Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

broman191
#40288
Ennyi...a DigitalFoundry 480-as videóját elég végignézni és meglátszik rögtön, hogy sok játékban nem létezik a stabil 60 FPS vele 1080p-ben sem, van hosszabb ideig fennálló -10 FPS is akár bizonyos játékokban, bizonyos területeken, ha nem futna 60 FPS felé a vsync kikapcsolt állapota miatt, rögtön nem lenne avg 60...szóval a #40284 címeinek egyharmadánál rögtön nem volt meg a stabil 60 FPS, csak avg...de ha tegyük fel meg is lett volna, a jövőben megjelenő feltételezhetően gépigényesebb játékoknál csak -10 FPS-t számoljunk a mostani 60 FPS körüli játékokhoz képest, számos címnél rezegni fog a léc...
Persze remek vétel lesz ennek ellenére, ha beáll az ára, csak az elvárásaink legyenek reálisak felé, mert ez a 60 FPS avg *wow* dolog a valóságban elég lelombozó lehet majd időnként, amikor rendszeresen 60 alá fog esni a saját gépen vsync mellett, teljesen érthető módon, mert annyira képes a kari bizonyos játékokban, adott helyeken... 😊

Egyebek a TPU tesztből:

Assassin's Creed: Syndicate 41
Crysis 3 41
Witcher 3 50 (és még a HairWorks is off volt)

Mirror's Edge Catalyst pedig nigga plz, bárcsak minden játéknál egy irreálisan belőtt 'ultra-omg' grafikus szint képviselné a legmagasabb grafikus beállítást és alatta lenne egy alig látványvesztős, kifut a világból futásteljesítményes eyecandy szint...de nincs így, számos játékban elég taxing a szép látványvilág, túlgépigényes 'ultra-omg' szinttől függetlenül...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.11. 19:00:20

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Moby
#40287
Jók ezek az average framerate-ek, mert totál irrelevánsak, miután a gémerek 99.5%-a vsyncben játszik. Kíváncsi lennék hogy alakulnak az éppen 60 körül mászkáló játékok average framerate-je vsynccel.
Mindenestre cuki ahogy nekem akarod eladni a 480-at, ami 1 nappal ezelőtt került ki a gépemből 😄 Tudom mire képes. Arra amire egy 970. Az meg két évig volt a gépben. Ma már kevés. Ezért is nincs már a gépben.

Adversus solem ne loquitor

Nyers
#40286
Igen, az embereket mindig lehet hülyére venni, mint most például a Mirror's Edge Catalyst esetében, ahol a két legszámításigényesebb preset között (Ultra vs Hyper) az ember nem nagyon tudja megmondani a különbséget. Cserébe szétterheli a GPUt, harmadával esik az FPS, minimális látvány javulásért. Ráadásul pont az új NV kártyák miatt került be a játékba.

Nem kis összegben fogadnék rá, hogy a jövőben is lesz erre példa. Ha az ember megeszi ezt, nyugodtan szórja a pénzét olyan kártyára, amilyenre csak akarja.

My Life for Freedom!

Sippie
#40285
"Bár ahogy nézem 350 font körül már van"

hol hol?! a Brexit miatt hamarosan úgyis Forint > Font
😄D
Nyers
#40284
Ref RX480 - Guru3D - 1920x1080 release date driver - 06/29/2016

Rise of the Tomb Raider (DX12) - 63
Hitman (DX12) - 75
Total War: WARHAMMER (DX12) - 74
Ashes Of The Singularity Benchmark (DX12) - 62 - (bit-tech)
Doom (OpenGL) - 94
Far Cry Primal (DX11) - 66
Anno 2205 (DX11) - 60
Fallout 4 (DX11) - 86
GTAV (DX11) - 84
Tom Clancy's The Division (DX11) - 59
Thief (DX11) - 77
The Witcher III Wild Hunt (DX11) - 53
Battlefield Hardline (DX11) - 60
Alien Isolation (DX11) - 137

My Life for Freedom!

broman191
#40283
Én hiszem, hogy lesz olyan játék a jövőben/van is/, amelyikhez 1080p/60-hoz is inkább a GTX 1070 ajánlható...persze a címek többségében overkill. Lesznek 1080p-ben címfüggően legalább minimális kompromisszumok a 480-nal és 1060-nal is a jövőben a 60 FPS-hez, next-gen API-kkal is. Ha reménytelen a 60 FPS mindenképp, akkor pedig 1440p/30 ami a csövön kifér látvánnyal és f*ck it... <#hehe>
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.11. 16:48:09

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Moby
#40282
>Ha kijönnek a custom kártyák, nem hiszem, hogy lenne olyan játék, ahol ne lenne meg vastagon a 60 FPS.

