Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#40038
Igen elég jó kártya a 970-es,még egy ideig biztos elég lesz.
Az új kártyák(Pascal) meg biztos horror árba lesznek.

Köszi!
#40037
Legtöbb helyen azt írják, hogy nyáron jön a Pascal. Érdemes lenne megvárni mindenképp.
SLI azért nem jó mert nem ritkán rosszul skálázódik a 2 GPU teljesítménye és nagyon sokszor bugokat okoz. Vannak olyan játékok amelyek rosszabbul futnak SLI-vel mint 1 kártyával. Bőven elevickélsz azzal a 970-nel még amíg kijön az új széria 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#40036
Köszi a választ!
Pascal?Nem is hallottam róla.Mikor jön?
Miért nem jó az SLI?
Utoljára szerkesztette: abrakabobby, 2016.03.31. 17:43:57
#40035
Alapvetően ajánlott egy teljesen ugyanolyan kártyát berakni mellé de ha valamilyen okból ez nem lehetséges akkor lehet más gyártótól is.
Ugyanakkor én biztos nem SLI-znék, inkább az amit te is említettél és 1 erős kártyát berakni. Ne cserélj 980Ti-re mostmár, várd meg a Pascal szériát.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#40034
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy most egy asus GTX 970 kártyám van,ha SLI-be akarom kötni akkor megint asus-t kell venni vagy lehet más gyártótól is(pl:Gigabyte)?
Egyáltalán megéri-e SLI-be kötni,vagy inkább érdemesebb a kettő árából egy GTX 980 Ti-t venni?
#40033
Csupán kíváncsiságból kérdezem... nemsokára eladó lesz a videókarim ami egy Gigabyte Geforce GTX 970 G1 Gaming kártya garancia van még rá ha jól tudom 4-5 hónap de a kártyát egyébként is Svájcban vettem. Postázni tudnám csak és 85K az ára. Valakit érdekelné?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Dante73
#40032
750 Ti lett a vége, (black edition, garanciás) meg vagyok elégedve. csendes, és gyors.
Köszi a segítséget!

http://www.freetvmaci.info/

broman191
#40031
A felső határon akár egy egészen modernnek tekinthető GTX 750 Ti 2 GB GDDR5 is elcsíphető, gyártótól és hűtéstől függetlenül, akár garisan is... 😊 Esetleg még a GTX 660, GTX 650 Ti Boost és HD 7850 is a buliban lehet, kizárólag 2 GB GDDR5-tel.
okosság/ Ezek általában pár ezressel a 26e Ft felett vannak, de néha beesnek a használt piacon jellemzően nem létező 26e Ft-os VGA kategóriába is./okosság
Alattuk 15-20e Ft között a HD 7770-ekben lehet még fantázia, 2 GB GDDR5-ös verzió előny, ha alig drágább, ugye a referencia modelleket 1 GB-tal árulták, abból van több. Igaz a HD7770 GPU nem túl erős, a mai játékok minimum gépigénye alatt van gyakran, de kevésbé bika GPU-t igénylő játékokál még partyban lehet, 2 GB GDDR5-ös kiadás főleg. Fogyasztás tekintetében egyik említett karitól sem kell félni, ha van egy épkézláb táp a gépben, de még egy pár ezer forintos 400W-os , akár 80+ bronze hatásfok alatti ipari hulladék is bőven megteszi.

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Dante73
#40030
Sziasztok!
Kis segítség kellene.
Több dolog közrejátszása folytán, kénytelen vagyok max 26000-ig nézni használtan egy videókártyát. Fogyasztás mellékes. Mit ajánlanátok?
(Spórolj még, és egyéb "okosságoktól" kérem kíméljük egymást..- <#worship> )

http://www.freetvmaci.info/

#40029
jaj de buta vagyok😄 csak az egyik PCI-E csatit csatlakoztattam! Köszönöm a választ életmentő volt!!!!! 😄
broman191
#40028
Mekkora tápod van? A gép indul vele vagy semmi? Mindegyik PCI-E áramellátó csatit csatlakoztattad?

