1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Borg
    #210
    Philips az minden csak nem olcsó.

    Amikor 39ért vettem az MP67es samsungom, akkor 49-ért volt a 303-mas philips, ami pontosan ugyan ennyit tud, vagy még kevesebbet.

    Az egyedüli ami a philipsek mellett szól, hogy nagyon dicsérik a hangzásukat.
  • Borg
    #206
    Inkább olvass vissza, nincs kedvem még egyszer leirni, ami itt már úgyis elhangzott.
  • Borg
    #204
    Hát, akkor SM55nél nagyobb lehet a gond, mint az mp67nél...
  • Borg
    #202
    Másrészt meg 4 számból 1nél ha előjön a hiba, és ott sem zavaró.
    Szal nem kell kétségbe esni.
  • Borg
    #201
    MCD Mp67 is 39.000 volt anno:)
  • Borg
    #197
    Nem csak ebben, hanem a nagy testvérjében is, az MCD MP67ben.

    Hosszabb 200MB+ tranceknél bizonyos kódolással csuklik a hang néha, egész halkan, engem speciel mondjuk egyátalán nem zavar. De ezt már kitárgyaltuk itt korábban.
  • CybearBoy
    #192
    Nekem is SM-MCD55 van, és engem is eléggé idegesít ez a digitális nyuv-nyüv... Elég sok számom csinálja ezt, amit netről szedek le, abból is elég sok... De ha visszakonvertálom wav-ba, majd újra mp3-ba, de joint-stereo-val, akkor tényleg megszűnik. Viszont lenne egy kérdésem: miben különbözik a joint-stereo a normal stereotól?
  • Hangianix
    #191
    Megerte?
  • Borg
    #189
    Szerintem inkább az MP3 tömöritéssi eljárással lesz a gond, mintsem a lejátszókkal!
    Valószinű ez nem standard teljesen, amikkel buggyognak...
  • V-Man
    #187
    nah, elhoztam a mercuryt, úgy hogy hétfőn visszaveszik ha nem vagyok vele megelégedve...

    nos a bitrate-ekkel nincsen semmi gond, 128, 160, 192, 256, 320 és variable is megy vele. a variable-nél ugrál a számláló, de lejátsza :)

    az hogy se id3, se filenév nincsen elég zavaró. viszont nem gond neki szóköz, ékezet (ő, ű se), mindent abc szerint rak sorba amit talál, először a gyökér aztán a könyvtárak.

    néha ez is "buggyog" ahogy a Samsungra írjátok :(((
    és maga ahogy a cd-t forgatja a motor elég komoly zajt csap sajnos.

    még meglátom megéri e nekem a 21+áfát...
  • Hangianix
    #186
    lol, akkor gondolom a szervizuk is ennyire lesz otthon a temaban :D
  • V-Man
    #185
    igen, ott látta haver a telefonszámukat :)
  • Borg
    #184
    a legujabb chip usjágban mintha láttam volna a reklámját ennek...
  • V-Man
    #183
    na a mercury...

    21000 FT+ÁFA a Mercury Magyarországnál. viszont hiába hívtam fel őket aszongya a csávó a kérdésemre milyen bitrate-tet bír:
    - bevallom őszintén, halványlila fogalmam nincs róla!

    hát vazze! kinek kéne tudni ha nem a forgalmazónak? :)
    mindenesetre aszonta ha beviszek 1 audió!! cd-t akkor megnézhetjük, hogy műxik-e.
    monnom neki, bitrate nem audió cdknél, hanem mp3nál van :P akkor azt hozzon!
    :))))))))))))))


    hát komolyan, szerintem asse tuggyák mi fán terem, és még jó hogy direkt ahhoz a fickóhoz kapcsolt az első aki _ért_ hozzá :))

    na, majd lehet megnézem
  • Borg
    #182
    najó, de tényleg nem értem miért ragaszkodsz ehhez:)

    pl minek 320 bps? 196 is böven elég szerintem...
  • Lammer
    #181
    nem sajna, elvek tudod!!!
    ha a hifistáknál vitatkoznak a hangfal faanyagáról, akkor én is megengedhetek egy kis digitális sznobizmust nem?
  • Borg
    #180
    Nemtom, de nekem ha 5%ánál előjön ez a hiba az MP3maimnak... és csak a 200MB feletti mixeknél volt eddig... gondolom mivel csak azokat kódolták ezzel.
    Ezekben a mixekben is csak nagyon kevés helyen tyuttyog, és alig hallhatóan.

    Szóval az hogy "beszoptuk" kicsit túlzás, ez aligha befolyásol akármit is, hacsak azt nem hogy ezentúl mivel tömöritesz MP3mat, az meg nem mind1?
  • Lammer
    #179
    Nagyon úgynézem,hogy beszoptuk!
    Sajna marad a lejáccóba a joint-stereo tömörítés :(
  • OPM
    #178
    Hali! Nekem egy mcd-sm55 -öm van, és ugyanaz a problémám...
    De sajna nem értelek :))
    Miért ilyen? és hogyan lehetne megoldani ezt a problémát?
    thnx!

