát.

Ennyit errõl, aztán Nortu elvtárs csináljon magával amit akar <#vigyor>

Saor Alba