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#40027
Sziasztok! Felépítettem életem első saját gépét, amihez érkezett egy Gigabyte R9 280x videokártya. Az összeszerelés után semmilyen életjelet nem ad magáról. Használtan vettem és az előtte lévő nap még használatba volt egy másik gépbe. A gép többi alkatrésze újonnan van és működnek, mert kipróbáltam a régi videokártyámmal. Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de ezek szerint ez már meghalt?
broman191
#40026
A memó sávszél jelentősége relatív, ugye más architektúrával dolgoznak a két oldalon, a GTX 960 különböző tesztek szerint általában jól leplezi a 128 bites memó buszát. Az R9 380 4 GB-os verziója szvsz kicsit túlárazott a 4 GB-os GTX 960-hoz képest, de egyébként ajánlott új vételként a kategóriájában mindkettő, tőled függ, hogy milyen játékokat játszanál a jövőben és azok melyik gyártó felé húznak jobban... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#40025
380X-et terveztem venni, innen indult a probléma. Végül úgy döntöttem, jobb lesz nekem a 960-as. Együtt tudok élni azzal a pár fps különbséggel.

R9-5950X/32GB/RTX3070, XBOX ONE S, Fanatec DD Pro, DS920+

#40024
Én hetek óta a GTX 960 és R9 380/380x között hezitáltam. Ma rendeltem egy MSI GTX 960 4GB OC-t. Bizonyos tesztekben a 380x jobb, de alig pár fps-el. Viszont az nVidia fogyasztása kedvezőbb. Eddig főként nVidia kártyáim voltak (5600XT,7600GS,9600GT, utána szünet X360... majd GTX460, az új gépben pedig R7 260X). Semmi probléma nem volt a korábbi GeForce-okkal, és mindegyik a "6-os" középkategóriás kártya volt a maga idejében. Ezek a kártyák 2-2,5 évig kiszolgáltak, bár a mostani R7 260X is lassan két éves. Az AMD-vel volt pár szopás driver frissítés után. Szívesen megyek vissza a zöld oldalra, eddig nekem bevált. Remélem ez a kártya is hozni fogja az elvárt szintet.

R9-5950X/32GB/RTX3070, XBOX ONE S, Fanatec DD Pro, DS920+

Zacskós Tej
#40023
R9 380-ról mi a vélemény?

4 GB 256bit sávszélesség, ahogyan olvasom.
Nézegettem a videókat, elvileg nagyon jól teljesít, egy picivel a 960 fölött van, mivel az csak 124bites, ez meg 256.

Bevallom nem olyan sürgős, de mivel meghalt a kártyám, így két hónapon belül szeretnék egy másikat, mert addig az integráltal még a Mario sem megy el. A 760 alá nem akarok menni, ugyanolyat még egyszer nem akarok (ha valamivel befürödtem még egyszer nem akarok olyat venni), s ugyan tudnék összespórolni 100-110 ropit egy kártyára, de rohadtul nem vagyok hajlandó egy alkatrészért ennyit kiadni.

Szerinted?
broman191
#40022
A jövőre tekintettel mondjuk hogy R9 390, de leginkább egyik sem, ha nem sürgős, érdemes várni pár hónapot.

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#40021
Sziasztok! Nem tudok választani a 2kártya közül gtx 970 meg r9 390 melyik lenne a jobb választás?

