Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#27176
naná, mondjuk ma reggel kb annyinak érzem magam XD

w77d
#27175
ki nem? XD

#27174
Ki ismeri az Assassins Creed-et?
BiG G
#27173
<#wow2>

pedig én azt hittem, hogy 77 éves vagy <#idiota>

(nem 😄)

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

w77d
#27172
egy idõsek vagyunk XD

BiG G
#27171
lassan 21, de ne ezzel terheljük a topikot 😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27170
Végre egy jófej ember vagy gyerek akivel el lehet beszélgetni rendesen!!!Hány éves vagy amúgy?
BiG G
#27169
még 1000mhz-en is elindulna, sõt annak a felén is, maximum "picit" szaggatna tõle a játék. szóval igen elindul, és menni is fog rajta szépen.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27168
persze nekem is kétmagos
#27167
Lenne még egy utolsó kérdésem:Van egy játék a minimum rendszerkövetelménye 2 magos 2600 MHz de nekem csak 2533 van.Ettõl a nagyon kis különbségektõl még elindulhat a játék?
BiG G
#27166
nincs mit, legyen szép napod 😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27165
Kössz a sok segítséget!!Királyok vagytok!!!Gergo és W77D
BiG G
#27164
általában igen. a gépeden egy ilyen videókarival azért elmennek a legújabb játékok is közepes grafikán minden gond nélkül, de egy 4850-el már maximumon is tudsz játszani, és igen kicsi az árbeli különbség.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27163
Ha egy játéknál megvan az ajánlott rendszerkövetelmény az azt jelenti hogy megy max grafikán?
w77d
#27162
azért minimumon szépen elfutkosnak...

#27161
A gépem:Intel C2D E7200 2.53 GHz,2 GB Ram (667MHz)És az elõbb említett videókari!!!Szerintetek az új játékokkal szemben milyen esélyem van?
BiG G
#27160
Nem rossz, de van jobb. Pl az ATi HD4850.

tmisi: 256+512mb, pluszminusz 10%

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27159
Szerintetek valamennyire megfelel játékhoz az Nvidia 9600 GT?512 MB.DirectX10.PCI-E.Mert sokan azt mondják hogy rossz!!
#27158
Attól függ hogy milyen az a 350W-os táp. Amúgy a 756 MB Ramot hogy hoztad össze? 😄

Zoli007
#27157
Nem.

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

#27156
Hi

Van egy Msi 7600gt 512mb ddr2-es APG-s videókártyám egy szintén MSI alaplapban amiben egy 2600+os amd proci van és egy 756 ddr ram. Az lenne a gondom hogy miért indul újra a gép amikor épp elindulna a játék, és miért nem fut rajta pl az NFS pro street amikor a crysis az meg fut és nem szaggat. Az gondot jelent hogy a táp 350Wattos és a videókártya dobozán ez a minimum érték?
BiG G
#27155
nézd meg ezt a grafikont: link. ezen látszik milyen arányban van a két kártya. ha gondolod számolj arányszámot, és vesd össze az árakkal, majd vedd meg azt, amelyik a számok alapján jobb vételnek bizonyul. 😊

(súgok: a 4850 lesz az.)

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

tomasz18
#27154
értem oks csak ahol néztem ott drágább a 4850 mint a 9800gtx+

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

BiG G
#27153
nem, teljesen független tõle. és lehet hogy jó a 9800gtx+ is, de ár/érték arányban a 4850 sokkal jobb. ha úgy tetszik, ugyanazért az árért több fps-t kapsz a játékokban.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

tomasz18
#27152
az is számít hogy intel procim van ahoz nem jobb az Nvidia?!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#27151
a vastagon szedés megszokás bocsi!
szal akkor 4850?nem jobb annál a 9800gtx+ mert olvastam egy angol oldalon hogy OC-s de szépen teljesít!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

BiG G
#27150
4850-et mert jó és olcsó – 35-38 ezer forintért megkapod. vagy 55-60 körül a 4870-et is, az sem rossz, de nem jobb annyival, mint amennyivel drágább.

ps: és nem kell vastagon szedni, anélkül is válaszolunk.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

tomasz18
#27149
Sziasztok nagy gondba vagyok...van egy 8600gts vidim(nagyon jól teljesít 1éves)és lecserélném;50.000forintom lenne rá.Játékra kellene!