Ja, a kétéves játékokkal meg is van, a maiakkal meg butítva SE.

Adversus solem ne loquitor

TBTPumpa
#40281
AMD-t most nem szeretnék, akkor marad a tovább malmozás és várakozás egy GTX1060-ra.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Nyers
#40280
Most jött ki az RX 480, amit pont erre lőttek be (1080p/60 minden max). Ha kijönnek a custom kártyák, nem hiszem, hogy lenne olyan játék, ahol ne lenne meg vastagon a 60 FPS. NV oldalon meg érkezik az 1060, ha valaki a másik céget preferálja.

My Life for Freedom!

TBTPumpa
#40279
Érdemes "új" GTX980 kártyát venni manapság 130 000 Ft-ért? Vagy mindenképp spóroljak és vegyek egy GTX1070 kártyát?
FullHD felbontásra kell, 4K és VR még jó ideig nem játszik számomra, ellenben a 170-190 000 Ft-os árszabású GTX1070 kártyát kicsit soknak érzem. Ciki, hogy 100 000 Ft környékén nincs olyan friss kártya a piacon, ami bőven elég FullHD játékra kompromisszumok nélkül.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.07.11. 12:11:10

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Dante73
#40278
Én a következő 3-5 évben, még bőven elleszek a FHD monitorommal. <#nevetes1>

http://www.freetvmaci.info/

Moby
#40277
Csakhogy azt ki is kő tudni renderelni. Ezekben meg ahhoz nincs meg a megfelelő mennyiségű akarat 😄 Mer az, hogy ott csücsül valami a vramban, az egy dolog...

Adversus solem ne loquitor

Maala
#40276
Csak a 960 GPU-ja még az FHD-t nem bírta Ultrán. Ezek a kártyák (GPUk) már bírják, és ott már kell VRAM, mert másképp nem nagyon lesz csicsásabb.

Plusz itt már érdemes belőpőszintnél jobban1440p-re is gondolni, persze nem ultra 60fix fps-el. Inkább med-highra.

Csak sajnos az átlag user még mindig FHD-ben gondolkodik, hisz 1440p-re képes monitorok még mindig kecidrágák. Hát még egy normális 1440p Gsync IPS... Bár ahogy nézem 350 font körül már van. 😄
Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.07.09. 19:57:16

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

Dante73
#40275
Én ezért nem örülök ezeknek a 6-8 gigás kártyáknak. Mikor pár hónapja még arról volt szó, hogy FHD-ban felesleges a 4Giga, (960 kapcsán) pár hónap múlva arról fogunk beszélni, hogy kell a 6, de nem árt a 8 sem... Mert nincsen az a játéktervező, amelyik ne tudná teletenni szeméttel a Vramot, érezhető látványbeli különbség nélkül...

http://www.freetvmaci.info/

broman191
#40274
Említeni is akartam még a Black Ops 3-at, hogy az a másik érthetetlenül VRAM bélpoklos gamma, 1080p-ben sem tudtam a textúrákat anno a mosott sz4r 'közepes' felé tenni a 280X-szel, mert már ott kifutottam a 3 GB VRAM-ból...gondoltam a megjelenés előtt, hogy megint valami opcionális előtöltős grafikus opció lesz, kikapcsolva majd többet töltöget a pályák előtt, de minden rendben lesz, mint az előző résznél, de nem, sikerült a BO3-nál immár kötelezőre elQrni...next gen konzol alatti látványt is kevesen tudnak kihozni abból a gépigényből, a BO3 fejlesztőknek sikerült... <#idiota>
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.09. 18:18:34

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Moby
#40273
A másik játék amivel tesztelgették másutt, az a CODBO3 volt 4k-n, ami 7.7-et kajál. De igazából mindegy milyen okból, egyikre sem lehet rámondani, hogy a játékvilág peremén létező rétegjátékok volnának 😊 Azaz van. A nyolcgiga igénye ma is meglőhető. Persze nem általános, meg ignorálható is, de létezik. Mondjuk nehéz ezt ma belőni. Pont ez a 1070/980Ti képlékeny kategória. FHD-hoz javarészt overkill 4k-ra meg eléggé nem oké.

