Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
de tuningolt hd4850/70 van szép számmal
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
aki ilyet vett az a ph-n meg volt elégedve
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
én személy szerint azért nem vettem s1-et, mert egy nagyon otromba jószág, nemszép. de jól hût. meg olcsó is. csak úgy mint a chilla. end of story.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
itt az s1
és ha megkapod ennyiért ami kivan írva akkor légyszi küld 1 ábla csokit a címemre
privibe megadom
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
esküszöm viheted 6eFt-ért
vagy fizeted a postát
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
ha ennyi eszed van vedd meg drágábban
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
a láma meg te vagy, mert átlagos árról beszéltél, erre belinkeled nekem az árgépet... add már össze szépen az árakat, és oszd el annyival, ahányan vannak... csodák csodájára 5270 ft jön ki. ennyi az átlagos árakról.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
VenSysChip Arcticcool Accelero S1 Rev.2 3.570 Ft + áfa.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AC Accelero S1 Rev2 4500Ft
http://www.argep.hu/main.asp?suche=accelero+s1&x=0&y=0
elég láma vagy, mert te írtad az árgépet de meg se nézted az árát
a ph-n meg jobb utánajárással 4300Ft-ért is láttam 2 hete
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
könnyû a levegõbe beszélni...
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
4800Ft átlagosan
12cm-es PWM-es AC venti max 1700Ft
6500ft-ból simán ki kell kerülnie
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
A 4870essel jobban járok mint mondjuk egy gef GTX 260-280 all???
ez a legjobb megoldás
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Szerintetek hosszabb távra melyik kártya lenne az ideálisabb játékra??
1. ATI 4870
2. GeForce 9800GT
pro-kontra? márka?
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991