1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • WiZZaRD
    #591
    csak szokni kell, hogy a kijelzo nem pontmatrixos, hanem olyan mint a regi ericsson telefonokba...szoval most ujra tanulok olvasni:-)))
  • WiZZaRD
    #590
    igen kiirja, eloszor eloado + cim formaban scrollozza, utana pedig kiirja a cimet folyamatosan, de nem scrollozza, ugyhogy ha tullog a kijelzon akkor pech, vagy korbe kell lepkedni az osszes kijelzesi modon es akkor ujra van scroll. ez egy apro bugocska lehet, de nem erdekes. a gyari fuleset ugyanugy lehet a kukaba dobni azonnal, mint az osszes tobbinek. Van resume, programozhato lejatszas, album mod, de ez a 210-esben is van asszem. szoval az id3-at leszamitva ugyanaz. minden esetre a 210-es 25eHUF-ert best buy, ha valakinek nem kell id3, akkor ne is keresgeljen masfele. Azert neveztem be a 311-esre mert a dion 200-as belathato idon belul nem lesz sajna + az id3 nem art ha van, de nem bantam meg. mondjuk azert audio lemezzel meg lehet akasztani ha ki van kapcsolva az esp , ha be van kapcsolva akkor eselytelen:-) de nem azert vettem mp3 lejatszot, hogy audio lemezt hallgassak :-) A 210-es fogyasztasa milyen amugy? mondjuk ket 1800mAh-s aksival mennyit bir?
  • WiZZaRD
    #588
    tok ugyanaz mindketto, csak a 311 ki tudja olvasni az id3-at meg a filenamet ha nincs id3, meg egy lehelletnyivel kisebb. amugy ua.
    jovanna' igazad volt:-)))
  • WiZZaRD
    #586
    ja es az expanium 210-est 25eHUF-ert lehet kapni az mm-ben a westendben, ki van pakolva egy nagy rakas belole, ugyanaz mint a 201, es mint a 211, csak uj ev = uj modell, legalabbis szamozasban. Ezt meg a philips magyarorszagtol tudtam meg. Csak azert lettem kivancsi, mert a 211-es 8eHUF-fal dragabb...pedig ugyanaz.
  • WiZZaRD
    #585
    Na, egy napig samsung sm85 tulajdonos voltam. Almomban sem mertem gondolni, hogy a samsung hordozhato mp3 cd csucsmodellje ennyire ocska razkodasvedelemmel van ellatva! MP3 meg csak-csak hasznalhato, de audio cd-nel szabalyosan fel percenkent akad!!! Megdobbento, foleg annak tukreben, hogy mennyit kernek erte. Ezen kivul halk is rettenetesen, meg kisse gyermeteg a minosege is. A design es az epitesi minoseg az kivalo, de hat ha a belbecs megbukik mar az elso seta soran, akkor az gaz...
    Szoval rovid uton ki is csereltettem, egy philips expanium 311-esre. Minden philips ellenessegem ellenere be kell vallanom, hogy mind a hangminosege, mind a razkodasvedelme messze felulmulja a samsunget, sot, kikapcsolt razkodasvedelemmel sem akad, ezt nem tudom hogy sikerult nekik, de kiraly:-) A kijelzojevel majd csak megbekulok. Meg a fogyasztas kerdeses, de remelem az is rendben lesz. Szoval el kell ismernem, hogy igaza van a philips kutyut hasznaloknak:-)))
    Tanulsagos volt ez a kisse nyakatekerten beszerzett mp3 discman, vagy inkabb kesz tortura volt, de megerte vegso soron:-)))
    Es meg egy valami: samsungbol meg a csucsmodellt se vegye meg senki, megcsak veletlenul sem! Olcsobban kap fenyevekkel jobbat!
  • WiZZaRD
    #583
    esetleg az expanium 511-es lenne jo, de azt meg nem talaltam sehol a netes arlistakban
  • WiZZaRD
    #582
    en irtam, hogy a hangminoseg a legfontosabb, de azert a tobbi sem art ha jo...engem zavar az exp311-es ericsson gf628 szeru kijelzoje, nem pontmatrix, hanem csak vonalakbol rakja ossze a betuket, szvsz ez elvarhato lenne ma mar a legolcsobb kategoriaban is
  • WiZZaRD
    #578
    www.pixel.hu
  • OPM
    #577
    nos? senki?
  • WiZZaRD
    #576
    na en a philips exp313-at lattam 35eHUF-ert...de ennyiert a dion ad aksikat is, taviranyitot, hordtaskat, tapot, szoval philips eleg gyermeteg...ennyiert. ha kb 25eHUF lenne mar mennek is megvenni.
  • WiZZaRD
    #575
    na meglesem a Philips honlapjat...mit tud az expanium...
  • WiZZaRD
    #571
    A philipset en is lattam vmi bordo kasztnival, de philipset, meg sonyt mar csak elvbol sem veszek:-))) mondjuk azt hallottam, hogy tenyleg sokaig birja az elemmel/aksival. maradok a dionnal:-)))
  • OPM
    #569
    milyen netes boltokat tudok, ahonnan lehet mp3 discmaneket rendelni?

    pl www.depo.hu vagy www.infopatika.hu ilyenek

    thnx!
  • WiZZaRD
    #568
    mind1, majd hetfon felhivom oket es ha van kiugrok kajaszunetben erte:-)))
    mar majdnem elcsabultam egy ujfajta samsungra, egy olyan hatromszog fele kijelzo+gomb panelja van sajna a tipusat nem tudom, 35eHUF...de a dion jobbnak tunik
  • WiZZaRD
    #567
    hat pedig az infopatika oldalarol meg is lehet rendelni...nem az van oda irva hogy hamarosan...
  • Stann
    #566
    De azt még nem lehet kapni Pesten,m az egész országban sem!
    Azt mondták, megint, talán a hónap végén várható...
  • WiZZaRD
    #565
    200-ast szerettem volna de a nyitvatartas megakadalyozta:-)
  • CybearBoy
    #564
    Milyet veszel? Haverom nemrég rendelt 400-ast, de csak jövő hét vége fele lesz, kifogytak belőle. :)
  • WiZZaRD
    #563
    na raszantam magam egy dionra erre most lesem az infopatika honlapjat es nincs nyitva szombaton...shit!
  • Torry
    #561
    Sziasztok!