MSI Tomahawk B550, AMD RYZEN 5 5600X, Kingston Fury 16GB 3200MHZ, ASUS STRIX GTX 970 4GB, Samsung 980 Pro 1TB

broman191
#40020
Népszerű a csendes elmúlási forma, nem feltétlen füstölnek el a karik a harcban, habár az nemesebbnek tűnhet... <#idiota>
A 'kicsit feljebb van tőle' az a GTX 960, ~5% előnnyel 1080p-ben. Utána ott a hatalmas piaci rés és a GTX 970. Nyáron érkezik az utódja, már nem vennék újonnan, ha a GTX 760 teljesítményével meg voltál elégedve, esélyesen a 960 is megfelel majd számodra... 😊

ui.: Csak a 4 GB-os 960-akra vadássz, alig van feláruk, a 2 GB-os modellek helyét veszik át, az megszűnik.
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.03.09. 19:49:00

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Zacskós Tej
#40019
Sziasztok! Két kérdésem van:

Első: Volt két komolyabb kártyám. Az egyik egy Asus volt, mely úgy halt meg, hogy három évvel ezelőtt egyszer bekapcsoltam, és hangosan pörögtek a ventilátorok, de képet nem adott ki. Akkor vettem egy Gigabyte-ot, ami szinten hasonló dolgot produkált. Gondolom mindkettő kuka. Azóta történt teljes gépcsere, szóval így halnak meg a kártyák?

Második: Egy GTX 760 OC-m volt. Nézegettem a kártyákat, de kicsit el vagyok keseredve... Ha szeretnék olyat venni, ami tudásban kicsit feljebb van tőle, akkor mindenképpen csak a 970-es széria a megoldás?
broman191
#40018
Igen és a 4 GB-os verzió ajánlott a jövőre tekintettel, ha szeretnél minél magasabb grafikus beállításokkal játszani... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Béluska74
#40017
Az a videó kártya mindenféle procihoz jó választás. Erős,technológiailag rendben van és viszonylag időtálló választás mostanában. Vedd meg bátran csalódni nem fogsz benne!

If you give a little love you can get a little love of your own

#40016
Sziasztok

I5 4460-as procihoz jó választás egy R9 380-as videokártya?
broman191
#40015
Én eleve az MSI felé húznék szóval a több ajándékkal már nem is kérdés... 😉

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#40014
Az aqua-nál most az asushoz jár a division játék ,de az msi ad egeret és a a divisiont.
Kérdés? Melyiket válasszam?

Maala
#40013
Asus Strix/Black, MSI Gaming, Gigabyte G1/WF, EVGA SSC+ AXC és felette

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

broman191
#40012
TechPowerUp, számomra a legmérvadóbb külföldi oldal a témában.

ui.: GTX 660 már nincs benne, de a GTX 750 Ti lassabb volt nála, az listában szereplő R7 370 körül lehet nagyjából a teljesítménye...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#40011
Köszönöm a segítséget. Milyen oldalon lehet összehasonlítani az adott kártyákat?

#40010
GIGABYTE G1 Gaming, MSI gaming, natív OC változatok közt, meg úgy összességében a legdurvább viszont ez a kártya: EVGA 04G-P4-2978-KR GTX970 FTW vagy FTW+. Semmi sem fut ilyen magas órajeleken a GTX970-ek közül, mint ez a kártya. De bármelyiket veszed jól jársz.
#40009
Sziasztok

GTX 970-es videókarit szeretnék venni,melyik gyártót érdemes megvenni?
Nézegettem az MSI,GIGABYTE és ASUS kártyáit.

Maala
#40008
Használt és garanciás R9 280x-re kb 50-55ezer között.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

broman191
#40007
Ha maradnál a zöld oldalon:

Giga GTX 950 2 GB GDDR5 - 50e Ft körül - 1080p-ben kb. 20%-kal gyorsabb általánosan, nagyjából ez képviseli a váltásra érdemes szint alját.

Giga GTX 960 4 GB GDDR5 - 65-70e Ft között - Még egy szinttel gyorsabb megoldás, kb. 35%-kal, a +2 GB VRAM miatt egy fokkal időtállóbb is lehet, bár lutri hogy mire lesz elég a bizonyos architektúra a jövő játékainál...

Wild card: Ha a piros oldal is játszik, akkor ott az 50e Ft körüli, használt, akár garis R9 280X, még mindig erős (kb. 45-50% a GTX 660-hoz mérve), szinte cukor áron, budget váltásnak sokkal jobbat nem tudok elképzelni még mindig ár-teljesítmény arányosan... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.15. 17:53:56

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#40006
Sziasztok!

