1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • [HUN]PAStheLoD
    #803
    jah és a piros philips EXP valamennyi-t nem láttam a philips.hu-n csak egy katalógusban... mit tudtok róla?
  • [HUN]PAStheLoD
    #802
    az a külömbség hogy 96kbps es mp3pro kb. ugyan olyan mint a 192es mp3
  • DecenS
    #800
    szia Torry,

    én tavaly használtam egy Panasonic SL-MP35-öst. (Pusztán annyiban különbözik a 30-astól, hogy nagyobb a kijelzője és pontmátrixos.) Nem voltam vele elégedett egyetlen ok miatt: az mp3-as számokba nem lehet beletekerni illetve, last memory opció nincs benne. Vagyis ha kikapcsolod a discmant egy 2 órás dj mix kellős közepén, akkor bekapcsolás után a mix elejétől kezdi ujra a lejátszást, és nem tudod átpörgetni a már hallott 1 órát :-(
    Ha ez téged nem zavar, akkor bátran ajánlom, mert a rázkódás védelme kifogástalan, és a hangminősége is, valamint mindenféle kódolású mp3-mal megbírkózik.

    Uff!
  • Torry
    #799
    Sziasztok!

    Szeretnék venni mp3 discmant.Én egy Panasonic SL-MP30-ra vagy egy Sony D-NE511-ra gondoltam.
    Kérdésem hogy melyik a jobb, ill. ennyi pénzért melyik lejátszó érné meg a legjobban.
    Előre is köszi!
  • Dj N-Ice
    #797
    segithetnétek mert 1-2 óra és indulok megvenni...
    pls
  • Dj N-Ice
    #796
    Sziasztok!

    mostanság elgondolkoztam én is egy ilyen kis kütyü megvásárlásán, csak aza a baj hogy nekem ezer éve még amikor a sima egyszerű samsung yepp bejött az elsők között megvettem, és azóta nemtom hogy hova hogyan és milyenné fejlődött az MP3as lejátszó technológia az ilyen kis lejátszókban. Őszintén megvallva ahogy nézegettem a neten nekem első látásra a freecom beatmanje jön be nagyon, a mérete miatt és hogy CDről megy a zene. Itt merülne fel egy apró kérdés:

    Érdemes megvenni a beatman-t?

    Vagy gondolkodjak inkább rendes nagy MP3as Discmanben?

    melyiket érdemesebb?

    Ami nagyon fontos, én mindenképp veszek hozzá fülhallgatót, de azt szeretném ha szólna rendesen a gépezet, mert miután dj vagyok utálom a "halk" zenét.


    Segitségeket, ajánlatokat várok, megköszönöm előre is a türelmeteket hogy elolvastátok a problémámat:)

    Üdv:

    N-Ice
  • Torry
    #795
    Sziasztok!

    Szeretnék venni mp3 discmant.Én egy Panasonic SL-MP30-ra vagy egy Sony D-NE511-ra gondoltam.
    Kérdésem hogy melyik a jobb, ill. ennyi pénzért melyik lejátszó érné meg a legjobban.
    Előre is köszi!
  • Breki33
    #786
    ne nekem köszönd

    de ide ne mert írni, hogy milyen jó mert megverlek PPPPPPPPPP
  • Breki33
    #784
    nyugi nekem sajna vagy nemsajna most az olasz útra kell a pénz

    és ottvan az én jó kis Philipsem ami nem ilyen jó de azért........


    szóval:

    "az
    www.apronet.hu oldalon találtam egy június 18-án feladott hirdetést.: Horváth
    Tibor (ha jól emlékszem Budapasti lakos) 2 hónapos exp431-esét 25.000 Ft-ért
    kínálja. Telefonja: 06-30-5614271"

    azért köszi
  • Breki33
    #781
    na márm,egint irigyzöld vagyok
  • Breki33
    #779
    sztem 431 ha vállalod a kis méretet
    amugy itthon most milyen árban vannak?
  • [HUN]PAStheLoD
    #778
    egy kérdésem lenne: philips eXp 511 vagy 431 ?? melyiket ér meg venni? mert gondolom az 511 jobb de megéri-e ?
  • Breki33
    #773
    akkor kezdjük a 2-essel
    2. Értsd meg, hogy én a DC-ről beszéltem ami tulajdonképpen egy chat ugyebár :-)))

    És csak azt mondtam, hogy a DC fóruma a sg-n van.
    Erre a fórumra nemis hivatkoztam.

