Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Saor Alba
Mert ilyen márkáról még nem is hallottam.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer
Saor Alba
Proc: AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2 BOX: 12.108Ft
RAM: GOODRAM 2048Mb DDR2 800Mhz KIT CL5: 8.880Ft
Vidikártya: GALAXY GF8600GE 256MB DDR3 OverClocked 1.0ns PCIE: 18.359Ft
Pixmanián meg 24k a 3850 (256M😎
Saor Alba
Szerintem marad ez a konfig, amit kitaláltam. Egyenlõre én sem találtam jobbat.
Ha nem döntesz másképpen, akkor 8600 GE karit vegyél, ne GT-t!
Amúgy egyik haveromnak ugyanilyen alaplapja van (MSI) - annyi gond volt vele, hogy bios-t kellett frissíteni különben a 2 magos procit nem ismerte fel. De ez nem mostanában volt, azóta már valószínû a frissebb bios-szal adják.
Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM
Alaplapból meg Asus, Gigabyte, Abit, MSI...
Speciel a Giga nagyon sok helyen kapható és nem drága
pl. Gigabyte GA-MA78Gm-S2H
Prociból meg inkább 5000+ BE + egy jó cooler mert azt nem adnak hozzá. És így is spórolsz kb. 5-6 ezer Ft-ot.
Proci (simán húzható 3 ghz-re feszültség emelés nélkül)
CPU cooler
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
A 8600Gt az tuti, csak az a kérdés, hogy melyik gyártótól vegyem.
Az csak egy dolog, hogy kevés a pénz, de ezt a szar nehogy megvedd.
Inkább akkor már 8600 GT 256 MB.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata a Gainward kártyákkal kapcsolatban.
Én egy Gainward GF8600GT 1024MB DDR3 PCI-E -t néztem ki. Ismeri valaki?
AMD Athlon 64 X2 6000+
Pioner DVR-111
KingMax 2x1GB 800Mhz
250 Samsung winchester
Ehez a géphez a kövekezö alaplapok jönnek számításba:
MSI P6NSLI-FI
Gigabyte GA-EP35 DS3R
Videkártyák pedig:
MSI Radeon HD 3870 OC 512MB
MSI Geforce 8800GTS OC 512MB
TapaszTALTOKAT AZ EGYES GYÁRTOKKAL KAPCSOLTAN HA VAN KÉRLEK ÍRJÁTOK LE ÉS TI AZ ALAPLAP ÉS A VGA KÁRTYÁK KÖZÜL MELYIKET VENNÉTEK?
vÁLASZOTOKAT ELÖRE IS KÖSZÖNÖM
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
Sirassuk meg együtt a g80 GTS em <#rinya>#rinya><#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
Lelett cserélve tegnap 8800 GTre. A galaxy hütõ jobban adja mint ahogy a tesztben sezrepelt, lehet szart kaptak, de nekem 43 fok alapon a vga, és 57 fokos max terhelés alatt. 61 fokos hosszu játék után. Sztem nagyon szép cuccról van szó.
De az isten bassza meg hogy egy 96Ks kártyát cserélek le egy 35k sra<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
A lényeg csak annyi hogy egyétek vegyétek mert a galaxynak ez a terméke igencsak jóra sikeredett..
Prohardveresek meg hülyeék, jumper nincs rajta alapfesz, ha ráteszed 1-2 es állásra akkor 1,2V; ha pedig 2-3 állásra akkor 1,3V... tuning 😉
Er revoir! 😄
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Vettem egy Asus F3N-Ap107 es laptopot!
Turion64 X2 2,0GHz
2x1GB
15,4" WXGA CS
160GB 5400 SATA
ATI X1250 int.
Ezek a fõbb paraméterek. Ez a videókártya mire lesz elég? Kb. milyen játékokat fog elbírni? Egyébként akciósan vettem 149.000-ért! Megérte! Thx!!!
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Minden rendben mûködik.
ezt vedd
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
http://goo.gl/gd6Zi5
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Miért van az, hogy játék közben az egér mozgását a monitoron a "nyíl" csak lassan követi? Alap esetben rendben mozog, de még a 7vonders-nél is, ami egy kis 20 MB-os játék, ilyen lassú.
Nah, megérkezett a vadonás új Sapphire Radeon HD2600XT vidkarim, és ezzel kapcs tennék fel 2 kérdést. Az egyik:
GPU-Z-ben megnéztem a CPU dióda hõmérsékletét, 51 °C, ez normális érték?
A másik meg: Alatta van hogy FAN speed: 18-25 % között ugrál. Akkor ez olyan venti a vidkarin, ami a hõmérséklet emelkedésre emeli a fordulatszámot?
Elõre is köszi a válaszokat 😄
(on)
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
A Sima PCI-E 1.0-ás lapokba rakott PCI-E 2.0-át támogató VGA-ba meg kell.
Ennyi.
PCI-E 2.0 az csak annyival jobb, hogy 150W-ot tud leadni. Most még semmivel sem gyorsabb.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Én ilyen alaplapot nem ismerek. A csatlakozó az PCI-E 16.
Az hogy PCI-E 2.0 az, szerintem azt jelenti, hogy a tápról egy ún. 6-os pin kábellal áramot kell adni a vga kártyának.
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

