Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NeoMaN
#24073
Semmit ne vegyél. Procitól nem gyorsul, 8800GT és társai meg alig gyorsabbak 15%-al ennél...

Bartn73
#24072
Sziasztok lenne 1 kérdésem lehet nem ide tartozik de azért megpróbálom Naszóval kb 2hete vettem 9600gt-t nemvagyok vele megelégedve Gyakran olvasom itt a fórumba hogy ez a proceszor kihajtja-e vagy nem és nekem van egy E6400-as procim 2600mhzre húzva(többre nemmegy nemvagyok egy tuning bajnok,és a gigabyte gyári progijával szórakozok csak)Nemtudom hogy ez elég e a vidkarinak? És gondolkodok új procin(E6750,E6850,E8200,E8400)És hogyha tényleg vennék akkor látványos javulás lenne?Azon agyalok hogy ugyebár az E6750 2.6ghz-s alapbol tehát arra simán dobnák+5-600mhzt és böven 3000fölött lenne és az má elég jó lenne Vagy azzal érek többet ha a vidkarit cserélem le?(8800gt-gts-gtx,9800gtx)Akkor röviden szerintetek vidkarit vagy procit vegyek?Köszi ha tudtok segitteni

DarkSector
#24071
Idiótázni nem kellett volna, és utána anyázás nem lett volna, de hagyjuk.
Meg különbenis a módik úgylátszik itt pofára mennek.Úgyhogy kár firtatni.
Téma lezárva..

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Mike at home
#24069
hehe, én a 9600GT helyett vettem egy JG G36C-t 😄

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Nortu
#24068
Azt írtam összefüggHET a korral, persze hogy nem feltétlenül.

Enterprise 128K Forever!

DarkSector
#24067
Nanáhogynem...
4 éve van kb pc-m. Azelõtt konzol terror volt.
C64-en is szarrá játszottam magam. USAGI rulez!!!!!!!!<#vigyor3>
Jah C64 emulátor természetessen megvan, 8800GTS aránylag jól küldi csak néha szaggat.<#hawaii>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Hecker007
#24066
van olyan aki ismeri a C64-et pl 😊, nekünk volt otthon is, meg a suliban is volt szakkör amikor azon kellett rajzolni meg ilyenek, az elsõ gépem meg 286 volt, úgyhogy nem feltétlen függ össze a korral az ismeret hiánya, van akit nem is érdekel hogy akkor mivolt, igazából szinte már mindegy is úgyis újul mindíg a technika...

Solten
#24065
<#unalmas>

Saor Alba

#24064
Savage 2000 elszabásáig nem is volt olyan rossz az S3. Most már csak vegetálnak.

Egy vitához mindíg két hüle fél szükségeltetik. Utána meg mindenki nyamoghat rajta, hogy kinek volt igaza. Ilyen esetben vagy mindkét félnek vagy egyiknek sem, és kellõképpen makacsok, hogy egyik fél se lássa be.

DarkSector
#24063
Jó akkor nézd vissza!!!!!!!!!!!!!!!!
A legelsõ hozzászólásom ez volt: #24018-as volt a legelsõ hozzászólásom.
Mindjárt a KÖVETKEZÕ hozzászólás, ami állítólag a többiek, vagy ti szerintetek nem volt sértõ.
Na akkor beszélhetünk arról hogy ki-kivel személyeskedett elõször és kinek milyen a szókincse.

Én meg nem vágom, terád semmilyen személyesset nem mondtam, úgyhogy nincs értelme idegeskedned.
Ponthogy én voltam ideges a többiek miatt és azért válaszoltam azt amit, de személyeskedés nem volt benne.
És a lámaság sem neked ment, ez az a mondatból érezhetõ is.
Ha viszont ezzel megsértettelek volna akkor sorry, de a többieket nem tudom sajnálni.
Jah és nekem meg az volt idegesítõ, hogy miképpen függ össze az életkor azzal, hogy mit ismerek a videókártya márkák közül.
Én meg ezt vettem lekezelésnek, de valszeg akkor félreértelmezhettem.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Barny
#24062
Devan olyan.nekem meg most is van egy olyanom!
S3 Trio 64 3D 1MB@2MB

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

#24061
gyanithatóan nem volt s3 1mb kártyája, amin még volt 2 üres hely a memóriáknak........
s3 egy elég régi márka, dos idõkben azzal fõztünk........