Adversus solem ne loquitor

broman191
#40272
A Shadow of Mordor grafikus motora egy ősrégi alapról modernizált fércmunka hulladék, amelyet semmi más mai játék nem használ, a látványhoz képest aránytalanul VRAM zabáló szörnyeteg... <#idiota> /persze a jövőben jól jön majd a 8 GB VRAM, amint azt megfelelően kihasználni tudó grafikus motorok eszik meg/

Dehogynem. 😊 Ha a 480-tól kb. 15-20%-kal lesz lassabb, akkor kb. 30-35% lesz gyorsabb a 270-nél. A legbarátibb esetben 55-60e Ft környékén indul majd.
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.09. 18:01:33

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Moby
#40271
Tökéletesnek a 480-at sem mondanám, de egy felhasználót nem a foteltudományok érdeklik, hanem a mindennapi használat. Arra meg jobb egy 970 a stabilabb sw körítés miatt.
480: részletek priviben.

Adversus solem ne loquitor

arty
#40270
"bajoktól mentesen" 😊)
herélt, 3.5 gigás, rambugos ...

(örihari, amiért nem enyém lett a 480ad!)

Forza.

Moby
#40269
>Mert ezt az alaplapról felvett feszkó dolgot elszabták, és a helyrehozása úgy néz ki, el is viszi a 1060-al szembeni teljesítmény előnyét

Mit csinál a mivel? átlag 500 ponttal hozott többet az új driverrel mint a régivel <#rolleyes> Mondjuk ennek a 480-nak továbbra sincs a világon semmi értelme. Ott a 970, bajoktól mentesen, ugyanazért a pénzért.

Adversus solem ne loquitor

Moby
#40268
>még 4k-n sem igen fogy el

Pont tegnap csináltam vga ram teszteket a nyócgigásnégygigás rx 480-on mielőtt elviszik, hogy frankón megy-e a nyóc. Shadow of mordor úgy bekajálja a 7-7.5 gigát mint a szél 4k-n. Persze a 1070/980ti sem igazán a 4k-ra alkalmas kategória.

Adversus solem ne loquitor

#40267
470ről mit lehet tudni? Arról senkinem beszél.
Egy 270hez képest gondolom a 470 jelentősebb előrelépés lenne!?
Bandicoot
#40266
Kb egálba kerül majd használtárban a két kártya, a 980ti már nem fog 30-at zuhanni ilyen rövid időn belül,ellenben a 1070-el.

"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D

broman191
#40265
Inkább jellemzően 140e Ft körül látom a használt, garis, jobb custom GTX 980 Ti modelleket, egy MSI Gaming X 1070 170e Ft körül kapható szvsz ebben a magasságban már-már fillérb4szás pár Szent István király különbség...ár-teljesítmény alapon persze első ránézésre nem rossz egy akár 18'-ig garis 980 Ti. Bár belegondolva, egy éven belül kb. 30e Ft-ot fog veszteni az értékéből mindkét kari, így ezen az alapon (is) inkább 1070...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.09. 15:54:03

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Bandicoot
#40264
Végre egy RENDES TESZT ahol nem az agyonalulórajelezett 980ti-hez mérik a 1070-est, hanem Asus Strix 1070-est mérnek össze Asus Strix 980ti-vel.

Azoknak akik gondolkodtak milyen kártya,illetve vacilláltak a 1070 és a 980ti között segíthet. Amíg 150-160ezer egy 1070-es és használtan 120-130 pénzért vagy rendes custom 980ti alig használtan garival fulldobozzal, addig a 980ti is tökéletes választás lehet. Igaz többet eszik,és -2gb ram. De gyorsabb picit. Fhd-re meg a 6gb bőőőven elég (még 4k-n sem igen fogy el).

"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D

broman191
#40263

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Maala
#40262
Itt max arról van szó, hogy nézned kell az alaplapodat, hogy valóban PCIe Certified, vagy csak egy ahhoz hasonló plecsni van rajta. Előbbi esetben lehet húzni mintha 8+4es lenne, utóbbi esetben azért óvatosabban, nehogy megsüljön az alaplap.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

Nyers
#40261
"Mert ezt az alaplapról felvett feszkó dolgot elszabták, és a helyrehozása úgy néz ki, el is viszi a 1060-al szembeni teljesítmény előnyét."

