261
Zenéhez és egyben játékhoz kéne...
  • KILLER2
    #101
    Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek füles választásban! Jelenleg egy Creative EP-630am van, nagyon jó, de nagyon rossz állapotban van már, így gondoltam, itt a karácsony, meglepem magam egy új fülessel, ha már zenebolond vagyok. Elkezdtem körbenézni, de nem tudok választani, nem tudom, hogy mi van. A Creative-al csupa jó tapasztalatom van, a Sennheiser meg szerintem még nem csinált rossz hangtechnikai cuccot. A Sennheiserek drágábbak jóval, mint a Creative-ok, de nem tudom, hogy csak a márka miatt-e vagy valóban van alapja. Amint technikai adatokat néztem, a Creative-ok jobbak. Pl a Creative-ok többnyire 6-23000 Hz közötti frekvenciákat tudnak, míg a Sennheiserek közül a legjobb is (mindenképp fülbedugós kell) "csak" 17-22000 Hz között van.
    Bármi javaslat, hogy miért van az árkülönbség és hogy melyik is a leginkább ajánlott füles?
    Jelenleg én leginkább a Creative EP-830al szimpatizálok.
  • Xela44
    #100
    köszi így már tisztább :)
  • duracellmumus
    #99
    valaki próbált már ilyet?k240

    vagy

    dt250
  • Dj Faustus #98
    "azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mp3-mal és számítógéppel lenne használva (sennheiser márkákat néztem mx-eket és cx-eket)
    és hogy akkor milyen kimenetű füles kell"

    A számítógépen és az MP3-lejátszókon általában 3,5 mm-es sztereó Jack csatlakozó szokott lenni; a fejhallgatókon többnyire 3,5 mm-es sztereó Jack csatlakozó van, amelyhez adnak 3,5 mm-esből 6,3 mm-es sztereó Jack csatlakozóba átalakító.

    "mert a gépre az spdifbe kell dugni"
    Az S/PDIF egy digitális csatlakozó, ehhez otthoni környezetben leginkább házimozi-erősítőket (amelyekben van digitál-analóg átalakító) szoktak kötni. Semmi köze az analóg jelet váró fülhallgatókhoz.

    "in-ear (agyba dugós) vagy a hagyományos fülhallgatót ajánljátok jobban?"
    Az in-ear fülhallgatók - amelyeket a külső fül hallójáratába helyezel el, nem csak a hallójárat bejáratához mint a szimpla fülhallgatókat - jobban kiszűrik a környezeti zajokat, nagyobb dinamika-tartományt és jobb hangminőséget adnak.
  • Xela44
    #97
    azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mp3-mal és számítógéppel lenne használva (sennheiser márkákat néztem mx-eket és cx-eket)
    és hogy akkor milyen kimenetű füles kell, mert a gépre az spdifbe kell dugni és ami most van az pont beleillik a gépbe is és az mp3-ba is, ez a kérdés lényege hogy az spdif mekkora méretnek felel meg? kell-e hozzá átalakító
  • Xela44
    #96
    Hali!
    in-ear (agyba dugós) vagy a hagyományos fülhallgatót ajánljátok jobban?
    gondolok itt előnyökre hátrányokra, mert nekem nem tiszta hogy most mi velük a helyzet ( az agyba dugós az milyen mélyre megy a fülbe, mert ezzel van a legnagyobb problémám)
  • Prince of Máté
    #95
    Sziasztok!

    Melyik fülhallgatót ajánljátok ezek közül:
    MDR-EX51LP
    MDR-EX71SL
    MDR-EX082
    MDR-EX85

    Az árkülönbség csak ezer ft köztük
  • tompka
    #94
    Mi a véleményetek a JBL Reference 220-as füleséről? Mi az a "furi szellőző féleség" rajta?
  • kuci06
    #93
    hpm 70
  • duracellmumus
    #92
    igaz hogy téli divat, de belekötn azt nem lehet..
  • tompka
    #91
    Mi a típusa a SE w300i-hez adott gyári fülesnek? "agybadugós" (am. fülbedugós) és eszméletlen :) Imádom ezt :) Ez nem megy szét egyhamar. Amúgy miért csinálnak még "normált"? Rettentően rosszak.
  • sz4bee
    #90
    Mi a különbség a SONY MDR-EX90 és a SONY MDR-EX90LP között?Mit jelent az hogy LP?
  • LoDMaSt
    #89
    Jaja, énis mindenkinek ajánlom, először féltem, hogy zavarni fog az agybadugás, de nem is érezhető, éshát..csönd van, semmit nem hallasz a külvilágból, basszusa meg gyönyörű :D
  • Wixi
    #88
    Icemat Siberia USB WH
  • roblee
    #87
    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy hangerő és hangtisztaság szempontjából van különbség a 3,5 mm és a 2,5 mm-es csatlakozók között!
    Előre is köszi!
  • mgenya911
    #86
    sennheiser cx-300 ! nekem nagyon bejött, füljáratba bemenös, külsö zajok kizárva és remekül szól! 7900ft.- kicsit sok de megéri az árát! mások tuti nem hallják meg amit halgacc meg nem is kell annyira üvöltetni hogy jol halld!!
  • ddomi87
    #85
    halott topic sajna:(:(
  • Szeszmester
    #84
    Sony MDR-EX71SL
    Erről tudtok vmit?
  • Szeszmester
    #83
    Hali!
    Fülhallgatót szeretnék venni.
    Vki leírni, hogy melyik aktegóriában mit érdemes választani?
    Olyasmi érdekelne, ami a lehető legjobban kiszűri a külső zajokat, meg mások se nagyon hallják, h én mit hallgatok.
  • ddomi87
    #82
    sziasztok!
    két fülhallgatót néztem ki magamnak:
    egyik
    másik

