301
King of the Pop!
  • ipszilon
    #135
    na én asszem léptem! ùgysem tudjuk egymást meggyőzni
  • Jano
    #134
    Szerintem 129.
  • ipszilon
    #133
    tehùat Jacko kérkedik azzal, hogy szétesik az egész teste. értelmes emberre utal.
  • Jano
    #132
    Köszi.
  • Blasta
    #131
    Mér ne hinném el??? Szerinted nem igy van? Az a fickó szerintem életében nem fürdött (de az utóbbi 20 évben tuti) a tengerben, vagy csak simán csapvízben, mrt árt a királyi bőröcskéjének...stb
  • Mike
    #130
    na már csak ez a primcsó stílus kellett ide
  • Jano
    #129
    Szerintem szépen felépített rajongói tömeghisztériát illetve állandó(?) sajtóanyagot biztosító színjáték.
  • Mike
    #128
    nem volt semmitmondó

    nagyon sokat mondott. nekem.

    kösz Tesóka, hogy olyan vagy amilyen.
  • Mike
    #127
    figyelj, ez igazából mind mellébeszélés. mond ki nyugodtan nem tetszik a zenéje. ennyi.
  • ipszilon
    #126
    a helyzet az, hogy ezt már rég nem csupàn elhinni kell, én is lattam vele riportot és alig bùirt mozogni.
  • Blasta
    #125
    :-))))))))))))
    Nem vagyok én senki, hogy megszabjam ki mutogassa magát, meg ki nem, ez tény!
    De sajnos az is tény, hogy az internet ill. a fórum erre való, hogy arc/név nélkül elmondjuk minden szarról a véleményünket!
    Pont ez a lényeg, hogy elmondom, nem jön be MJ úgy ahogy van, kivéve a müvészetét!
    Ez van. Megtehetem itt, sőt megtehetem máshol is, tudom, hogy nem fognak lecsukni érte és nem is fog megváltozni semmi sem!

    De te sem vagy senki, hogy megszabd mit irok le itt a fórumon!!!!!!!!!!!!!:-))))
    (ezt tessék tréfásan érteni, hisz haverok vagyunk vagy mi)
  • Mike
    #123
    nem mindegy. gondolkodjál már a fejébe. éld bele magad. megtetszett neki vmi csaj, ahhoz akart hasonlítani. volt neki pénze, megtette. elötte biztos sokat tépelődött rajta.
  • Jano
    #122
    "Mozogni alig tud, fél óra oxigénsátor nélkül összeesik, meg szétesik az ezerszer operált arca!"
    Ne mondd már, hogy elhiszed a felét!
  • ipszilon
    #121
    akkor nem szimpi
  • Jano
    #120
    Ez a Csexon egy furcsa ember, de nincs még egy akkora sztár (férfiben), mint ő (nőben Madonna).
    Szerintem is vannak első osztályú zenéi (Who is it, You rock.., Bad, Billie J., satöbbi), az, hogy hogyan néz ki, meg miegymás, az nem érdekel. Nem vagyok rajongó típus, nem rajongok MJ-ért sem, a külseje nem érdekel, a pedofil-sztori szerintem kitaláció (bár lehet, hogy defektes a csávó, végül is belefér), az ábrázatán inkább röhögni szoktam, mint kiakadni.

    Na hogy tetszett a semmit mondó dumám?
  • Mike
    #119
    Én nem utálok senkit. Mire föl. nekem egyik se tett rosszat.
  • ipszilon
    #118
    ez már egy másik téma. igaz ugyan, hogy én vetettem fel, de te rákontráztál, és én meg válaszoltam; ennek már nem sok köze van Jackohoz.
  • Mike
    #117
    vannak akik elitélik
    lesznek akiket hidegen hagy
    és olyanok is lesznek, akik azt mondják hű apám, ez cool
  • Mike
    #116
    miért baj ez. nem tetszhet mindenkinek minden.
  • Blasta
    #115
    Ebbe az a nem igaz, amit már Csocso-nak is írtam és már Ipszi is mondta: MÁR rég megasztár volt feketén a lelkem! Akkor hova akart még kitörni???
    Minek szabtja át a testét százhuszonezerszer, meg fehériti ki magát?????
    Itt egy beteg emberről van szó aki nem volt képes túltenni magát a rasszizmuson!

