261
Zenéhez és egyben játékhoz kéne...
  • Jaffa 2843
    #141
    ha a fülpárnára gondolsz, akkor azt lehet kapni különkatt
    ilyen problémáért kidobni egy linear II-t nagyon nagy hülyeség

    egyébként valószínű, hogy itt nem fogsz helyénvaló választ kapni a kérdésedre, tedd fel a kérdésedet itt.
  • Joceszko
    #140
    Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni.Megmentettem a szemétre dobástól egy Sennheiser HD 250 Linear II fejhallgatót.Annyi volt a hibája hogy a belső vékony szivacs porrá vált azt kidobtam belőle de elég rosszul szól.Konkrétan nagyon gyenge a basszus rajta.Nem recseg szól mind a 2 de egy yamaha fülessel összehasonlítva nagyon gyenge szinte semmi mély nincs rajta.Mitől lehet ez?Valakinek nem volt hasonló tapasztalata?Köszi!
  • RaZoR110
    #139
    12 415 ft

    De már megrendeltem a Panasonicot, remélem méltó utódja lesz. :)
  • Jaffa 2843
    #138
    pontosan mennyi az ár amit le tudsz vásárolni és melyik webáruház?
  • RaZoR110
    #137
    Eddig Zalman Theater 6 típusú fejhallgatóm volt, aztán elromlott, nem tudják megjavítani. A webáruház, ahonnét vettem, azt az ajánlatot adta, hogy levásárolhatom az árát. Viszont ez a típus már nem kapható náluk. Nagyon szerettem, nagyon jól szólt. Kinéztem helyette egy Panasonic RP-DJ600E-K-t. Árban nagyjából megegyeznek, csak ez nem 5.1-es, hanem sztereo. Mennyivel lehet gyengébb a Panasonic a Zalmannál? Érdemes arra cserélni? Vagy valakinek valami személyes tapasztalat? Válaszaitokat előre is köszönöm.

    Zalman

    Panasonic
  • Jaffa 2843
    #136
    akkor inkább már sennheiser HD 202 :)
  • Klemice
    #135
    sennheiser hd 201-nél 6ezer környékén tudtok jobbat mondani?
  • Legrant91
    #134
    Egy jó kis 5.1-es fülest tervezek venni, XBox 360-hoz. Valami tipp?
  • zeoos
    #133
    Fullhallgato - milyet vegyek? ... hmmm, ize :) Ki milyen celzattal vasarol.
    De ha a tiszta es szep hangzas a cel, akkor tul kell lepni a pc-s megszokottsagokon: igen is hasznaljunk profi hangkartyat es fulesben sem all meg az elet a Sensheisernel :P

    Hangkartya: Roland Cakewalk UA-1G kulso audio interfesz
    Fejhallgato: Roland RH-D20

    Szerintem ez egy egesz jo parositas ... a minoseg pedig garantalt.
  • modestomi
    #132
    Sziasztok!

    Megválnék a Philips SHL9550 tipusu fülesemtöl.Zajkiszűrős, fejpántos füles, naaaagyon szépen szol, bolti ára 10-11ezer körül mozog.
    7ezerért Budapesten bármikor átvehető, igény szerint postázom.
    Doboz, garancia levél megvan hozzá. A mai naptol szamitva 1év garanciát vállal a Philips, azaz 20110 augusztus 24ig.
    A füles vadonat új, ma vettem át, és csak kipróbáltam, de pénz szűkében el kell hogy adjam!
    Képet nemenged feltölteni, keress ra googleon: Philips SHL9550

    [email protected]
    30/2188911
  • Knabb
    #131
    Végülis az sem kizárt :D

    Misi08: A media-ban kilehet próbálni? Mert én már csak abban bízok :D
  • KILLER2
    #130
    Ha elhalkult, akkor lehet, hogy elég lett volna kimostni. Van, hogy a sok izé, ami belement a füledből csak megfogta egy kicsit :D
  • Misi08
    #129
    Ajánlok valamilyen AKG fülest ezek nagyon királyak. Bemész a Média m.... ba ha érted meik boltra gondolok és ott biztosan megtalálod a magadét akg ből. Vagy a netről rendeled mindegy úgy valamivel olcsóbb is:)
  • Knabb
    #128
    Hello
    Nekem mostanában kéne egy füles, csak nemtudom, hogy milyen... Leginkább olyan kéne ami agybadugható, tehát jó zárt, nem halltszik semmi se ki, se be kintről, rendes hosszúságú kábellel, jó basszussal kb 10000Ft alatt. És mondanom se kell, jó legyen a minősége. Amúgy egy sony ericsson k750i-vel hallgatnám. A legelső füles hozzá az kurvajóvolt csak elhalkult :( meg állandóan leesett róla a gumi. A második ami most van, az meg típusra ugyan olyan, csak gyengébb a basszusa és fülsértőek a magas hangjai :S. Légyszi segítsetek! .
    -
  • Justil
    #127
    köszi, adtál egy támpontot :)
  • Solten
    #126
    Hi: link
  • Justil
    #125
    sziasztok! kb. 3000Ft-ig milyen fülbedugós fülest ajánlotok? szimpla zenehallgatásra, nem audiofil személynek természetesen, de azért lehetőség szerint szeretnénk kihozni az árból a legjobbat (ajándékba lesz)...
    előre is köszi!
  • lamerrichard
    #124
    Már megrendeltem a G35-öt, remélem jó lesz.
  • lamerrichard
    #123
    Hello.