    OPM
  • Lammer
    #177
    encspot!!!!!
    legkoolabb progi, mindent kiir amit kell.
    eleg a standard verzio!!!
  • Borg
    #176
    1 yes

    nemtom milyen tömizéssel van, de néhány 200 mega feletti KISSFM digweed mixnél nekem is van enyhe nyivnyüv...
  • Hangianix
    #171
    Az ar az tetszik :D. Normal Samsung Sm55 az minimum 36. Ez eddig 28 korul van.
  • V-Man
    #170
    nettó 22-23e ft körül. de ez még lehet a nagyker ár... ha megtudom pontosan beírom azt is!
  • Hangianix
    #169
    (marmint ha mar megvan :D)
  • Hangianix
    #168
    Akkor ird mar be legyszi az arat.
  • Laalee
    #167
    a marcury altalaban mas gyartok termekeit adja el sajat nev alatt... alaplapoknal pl szeretettel arulja az ecs lapjait mercury neven
  • Hangianix
    #165
    Sok helyen utananeztem, de nem talaltam nyomat. Persze ez nem jelennti azt, hogy ne lehetne itthon kapni.

    De szerintem a weblapokon megadott arakbol lehet kovetkeztetni.

    2 helyen 60 font volt, egy masikon pedig 160$.
    Hajlok arra, hogy Mo-n inkabb az utobbi aron kapnad...
  • Efreet
    #163
    Hi!

    Expaniumhoz kiegészítőket (övcsat, stb...) hol merre lehetne kapni? köszi...
  • Penya
    #160
    Nekem egy jo regi Expanium van. mar tobb mint egy eves. Minden nap hasznalom szinte, es meg mindig tokeletesen megy.
  • Borg
    #158
    Én ezt az ESP problémát amit irsz, még soha nem tapasztaltam semmilyen körülmények között. Egy MCD MP67esem van (az SM55 nagy testvére). Skippelni eddig egyetlen egyszer sem hallottam, több mint fél éve mióta megvan.
    Most pedig olvasd végig amit az ESPjéről irtál, figyelmesen, és emeld ki nekünk, hogy hol is tévedtél logikailag:)
    Lehet hogy neked ugrott valamiért, de tutira nem az ESP hibájából. Lehet hogy nem 48X-osan kéne audio cd-t irni?

    Sonyról meg csak annyit, hogy anno hoztam németből egy Sony discmant, zsir ujat, 3 napig élt, azóta meg se mukkan.
  • F3negyerek
    #154
    hela.nekem beatmenem van.(a GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT EZ EGY KISMÉRETŰ 8 CM ÁTMÉRŐJŰ mini CDket lejátszó mp3 lejátszó de persze audiót is tud lejátszani.nagyon faszán néz ki,van rajta anti-shock system persze nem olyan nagyonm erős hiszen az mp3 at tömöriteni kell ezért érzékenyebb is, viszont ennek köszönhetően 1 cd-n 210 percnyi vagyis 185 megányi adat fér ami kb 40, 45 darab szám,elég jó.Van rajta listaösszeállító,bemutató mód(hogy minden számba 10 mp et belekezd),equalizer(hangszínkiemelő-Rock,Jazz,Classic)és Basszus tuningoló is:),2 duracel ultra m3 ceruzaelem kell bele (AA) és lehet adapterrel is hallgatni ami 4,5 V os.Szerintem megéri,és mostmár van beatman 2 ami a rázkódásvédelem fejlettségével jobb 1 kicsit de drágább is.röviden ennyi,ami még nagy előnye hogy nagyon kicsi könnyedén elfér 1 kisebb zsebben is.ja még valami.lehet audiót is hallgatni rajta de kb6,8 szám fér úgy rá,dehát ebben az a lényeg hogy MP3 lejátszó.Röviden ennyi.
  • OPM
    #153
    jaja, ugyanaz, mint neked...

    a keményebb számoknál, aminél nincs lágy dallam vagy ilyesmi tényleg nem lehet észrevenni
  • Gerry
    #152
    Mail ment (megint)!
  • Borg
    #151
    Igy van.. mivel a hiba egész halk, ezért csak halk alaphangú számoknál lehet észrevenni..
  • Hangianix
    #150
    Lagyabb szamoknal? Ez azt jelenti, hogy hardrock es metal hallgatasa eseten (nalam ilyen menne) eszre se vennem?
  • CybearBoy
    #149
    Úgylátom nemcsak én szenvedek ezzel a problémával. OPM, neked is Samsung lejátszüd van? Ha valaki tud megoldást, az ne habozzon, ossza meg velünk!
  • Borg
    #148
    A lágyabb tranceknék valóban zavaróbb kicsit, de nekem eddig mondom csak 1 fajta MP3nál jött elő.. kissFM mixek 100MB felett..
  • OPM
    #147
    Ugyanez a bajom nekem is sajna... :(
    Az ilyen relaxálós számoknál elégnagy gáz...
  • CybearBoy
    #146
    Amúgy nem tudjátok, hogy az e-mailben említett Fraunhoffer MP3 tömörítőt le lehet-e szedni valahonnan?
  • Hangianix
    #145
    a létezésbe. 2 év sok volt neki. :D