1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • CybearBoy
    #144
    Amúgy nekem ez az 'effekt' jelentkezik pl a full Eminem ambumnál (The Eminem Show), pedig már 2 helyről is leszedtem... (net, winmx)
  • CybearBoy
    #143
    Írtam egy em-mailt, annak a csávesznek, hogyszerinte mi lehet a bibi forrása:
    "Udv!
    En arra gyanakszom, hogy egyes tomorito motorok nem teljesen szabvanyosak, amit a PC tokeletesen javit, azonban a hardveresek elcsusznak rajta...Ez lehet akr egy-ket byte plusz adat vagy kevesebb, nem tudom pontosan. Probalkozz a Fraunhoffer-el tomoriteni mindent, az a gyari, az eredeti - csak hat fizetos.

    Martinm



    -----Original Message-----
    From: ibalazs [mailto:CENZÚRA]
    Sent: Sunday, July 07, 2002 10:07 PM
    To: [email protected]
    Subject: MP3 discman


    Üdv!
    Az előző havi Chipben olvastam egy tesztet MP3 discmanekről. A Samsung MCD-SM55 nekem is nagyon megtetszett, így meg is vettem egyet. Tényleg mindent tud, amit kell. Bár a cikkben írtakkal ellentétben igenis van véletszerű lejátszási funkciója, és az akkumulátor elemeket is tudja tölteni. De ez most mellékes, nem ezért írok. Vannak olyan MP3 számjaim, amik a számítógépen még tökéletesen szólnak, de miután kiírom CD-re, és lejátszom a playerben, elő-elő jön hallgatás közben olyan 'bugyogó-efektus', pedig ha ezt a CD-t lejátszom a számítógépen, akkor megint csak jól szól. De nem hiszem, hogy a player lenne a hibás, mert a számok nagyrészét ugyan olyan minőségben játsza le, mint a számítógép. Ön találkozott-e ezzel a jelenséggel, illetve tud-e nekem segíteni, hogy mi lehet a hiba forrása?
    Minden jót,
    CybearBoy
  • CybearBoy
    #142
    Sajnálom, biztos nem bántad volna meg. Amúgy mibe halt bele a lapod?
  • Hangianix
    #141
    Köszi, ha nem halt volna meg ma az alaplapom, akkor vettem volna egyet...
  • Gerry
    #140
    A levélből kimaradt, hogy Mi a pontos tipusa? Lenoxx, de mi?
  • Gerry
    #139
    Mail ment!
  • Borg
    #138
    a butitottba CDt sem lehet tenni:)
    egyébként a samsungba lehet tekerni rendesen, amerre akarsz..
  • Laalee
    #137
    a butitottban meg sehogysem lehet tekerni?? :D
  • CybearBoy
    #134
    Ja, az a szép kék. Hát amikor megvettem, folyton azt nyüstöltem, így 1-2 nap alatt lemerült. Viszont vettem hozzá NiMH AA elemeket, így azokat töltögetem, szvsz jobban megéri, mint az alkáli elemek. Amúgy itt vannak adatok a Chip Magazinból: 13 óra a lejátszási ideje (gyári adat).
  • Hangianix
    #133
    SM-55 az a szep kek ugye? En is olyanon gondolkodom. Mennyit bir az aksi?
  • Garrett
    #132
    hello én most szeretném eladni a Lenoxx márkájú mp3 cd playeremet ha érdekelne valakit dobjon meg egy maillel
  • Borg
    #131
    Hi
    nekem MCD MP67es samsungom van, és én is tapasztalatm ezt a dolgot már.
    Viszont csak egyetlen egy fajta Mp3nál, méghozzá a 100MB-nál nagyobb kissFM mixeknél. (digweed stb)
    Én eddig ezt ezen mixek hibáinak tulajdonitottam, mivel semmi más MP3 alatt nem hallatszik ez.
    Másrészt ezek alatt sem zavaró a jelenléte, alig hallani néha, nem is igen foglalkoztam vele.
  • CybearBoy
    #130
    Hali.
    Nekem van egy Samsung MCD-SM55- ös MP3 dismannem. Nekem nagyon bejön mindent tud, ami kell. De lenne egy kérdésem. Szerintetek az miért van, hogy vannak olyan számaim, amik a szgépen winamppal még tökéletesen szólnak, viszont miután kiírom CD-re, és lejátszom a playerrel, akkor fel-fel tűnik bennük olyan 'bugyogó effekt'. Viszont ha ugyan ezt a CD-t a gépen játszom le, ott ott nincs vele baj, mint ahogy írás előtt sem volt vele baj. De nem hiszem, hogy a plaer hibája, mert a számok többségét kifogástalan minőségben játsza le. Van 5letetek?
  • Laalee
    #127
    eleg a neve :D

    a tapasztalat alapjan sony csak a tv ben nagyon jo a tobbiben eros kozep, akkor meg inkabb samsung felaron, ugyanolyan minoseg.