    ti mejiket ajánljátok?
    vagy ha teljesen mást akkor mondjatok?most mejik a legjobb füles ami a piacon van?(10ezer forint körül...és kis fülbe dughatót)
  • stream man
    #81
    tudtok ajánlani nekem egy vezeték nélküli fülhallgatok?
  • Zomil
    #80
    sziasztok!
    milyen fülest ajánlotok, mert sokat nézelödtem de igazábol nem tudok dönteni.
    A fontosabbdolgok h legyen hozzá mikrofon és 5.1-es legyen, nem fontos de annak is örülnék ha vezeték nélküli lenne(de nem olyan nagy gond ha nem az)
    szoval tippeket várnék, h ti milyeneket ajánlotok.
    Elöre is köszönöm!
  • Bocy
    #79
    hmmm
  • Bocy
    #78
    annyira megtetszett hogy lehet hogy lecserélem az enymet olyanra ugy is most uj gépet is veszek!:D
  • Bocy
    #77
    Logitech,Philips,Genisus

    lényeg jó legyen:D
  • Bocy
    #76
    mér nem hozza ki a képet???
  • Bocy
    #75
  • Bocy
    #74
    igen van:)
    csak nem olyan hanem ilyen
    amit te mutatsz az az utódja!
    de az enyém is nagyon jól szól csak ha a hátsó két basszus szól nagyon eszi az elemet
    de egyépként nem kell neki elem csak a basszusnak!
    hol vettem?
    Dunakaszi Madaras Tesco(Auchan)
    14990FT-ért
  • VLB
    #73
    Vkinek van erről tapasztalata?
    Tecskóban 2500 péz, és 2 év gari.

    http://www.pixmania.com/hu/hu/114339/art/jvc/gumy-ha-f120-feher-fejhal.html

    Vagy ennyi pénzért ami még ugyanígy garanciás mi jöhet szóba?
  • miilann
    #72
    milyet vegyek? :]
    először az érdekelne milyen márkát ajánlotok
  • izb
    #71
    ja.baba több óra hallgatás után sem paszírozza szét a füledet.

  • EmThor
    #70
    esetleg 20 körül vmi igazán szépen szóló vezetékes füles? 5.1-es akár?!
  • EmThor
    #69
    ez is egy szempont + az ear-cup kialakítsás, azaz teljesen magába fogadja a fülem, nem nyomódik neki semmi, stb
  • izb
    #68
    viszont nagyon gyorsan fel lehet tölteni:)
  • EmThor
    #67
    takion wlhp 2010 teszt

    köszi,nem rossz. sennheiser-t néztem még. ez "csak" 4 órát bír, viszont pozitív az aksi :(

    a philips 2xAAA elemmel + rezgetéssel meg passz, ilyen irányban még nem kaptam infót, szal még kicsit nézegetem a választékot...
  • izb
    #66
    ha normális vezetéknélküli cumót akarsz venni,akkor erre ruházol be.


    Kép infopatika.
    www.infopatika.hu
    link műszaki paraméterek
    nekem is ilyen van és nem ez az első rádiós fülesem,de a legjobb.
    az előző sony a közelébe sem ért.
  • EmThor
    #65
    philips shg8100 @ edigital 21k huf bruttó
  • EmThor
    #64
    philips shg8100 játékosoknak, vezeték nélkül...

    1. van valakinek ilyen?
    2. hogy szól?
    3. mennyit bír az aksi?
    4. mennyibe kerül és mikor és hol vette?
    5. elégedett vele?

    thx :) hivatalos oldal

  • NeoMaN
    #63
    Sztem Azona HS 303 Music shaker -nél nincs jobb ennyiért...
    Valami 5400 bruttó körül van és AKTÍV hangszórós. Aki tudja mi az, annak nem kell magyarázni..
    Külön elemet kell belerakni, vagy USB-n keresztül is lehet neki áramot adni. A hangja megdöbbentően jó...
    Monnyuk ez mán fejhallgató kategória, de sztem ennél jobbat -pláne nnyiért- nem kapni. Jah, és mikrofonos...
  • Breki33
    #62
    Én itt leírtam milyet :-)