1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Breki33
    #702
    nem sajnos nekem 2-el kezdődik mint már többsuzör leirtam....

    irigykedem is P
  • Breki33
    #701
    Miért ne találna, ne vonj le elhamarkodott következtetést!

    Birom az ilyen embereket :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #697
    vagy a 326-os persze jobbnak néz ki de elméletileg csak több benne a "cache" meg 32 lépcsős hangerő szabályzás
  • [HUN]PAStheLoD
    #696
    nah ez a NAPA )A-MAX /NAPA DAV314 ) akármi engem is érdekelne van valakinek ilyenje? Az ára elég kedvező de jó is??
  • Breki33
    #695
    nemmegmondtam nemmegmontam? :-)

    örülök, hogy valaki végre hallgatott rám itt

    mennyiért vetted?

    Milyen aksi van hozzá?
    Nekem 2000-es elég jól birja
  • OPM
    #688
    de mikor lesz már kapható?? már bővel május közepe van!
  • OPM
    #687
    milenne ha visszaolvasnál kicsit...?
    na jó nem leszek ennyire szemét :)
    www.infopatika.hu - Dioneer 200
  • Breki33
    #684
    jó feladtam nekem a hangja számit nem a vastagsága P
  • Breki33
    #682
    amugy a Philipset minden tulaj dicsérte a Sony-t meg sokan szidták.......
  • Breki33
    #681
    211-esem van de ha most vennék a linken láthatót venném

    megnézted egyáltalán?
    ha az sem elég kicsi neked
  • Breki33
    #679
    figyi nekem Philipsem van es látom a vastagságát
    (ami köztünkszólva sztem nincs három cm pedig nem az 511-es)
    tudom, hogy sokkal tovább birja mint a másik, mint erről a topicban már volt is szó, de te csak hallgass az eladóra :-)

    Ha meg kicsi kell lásd a linket...
  • Breki33
    #677
    mi ezen a vastag? :-)

    amugy ez szól a legjobban

    ha meg kisebb kell
    http://www.consumer.philips.com/microsites/GB/en/exp431/exp.htm
  • OPM
    #675
    ha igaz volt ez a levél, akkor már e jövő 7en kapható!
  • WiZZaRD
    #674
    megindulsz a blahatol az oktogon fele, es ott van ket keravill is...na az egyikben lehet kapni, az a hivatalos magyarorszagi philips markabolt
  • Breki33
    #673
    szerintem a 671-es :-)
  • orkenyid
    #672
    Hello!
    Szerintetek melyik a jobb?? Napa DAV-314G vagy DAV-326??? (19.250Ft, 24.550Ft)

    http://www.amaxhk.com/products/napa/326/dav326.htm
    http://www.amaxhk.com/products/napa/314/dav314.htm
    http://www.materiel.be/divers/dav314/intro.php
    http://www.clubic.com/ar/1857-1.html
    http://www.clubic.com/ar/1857-2.html
  • OPM
    #670
    Na hová süllyed még ez a topic? :)
    Várom már nagyon a 200as Diont, van valaki aki elment a boltba és kipróbálta?
  • Poki
    #669
    Én úgy halottam régebben, hogy a benetton is próbálkozott hasonlóval. Igaz ők csak egy csippet akartak a ruhába rakni, amivel a raktárkészletüket tudták volna hatékonyan ellenőrízni. Ezt a chippet a Phillips szállította volna. De közbe jött valami és leállították a projektet, és itt voltak találgatások. pl. emberjogi szervezetek arra hivatkozva, hogy ezzel akár meg lehet figyelni éppen ki, mikor, hova megy azaz senki sem bújhat el minden követhető. Hát én nem értem mert most is meglehet ezt oldani, pl. ott vannak az aruházakban azok a rákapcsolható szarok amik jeleznek ha kibillegek vele a boltból. Úgyhogy tök hüjeség ez a chippes dolog.
    ez a mosógépes viszont teccik :) És MP3-at úgy hallgatok, hogy a fülembe dugom a mandzsettát? :))
  • Breki33
    #668
    A német Infineon bemutatta "intelligens textílián" alapuló, hordható MP3-lejátszóját, amelyet akár a mosógépben is ki lehet mosni.


