Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24123
bocsi nem ide tartozik de nem bírtam megállni😄
Minek neked 6 giga ram?😄
DarkSector
#24122
Akkor a tiédnél mindenképpen gyengébbet.<#vigyor1>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#24121
Köszi mindenkinek, de nem az én gépem! Mivel ma kell és sürgõs és most azonnal<#csodalk> mert a fõnököm kicsi fiának lesz<#violent>azt hiszem nyakamba veszem a várost és elmegyek veszek amit kapok ezek közül. majd munkaidõ vége elõtt visszaérek egy kicsivel. Oszt jónapot!
Köszi mégegyszer a javallatokat!

A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....

broman191
#24120

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

DarkSector
#24119
huh bakker elgépeltem mégiscsak 512-es.
Úgyhogy ha nem akadály hogy DX 9-es, akkor faxa vétel szerintem!!!!!!

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#24118
Parancsolj néztem még egy kártyát, ami szerintem ki...ott jó és nekem ezelõtt ilyenem volt.
7900GS

Annyi a hátránya, hogy nem dx9-es és 256MB ram van rajta asszem.
Viszont a configoddal nem hinném, hogy nagy jelentõsége lenne dx10 vagy 512MB illetve a felett venni, mert úgy sem látnál akkora különbséget.

De te döntsd el.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#24117
Shappire Ati Radeon HD3650 512MB DDR3

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

davidka003
#24116
HD 3650-et vegyél. Bõven elég ahhoz a géphez.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#24115
Sziasztok!
A segítségeteket kérem!
AGP-s videokártyát keresek játékra az alábbi konfighoz olyan 30e értékhatárig:
P4P800 alaplap
3,2 GHz P4
2 GB ram
Enermax 420W táp

Mindegy, hogy nVidia vagy Ati a lényeg, hogy a mai játékok viszonylag jól fussanak rajta. DX10 sem létkérdés, ha jól vettem ki a kollégám szavaiból egy év múlva úgy is gépcsere.
Eddig egy Ati X950 volt benne, de leolvadt róla a hûtõborda<#guluszem1> és jobb létre szenedrült.
Egyenlõre egy 2600XT néztem, de nem igazán vagyok képben a témában. Elõre is köszi a segítséget.

A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....

Hecker007
#24114
teljesen megbízható az ipon, én az egész gépet ott vettem

#24113
Hi!

Lenne 1 kérdésem a 9800 GTX-en van 2 db 6 pines csatlakozó aminek segítségével ugye a plussz áramot adunk a kártyának most mindkét helyre be kell dugni vagy elég csak az egyikbe mert nekem a tápon csak 1 ilyen dugó van?
[HUN]FaTaL
#24112
Az valami fos bolt lehet ahol ugyanannyi, a 256osnak olcsóbbnak kéne lennie, általában 2k huf a különbség, annyit pedig nem ér. De ha ugyanannyi akkor oks😊

http://goo.gl/gd6Zi5

JaSoN HuNTeR
#24111
512 úgyan annyiba kerül és én megvettem azt 😉

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#24110
A GT200 mindenképpen egyetlen grafikus processzort fog használni, és 512 bites memóriavezérlõvel lesz ellátva....ITT!!
Na végre hogy a 256-ot elfelejtik...<#eljen><#eljen><#eljen><#taps>

#24109
ipon megbizhato bolt sztetek?
#24108
köszönöm

[HUN]FaTaL
#24107
HD2600XT 17,5k a 256os az iponban. 512esnek nincs értelme. HD3650nek AGPben szintén nincs értelme mert 22-23k között mocorog és semmivel sem gyorsabb. Tud DX10.1-et de azt agps configban úgysem fogod használni.

http://goo.gl/gd6Zi5

MaSzKa
#24106
agps nem érdemes

HD3650 AGP vagy HD2600XT AGP 20eFt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#24105
Kérdezném a hozzáértõket, hogy milyen AGP-s kártyát érdemes venni kb. 20.e-ért 9600XT helyett? Elõre is kössz.