8800gt,9800gtx,4850 vagy 4870

Melyiket lenne érdemes venni,és miért?!
Elõre is köszönöm!!!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

norbi56
#27148
én 1024 eddig😄 17-es Belinea TFT moncsin uj gép nemsoká lesz karácsonyra pedig 22-es valami😄

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

Barny
#27147
enis 1280x1024-ben tolom a jatekokat altalaban 2x-es vagy 4x-es AA mellett😄....
GTA 4 szntem menni fog maxon nekem...ugyhogy a kartyam meg elegendo mindenre.....😛

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

#27146
nekem régi monitorom van, és csak 1024-et bír 😄

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

BiG G
#27145
ez is igaz, de sajnos arra nem találtam ilyen jó összehasonlító táblázatot. én is 1280x1024-ben játszom, illetve ha meglesz a 22"-es wide-om, akkor már 1650x1050-ben 😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

[HUN]FaTaL
#27144
Ezekben a felbontásokban igen, de szerintem az emberek többsége 1280ban játszik, ahol közel sincs ekkora különbség (legalábbis szerintem). 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

BiG G
#27143


a 3870-nél majdnem 40%-al gyorsabb a 4850, de a 3870x2-nél kb 15-20%-al lassabb.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27142
DE a sima nincs a 4850 szintjén nem? és az x2? bár az drágább mint a 4850

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

Viktorr
#27141
Valószínû,hogy azért drágább,mert vagy nagyobb a memóriája,vagy OC-s ,azaz gyárilag megvan emelve az órajele!

#27140
nézem a sima 3870ek ilyen 25körül vannak és van egy asus meg egy msi ami meg 38,39 az miért van?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#27139
3870X2 JOBB mint a 4850?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#27138
valamilyen HD4850-re,de 60 ezer ft-éer már van HD4870 is
FlyHigh
#27137
Hellósztok!
Milyen kártyára lenne érdemes lecserélni a 8800GT-met, amivel jelentõs gyorsulást lehetne elérni? 40-50e forintot érne meg nekem max.

Thrash \'Till Death

[HUN]FaTaL
#27136
Ja tényleg, az aláírását nem figyeltem 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

bella11
#27135
ja ok

#27134
ahha szóval kevés a hely a vinyómon, hát 9 giga hely van rajta még. szóval ezért írják a játékokhoz, hogy pl 15gb hely kell(warhead). mert néztem mindig 15gb? hát a játék csak 6gigát foglal, azért kell a maradék 9 hogy ne szaggason meg ilyenek. de pont meg van a 9 és szakadt egy kicsit, áh kell vennem még 1 gb ramot a kártya mellé.pénzt ide nekem!

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

ates84
#27133
hát azért akad bazdet!
minimum 2 giga kell...

bella11
#27132
sziasztok az mér van hogy a crysis 1280*800on és 800*600on is ugyan úgy akad a ramom csak 896mb

#27131
Jaja azt értem de az 1GB rendszermemóriája bántja a szemem. Az a kevés.

SkylineGTR: Mit töltöget? Ergo keres a vinyón és meg-megakad, bár nem játszhatatlan.

BiG G
#27130
igenigen, csak késõ van már és amúgyse voltam soha jó humános, így a fogalmazásom néha hiányos 😄

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

[HUN]FaTaL
#27129
"a 4870 meg többe kerül mint amennyivel drágább."

Ezt gondolom úgy értetted, hogy többel drágább, mint, amennyivel gyorsabb 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

BiG G
#27128
4850-es 512mb-es kiadásban. az 1 gigás parasztvakítás, a 4870 meg többe kerül mint amennyivel drágább.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#27127
Melyiket érdemes venni amivel el lehet játszani egy jó darabig :
ATI 3870X2 1Gb 60e-tõl
4850 512Mb 35e-tõl
4850 1Gb 42e-tõl
4870 512Mb 52e-tõl

Asus P5KPL,Intel E5200,2x1Gb RAM,Nvidia 8800GT,Maxtor 40 IDE +250 SATA2,Pioneer 111D