    Ide írok mert külön fórum nincsen.Azt szeretném megkérdezni hogy milyen memory stick-es mp3 lejátszót vegyek.?

    Előre is köszi!!!
  • CybearBoy
    #560
    Ott van a leírásban. :) Leszedet a hozzá való fájlt, és kiírod pl egy újraírható CD-re, de csak ez a firmware fájl legyen rajta. Elemet kiveszed, a gépet meg rádugod a hálózatra, berakod a CD-t, és bekapcsolod. Innentől már csak várnod kell, magától ki fig kapcsolni, miután felülírta a szoftvert, és kész.
  • OPM
    #557
    nem tudom eladni a Samsungomat... :((
    egy gyerek ugyan írt hogy 20ért megvenné, de az ért annyira olcsón nem adom
  • Stann
    #556
    Ááááááááááááááá
    Idézek:
    "De akinek dioneerje van, ő sem panaszkodott"
    -->Ezt a hangminőségre is értettem!
    De olvass csak vissza, van aki már vett itt Dioneert.

    És te nem Breki(nagyi) vagy véletlenül? :))))))
  • Stann
    #554
    Nézd meg:
    Infopatika
  • Stann
    #553
    De akinek dioneerje van, ő sem panaszkodott.
    A 2.esélyes egy Philips EXP-311 volt, 34.900-ért, vagyis egy ezressel olcsobb a Dioneernél, tudásban meg, hááát, simán lemarad, és most nem a csilivili háttérvilágításra gondolok! És ha azt nézzük, a Dio-hoz adnak 2 1800mAh-s elemet, meg tölti is őket, már az árát is behozza!
    Ja, de bovlinál nem a Philipsre, hanem a Thomsonra és Samsungra gondoltam
  • OPM
    #549
    aztán majd írjad a véleményeket róla, mert én is ilyet akarok venni! ok? :)
  • Stann
    #548
    Lehet, h. egy kicsit félreértettél, de én Mo.-n veszem, Pesten, csak még nem forgalmazzák, csak áprilistól, de már csak 1 hét...
    És Köszi a biztatást!
  • DecenS
    #546
    Stann, drága barátom: te már fogalommá váltál ebben a topicban! :))
  • Stann
    #545
    Szerintem meg inkább azok szívják meg, akik tájékozatlanul, kizárólag márka/ár szerint vásárolnak. És még mindig jobb várni egy jobbra, mint gyorsan megvenni egy gógyit, átána meg szivni...:)
  • Stann
    #543
    Majd nem röhögtök, ha majd megvettem a dioneer-dcp200-asomat!
    :PPPPPPPPP
  • CybearBoy
    #542
    www.iriver.com, vagy keress rá google képkeresővel imp 400-ra.
  • DecenS
    #540
    Te nem Stann vagy véletlen? :-)
    ;-))
  • CybearBoy
    #538
    Ízlések és pofonok, nekem jó az ezüsz is, de a bordó sem csúnya. :)
  • CybearBoy
    #536
    Nézz be az index fórumába. Külföldről lehet rendelni, változoó árakon, ált 50e környékén. Amúgy annyival jobb, hogy van benne FM rádió is.
  • Stann
    #535
  • WiZZaRD
    #532
    meg aztan ezek az extra akkumulatorok sem valami jok, illetve az aksik jok, csak ha egyszer szeretnel venni hozza ujakat, vagy nagyobb kapacitasut, akkor min. 4-5eHUF/db. Egy sima ceruza aksi meg max 1500HUF es 2Ah-as szemben az extra vekony aksik max 800-as kapacitasaval:-(
  • WiZZaRD
    #531
    nekem is a 200-as dion a szimpi, volt regebben egy pana csucs hiper giga super walkmanem es ahhoz volt extra tavmutyur es persze a funkciok nagy resze onnan ment csak...aztan egyszer csak behalt a kabele, barkacsolni nem akartam masfel ev utan doglott be kb. bementem pana markabolt es a taviranyito utanrendelheto volt ugyan csakhogy 15-17eHUF-ert. Na most a walkman teljes aranak felet nem akartam kidobni csak a taviranyitora...
    es ez a baj a 400-assal, hogy nincs rajta gomb...
  • Borg
    #529
    Nemtom, én nem olvastam sehol semmit erről még...
  • Sound
    #528
    http://home.tiscalinet.ch/coolrythms/

    http://home.arcor.de/m.meier3/

    http://members.fortunecity.de/coolrythms/

    http://members.fortunecity.de/coolrythm/

    http://coolrythms.i8.com/

    http://coolrythms.tripod.com/
  • CybearBoy
    #526
    Hát az SM55 tuti nem tud ilyet, a többi Samsungot nem ismerem, de gondolom azok se. Vagy a tiéd igen? Hogy miért azt nem tudom, lusták a Samsungosok biztos. :D