MaSzKa
#24104
Galaxy 8800GT 512MB DDR3 HDTV/2DVI


mert olcsobb

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#24103
eVGA 8800GT 512MB 600Mhz DDR3 DVI PCIe

vagy

Galaxy 8800GT 512MB DDR3 HDTV/2DVI

kari a jobb????

galaxy 32000 eVGA pedig 37000 HUF!
mrzoltan
#24102
THX maszka.amúgy megy egy pm.
MaSzKa
#24101

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

DarkSector
#24100
gondolom.....Black box. Mert az engem is érdekelne.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

mrzoltan
#24099
Bocs hogy ilyen <#lama> kérdést teszek fel😄e elmagyarázná vki mi az a Balck Box?
THX
#24098
<#smile>

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

MaSzKa
#24097
saxmania és ph-s ár

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#24096
Ha Maszka árakat írogat, akkor több mint valószínû... <#hehe>

Saor Alba

#24095
De már ez sem rossz nem vettem kötözködésnek de ez az ár nem PH-s inkább?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#24094
Bocs hogy még kötözködök, konkrétan nem válaszoltál mert 30500Ft-ért sem látok kártyát.. 😊

Saor Alba

#24093
Hát nem az volt a konkrét kérdés, végülis egyre válaszoltam XD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#24092
<#vigyor5> Nem látok Ultimate-t...

Saor Alba

#24091
De pisz 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#24090
<#eljen> Hol is..? 😊

Saor Alba

ates84
#24089
<#eljen><#eljen><#eljen>

Barny
#24088
ez szntem semmi..xd<#eplus2>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

MaSzKa
#24087
HIS HD 3870 X2 1 GB DDR3 64.990 Ft
ez is durva

best buy 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#24086
SAPPHIRE HD3850 256MB Full PCIE

27600Ft és mivel Full jár hozzá a Black Box is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#24085
ár: 15.563 Ft

SAPPHIRE HD3650 256MB GDDR3 DDVI/TV PCIE

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#24084
Gainward BLISS GeForce 9600GT 512MB PCIe

ez se rossz 29700Ft-ért


_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#24083
GIGA BYTE GeForce 9600 GT - 1 GB DDR3 - PCI-Express 2.0
ez meg 50eFt


_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#24082
ugyanitt a PNY GeForce 9600GT - 512 MB - PCI-Express 2.0 35eFt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#24081
ezen bezarok


SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD3870 Ultimate - 512 MB DDR4 - PCI-Express 2.0 33800Ft

SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD3870 512 MB PCI-Express 2.0 30500Ft


BEST BUY VGA

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Bartn73
#24080
Hát ja lehet hogy xp lenne a jobb megoldás,de én valahogy megszerettem a vistát😊 az sp1 is fennvan szal semmiképp nemváltok vissza Majd ma megyek számtech boltba és valamit biztos hogy cserélek vidkarit vagy procit

Sly06
#24079
nekem ugyan ez volt, visza löktem az xp-t az sp3-al és sokkal jobb lett a videó kártya teljesítménye, bár ez csak egy en7950gt.. tervezem lecserélni egy Zotac 9600gt-re..

#24078
Hi!

A FFOW-ot én is végignyomtam. Nekem is 9600GT-m van, de nálam egy cseppet sem szaggatott be. Igaz én xp alatt nyomtam.

#24075 Szerintem nyugodtan vedd meg.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

Bartn73
#24077
Nehogymá😊 Sztem nálam a vista a gond de nemváltok visza xp-re jobb a vidkarira fogni a lassulást Egypár játékba viszont jól mükszik a 9600gt az Assasin Creedbe pl minden maxon van 1400*900 döccenésmentes Szal senki kedvét nemakarom elvenni ez csak az én nem mérvadó véleményem volt😊

Hecker007
#24076
e6750-es semmikép, E8400-as jobb és 4.0GHz-ig simán lehet is húzni, még a gyári hûtõvel is, hogy lenne-e gyorsulás az jó kérdés, én ah64-rõl váltottam, vidkari maradt ugyanaz, és sokkal jobban megy minden...

Marci0115
#24075
ajj én holnapra várom a 9600Gt-t, most jol elvetted a kedvem 😄

Bartn73
#24074
Köszi De valahogy többet vártam a 9600gt-töl Rengeteg tesztet elolvastam hogy mit is érné meg venni,hülyevoltam mert kb 5000rel lett volna drágább a 8800gt de aszittem hogy ez is jó lessz még vagy fél évig és má most se teccik Olyan jól hangzott hogy majdem ugyanaz a gyorsaság kevesebb pénzért (nagy kedvencem az Oblivion na ott se muzsikált jól,Frontlines: Fuel of War-nál kegyetlenül szaggatott lehet sokat akartam és nem birta+vistám van,)