    A készülék -- vagy inkább ruhadarab -- csupán csak egy látványos bemutatása a német cég új technológiájának, amelynek révén az áramkörökat a textíliába beleszőve "intelligens" ruhák készíthetők. A félvezetőgyártó egy müncheni divatstúdió segítségével készített MP3-lejátszó kabáttal demonstrálta megoldását.

    Maga az MP3-játszó egy 64 MByte-os memóriakártyáról játssza le a dalokat és teljesen hangvezérelt, ezért egyáltalán nincsenek rajta gombok. Az áramkör teljes egészében az anyagba van szőve, hajtogatható, de akár ki is mosható.

    Az Infineon szerint a technológia számos lehetőséget rejt magában, például olyan intelligens ruhák készíthetők, amelyek automatikusan tájékoztatják a mosógépeket, mekkora hőfokon moshatók és milyen programmal. Hogy az okos textíliák mikor kerülnek piacra, azt egyelőre nem tudni, de az Infineon szerint "hamarosan".
  • orkenyid
    #667
    Hello!
    Szerintetek ezt érdemes megvenni: NAPA DAV-326 (http://www.ebolt.hu/category68.html) 26.000 FT??
  • Breki33
    #662
    nemrossz a kicsike

    érdekes a számozása én eddig csak 511-esről halottam

    Majd utánnanézek egyenlőre annyi hogy 230 euro az ára a zapsternél
  • WiZZaRD
    #660
    kulonbozo mp3 tomoritesi eljarasok, a joint stereo a stereo informaciobol is butit egy keveset, ne azt hasznald, a dual stereorol meg nem hallottam sehol eddig.
    vmi jo regi tomoritot hasznalhatsz, mert ezt a valasztasi lehetoseget nekem mar ezer eve nem ajanlotta fel egyik progi sem:-)
  • OPM
    #658
    "draga, de legalabb sz*r"

    ezt hogy érted? :))
  • WiZZaRD
    #657
    na bocsi megegyszer en, rp-hv 350 es nem rp-ht 350, es ugyanazon a linken megtalalod azt is
  • WiZZaRD
    #656
    en is ezen a fulesen gondolkoztam, de lebeszeltek rola, meg ugy altalaban a koss-rol, mondvan draga, de legalabb sz*r:-). helyette panasonic rp-ht 350-est javasoltak asszem, olcsobb is meg jobb is.
  • WiZZaRD
    #655
    ezt lattam az mm-ben 6900HUF-ert, de a dobozara jobb adatok voltak irva ami a frekvencia atvitelt illeti, az erzekenysege viszont kicsit kevesebb volt
  • Stann
    #654
    Hát max hangerőn ha bekapcsolom a basszust, néhány rosszab minőségű mp3-nál. De már én sem tapasztaltam, csak az elején, amugy tisztán szól!
  • OPM
    #653
    Erről a Koss The Plug fülhallgatóról mi a véleményetek? próbált már valaki ilyet?
    http://ebolt.stop.hu/product78875.html
  • OPM
    #652
    Vannak új infok a dionról :)

    A legutolsó információ, amit a gyártól kaptunk, hogy május 10.-e körül tudja
    átadni az árut a szállító cégnek.
    Reményeink szerint, május 14 körül tudjuk az üzletekbe szállítani a
    terméket.
    Sajnos mi is kiszolgáltatott helyzetben vagyunk a gyártókkal szemben.
    Megértését, és türelmét köszönjük