    de mp3 nal csak azt tudom mondani amit lentebb is irtunk, ismetelni meg nem akarok
  • Carrie
    #126
    Es tudsz valamit ami olcso es nagyon jo?
  • Laalee
    #124
    szerintem az olcso es nagyonjot erdemes venni

    a sony meg draga es nemjo...
  • item
    #122
    Valaki ismer egy bizonyos intersound nevü noname cd/mp3 player-t ? ha igen akkor legyen olyan szives és mondjon valamit róla! Esetleg egy műszaki leirással is megdobhatna? (link) Előre is köszi.. Bye
  • Coine
    #121
    yeah.
    majd elolvasom holnap a topicot.
    fő kérdés : MP3 playa vs. MD
  • olinka
    #118
    Hi!
    Tudtok valamit a Verbatim mini CDs mp3 lejátszójáról? A http://www.ebolt.hu oldalon láttam. Esetleg tapasztalatok, vagy teszt valahol?
  • OPM
    #116
    Találtam egy nagyobb képet erről a Samsungról!
    Ide feltettem: http://www.tar.hu/psz/MCD-SM55.jpg
    Vélemények?
  • tomcs
    #114
    hat en kb ket eve nyuzok 1 minidisc walkmant szal nem a legujabb, es meg mindig tokeletesen jo, a fulhallgatot kellett cserelnem csak.. 1 kicsit dragabb kategoria de en inkabb azt ajanlom, mert kicsi es olcso meg ujrairhato hozza a lemez
  • Borg
    #113
    Én elhiszem, de normális info/teszt hiányában az emberek nem erre fognak hajlani... meghát főleg hogy a samsung SM55je már bőven 35-37 körül kapható MM-ban, ami ID3mat meg mindenfélét tud, még ha nem is olyan profi mint az MCD-MP67es..
  • Laalee
    #112
    coca cola player :D

    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=15649&ido=3
  • Laalee
    #111
    a lenoxx rol van egy hosszu, de eleg bena teszt a szamitogep.hu n :D a nintaus meg tok ugyanez. ha a tesztelö idetlen mert eredmenyeit nem nezzük, pl hogy 1 ora lejatszast bir az aksi :D eleg sokminden megtudhato rola. en karacsonykor vettem brutto 37 ert, azota biztos olcsobb lett, vagy a multi cegek kihoztak ilyen tudast hasonlo aron, de mivel semmi bajom vele, meg most is tudom ajanlani.
  • Efreet
    #110
    attól, hogy nem teszelik, még Laaleenak és nekem is müködik :) és semmi bajom vele :)) (amúgy 40 volt amikor én vettem, akkor jártam UTOLJÁRA ott annak a .. izének a boltjában, azóta nem tudom lehet-e egyáltalán kapni)
  • Borg
    #109
    40ér nem sok az egy kicsit, ha az uj samsungot lehet kapni 40 alatt is már?
    Meg érdekes, hogy ilyen lenoxx meg nintaus sosem szerepel tesztekben...
  • Efreet
    #108
    40 a LenoXX, és a pirospatkányéknál lehet kapni (m betüs, és nem írom le a nevüket)
  • Borg
    #107
    SAMSUNG SM55, elvileg 39 alatt megkapod már.
  • OPM
    #106
    Légyszi segítsetek!
    50 E körül milyen, id3tag kezelő mp3 discmant lehet mostanában kapni? a tudtok vmi jót, légyszi azt is írjátok le, hogy hol lehet kapni!
    A lennoxx mp3player még mindig 30-40 körül van?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Al.
    #105
    Magyarországon SOHA SEHOL , nem lehetett , és nem is lehet kapni Rio-t , marad a külföldi beszerzés , az is többnyire tengeren túlról , és a 250-es még így is kb. 60.000 , jasnos ...
  • OPM
    #104
    márka? mit tud?
  • Mouse1
    #102
    Nem tudja valaki hogy lehetne nem ketszeres aron beszerezni egy riovolt sp250-est?
  • hiba
    #101
    van egy avc suol-om de van egy kis szivas is vele:
    mivel canadai 110v-os 60hzes adapterrel szallitjak. 4,5V/600mA a szekunder oldal. Kiprobaltam egy ugyan ilyen csak eppen hazai halozatarol is mukodo adapterrel es igen furcsa dolgogat muvelt:

    -audio cdt tokeletesen kezeli
    -mp3as cdket nem tudja lejatszani

    (elemmel viszont kifogastalnul megy, csakhat a max 1,25V-ig toltheto elemek vajmi keves ideig elegendoek)

    Valakinek valmai otlet hogy mitol lehet ez?
  • Efreet
    #100
    ja, szintén... max annyit nézem esetleg amíg átkapcsolgatom random-ra a playmode-ot...
  • Laalee
    #99
    igazabol a kijelzot kb 2 szer neztem meg idaig :D

    benyomom resumera azt hagy szoljon
  • Efreet
    #98
    szerintem olvass vissza egy kicsit... nincs 100 hozzászólás, és sokminden le lett már írva.
    a nintauson nincs háttérvilágítás (minek?)
  • Sound
    #97
    Szóval aztmondjátok, hogyha akarok ilyen cuccot venni akkor Nintaus és Samsung között vacillájak? Amúgy kinek milyen Nintaus lejátszója van, és konkrétan milyen jó lejátszók vannak amiknek azért van háttérvilágítós kijelzőjük?
  • Efreet
    #96
    Lenoxx-ek adtak ki tok ugyanolyat mint a nintaus, csak a logo más rajta
  • Efreet
    #92
    Verbatim 10X-en újraírhatót, de csak 4X-en írom... 10X-en talán túl sok hibát ejt, és a nintausnak elég érzékeny a lelkivilága (??) (ez igaz a normál írt korongoknál is).
  • Vucli
    #91
    Mit gondoltok a freecom beatmen 2-ről,van valakinek tapasztalata?, akkarok venni egyet a hétvégén:)egyetlen aggályom csak az hogy futáshoz lehet-e frankon használni?