AnandTech alapján nem igazán, minimálisan veszít a teljesítményéből a "compatibility mod"-ban.
"Meanwhile in compatibility mode, there is a very small performance hit, though it varies with the game. Compared to standard mode, we’re looking at no more than a 1fps performance drop (~3%), with some games losing only a fraction of a frame per second. That there is a performance drop is consistent – so compatibility mode isn’t free – but overall the performance change is within the +/- 2% margin of error for these benchmarks."

Másrészt 1060 eredmények még sehol sincsenek, így nem is igazán lehet összehasonlítani a két kártyát. Valószínű az árazás alapjan a ref 480-t megelőzi.

Izgalmas lesz látni mit tudnak majd az AiB RX 480-k.

Közben nálunk is van már normális áron ref RX 480: 90k alatt a Gigabyte RX480 8GB DDR5

My Life for Freedom!

broman191
#40260
Szóval az AMD relatíve kazán, az nVidia pedig előre megfontolt szándékkal elkövetve nerfeli a középkategóriás VRAM mennyiséget és sávszélt...sajnos évek óta ez megy. 😊 1080p-ben valószínűleg nem lesz nagy horror a sávszél különbségből, 1440p-ben inkább esélyes, de az újabb játékokban eyecandy grafikával abban a felbontásban már valószínűleg nem tudna 60 FPS-t úgysem. Tekintve hogy a nagyobb tesó GTX 1070 sem tud esetenként... Én nem várnék egy jelentősen jobb 'GTX 1160' modellt jövőre...nagy eséllyel alig lesz érdemi fejlesztés 17'-ben, gondolom eljátssza mindkét gyártó a szokásos lightos frissítést a meglévő architektúrával, valamint kicsit magasabb órajelek, kicsit optimalizált fogyasztás, max. 10% javulás ilyen-olyan tekintetben stb...legalábbis a középkategóriában.

#40257: Nekem is forrósodik már a zsebem, de még mindig nem látok egy nyavajás AIB RX 480 modellt sem a piacon...lehet csal az emlékezetem, de mintha máskor a hivatalos kereskedelmi forgalomban elérhetőség napján, de legalább egy héten belül, már érkeztek a tesztek mindenféle AIB modellekről és a piacon is voltak hamar...most még bejelentés is alig volt, nem hogy piaci elérhetőség. Ennyire kuka lenne a ref. PCB és a műszaki tartalma, hogy mindenki custom verziót tervez és azért késlekedik? Vagy nem volt meg az időszerű együttműködés az AMD-vel? Vagy csak nyár van eleve, nem sietnek, gondolják ki az a kegyetlen koCZka, akit most az ilyesmi érdekel? <#idiota> Remélem a GTX 1060 esetében hamarabb érkeznek majd a custom hűtéses & tuningos jóságok...1 hónapon belül remélhetőleg mindkettőből lehet majd szemezgetni mindenféle számodra vonzó modellt, 100e Ft-ból bőven lesz választásod... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.08. 17:20:50

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Dante73
#40259
RX 480 most eléggé elhibázott lett, sajnos. Mert ezt az alaplapról felvett feszkó dolgot elszabták, és a helyrehozása úgy néz ki, el is viszi a 1060-al szembeni teljesítmény előnyét. (Ár / teljesítményben számolva) A 1060-nak meg továbbra is unszimpatikus a fillérba... (szóval némi apróért közösülő) magatartása, miszerint 3 dollárért megint csak 192 bites 256 helyett) Ez nekem nagyon ellenszenves megoldás. Mert akárki, akármit mond, visszafogja a kártyát. (Főleg, 6 giga ramnál...) 2016-ban, már kevés. A drágább kártyák pedig számomra már nem érik meg a pénzüket. Kb, amibe ezek kerülnek, az a plafon, amit hajlandó vagyok kiadni egy videó kártyáért. Na, mind1. Majd a 1160 reméljük jobb lesz. Addig eldöcögök a mostani 750Ti-vel. Remélem, bírni fogja.

http://www.freetvmaci.info/

Maala
#40258
Iponon már 102k az RX 480, ha nagyon nem tudsz várni, akkor hajrá, de heteken belül lesz 1060, meg egy kis árverseny is, nagy valószínűséggel. Mármint a magyar boltokban, mert máshol ez a két kártya nem ellenfele egymásnak. 😊

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

Mephike
#40257
Az én kérdésem egyszerűbb. Mikor cseszhetem el a pénzem várhatóan? Illetve ha 80-100k forintból kellene költekezzek, akkor mit javasolnátok? Tudom ez most olyan, mintha azt kérdezném, hogy két hét múlva szerdán hány fok lesz reggel 8:47-kor. De azért szívesen meghallgatok ötleteket. Számítana, hogy a kártya ne legyen zajos, és lehetőleg hosszra se legyen túl hosszú, mert félő akkor fűrészelnem kellene a házat, hogy beférjen 😊

#40256
Köszönöm szépen!