    3. Áprilisban csak arról írtam amit mások mondtak írtam is, hogy én még nem láttam

    Nem állok pozitívabban eddig is jónak tartottam, csak nem a legjobbnak, főleg ezért az árért.

    Amúgy 200-ast láttam és azt hiszem pesten vette, de nem biztos, tudtommal csak az infopatika forgalmazza
  • Breki33
    #770
    sztem félreértetted

    Grunding-ja van

    bár ezek hasonló szinten vannak szvsz
  • WiZZaRD
    #769
    samsungot vettel? hiaba ovott mindenki? az enyembe - ami egy napig volt meg mert visszavittem - 120sec volt, de samsungeknal eleg erdekes felfogassal kezelik a razkodasmemoriat, mert feltolti ahogy tudja, aztan kiuriti akkor is, ha lerakod az asztalra es meg sem moccantod...velemenyem szerint a razkodasvedelmi memoria azert van, hogy allandoan tele legyen...a regi aiwa nem mp3-as discmanembe csak 10sec volt, de abba elobb ert a talcahoz a lemez a razogatasokkal, minthogy ugrott volna, a mostani expaium 311-est is szinte lehetetlen ugrasztani
  • OPM
    #767
    Nem tudjátok, hogy hol lehet neten Senheiser MX 400 vagy 500 fülest kapni?
  • CybearBoy
    #759
    Dion rulz, még mindig!
  • OPM
    #758
    Breki neked mindenki beszól? :))
    Különben elárulok vmit:
    OPM = AylaVu
    na cső! :)
  • OPM
    #749
    és mégvalami, nagyon amatőr vagyok ilyen fülesek terén, ha volt már egy régi fülesemhez távirányítóm és azt rajtahagyva rákötöm az új fülest, akkor az ugyanúgy fog szólni, szóval nem kell ahoz is távirányítót vennem, ugye? a minőség csakis a füles "fejétől" függ?
  • OPM
    #748
    szerintetek hülyeség a neten fülest rendelni, úgy hogy még nem próbáltam olyat, csak a fórumokból olvastam róla? zsákbamacska?
  • OPM
    #747
    te már csináltál Firmware Upgrade -t a lejátszón?
    Az infopatikán ezt írják: " 4. Pontosan kövesse a használati utasításban leírtakat."

    Milyen használati utasításban leírtak? nem találtam benne semmmi ilyet...
  • OPM
    #745
    "na jó van egy apróság: az audio CD-t folyamatosan játsza, de az mp3 file-ok közti váltáskor van egy kis szünet"

    egy kis szünet? hol nincs? vagy mire gondolsz? más mp3 discmaneknél nincs?

    Nekem néha az újraírható cd-vel nehezen bírkózik meg, sokáig csak LOADING, amiből nem lehet kikapcsolni! De ha felnyitom a fedőt és újra Playt nyomok, akkor már gyorsan és tökéletesen m1.
    Én ezt az ici-pici hibát fedeztem fel benne...

    Most sajna nincs más fülesem, csak amit hozzá adtak, az pedig nem valami jó minőségű úgyhogy körbe kell néznem valami jobbért...
  • Breki33
    #742
    ha ezt nekem irtad akkor nem értek egyet :-)

    amugy dionrol az index forumon is olvashattok
    nemcsak jókat...
  • OPM
    #740
    na megjött a dion 200 már megvoltak ez első benyomások (pl fülhallgató :)
    érdekel egyáltalán valakit, hogy mi a véleményem róla, mert az eddigi
    dionos bejegyzéseimre se nagyon volt reakció, ezért fölöslegesen
    nem strapálom magam...
  • Breki33
    #738
    hat én nem birnám az enyim teljes hangerőn hallgatni és nem azért mert torz

    a beletekerés meg alap dolog
  • Breki33
    #735
    oppá ha ez az

    http://www.directshopper.de/philips-sbc-he-555_kopfhoerer_p

    Akkor nekem is pont ilyen van :-)

    a fül felé van egy kis belógo rész ahol jön a basszus ugye?

    És oldalt olyan montha szuper fülbevalód lenne :-)

    Dehülyevagyok
    irigykedem aztán nekem pont ilyen van P
  • Breki33
    #734
    van képed a fejhallgatóról

    mert énis Philips fulest vettem hozzá de nem tudom a pontos tipusat valami megabass
  • izb
    #732
    testüregbe dugható kütyü-----------ezt tetszik lol:))
  • OPM
    #731
    Holnap valszeg megjön a Dion 200, és nekem is kellene valami jó füles hozzá!

