Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]FaTaL
#27126
õ videóramról beszélt, az 1GB felesleges, bõven elég az 512

http://goo.gl/gd6Zi5

#27125
mi? mit töltöget?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#27124
Hopp most nézem, az 1 giga ram kevés lesz. Én pont most tettem fel egy órája, hát még így is töltöget vinyóról 2 giga rammal is.

#27123
amúgy meg az új crysis (warhead)van amikor eléggé szakadt, azon a videókártyával tudok javítani, vagy több rammal?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#27122
Elég lesz az. Procit meg húzd utána, mert gyenguszka hozzá.

#27121
megéri a his 4850 1gb-sát venni 48ért? elég az 512 is nem?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

Tomsteel
#27120
klasszisokkal jobb a 4870x2 !

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

[HUN]FaTaL
#27119
4870 x2

http://goo.gl/gd6Zi5

bella11
#27118
Melyik a jobb kártya a 9800GX2 vagy a HD4870 X2?

bella11
#27117
csak azért írtam mert kiváncsi voltam a véleményetekre.
De kölönben elfut 800x600-as on

bella11
#27116
mer minek?

MaSzKa
#27115
sztem majd csinálj 1 hack-ot hogy 320x240-be fusson

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#27114
<#idiota>

Saor Alba

bella11
#27113
sziasztok szerintetek elfut a Via Chrome 9 HC IGP-n a crysis

Hecker007
#27112
az iceQ-n már nem kell hûtést cserélni, az már hût rendesen

MaSzKa
#27111
oc nemigen


de tuningolt hd4850/70 van szép számmal

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#27110
és ha his iceq hûtésû 4850et vennék arra is kéne másik hûtõ. az már csak jó az az iceq hûtés

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

norbi56
#27109
Igen GTX-eknél is gyorsabb a 4850 szóval egyértelmûen azt.

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

#27108
4850bõl nincs oc? msi szokott oc-ket csinálni de neki 4870és x2bõl van 4850nem csináltak 😞

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#27107
9800nál úgye a gtx jobb mint a gt nem? úgye mondtátok hogy gtx helyett inkább 4850et érdemes.akkor gondolom a gt helyett is nem?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#27106
hi. úgye a 4850rõl nem árt leszedni a gyári hütõt, de a hisnél az iceq-t nem kell nem?az már csk hût rendesen

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

BiG G
#27105
najó, 4870-re már indokolt, de 4850-re, ill. alatta szerintem elég a chilla is bõven.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

MaSzKa
#27104
ez a coolink-tól abban különbözik hogy 1 vagy 2db 12cm-es ventivel simán lehût 1 HD4870-est ha tuningolva van akkor is

aki ilyet vett az a ph-n meg volt elégedve

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#27103
Elég sokáig jó lesz az, a hûtése meg annyira nem gáz, mert lehet szabályozni. Viszont az E4400 procid már a 4850-höz is picit gyenge, nemhogy a 4870-hez. Még azt is el tudom képzelni hogy ezzel a CPU-val szinte ugyanúgy teljesítene a két kártya.

#27102
megéri most befektetni most pl. egy 4850? nem lesz gyenge hamar? mikorjönnek ki vmi új fajta karik. amúgy meg azért nem vennék 4870mert az 50rongy kb. de ha 4850re veszeke gy hütõt, meg egy ventit akk azért már közel járok a 4870hez

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

BiG G
#27101
háhhá, ph nemér 😛 onnan én is tudnék jóval olcsóbban mutatni chilla-t 😊 szerintem amugy felesleges ez az egész, mert akinek az s1 szimpi az azt veszi, akinek a chilla az meg azt.