Ennyit szerettem volna. 😊
Maala
#40255
Érdemes volt leírni a körülményeket, és nem egy tőmondatban elintézni. Ez a topik még mindig nem a "hogyan csesszük el a pénzünket". Ha mindenképpen el szeretnéd, akkor szólsz, és segítünk, elcsesszük.

Magától itt senki nem fog ajánlani neked 1-2 hónappal új tech elterjedése előtt olyan kártyát, ami 70k-ért FHD med-high-ot tud FHD Ultra helyett, mert mi szeretünk közép- vagy hosszú távban gondolkodni.

380x mehet, ha Sapphire Nitro, vagy MSI Gaming. Asus, Gigabyte lutri, hogy tetszeni fog-e a zaja miatt. Esetleg még GTX 960, Asus Strix, Giga WF, MSI Gaming, EVGA SC+ ACX2+, de 4GB-sek.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#40254
Pont ez a lényeg.
Nem azt kértem, hogy a jó és rossz üzlet fogalmát taglaljuk, hanem, hogy MOST (azaz nem egy hónap múlva, nem ősszel) kell vennem egy kártyát, újat, számlára, az adott konfighoz. Ehhez kértem tanácsot.
Erre még mindig ott tartunk, hogy várjak.

Maala
#40253
Idejöttél megerősítést kérni egy rossz üzletre, mi kérünk elnézést, ha nem tudjuk megadni.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#40252
Srácok, sajnálom, hogy ennyire nehezen értelmezhető egy tőmondatnyi kérdés.

Köszi a tanácsokat!
Maala
#40251
Mennyiért vennéd ebben a soha vissza nem térő oltári jó lehetőség keretében az új 380x-et?

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

tobias88
#40250
Vennék belőle 80 ezerért kötvényt amit 1 hónap múlva beváltanék <#buck>
Most nem éri meg venni (1 hónap kb), főleg újonnan nem.
#40249
Értem én, de most kell, adott egy lehetőség, amit nem részleteznék itt, ergo most vagy soha. 😊
arty
#40248
480, esetleg ha mégis tudnál várni, akkor 1060

Forza.

#40247
Most szerintem nem éri meg venni bármit is.
Én eladtam a 270x-em, azóta az integrált vga-t használom mig nem rendeződik a piac.
#40246
Új kell mindenképpen, és mostanában.

R9 380X rossz választás lenne?
tobias88
#40245
GTX970 használtan? Ha vársz, akkor meg 1 hónap múlva RX480
#40244
Sziasztok!


Ehhez a konfighoz szeretnék egy új videokártyát, kb. 70 ezer ft értékben. Mit tudnátok ajánlani?

MSI B85M-P33
Intel Core i5 4440 (3,1Ghz/6M😎 Dobozos
Cooler Master Elite Power 500W RS500-PSAPJ3-IT
KINGSTON SSD V300 2,5"120GB Sata-600 SV300S37A/120G
Western Digital 2TB Sata2/Sata3 64MB Green(WD20EZRX)
Kingston 8GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX Blue - KHX1600C10D3B1/
Sharkoon Számítógépház - Rex3 Economy
#40243
1 x PCIe x16
van rajta így jó bele.

😊
Toto652
#40242
Sziasztok!
Nem tudom jó helyen járok-e, az ilyesfajta kérdésemmel... adott egy Asus M3A76-CM alaplap és azt szeretném tudni, hogy ez kompatibilis-e a GIGABYTE AMD RADEON HD 7870 OC 2GB videókártyával. (Létezik amúgy ilyen kompatibilitást ellenőrző weboldal? Kerestem, nem találtam.)
Köszi ha válaszoltok!
tobias88
#40241
Brexit <#idiota> Persze nem mi lépünk ki, de ha valami bizonytalanság van valahol az a Forintot mindig érinti az euróval szemben.
broman191
#40240
Árfolyammozgás, a forintnak előnytelenül... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

bakvarnyu
#40239
Azta,itt mindenki csak felső kategóriás kártyákat vesz?
Ahhoz képest , hogy jönnek ki az új típusok, az általam kiszemeltnek (gtx 950) nemhogy le, hanem inkább felfelé megy az ára ,két hét alatt 4 ezret😞