1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Breki33
    #640
    egyrészt kérdés, hogy milyen fajta fülest akarsz

    Én Philips Megabass-t vettem de ha kicsivel többet szánsz rá Sennheiser füles.......

    Én mondjuk fülberakósakat szeretem........
  • hgf
    #639
    Igaz, hogy gondok vannak a Dion hangminőségével? Egy másik fórumon ezt írják. Hallott erről bárki is?
  • hgf
    #638
    Üdv! Milyen füles vegyek, ami nem túl drága (5000 forint környékén van), de jól szól?
    Ismeri valaki a Panasonic fülesét, ami fülhallgató és pántja van? Nem túl kényelmetlen az a kerek fülrésze miatt?
  • OPM
    #637
    :))
  • Breki33
    #636
    es a legfontosabb a Sennheiser füles.......

    bar szerintem a comboval joban jártál volna
    alapméretre ugyanakkora csak tudja a nagyCD-t is
  • Stann
    #635
    Na Sziasztok!
    Már elég régen írtam, (egyesek örömére :)).Szóval először én is Dioneert
    akartam venni, de még március közepén is azt mondták, hogy hét hét múlva
    lesz, és április közepén már kezdett gyanus lenni, ugyhogy le is mondtam
    róla. Philips EXP 311-est akartam venni, de végülis kiderült, hogyha
    Beatman-t vennék, akkor arról vissza birom kapni a ÁFA-t, és 32ropibol
    meguszom. Igaz kiscds, de igy is 192megás, és egy kiscd mégis sokkal olcsóbb
    egy memóriakártyánál(persze, nem 1 kategória). Meg ugye itt a nyár, kabát sincs
    ...:) És végül meggyőzött, és egy BeatmanII.-t vettem. Én meg vagyok vele elégedve
    teljesen, a hangminősége kiváló, egy szűkebb zsebben is elfér, és ugye ez is
    rendelkezik 480s ESP-vel, ami ugy működik, hogy 1percig olvas, utána áll benne
    a CD, ami ugye fogyasztás/rázkódás szepontból is előnyös. Olvassa az RW-CD-t is,
    szóval nekem megfelel.
  • WiZZaRD
    #634
    szvsz ez vmi eloregyartott uzenet lehetett:-)
  • WiZZaRD
    #633
    nem, nekem mar van philips exp311-esem es nagyon meg vagyok elegedve, ez nem nekem kellene:-))) csak jo lenne tudni, hogy erdemes-e ezt megvenni, a raszant keret miatt...
  • OPM
    #631
    ma küldték ezt nekem (ezek még ünnepnapokon is dolgoznak?? :))
  • WiZZaRD
    #630
    valaki ismeri ezt kozelebbrol: Grundig CDP 9200?
    esetleg vmi tapasztalat?
  • WiZZaRD
    #629
    na en meg felhivtam oket, es azt mondtak bizonytalan ideig nem lesz.
  • OPM
    #628
    Kedves Érdeklődő!

    Köszönjük, hogy megkeresett bennünket. A Dion-200-as sajnos még nem kapható
    itthon. Azonban várhatóan két héten belül megérkezik. Amint itt van
    értesíteni fogjuk.

    Üdvözlettel:

    Tímári Sándor
    Infopatika
  • CybearBoy
    #627
    Te vagy a gagyi...
  • WiZZaRD
    #626
    az a baj nincs dcp200-as s nem is lesz bizonytalan ideig, legalabbis ezt mondtak az infopatikaban...en is 200-ast szerettem volna, de csak 400-as varhato sajnos. a 200-as araert szvsz nagyon jo vetel az exp311-es, samsungot semmikepp se vegyel
  • OPM
    #625
    még mindig? :))
    és ez kinek szólt?
  • OPM
    #623
    Na nekem most végre megvan a money egy dionra. Mégpedig a 200 mellett döntöttem.
    Van itt most végülis valakinek ilyen? Stann? Ha van, mik a vélemények róla?
    thnx
  • CybearBoy
    #621
    Király, de az ára is szép.
  • OPM
    #620
    amúgy néztétek az inopatika -ban milyen új termékek vannak?