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

#24060
hát a COD2 már nem fog élvezhetõen futni, talán ennyi pénzért nézz egy 6600 GT (GeForce), de sajnos a proci és a ram is behatárolja kérdést.
hasonló gépbe most tettem 1gb ramot, az 512 helyett, máris élveztetõbb a helyzet, 9600 van videokártya néven.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

sz4bolcs
#24059
Szerintem annak a kártyának már csak eszmei értéke van.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Nortu
#24058
Elõször is hogy mersz leköcsögözni, te kis szarjankó? (bocs a többiektõl) Mi mást jelentene a "kis k..."? Vajon mi sértõ volt abban, hogy azt írtam valszeg fiatal lehetsz, ezért nem hallottál az S3-ról. Nem azt írtam, hogy: Vazze világ bunkója vagy, hogy nem ismered a márkanevet. Vagy tévedek? Igenis összefügghet a korral a mai számtech. ismeret. Ha pl. belegondolsz (tudsz olyat?), a mai tizenévesek, akik már PC-n és konzolokon nõttek/nõnek fel nem is tudhatják milyenek voltak a 80-as évek, mikor a Spectrum, C64, Amiga volt elterjedve, többen közülük nem is ismerik ezen gépeket. Ez nem szégyen, ettõl nem lesz senki kevesebb. Viszont nálad "barátom" úgy látszik messze nem errõl van szó, hanem arról hogy egyszerûen csak sötét vagy. Ezt tökéletesen alátámasztottad a hozzászólásaiddal és a felhasználói neved is ezt bizonyítja. Az i-re a pontot végül a gyõzikével tetted fel, végérvényesen besorolva magad egy bizonyos értelmi szintre.

Enterprise 128K Forever!

DarkSector
#24057
De én minek kérdezzem ha nem érdekel...csak csodálkoztam hogy ilyen is létezik.
Én nem vagyok rá kiváncsi, csak nem szeretem ha cseszegetnek.
Fõleg a semmiért.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#24056
"... dõljek már a kardomba, hogy ekkora köcsög valaki, hogy egy videókártya márkáról nem hallottam.
Istenem, ez nem alaptantárgy az iskolákba bazzeg, senem gyõzike hogy a világon mindenkinek ismernie kell."

Nem kell. De.
Ez itt egy HARDWARE fórum. A mondás meg úgy tartja, hogy nem az a hülye aki nem tudja, hanem aki NEM kérdezi meg 😊

Ellenben kijafranc az a Gõzeke?

mrzoltan
#24055
ezt
Néztem én.
Solten
#24054

Saor Alba

Solten
#24053
<#fejvakaras> COD2-t anno X1300Pro-n nyomattam, szépen vitte...

Saor Alba

mrzoltan
#24052
Hali! Fontos 9600 Pro vga(AGP)-set tudnák venni 6-7-8k-ért.Mennyire futnak a játékok nem az crysis érdekel,han me cod2,nfs ,stb
És megéri-e a plusz a FX5200 helyett ami 3 k.

THX
2GHZ celeroncs és 768 ram mellé.
300W wlég neki nem ?
Mercury.
Nem beszólást leszólást kérek nem config váltást nyárvégén lesz,hane mnorméális választ.
THX
Zole
Solten
#24051
Kicsit túlreagáltad a dolgot, senki nem akart kioktatni és megbántani, az S3 évek óta létezik, és ha akkora nálad a sötétség hogy még ennyit se tudsz, legalább bunkó ne légy.

Have a f*ck day.

Saor Alba

reaper4
#24050
megértem, h ideges vagy, de ha nem látod értemét a vitának akkor miért folytatod? tök felesleges szvsz. csak magadat b@szod fel és más fórumozókat idegesíted a sok nem témához szóló hsz-el.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

DarkSector
#24049
ugylátszik csak igy értik meg.
Pont hogy õk azok akik idejönnek, azt azt hiszik, hogy õk szarták a világot, és hogy mindenrõr mindent mindenkinél jobban tudnak.
Azt sorba mondják nekem hogy dõljek már a kardomba, hogy ekkora köcsög valaki, hogy egy videókártya márkáról nem hallottam.
Istenem, ez nem alaptantárgy az iskolákba bazzeg, senem gyõzike hogy a világon mindenkinek ismernie kell.