    És mit ért el vele? Mozogni alig tud, fél óra oxigénsátor nélkül összeesik, meg szétesik az ezerszer operált arca! Nemondmár, hogy ez egy egészséges ember!!!!!!!!!!!
  • ipszilon
    #114
    ebben igazad van. de az, aki ezt csinálja magával (mint Jacko, nem Blasta) az készüljön fel rá, sok embernek ez nem fog tetszeni, sőt még el is fogják ítélni. biztos te is utálsz egy-pár hírességet ez vagy az miatt.
    és egyébként is demokrácia van meg szólásszabadság. neked is meg van a véleményed, amit (hál'Isten) kifejthetsz és nekûnk is megvan.
  • Mike
    #113
    mindez miért érdekes jacko szempontjábol? vagy nem akart tartozni az így viselkedő népcsoporthoz?
  • Mike
    #112
    lehet
  • Mike
    #111
    Miért ne mutogassa, ki vagy te hogy eldöntsd ki mutogathatja magát, ki nem.
    Mondjuk én eldöntöm, hogy Blasta nem irhat a sg-re mert B betüvel kezdődik a neve, meg mi az sta. Szerinted ez normális lenne. Ki vagyok én, hogy megszabjam ki irhat, ki nem?
  • Blasta
    #110
    A lényeg, hogy amit MJ tett a testével az túl van a józan ész határain és ezért akár még el is itélhetem őt, hisz az ő példájára vajon hány ember állt neki ugyan ezt tenni a testével????
    Ez az ami nem tetszik! Csináltasson magának bikaszarvakat, vagy elefántlábat, vagy rózsaszín bőrt! Leszarom!

    Csak nem mutogassa magát, mert akkor az emberek egy része ellene fordul, már ami a véleményüket illeti!
  • Mike
    #109
    Ahhoz jogod van. De ahhoz nincs, hogy azt mondok, jacko degenerált idegbeteg, a feketék is megvetik, mert meg merészelte változtatni a bőrét, kinézetét. persze, hogy megvetik, mert ki akart törni a "klubból" A feketék nem szeretik mert hipózza magát, a fehérek nem szeretik, mert fekete. van aki eszerint ítél. de engem ez cseppet sem érdekel.
  • ipszilon
    #108
    az én generációmnak, sőt a tiédnek is már volt joga, amikor megszületett. még is, hogy viselkedenek..
  • Blasta
    #107
    Ott a pont :-)
  • Blasta
    #106
    De ez akkor is Divat! A 20-as években fehér volt a divat! Lehet, hogy a 2020-as években megint az lesz...
  • Mike
    #105
    nagyon sokáig nem volt joguk
  • ipszilon
    #104
    hát ez! nekünk sem tetszik. pszichólogia is van a világon.
  • Mike
    #103
    mégis, az 1800-as években nem volt divat a barna bőr. nem akart mindenki napszítta napszámosnak kinézni, vagy csokibarna négernek
  • ipszilon
    #102
    mellesleg a kölnivel, alapozókkal, stb-vel nem tesszük magunkat annyira tönkre, mint a "hipó"-val és olcsóbb is..
  • Blasta
    #101
    NEM és megint NEM!
    Az nem tetszik amikor valaki maradandó változást eszközöl a testén, csak azért, hogy (szerinte) jobban nézzen ki!
    De tudod mit? Tegye! Csak ne mutogassa magát a barom, mert akkor jogom van azt mondani rá, hogy hülye fasz!
  • Mike
    #100
    Neki úgy nem tetszett. pszihológia is van a világon.
  • ipszilon
    #99
    de a nap természtes....
  • Mike
    #98
    Azért napoznak , mert nem akarnak fehérek lenni. Mert a többség kinézi azokat akik fehérek. lényeg a tömegélmény. Az ember - csordalény, azt csinálja amit a csorda, ahoz idomul. (ha nem lenne az, társadalom sem lenne)
  • Mike
    #97
    Akkor Te erkölcsileg elítéled azokat akik szőrtelenítenek, napoznak, átoperáltatják magukat férfivá, nővé, átbökik, levágják ezt-azt, akik festik a hajukat, rúzsozzák amagukat, kölnit dezodort használnak, alapozót kennek az arcukra, szilikonbetéteket etetenek be, mert ez mind mind nem természetes, és megváltoztatják eredeti természetes megjelenésüket. hiszen mindenkinek úgy kell elfogania magát ahogy van. csakhogy ez nem igaz. Mindenkinek joga van a saját teste fölött dönteni, és neked ahhoz semmi közöd, erkölcsileg sem itélkezhetsz
  • Blasta
    #96
    De senki nem mondta, hogy ezek közül valamelyik is tilos!!!
    Viszont szivem joga azt mondani bármelyik esetre is, hogy NEM JÖN BE!!
  • ipszilon
    #95
    na ne mond már, hogy nem volt világsztár feketeként!
    egyébként msot meg már megvan a joguk mindenhez a feketéknek, és mégis gettóban élnek, piszkosak az utcák, ahol ők vannak, hangosak és szemetelnek. én tiszteletben tartom őket, de akkor ők is tartsanak engem tiszteletben. (bár még a fekák értelmesebbek, mint az ara..na mindegy, eltértema témától)