Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
pedig én azt hittem, hogy 77 éves vagy <#idiota>#idiota>
(nem 😄)
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
tmisi: 256+512mb, pluszminusz 10%
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.
Van egy Msi 7600gt 512mb ddr2-es APG-s videókártyám egy szintén MSI alaplapban amiben egy 2600+os amd proci van és egy 756 ddr ram. Az lenne a gondom hogy miért indul újra a gép amikor épp elindulna a játék, és miért nem fut rajta pl az NFS pro street amikor a crysis az meg fut és nem szaggat. Az gondot jelent hogy a táp 350Wattos és a videókártya dobozán ez a minimum érték?
(súgok: a 4850 lesz az.)
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
szal akkor 4850?nem jobb annál a 9800gtx+ mert olvastam egy angol oldalon hogy OC-s de szépen teljesít!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
ps: és nem kell vastagon szedni, anélkül is válaszolunk.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
8800gt,9800gtx,4850 vagy 4870
Melyiket lenne érdemes venni,és miért?!
Elõre is köszönöm!!!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
GTA 4 szntem menni fog maxon nekem...ugyhogy a kartyam meg elegendo mindenre.....😛
Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
http://goo.gl/gd6Zi5
a 3870-nél majdnem 40%-al gyorsabb a 4850, de a 3870x2-nél kb 15-20%-al lassabb.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
Milyen kártyára lenne érdemes lecserélni a 8800GT-met, amivel jelentõs gyorsulást lehetne elérni? 40-50e forintot érne meg nekem max.
Thrash \'Till Death
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
SkylineGTR: Mit töltöget? Ergo keres a vinyón és meg-megakad, bár nem játszhatatlan.
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Ezt gondolom úgy értetted, hogy többel drágább, mint, amennyivel gyorsabb 😊
http://goo.gl/gd6Zi5
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
ATI 3870X2 1Gb 60e-tõl
4850 512Mb 35e-tõl
4850 1Gb 42e-tõl
4870 512Mb 52e-tõl
Asus P5KPL,Intel E5200,2x1Gb RAM,Nvidia 8800GT,Maxtor 40 IDE +250 SATA2,Pioneer 111D