    Üdvözlettel:
    Tímári Sándor
    Infopatika Bt.
  • Poki
    #651
    Elírtam bocs.
    nem 10 db cd hanem 30
    Furi lett volna 10-ből meg lenne 13
  • Poki
    #650
    Én Beatman II-t kaptam, pedig csak 1-et rendeltem :))))
    Most nem mondom meg a bolt nevét legyen elég az, hogy a m*****media.hu-n rendeltem :)
    Nem tehettem róla hogy nekem azt adták. :)
    Szal csak otthon vettem észre hogy ez a dög valamiért nem forgatja még mindig a cd-t de még mindig szól, pedig már eltelt 4 perc is. Na mind1. Ekkor megfordítottam és láttam az alján hogy Beatman II. Meg is örültem neki mert az egy 10-esel drágább lett volna akkor.
    És ja adtak hozzá 10 db minicd-t. Még most is van 13. Mondjuk ebből 8at elbasztam németre, aszittem kezelni fogja nekem az összes számot (szavak: 1031), de tévedtem mert csak 255-öt tud, és ennek a tesztelésére csesztem el sokat. De nem mintha érdekelne.
  • Breki33
    #649
    nem a BEatmen I_hez adtak 30 darab minidiscet?
  • Poki
    #648
    Hali!
    Én vettem egy Beatman II lejátszót januárban és kiválóan működik még most is. Elég fasza jó a hangja, MX300 ahhoz képest mekkora meglepően jó hangzást ér el. Én még a recsegést nem nagyon tapasztaltam csak egyszer de azóta sem. Lehet csak amiatt volt hogy az mp3 maga is basszussal volt meg még ráadta a discman is és lehet ez volt sok. Azóta semmi gáz.
    Azt nem értem, miért mondja azt mindenki (=forgalmazók), hogy nem kezeli a könyvtárakat? Én kipróbáltam és nicsak mégis. Igaz hogy nem bír lekezelni 255 számnál többet ami nem tom mitől van. Kár hogy nincs rajta valami csatlakozó pc-hez, mert ráraknék egy firmware-t :)))
    Az még negatívuma hogy nem tud a könyvtárakat átugrani. Ezt is orvosolhatták volna, mondjuk a BI-et nem ismertem személyasen.
    Még azt észrevettem, ha futok és az oldalamra van kötve, az állandó zötyögéstől atugorja a számokat, miután befejezte a cd beolvasását és már csak a memóriát kéne használnia. Nem értettem miért csinálja, így most inkább a kezemben tartom, de a súlya nem vészes.
    na mind1. Én nem bántam meg ennek ellenére sem mert az árához képest nagyon jó kis gép, és nem kell flash-re sem költeni (vásárláskor úgyis kap az Mber hozzá cd-t).
    Üdv
  • Breki33
    #647
    Basszusnál recseg? :-)

    Hát nemtudom
  • Stann
    #646
    Én is Sennheiser fülest kaptam a Beatmanhoz, de annyira nem drága.
    Az mx300-as az 2900forint, az mx400 ugyanez,csak tokkal és
    az mx500-ast én 4000-ért láttam, amin már hangerőszabályzó
    is van. Én meg vagyok vele elégedve, kényelmes, könnyű,
    viszont a honlapján írták, van benne vmi. basszus,
    de azt nem igazán érzni(nagy basszusnál még recseg is),
    de hát nem lehet 1négyzetcentire beépíteni egy mélynyomót...
  • Stann
    #645
    Hát ja, lehet, de a HDC-ről nem hallottam semmit, viszont a Beatmant több helyről is, és a negatívum csak annyi, h. egyik fórumon fél év után egy BeatmanI-en kilazult a fedő, de ugyis van rá 2év gari :)
  • CybearBoy
    #644
    Üdv!
    Én a legnagyobb fülbedugós Sennheisert vettem, ez 5000 HUF-ba került. A Dionnak a hozzá adott fülesekkel tényleg nincs valami jó hangja, de szvsz a Sennheiserrel szépen szól.
  • Breki33
    #643
    figyi ebbe had ne menjek bele

    a véleményem leirtam az index-en nem lenne tisztességes ha negativ véleményt mondanék egy cuccról amit nemis ismerek.

    Csak a saját véleményem van az meg szubjektív...
    SZolgáltatásokban többet tud a Philipsnél hangban szvsz nem, ennyi

  • hgf
    #642
    Erre gondoltam. Mit jelent az a "negatív vélemény" a hangról, amit hallottál?
    A Sennheiser milyen árkategória? Az is fülberakós-pántos (és van a fülberakós-pántosoknak egyáltalán rendes nevük)?
  • Breki33
    #641
    Ha arra a gondolsdz amit én írtam az indexen nem pontosan így szólt.

    Pontosan idézve:
    "Igazad van nem hallottam a hangját, csak annyit tudok, hogy akinek Philips-e van mindenki nagyon meg volt/van elégedve vele a dionnál már halottam elég negatív véleményeket, pl a DC-n. (A hangjáról, fogyasztásról, nem a szolgáltatásairól) "

    Sztem ha nem lenne Philipsem és nem vehetnék 511-es Philips-et ezt venném énis....