    Azt szeretném kérdezni, hogy nekem eddig egy Logitech PC880-as fülesem van, de jobb oldali nem szól és ugyebár ez elég olcsó volt, ezért le szeretném cserélni.
    Logitech-et akarok venni, csak nem tudom hogy jó-e amit kinéztem.

    Ez a 2 van: A Logitech G35, és a Logitech Premium Laptop Headset

    Az utóbbi az jobb mint a PC880-as?
    Vagy vegyek G35-öt? Megéri-e szerintetek?

    Akinek meg olyan lenne, leírhatná, hogy jó-e meg miért, vagy meg csak maradjak a PC880-ál. Tudom az árak nagyon különböznek, de végülis csak azért gondolkodok az olcsóban, mert nekem az olyan füles tetszik ami úgy 'hátrafele' áll. De ha jobb a G35 akkor azt is meg tudnám szokni.

    Előre is köszi!(és bocsi az értetlenkedést)
  • Danka88
    #122
    Hali!
    Remélem valaki tud segíteni, fülest szeretnék venni, 5k körül, telefonhoz, és nem ilyen fülbedugóst, hanem valami ilyesmit:
    http://image.arukereso.hu/full/38432519.pioneer-se-e07-x4.jpg
    üdv
    danka
  • DONGUBA
    #121
    Sziasztok lenne egy elado SONY MDR-XD200 as fejhallgatom elado ha erdekel valakit megalkuszunk.Atomul szol.
  • repvez
    #120
    akkor milyen vezetékest tudnál ajánlani?
    Amugy a füles részen tört meg a vezeték nem a csatlakozonál és az a baj hogy nem is lehet szétszedni a füles részt hogy meg tudjam forrasztani meg ráadásul töbe tört meg igy kivágni sem tudom a sérült részt
    Amugy egy cool sound "márkáju" 1500ft-os ez, amelyiket cserélni szeretném egy kicsit komolyabbra.
  • KILLER2
    #119
    Vezeték nélküli 5k alatt felejtős. Nekem még mondjuk egyik fülesemnek sem tört meg a csatinál a kábele. Volt egy, aminek viszont a hangerőszabályzójánál ment szét valami, de kis forrasztgatással szépen kivettem és ment tovább. Kár, hogy a hangja alapban szar volt :)
  • repvez
    #118
    sziasztok maximum 5k értékben milyen fülest tudnátok ajánlani amiben van microfon is és a vezetéke elég hosszu és nem törik meg olyan hamar a hangszoro csatlakozojánál .Eddig szinte az összes fülesem ezért vállt használhatatlanná.
    Esetleg milyen véleményetek van a vezeték nélküli fülesekröl?
    Hatotáv, hangminöség, csatlakoztathatoság más zenei rendszerekhez (házimozi erösitö, TV ,pc stbb..)
  • grimm13
    #117
    Hello mindenki szeretnék venni egy fülhalagatót és ezt a kötet(Canyon CNR-EP8O, Pioneer SE-CL21M-J-K) néztem ki de egyenlőre nem tudok dönteni .Szerintetek melyik jobb ?
  • KILLER2
    #116
    Csak PChez jó :) Én nekem most a G35 személyében USBs van, de igazából nem bánnám, ha jack-es lenne. Hangminőségre nem tudom, hogy van-e és milyen különbség, de biztos, hogy nem lehet rosszabb egy rendes jack sem. Ha csak nem kifejezetten PCre kell, akkor én nem ajánlanám az USBt, mert azt sehogy sem tudod másra rátenni. Meg aztán ha USB, akkor lehet, hogy kell neki valami szoftver is, azokkal meg megint csak lehet, hogy baj lesz. Pl esetleg nem kompatibilis valamelyik windows-al és persze rejtélyes módon te pont olyat használsz :) Vagy pl linux nem vinné (bár az mindent visz, a G35ömmel is magától megbirkózott), de pl egy Mac esetében meg szinte biztosan cseszheted. Szóval én azt mondom, hogy ne véletlenül nem USBs a fejhallgatók nagy része, jó az a jack.
  • KILLER2
    #115
    Uhh bocs, este van már, nem megy már a szövegértés :)
    Valóban volt, egy K750i. Ami fülest vettem, az az volt, amiket akkor a W800i-hez adtak. Most így utólag meg nem mondom, hogy a mostani (már lecserélésre váró) Creative EP-630amhoz képest rosszabb volt-e, de a "sima" fülesekhez képest nagyon jó volt. Az egyetlen baj a kábelével volt. Bár elég rendesen volt tekergetve, ami nem a legjobb, de azért bírhatta volna tovább. Nem emlékszem már egyáltalán, hogy meddig bírta, de megtört a vezetéke. Nem tudom, hogy ennél a vezeték gond lesz-e, mert a kép alapján a füles része csak színben tér el az enyémtől. Mondjuk 5e Ftért nem rossz. Én pl most egy Sennheiser-t akarok venni, az nem telefonhoz van, szóvla csak sima jack dugós és 13e Ft :)
    PChez nincs ötletem. Nekem most egy Logitech G35öm van, egész jól szól, de 27e Ft volt (megjegyezném, hogy ennyi pénzért jobb hangzást vártam tőle, de összességében kényelmes, jól szűri a zajokat és a mikrofon is jónak tűnik). Esetleg ha tuti jót akarsz, PChez vehetnél Sennheisert, azokról rosszat még nem hallottam. Mondjuk erősen függ attól, hogy mennyit szánsz rá, de ha pl 10e Ft körül belefér, akkor annyiért már biztos találsz korrektet, ha nem is rezgőset. (rezgős mélyről én eddig csak a Sharkoon X-Tatic-ban tudtam, hogy van, de az megint csak egy másik árkategória)
  • PunkZoli
    #114
    van értelme usb-set venni? vagy mi a hátránya előnye a jageshez képest?
  • Solten
    #113
    link
  • Hixer
    #112
    írtad, hogy volt SE telód, meg úgy tűnt a hsz.-ekből, hogy jól ismered ezeket az "agybadugós" füleseket... nemtom nincs ötleted, ilyen szilikonos fülesre, ami fasza élményt nyújt SE telóval?