én személy szerint azért nem vettem s1-et, mert egy nagyon otromba jószág, nemszép. de jól hût. meg olcsó is. csak úgy mint a chilla. end of story.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

MaSzKa
#27100
itt a cooler

itt az s1

és ha megkapod ennyiért ami kivan írva akkor légyszi küld 1 ábla csokit a címemre

privibe megadom

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

BiG G
#27099
merre laksz? 😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

MaSzKa
#27098
ha eljössz érte
esküszöm viheted 6eFt-ért
vagy fizeted a postát

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

BiG G
#27097
ne terelj, te beszéltél átlagos árakról, most megkaptad õket 😄 ehhez hozzáadsz még egy ac ventit és máris 7k-nál jár a cucc... vagy tudod mit? dobd nekem össze 6k-ból, amirõl beszéltél és holnap megveszem isten bizony 😄

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

MaSzKa
#27096
jól van akkor neked 5270Ft-ért adom 😄
ha ennyi eszed van vedd meg drágábban

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

BiG G
#27095
aha, és az elsõ link ki fia borjának árlistája? 😊

a láma meg te vagy, mert átlagos árról beszéltél, erre belinkeled nekem az árgépet... add már össze szépen az árakat, és oszd el annyival, ahányan vannak... csodák csodájára 5270 ft jön ki. ennyi az átlagos árakról.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

MaSzKa
#27094
4284Ft+990Ft=5274FT összesen

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#27093
Berico Hill WebShop - ArcticOOL /Spire - Ventillátorok ...
VenSysChip Arcticcool Accelero S1 Rev.2 3.570 Ft + áfa.

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#27092
AC PWM 12 990Ft http://spreadsheets.google.com/pub?key=phbP9dyVnmvCgQoykDs10Qw

AC Accelero S1 Rev2 4500Ft
http://www.argep.hu/main.asp?suche=accelero+s1&x=0&y=0

elég láma vagy, mert te írtad az árgépet de meg se nézted az árát

a ph-n meg jobb utánajárással 4300Ft-ért is láttam 2 hete

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#27091
Maszek tényleg kezd már el végre linkkel alátámasztani az érvelésed, mert nem mindenki dõl be a meséidnek 😉

Saor Alba

BiG G
#27090
átlagosan... a legolcsóbb helyen, talán... átlagosan minimum 5 ezer forint. nézd meg a depo.hu-n vagy az árgépen. szintén árgép szerint a pwm-es ac venti minimum 1700, de van ahol 2200. ez igy bárhogy számolom, minimum 7 ezer forint, hacsak nem a legolcsóbb árakat fogod ki az országban.

könnyû a levegõbe beszélni...

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

MaSzKa
#27089
micsoda?

4800Ft átlagosan

12cm-es PWM-es AC venti max 1700Ft

6500ft-ból simán ki kell kerülnie

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

BiG G
#27088
kizárt hogy kijöjjön 6 ezerbõl... tudjuk hogy jó megoldás, de ennyire ne túlozz. maga a borda 6 ezer ft, hozzá egy normális pwm-es 12 centis hûtõ még legalább ezeröt, de inkább 2 ezer.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Hecker007
#27087
gtx280 jobb, de nem jobb annyival mint amennyivel drágább, ráadásul egy ezeréves technológiára épül

MaSzKa
#27086
4870

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#27085
Még 1 kérdés!

A 4870essel jobban járok mint mondjuk egy gef GTX 260-280 all???
MaSzKa
#27084
ac acceleron s1 rev2 +12cm-es pwn-es ac venti összesen 6000ft

ez a legjobb megoldás

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#27083
Hi. 4870.

Saor Alba

#27082
Üdv mindenki!

Szerintetek hosszabb távra melyik kártya lenne az ideálisabb játékra??
1. ATI 4870
2. GeForce 9800GT

pro-kontra? márka?
BiG G
#27081
ChipLand-nél (7200ft) vagy Brekk nevû kollegától a prohardveren (6500ft).

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Dave00
#27080
És Coolink GFX Chilla ilyen hûtõt hol lehet kapni?😊

BiG G
#27079
bizony nem árt. elég sok fajta hûtõ van 4850-re, én személy szerint a Coolink GFX Chilla-t ajánlom, mások szerint az Arctic Cooling Accelero 1 (Rev2) a tökéletes egy 8 vagy 12 centis ventivel megtámogatva... egy biztos: a zalman vf700/vf900 kategória már kevés ezekre a kártyákra. mindenképpen valami nagy bordás, több hõcsöves megoldást kell keresni.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27078
mind1ik 4850 érdemes hütõt cserélni? egyik ismerõsnek is 2 hétig bírta a 4850. alapon 80fokos volt azt mondta

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

Csuhai G
#27077
A 4850 kb 20%-al erõsebb kártya, bár természetesen ez játéktól függ.

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"