Egy Gigabyte GTX660-at szeretném lecserélni, mit ajánlotok?
Ha kérhetem nem százezres kategóriában.
Köszönöm

#40005
Köszi.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#40004
Mondjuk ja😊
Most nézem R9 280(X) kicsivel többe kerül.Hát tényleg nem mindegy!
Köszi szépen!
broman191
#40003
Szerintem lassan lecsúszik az érdemes felfelejteni kategóriába a GTX 670 és 6xx sorozat. Ahogy látom jelenleg jellemzően 45-50e Ft környékén viszik őket a használt piacon, ami számomra valamelyest meglepő, mivel közel 4 éves tech. Én ilyesmiért ennyi pénzt biztosan nem adnék ki, mivel egy új GTX 950 3 év garival nagyjából hasonló áron hazavihető és frissebb architektúrára épül, valamint teljesítmény ügyileg nagyjából hasonló szinten áll. Látom hogy az eyecandy graf. nem létszükséglet számodra, így ilyenkor jogosan merülhet fel a kérdés, hogy célszerűbb választás lehet-e egy régebbi felsőkategóriás kari, de szerintem ebben az esetben inkább felejtős. Az nVidia nem híres a régebbi architektúráinak hosszabb távú mérvadó támogatásáról és bizonyos régebbi játékoknál talán még előfordulhat, hogy a GTX 670 még valamivel jobb futásteljesítményt eredményezhet, de kettőjük közül a jelen és a jövő inkább a GTX 950-é.
Ha az AMD is játszik, akkor egy használt R9 280, de inkább 280X még mindig elég magas teljesítményt nyújt, ár-teljesítmény arányban ebben a kategóriában szvsz hosszú ideje nincs jobb választás...és jelenleg 1080p-ben nem hogy vissza kell venni az effektekből és egyéb blablából, hanem még mindig a legtöbb játéknál felcsapsz mindent maxra - az élsimítással okosban bánva - és bőven játszható eredményt fog produkálni. Sok új játékban még mindig csupán annyiban különbözik a nála egy generációval fiatalabb felsőkategóriás R9 290 vagy 290X-től, hogy1080p-ben magas grafikus beállításokat használva, kb. 10 FPS-sel alattuk van, de még mindig tudja tartani a stabil 30 FPS feletti értéket, kevésbé gépigényes címnél vagy esetleg a grafikus igényekből valamelyest engedve a 60-at is...és a 3 GB magas sávszélű VRAM is jótékony tud lenni egy GTX 670/950-hez képest, amelyet manapság előszeretettel nyalogatnak el a modern játékok. 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.11. 17:22:56

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#40002
Ha csak a felbontas szamit, kiprobalhatod wireframe modban, ugy biztos barmilyen gpu viszi 😊
#40001
Annyi az igényem,hogy Full HD játszhatóak legyenek a játékok.Sok effect bla-bla nem érdekel csak 1080P
#40000
A10 5800K proci mellé érdemes behúzni egy Gigabyte Gtx 670 Windforce kártyát?Eddig R7 260x volt,jó szarul is fut minden..
Hardverkörnyezet nem olyan rossz:RAM 2x8GB 1866mhz,új 1TB HDD,570W Trust Pro PSU stb..
Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2016.02.11. 00:53:54
broman191
#39999
Attól függ, hogy honnan közelítjük meg, mivel a GTX 760 lényegében egy átnevezett GTX 670, tehát valaha felsőkategóriás megoldás volt, aztán a következő generációban ledobták a középkategóriába, oda még megfelelőnek ítélték. Egyértelmű 'utódról' szerintem nem beszélhetünk, a GTX 960 alig ~5%-kal gyorsabb 1080p-ben általában, utána következik egy gigászi tátongó piaci rés, amelyet máig lusták betömni és utána ott a GTX 970 ami ~45%-kal gyorsabb, pontos modelltől és a tuning mértékétől függően pedig bőven 50% felett.
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.02.10. 17:32:12

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39998
Sziasztok!