    #110 - nem rossz, nem rossz, tudsz 20k alatt is mondani egyet? :DDD
  • KILLER2
    #111
    De ez most miért nekem jött? :)
  • Solten
    #110
    link
  • Hixer
    #109
    szevasz, éppen az SE telómhoz keresek ilyen "agybadugós" fülest. Azon gondolkoztam, hogy veszek egy ilyet:

    HPM-82

    És veszek egy rendes fülest hozzá, ugyanis itt cserélhető a cucc... namost ebbe kéne segíteni, hogy említettél ilyen szilikonos valamit, ami jól jönne, mert néha megfájdult a fülem a sok használattól az előzőnél. De mivel nem tudom, melyik jó ezek közül, tanácsot kérnék.

    Emellett keresek PC-hez fejhallgatót, itt már ilyen jobbra gondoltam, amin van mikrofon és így körbepárnázza a fület, teljesen lefedi, és szuper hangzást nyújt. Most jelenleg egy olyan van, ami így tud remegni a basszushoz két kis elem segítségével, de már megy tönkre szóval le kéne cserélni.

    Ha tudtok segíteni kérlek! Köszi!
  • KILLER2
    #108
    Még jobb :)
  • Willenbrock
    #107
    De barom vagyok!Most látom hogy eleve széthúzható a csatlakozója és a 6,3-as alatt ott a 3,5-es!
  • Willenbrock
    #106
    Kösz akkor most lenyugadtam,mert amúgy tetszik ez a fejhallgató Philips SHP2500.Jó nagy szövetbélésű a hangszórója,jó a kialakítása,hangerőszabályzós és 6m kábele van.Csak éppen nem tudom a PC-re csatlakoztatni,de akkor ez meg fog oldódni:)
  • KILLER2
    #105
    Persze, hogy van.
  • Willenbrock
    #104
    Hi all!

    Itthon vettem észre hogy nem 3,5-es a fajhallgatóm jack-je hanem 6,3-as.Van olyan átalakító kábel amivel 3,5-est lehet csinálni belőle hogy lehessen PC-re csatlakoztatni?
  • KILLER2
    #103
    Első agybadugós fülesem egy SE walkman telefonhoz volt, azóta nem használok simát. Nem kérdés, hogy a kettő közül melyik a jobb. Próbáltál már szilikonos fülest? Javaslom, hogy mindenképp próbáld ki és vegyél is :)
    Elsőre lehet, hogy szokatlan, de egyszerűen nem mérhető a simákhoz képest. Szinte teljesen kizárja a külvilágot és brutális mélyhangokat tud kiadni és az egész hangzása más neki. Én csak ajánlani tudom. Arról nem is beszélve, hogy kényelmesek. Nekem mindig fájt a fülem a sima fülesektől, mindig nyomott, a szilikonosom meg volt, hogy 6 órát szinte folyamatosan a fülemben volt.
  • Xela44
    #102
    akkor most úgy áll a helyzet, hogy akkor vagy hagyományos füles, erre a Sennheiser MX-760-at néztem ki, ha meg agyba dugós akkor a cx 300,
    melyikről mit tudtok? mik a tapasztalatok?