    HD-500
  • OPM
    #619
    yeeeeeeeeeaaaaaaaaahhhhhhhhhhh
    eladtam a samsungot! méghozzá 25-ért!!
    ennél jobb húsvéti ajándék nem is lehet! :))
  • CybearBoy
    #618
    Ez érdekes, a te füled biztos máshogy működik. :P Dehát mind1, olyat kell venni, ami személy szerint bejön of koz. :)
  • CybearBoy
    #617
    A DCP-200 35900. Öcsém Philips 511-ese egy tizessel drágább volt. De ha talál olcsóbban, vagy hasonló áron philipset, azt is megveheti, azzal sem jár épp rosszul. :)
  • WiZZaRD
    #616
    hd 400, vagy hd450 asszem...de volt lehetosegem kiprobalni tobb valtozatot, egeszen a pici fulbedugos valtozaton at, a kis utcai fejpantostol, egeszen a nagy otthoni hifizeshez szantig...de egyik sem volt meggyozo...
  • Breki33
    #615
    szerintem meg Philips-el :-)

    ugyanis oilcsóbbat mondott PPPPPPP
  • CybearBoy
    #614
    Szvsz Dion DCP-200-zal jársz a legjobban.
  • CybearBoy
    #612
    Amúgy milyen típusú volt a tiéd?
  • CybearBoy
    #611
    Háát, én eddig csak jót hallottam róla, és nekem is nagyon bejött. A boltban is aszonták amikor vettem, hogy ennél jobb hangzásút nem lehet találni. :D
  • WiZZaRD
    #610
    sennheisert semmikepp, mar volt sennheiser fulesem, es valami borzaszto tompa, mosott hangja van...akkor marad a pana egyeb tapasztalat hianyaban
  • CybearBoy
    #609
    Sennheiser, ezek királyak, nekem is ilyen van. ;)
  • Breki33
    #608
    ezeken nem ismerem én Philips-et (megabass)vettem :-)

    De fülesben a Seinhesser a márkanév

    Csak leirni nem tudom :-)

  • Breki33
    #607
    azt hiszem cdrlabel, de régebben irtam rola bovebben itt
  • WiZZaRD
    #606
    jah, egy kerdes...itt nagyon dicsoitettek a koss kis fulbedughatos fuleset, egy masik forumon utanakerdeztem a koss-nak, es ott azt mondtak, hogy az csak draga, de nagyon ocska fuleseket gyart...helyette a panasonic rp-hv 350-est ajanlottak....velemeny...akinek esetleg az van...?
  • WiZZaRD
    #605
    tolti, de szerintem egy rendes tolto alaposabb megoldas. en az 1800-as ansmann aksikat bele nem rakom tolteni az tuti...megrovidulne az elettartamuk.
  • CybearBoy
    #604
    És mi a prog neve?
  • Breki33
    #603
    a 311-es már tölti is az aksit?

    Kezdek irigykedni
  • Breki33
    #602
    van ennél egyszerubb modszer is

    illetve egy progo
    ott berakod a lemezt lenyomsz egy gombot beolvassa
    aztan a következő gomb a nyomtatáséé, csak azt kell beállitanod milyet akar
    (elő-hátlap vagy csak elő)

    Ez kb 5 másodperc.
  • WiZZaRD
    #601
    nem tudod en mennyire lusta vagyok:-)))
  • OPM
    #600
    lusta? 10 mp alatt késszen van :)
    winamp - generate html playlist
    aztán bedobod wordbe (hasábok)
    nyomtatás

    és késsz is van :)
  • WiZZaRD
    #599
    na talaltam meg egy ket aprocska bugot, pl a kijelzon a full feltoltott aksira csak kozepesen toltott allapotot jelez, lehet az 1.2V miatt...talan sima elemre mereteztek:-)
    aztan amit nem ertek, hogy ha ki van kapcsolva es a play gombbal be szeretnem kapcsolni az elso gombnyomasra semmi sem tortenik, a masodikra bekapcs+play.
    a resume allapotot nem jegyzi meg ha a lejatszas leallitasa utan kikapcsolod, meg kell varni mig sajat maga megy pihizni:-))
    amugy eleg erdekes, de itt mindenki 10-20sec-okat irt egy cd beolvasasara, en neztem egy eleg huzos lemezzel 135 mp3 file, vagy 5 konyvtar + a gyokerbe omlesztve egy csomo, szoval tenyleg huzos, es ennek a beolvasasa kb 5sec.
    szoval miutan megszokja az ember, hogy mi es hogyan muxxxik helyesen, akkor igen kenyelmesse valik a zenelgetes:-))) Philips rulz!
  • OPM
    #598
    Nem igaz... teljesen kivagyok... :((
    A M*t*o elb*szta az üzletemet :((
    pedig már lett vola vevőm a Samsungra 25ért, de amikor látta hogy a M*et*o-ban 27 újonnan, inkább onnan veszi
  • WiZZaRD
    #597
    meg vagyok elegedve nagyon a keszulekkel:-))) csak valahogy nem szerettem a philipset, mint markat, de ez meggyozott rendesen:-)
    en lusta vagyok a cd-khez boritot csinalni...