Az NVidia GTX 760 4GB kártyának mi az utódja?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#39997
hát nekem egy passzív geforce GT 430-am van, játékra már kezd kikopni...
amúgy 3d grafikus vagyok de a mai mobilfejlesztéses világban bőven jó melóra is 😊
de 20ezer ft-nél drágábbat nem akarnék szánni egy fejlesztésre

edit: ja és mindeképp nvidia kell, a blender nevű 3d progit használom, az meg nvidiát szereti főleg
Utoljára szerkesztette: gombabácsi, 2016.02.08. 22:36:30

Maala
#39996
Szia.

Mi lenne a felhasználás célja?

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#39995
ezek közül melyik a legjobb szerintetek? vagy ilyen árban milyen hasonló passzív nvidia kártyát érdemes venni?
(a gddr5 állítólag elírás, mindben ddr3 van)

https://ipon.hu/webshop/product/asus_gt730_sl_2gd5_brk_gt730_2gb_gddr5_pcie/1342428
https://ipon.hu/webshop/product/asus_gt730_sl_2gd3_brk_gt730_2gb_gddr3_pcie/698835
https://ipon.hu/webshop/product/zotac_zt_71113_20l_gt730_2gb_ddr3_zone_edition_pcie/797745
https://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_gv_n730sl_2gl_gt730_2gb_ddr3_pcie/795652

illetve van még ez a nem passzív, csak hát utálom ahogy zúgnak 😊
https://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_gv_n730d5_2gi_gt730_2gb_gddr5_pcie/736761

#39994
Köszi a segítséget!
Gondolkozok még,hogy kompletten lehet eladom a gépet,aztán ennek az árából,meg még hozzátéve,azt a pénzt amit videókarira meg ram-ra szánok,veszek egy új-at vagy valami zsír használtat.
Kicsit sajnálom rá a pénzt mert igaz van egy ps4-em,aztán azon szoktam játszani,de nem enged a pc-s énem. <#vigyor3>

broman191
#39993
Szerintem felejtős ha van R9 280 is közel annyiért, sőt nem is egy...csak táp is legyen az ilyesmihez... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.01.30. 23:42:35

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Maala
#39992
Ha használt is játszik, akkor GTX 660 Ti-t ajánlanám 40e körül még, azért erősebb a 750 Ti-nél.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

broman191
#39991
Érdemes lenne húzni a CPU-t ameddig lehet és bővíteni a RAM-ot 8 GB-ra, akkor még viszonylag használható félkonfig lenne, bár bármi ami s775, az évek óta csereérett, így érdemes lenne bármiféle játékra alkalmas videokártyához félkonfigot frissíteni amint lehetőséged van rá. A GT 640-től erősebb karit nem nehéz találni, de ami az alsó határon vételre érdemes manapság az a GTX 750 Ti 2 GB GDDR5-tel, valamivel 40e Ft alatt, esetleg GTX 950 2 GB GDDR5, a keretet kimerítve. Ha az 50e Ft a plafon gépfejlesztésre belátható ideig, akkor inkább GTX 750 Ti és +4 GB memó használtan, mivel 8 GB RAM nélkül lassan csak a Windows indul el... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.01.30. 23:36:20

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39990
Üdv!
Érdeklődnék,hogy van egy ilyen konfigom:
Intel core quad q8300 (2.5ghz)
4 gb ram.
GeForce gt 640-es kártyám.
Elég gyenge kártya szóval lehet lecserélném valami bikábbra. Milyen érdemes venni,amit még ez a konfigom elbírna?
Keret max 50-ezer.

Panzeradler
#39989
Az se elég sajnos. Azért na az a 7730 eléggé régi kártya már, engem az is meglepett, hogy pár játéknál egyáltalán bírja a FHD-t.