    A Senheiserrel mi volt a bajod?
    Miben jobb az a Philips?
  • Breki33
    #730
    irigyzöld vagyok........
  • Breki33
    #728
    érdekes az én Philips-emben nincs semmi pattogás a számok között pedig már egy éves darab

    amugy meg nagyon ajánlott aksival hallgatni elem helyett azzal elég jól bírja
  • Calver
    #727
    Én pedig épp pénteken Philips EXP 211-est (30k), bár beüzemelés kicsit gázos volt (elöször windows halt meg, letiltotta cd íróm, aztán füles halt meg, de a cuccnak semmi baja) de végül is sikerült! Ellenben még mindig nincs fogalmam sem arról mp3prot viszi-e? Mind1, eddig tetszik, az alap fülhallgató iszonyat szar volt, amit addig használtam az meg pont aznap halt meg (megtört a vezeték), de vettem végül egy Sennheiser MX400-at (azért nem 500-at mert nekem fölös hangerőszabályzó) és talán jobban szól mint PC-m két hangfala, pedig egy hifi van gépre kötve! Szerintem amúgy remek darab, ID3 kijelzés nem gázos, 128 kpbs-es mp3-akkal remekül megy, egyedül talán a "pattogás" zavar számok váltásakor, de túlélem épp! Multkor volt szó vmi firmware frissitésről, nos, túlképp mi is lenne ez? Valamint ti milyen mp3 konvertáló progit használtok?
  • OPM
    #726
    yyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :))

    Kedves OPM!

    Ma kaptuk az értesítést, hogy a Dion 200 szállítmányunk elindult. Így tehát a jövő héten a VÁM-tól függően kb. csütörtökön az üzletben lesz az áru.
    Előtte természetesen értesíteni fogjuk.

    Üdvözlettel:

    Tímári Sándor
    Infopatika
  • expan
    #725
    Most vettem nemrég egy Philips EXP210-est. A tapasztalatok:
    - mindenféle CD-t gond nélkül bevesz
    - ESP nélkül is nagyon stabil lejátszás
    - mindenféle számba bele lehet tekerni
    - jó hangminőség
    de:
    - számok végén, váltáskor mindig pattan egyet
    - ha gyenge az elem, elkezd sipolni és ettől kezdve nem reagál a gombokra, még leállítani se lehet a lejátszást, ki kell nyitni az ajtaját.

    Ennyi pénzért (27e HUF) azonban inkább ilyen legyen, amiben az alapfunkciók korrektül mennek, nem úgy, mint más készülékekben, amelyben az extra funkciók mellett nem játsszák le a CDRW-t, vagy bizonyos MP3 tipusokat szarul játszanak le.

    50 rugóért viszont inkább egy Dion DCP-400-ast vennék, ami már mindent tud.
  • Breki33
    #724
    ezt hányszor leirtuk már mégis minden második kérdés ez
  • Breki33
    #716
    en a Philips-et venném de nem ezt hanem amiről volt szó korábban.

    a 313-on van id tag kijelző?
  • Breki33
    #715
    azt hiszem erre szokták azt mondani

    nem megmondtam

    hiába mondja minden Philips tulaj hogy ez a legjobb ebben az árkategóriában mindig csak a csili vili ilyen állitas olyan f.ware....

    De azt mondom aki ezután is ilyet vesz megis érdemli
  • WiZZaRD
    #712
    samsungot keruljetek, latom itt egy paran bedolnek a jo kinezetnek, en is bedoltem egy nap erejeig aztan gyorsan csere philipsre:-)
  • OPM
    #711
    Hátha valakit érdekel:

    Kedves OPM!

    Sajnos késik a szállítmány, de hogy mennyit, azt pontosan nem tudjuk, mert
    már minden határidőn túl vagyunk.
    Vélhetően még egy-két hétről van szó. Az e-mailjeinkre még nem jött válasz,
    ezért jövő héten ismét telefonálunk. Ha biztosat tudunk, természetesen
    azonnal értesítjük. Szeretnénk már jobb hírekkel szolgálni.
    Az egyetlen pozitív hírem az, hogy a hosszúra nyúlt várakozás fejében és az
    eddigi türelmét és kitartását megköszönve 4 db Panasonic alkáli elemet és
    egy TDK CD-RW lemezt adunk ajándékba a Dion-hoz és ez minden megrendelőnkre
    vonatkozik.

    Üdvözlettel:

    Tímári Sándor
    Infopatika
  • Breki33
    #708
    Megkérdeznéd nekem, hogy van-e még?

    Ennyiért istenbiz vennék még egyet.

    És még azt mondják nincs jobb a 39.000-es Samsung-nál :-)