Nekik nagy a mellényük nem nekem.
jah és ha visszaolvasná, akkor tudhatnád, hamár belemártod magad ebbe.
Szép napot mindenkinek.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Solten
#24048
Ez egy agytalan... <#hehe>

Saor Alba

reaper4
#24047
nem vennél már vissza? folyamatosan személyeskedsz, meg parasztkodsz. ha gyenge a szókincsed ahhoz, h leépíts vkit normálisan aki idegesít, akkor sajnállak.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

DarkSector
#24046
Jah te aztán okos vagy, biztos a láma volt a jeled az oviban azt azóta ez alkotja a szókincsedet.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#24045
A pontok nem helyettesítenek semmit.
Majd ha én pontokkal akarom helyettesíteni mondjuk a geciszájút akkor valahogy így nézne ki:
"ge....jú"
Nem kell beleképzelni semmit...

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

reaper4
#24044
régebben meg tudták oldani,h ramot bõvíts ugye... szal ez csak rajtuk múlna.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

reaper4
#24043
és ez így van 😊 szép megfogalmazás 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Barny
#24042
<#lama><#banplz><#lama><#violent><#gun><#ejnye1><#mf2><#banplz><#lama>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

ates84
#24041
<#lama>

rossz stílusú primitív (fórumozó) vagy

davidka003
#24040
"Kis k...."

Ha úgy vesszük akkor ez sértõ, mivel kis köcsög lenne a pontok helyén.
Vagy talán mást jelent?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

DarkSector
#24039
Neked kuss.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#24038
Jah amit én irtam abban sem volt semmi sértõ...te<#lama>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

davidka003
#24037
Nem lehet, mert pl. az ATI-nál is minden GPU teljesen más nagyságú, felépítésû. 2600 XT-be is hiába raknál bele egy HD 3870 GPU-t az nem mûködne. Teljesen más a NYÁK felépítése. Más GPU-hoz más BIOS is kellene amit te otthon nem tudnál megcsinálni.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Barny
#24036
Deha szerintem procihoz megtudjaak oldani akkor ehez is lehetne.
Csak egy szabvanyhoz tartanak magukat es kesz

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

davidka003
#24035
Hülyeség. Más GPU-hoz átkéne tervezni a NYÁK-ot.
Más feszültség szabályzó áramkörök kellenének, más ellenállás meg egyéb ilyen dolgok.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Barny
#24034
Jo lenne ha valamelyik gyarto olyan garfikuskartyakat csinalna,hogy kulon lenne benne cserelheto GPU foglalat ramokkal egyutt.Mint az alaplapokon a proci csere...
Mennyivel olcsobb lenne egy uj kartya...csak eccer kellene megvenni a NYAAKOT...Vagy ez hulyeseg?

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

davidka003
#24033
Nem hiszem. Az van benne amit beleraknak.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#24032
Elméletben igen. Gyakorlatban nem. Fõleg nem itt a balkánon.

q6600, 4870x2, 8gb ddr2, asus p5b deluxe, meg ilyenek

#24031
videokártya ^^

q6600, 4870x2, 8gb ddr2, asus p5b deluxe, meg ilyenek

ates84
#24030
<#lama>

Barny
#24029
Ebbe lehet venni GPU-kat?

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

davidka003
#24028

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#24027
Te vagy a láma. Semmi sértõ nem volt abban amit Nortu írt.
Hülye vagy, ha ilyen kis dolgon megsértõdsz. Most kiderült rólad, hogy tényleg egy 5 éves szintjén lehetsz.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Barny
#24026


Ez meg mi?

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

DarkSector
#24025
Kis k... szerinted ha valakinek monnyuk 4-5 éve van PC-je az mennyire függ össze azzal hogy hány éves.....???????????????????
LOL
A sok láma.....erre mást már nem tudok mondani.....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#24024
Anyád meg te a <#idiota>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Nortu
#24023
Akkor te nagyon fiatalkorú lehetsz, ha nem is hallottál ilyen márkáról... (S3 Trio, S3 Virge, S3 Savage 3D, S3 Savage 4, S3 Savage 2000, majd ezek a DeltaChrome csodák... így sem rémlik?)
Egyébként a Savage 2000 után (Diamond Viper II) soha a büdös életben nem vennék többet S3-as kártyát! <#levele>

Enterprise 128K Forever!